Bolestivá je aj jazda na bugine. Woods pripustil koniec kariéry

28.09.2017 11:55
Tiger Woods
Tiger Woods. Autor: ,

Štrnásťnásobný víťaz turnajov major Tiger Woods pripustil, že možno sa už nikdy nevráti k súťažnému golfu.

Štyridsaťjedenročný Američan dokonca zapochyboval, či bude môcť pôsobiť ako asistent kapitána na tohtotýždňovom turnaji „Presidents Cup“, pretože „jazdiť v golfovej bugine môže byť bolestivé“.

Tiger Woods absolvoval v posledných rokoch viacnásobnú operáciu chrbta. V januári 2017 odstúpil z turnaja Dubai Desert Classic po kŕčoch v oblasti chrbta. „Neviem, čo prinesie moja budúcnosť,“ citoval golfistu portál BBC. Podľa vlastných slov minulý týždeň „dával“ 60-yardové údery, ale v hlave nemá žiaden dátum pre návrat do súťažného diania.

V predvečer Prezidentského pohára na otázku, či je možné, že už nikdy nebude súťažiť, odpovedal: „Áno, rozhodne.“ K tejto téme ešte doplnil: „Žiada si to čas, ktorý ukáže, aké sú moje schopnosti, nemám naponáhlo“.

Policajní dôstojníci v meste Jupiter na Floride 29. mája v skorých ranných hodinách prebudili Woodsa za volantom odstaveného vozidla, mal spomalený a zmätený verbálny prejav a nevedel, kde sa nachádza. Nasledovalo jeho zatknutie.

Test na alkohol vyšiel s negatívnym výsledkom a slávny športovec uviedol, že jeho stav vyplynul z negatívnej reakcie na lieky, ktoré užíva. Bol uznaný nevinným na súde pre jazdu pod vplyvom návykovej látky, ale podstúpi nápravný program.

#Golf #Tiger Woods
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
39,99
Lady žlté ruže a kaly

Lady žlté ruže a kaly

29,99
Orchidea zelená na vysoko

Orchidea zelená na vysoko

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk