VIDEO: Rekordná smršť homerunov. Finále Svetovej série by obstálo aj v Hollywoode

26.10.2017 11:41
Marwin Gonzalez, homerun
Homerun Marwina Gonzaleza z Houstonu Astros a bezradný Chris Taylor z Los Angeles Dodgers. Autor: ,

Bejzbalisti Houstonu vyhrali v divokom závere v druhej nadstavenej zmene v Los Angeles 7:6 a vyrovnali stav Svetovej série MLB na 1:1 na zápasy. Ďalšie tri duely finále sa uskutočnia od piatka na ihrisku Astros.

Homerun Marwina Gonzaleza z Houstonu Astros a...
Homerun Marwina Gonzaleza z Houstonu Astros a bezradný Chris Taylor z Los Angeles Dodgers. Autor: Reuters, Gary A. Vasquez

Najlepší útok ligy sa rozbehol až v koncovke, keď to už vyzeralo tak, že Dodgers zvíťazia aj druhýkrát. Domáci, ktorí vyhrávali po dvoch homerunoch 3:1 a po šiestej zmene vyhnali z nadhodu eso Astros Justina Verlandera, však náskok neudržali.

Houstonu sa podarilo v ôsmej zmene znížiť a v deviatej sa začala homerunová smršť. Marwin Gonzalez za Astros vyrovnal na 3:3 a v desiatej zmene Jose Altuve a Carlos Correa získali pre Astros vedenie 5:3. V dohrávke poslal loptičku za plot aj domáci Yasiel Puig a Logan Forsythe si dobehol po vyrovnanie.

Zostrih druhého finále Svetovej série MLB

V jedenástej zmene sa oprel do odpalu George Springer a zaistil Houstonu dva body. „Bol to najbláznivejší zápas, v ktorom som hral, je to pravé finále,“ povedal Springer. Za Dodgers už Charlie Culberson homerunom len znížil.

„Nikdy sa necítime odpísaní. Naša zostava pálkarov naháňa strach a dnes ste to mohli vidieť. Rozložili sme ich nadhazovačov,“ povedal Correa. Diváci videli v zápase osem homerunov, najviac v jednom strenutí Svetovej série.

#Svetová séria MLB #Los Angeles Dodgers #Houston Astros #bejzbal
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
39,99
Flower box biela kocka "L" farebné kvety

Flower box biela kocka "L" farebné kvety

29,99
Perla farebné ruže valentín

Perla farebné ruže valentín

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk