Reprezentanti v rýchlostnej kanoistike vyzvú vodnopólistov

09.12.2014 17:00
Krajčovič, Michálek, Jakubík, Demin
Aj mladý slovenský štvorkajak v zložení Marek Krajčovič (vpredu), Matej Michálek (druhý), Gábor Jakubík (tretí), Viktor Demin (vzadu) sa predstaví na charitatívnom zápase. Autor: ,

Slovenský zväz rýchlostnej kanoistiky a vodnopólový klub Pirana Sport Club Topoľčany spojili svoje sily, aby pomohli dobrej veci. V sobotu 20. decembra 2014 odohrajú na mestskej plavárni v Topoľčanoch slovenskí reprezentanti v rýchlostnej kanoistike a pólisti Topoľčian exhibičný charitatívny zápas vo vodnom póle.

Výťažok z dobrovoľného vstupného bude venovaný občianskemu združeniu Danky Bartekovej "Zamerané na talenty – Šanca mladým športovcom.“ Informuje o tom server Slovenského zväzu rýchlostnej kanoistiky.

Kanoistické obsadenie bude hviezdne. Účasť prisľúbili olympijskí medailisti, majstri sveta a Európy, účastníci olympijských hier, medailisti zo svetových a európskych šampionátov Juraj Tarr, Erik Vlček, Martina Kohlová, Ivana Kmeťová, Marek Krajčovič, Gábor Jakubík, Matej Michálek, Viktor Demin, Peter Gelle, Ľubomír Hagara, Miroslav Zaťko či Matej Rusnák.

Iniciátorkou charitatívneho projektu je Martina Kohlová: „Hľadali sme možnosť ako podporiť dobrú vec a toto sa nám zdalo ako dobrá cesta. Rovnako by sme radi ešte viac zviditeľnili oba naše športy a bude to najmä zábava. Veď diváci uvidia našich reprezentantov úplne v inej polohe a nie s pádlom v ruke. Mnohí z nás vodné pólo ešte nehrali. Uvidíme, ako to dopadne,“ povedala Kohlová.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Rýchlostná kanoistika #Kanoistika #charitatívna akcia #vodné pólo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku