VIDEO: Vojna sa začala. Rivali sa pustili do seba už na vážení

06.10.2018 09:09
UFC 229
Chabib Nurmagomedov (vľavo) a Conor McGregor na oficiálnom vážení pred sobotňajším titulovým duelom v rámci UFC 229. Autor: ,

Už dnes v noci to vypukne. Na dlhoočakávaný súboj o šampióna UFC v ľahkej váhe medzi Conorom McGregorom a Chabibom Nurmagomedovom sa tešia milióny fanúšikov bojových športov po celej planéte.

V noci na sobotu sa uskutočnilo tradičné oficiálne váženie. Obaja borci splnili predpísaný hmotnostný limit (do 70 kg) a následne mali zapózovať fotografom.

Vo vybičovanej atmosfére si bojovníci vymenili niekoľko štipľavých nadávok. Ako prvému praskli nervy McGregorovi, ktorý vyštartoval po Dagestancovi a snažil sa ho kopnúť. Len centimetre chýbali, aby zasiahol jeho hlavu.

Zasiahnuť musel šéf UFC Dana White a jeho ochrankári. Celé divadlo sa veľmi páčilo prítomným fanúšikom, pre ktorých to bola šťavnatá predohra pred titulovým súbojom.

Sledovať ho môžu aj slovenskí fanúšikovia MMA. Priamy prenos na stanici Nova Sport začína o štvrtej hodine nad ránom. McGregor a Nurmagomedov nastúpia proti sebe na záver programu, približne o šiestej ráno.

#UFC #Conor McGregor #MMA #Chabib Nurmagomedov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku