V tele mal aj marihuanu. Woods spoznal trest za jazdu pod vplyvom liekov

, 28.10.2017 13:56
Tiger Woods
Tiger Woods odchádza zo súdneho procesu v Palm Beach na Floride. Autor: ,

Slávny golfista Tiger Woods priznal pred súdom vinu v prípade obžaloby z bezohľadnej jazdy a prijal nariadenú účasť v niekoľkých programoch, ktorými si podľa dohody s úradom prokurátora odpyká trest za šoférovanie pod vplyvom návykových látok.

Štyridsaťjedenročný Američan, ktorého polícia v máji našla spiaceho pod vplyvom liekov za volantom auta, bude v podmienke jeden rok. Pokiaľ ju poruší, čaká ho väzenie.

Bývalý prvý hráč sveta, ktorého v posledných rokoch trápia opakované problémy s chrbtom, si musí vo výchovnom programe odpracovať 20 hodín verejnoprospešných prác a navštevovať prednášky o jazde pod vplyvom návykových látok. Navyše sa musí zúčastniť na workshopoch so svedectvami obetí nezodpovedných vodičov.

Vzhľadom na to, že bol Woods podľa súdnych záznamov pod vplyvom liekov na predpis a mal v tele aj stopy marihuany, bude navyše musieť pravidelne podstupovať drogové testy. Držiteľ 14 titulov z turnajov kategórie major už v júni kvôli užívaniu liekov na bolesť a nespavosť vyhľadal profesionálnu po­moc.

#Tiger Woods
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
23,99
Dôkaz lásky krémový

Dôkaz lásky krémový

44,99
Flower box červená kocka "M" červené ruže

Flower box červená kocka "M" červené ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk