Výsledky olympijských hier
Atletika
10000 m muži 30.07.
1.
Selemon Barega Etiópia
27:43,22 m 2.
Joshua Cheptegei Uganda
27:43,63 m 3.
Jacob Kiplimo Uganda
27:43,88 m Hod diskom muži 31.07.
1.
Daniel Stahl Švédsko
68,90 m 2.
Simon Pettersson Švédsko
67,39 m 3.
Lukas Weisshaidinger Rakúsko
67,07 m Zmiešaná štafeta 4 x 400 m 31.07.
1.
Polsko Poľsko
3:09,87 min 2.
Dominikánská republika Dominikánska republika
+0,34 3.
USA Spojené štáty
+0,35 100 m ženy 31.07.
1.
Elaine Thompsonová-Herahová Jamajka
10,61 s 2.
Shelly-Ann Fraserová-Pryceová Jamajka
+0,13 3.
Shericka Jacksonová Jamajka
+0,15 Hod guľou ženy 01.08.
1.
Li-ťiao Kung Čína
20,58 m 2.
Raven Saundersová Spojené štáty
19,79 m 3.
Valerie Adamsová Nový Zéland
19,62 m Skok do výšky muži 01.08.
1.
Mutaz Essa Baršim Katar
237 cm 1.
Gianmarco Tamberi Taliansko
237 cm 3.
Maksim Nědosekov Bielorusko
237 cm Trojskok ženy 01.08.
1.
Yulimar Rojasová Venezuela
15,67 m 2.
Patricia Mamonaová Portugalsko
15,01 m 3.
Ana Peleteirová Španielsko
14,87 m 100 m muži 01.08.
1.
Lamont Marcell Jacobs Taliansko
9,80 s 2.
Fred Kerley Spojené štáty
+0,04 3.
André De Grasse Kanada
+0,09 Diaľka muži 02.08.
1.
Miltiadis Tentoglou Grécko
8,41 m 2.
Juan Miguel Echevarria Kuba
8,41 m 3.
Maykel Masso Kuba
8,21 m 100 m prekážok ženy 02.08.
1.
Jasmine Camachová-Quinnová Portoriko
12,37 s 2.
Kendra Harrisonová Spojené štáty
+0,15 3.
Megan Tapperová Jamajka
+0,18 Hod diskom ženy 02.08.
1.
Valarie Allmanová Spojené štáty
68,98 m 2.
Kristin Pudenzová Nemecko
66,86 m 3.
Yaime Perezová Kuba
65,72 m 3000 m steeplechase muži 02.08.
1.
Soufiane El Bakkali Maroko
8:08,90 min 2.
Lamecha Girma Etiópia
+1,48 3.
Benjamin Kigen Keňa
+2,55 5000 m ženy 02.08.
1.
Sifan Hassanová Holandsko
14:36,79 min 2.
Hellen Obiriová Keňa
+1,57 3.
Gudaf Tsegayová Etiópia
+2,08 Diaľka ženy 03.08.
1.
Malaika Mihambová Nemecko
7,00 m 2.
Brittney Reeseová Spojené štáty
6,97 m 3.
Ese Brumeová Nigéria
6,97 m 400 m prekážok muži 03.08.
1.
Karsten Warholm Nórsko
45,94 s 2.
Rai Benjamin Spojené štáty
+0,23 3.
Alison dos Santos Brazília
+0,78 Skok o žrdi muži 03.08.
1.
Armand Duplantis Švédsko
6,02 m 2.
Christopher Nilsen Spojené štáty
5,97 m 3.
Thiago Braz Brazília
5,87 m Hod kladivom ženy 03.08.
1.
Anita Wlodarczyková Poľsko
78,48 m 2.
Wang Čeng Čína
77,03 m 3.
Malwina Kopronová Poľsko
75,49 m 800 m ženy 03.08.
1.
Athing Muová Spojené štáty
1:55,21 min 2.
Keely Hodgkinsonová Spojené kráľovstvo
+0,67 3.
Raevyn Rogersová Spojené štáty
+1,60 200 m ženy 03.08.
1.
Elaine Thompsonová-Herahová Jamajka
21,53 s 2.
Christine Mbomaová Namíbia
+0,28 3.
Gabrielle Thomasová Spojené štáty
+0,34 400 m prekážok ženy 04.08.
1.
Sydney McLaughlinová Spojené štáty
54,46 s 2.
Dalilah Muhammadová Spojené štáty
+0,12 3.
Femke Bolová Holandsko
+0,57 15.
Emma Zapletalová Slovensko
semifinále 3000 m steeplechase ženy 04.08.
1.
Peruth Chemutaiová Uganda
9:01,45 min 2.
Courtney Frerichsová Spojené štáty
+3,34 3.
Hyvin Kiyengová Keňa
+3,94 Hod kladivom muži 04.08.
1.
Wojciech Nowicki Poľsko
82,52 m 2.
Eivind Henriksen Nórsko
81,58 m 3.
Pawel Fajdek Poľsko
81,53 m 800 m muži 04.08.
1.
Emmanuel Kipkurui Korir Keňa
1:45,06 min 2.
Ferguson Cheruiyot Rotich Keňa
+0,17 3.
Patryk Dobek Poľsko
+0,33 200 m muži 04.08.
1.
Andre de Grasse Kanada
19,62 s 2.
Kenneth Bednarek Spojené štáty
+0,06 3.
Noah Lyles Spojené štáty
+0,12 -
Ján Volko Slovensko
rozběhy Desaťboj muži 05.08.
1.
Damian Warner Kanada
9018 b 2.
Kevin Mayer Francúzsko
8726 b 3.
Ashley Moloney Austrália
8649 b Sedemboj ženy 05.08.
1.
Nafissatou Thiamová Belgicko
6791 b 2.
Anouk Vetterová Holandsko
6689 b 3.
Emma Oosterwegelová Holandsko
6590 b Trojskok muži 05.08.
1.
Pedro Pichardo Portugalsko
17,98 m 2.
Ja-ming Ču Čína
17,57 m 3.
Hugues Fabrice Zango Burundi
17,47 m Hod guľou muží 05.08.
1.
Ryan Crouser Spojené štáty
23,30 m 2.
Joe Kovacs Spojené štáty
22,65 m 3.
Tom Walsh Nový Zéland
22,47 m 110 m prekážok muži 05.08.
1.
Hansle Parchment Jamajka
13,04 s 2.
Grant Holloway Spojené štáty
+0,05 3.
Ronald Levy Jamajka
+0,06 20 km chôdze muži 05.08.
1.
Massimo Stano Taliansko
1:21:05 h 2.
Koki Ikeda Japonsko
+0:09 3.
Tošikazu Jamaniši Japonsko
+0:23 41.
Miroslav Úradník Slovensko
+8:20 Skok o žrdi ženy 05.08.
1.
Katie Nageotteová Spojené štáty
4,90 m 2.
Anželika Sidorovová Rusko
4,85 m 3.
Holly Bradshawová Spojené kráľovstvo
4,85 m 400 m muži 05.08.
1.
Steven Gardiner Bahamy
43,85 s 2.
Anthony José Zambrano Kolumbia
+0,23 3.
Kirani James Grenada
+0,34 50 km chôdze muži 05.08.
1.
Dawid Tomala Poľsko
3:50:08 h 2.
Jonathan Hilbert Nemecko
+0:36 3.
Evan Dunfee Kanada
+0:51 14.
Matej Tóth Slovensko
+6:15 41.
Michal Morvay Slovensko
+21:14 20 km chôdze ženy 06.08.
1.
Antonella Palmisanová Taliansko
1:29:12 h 2.
Lorena Sandra Arenasová Kolumbia
+0:25 3.
Liou Chung Čína
+0:45 45.
Mária Katerinka Czaková Slovensko
+12:17 Oštep ženy 06.08.
1.
Liou Š-jing Čína
66,34 m 2.
Maria Andrejczyková Poľsko
64,61 m 3.
Kelsey-Lee Barberová Austrália
64,56 m 5000 m muži 06.08.
1.
Joshua Cheptegei Uganda
12:58,15 min 2.
Mohammed Ahmed Kanada
+0,46 3.
Paul Chelimo Spojené štáty
+0,90 400 m ženy 06.08.
1.
Shaunae Millerová-Uibová Bahamy
48,36 s 2.
Marileidy Paulinová Dominikánska republika
+0,84 3.
Allyson Felixová Spojené štáty
+1,10 1500 m ženy 06.08.
1.
Faith Kipyegonová Keňa
3:53,11 min 2.
Laura Muirová Spojené kráľovstvo
+1,38 3.
Sifan Hassanová Holandsko
+2,75 Štafeta 4 x 100 m ženy 06.08.
1.
Jamajka Jamajka
41,02 s 2.
USA Spojené štáty
+0,43 3.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
+0,78 Štafeta 4 x 100 m muži 06.08.
1.
Itálie Taliansko
37,50 s 2.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
+0,01 3.
Kanada Kanada
+0,19 Maratón ženy 07.08.
1.
Peres Jepchirchirová Keňa
2:27:20 h 2.
Brigid Kosgeiová Keňa
+0:16 3.
Molly Seidelová Spojené štáty
+0:26 Skok do výšky ženy 07.08.
1.
Marija Lasickeneová Rusko
204 cm 2.
Nicola McDermottová Austrália
202 cm 3.
Jaroslava Mahučichová Ukrajina
200 cm 10000 m ženy 07.08.
1.
Sifan Hassanová Holandsko
29:55,32 min 2.
Kalkidan Gezahegneová Brunej
+0,86 3.
Letesenbet Gideyová Etiópia
+6,40 Hod oštepom muži 07.08.
1.
Neeraj Chopra India
87,58 m 2.
Jakub Vadlejch Česko
86,67 m 3.
Vítězslav Veselý Česko
85,44 m 1500 m muži 07.08.
1.
Jakob Ingebrigtsen Nórsko
3:28,32 min 2.
Timothy Cheruiyot Keňa
+0,69 3.
Josh Kerr Spojené kráľovstvo
+0,73 Štafeta 4 x 400 m ženy 07.08.
1.
USA Spojené štáty
3:16,85 min 2.
Polsko Poľsko
+3,68 3.
Jamajka Jamajka
+4,39 Štafeta 4 x 400 m muži 07.08.
1.
USA Spojené štáty
2:55,70 min 2.
Nizozemsko Holandsko
+1,48 3.
Botswana Botswana
+1,57 Maratón muži 08.08.
1.
Eliud Kipchoge Keňa
2:08:38 h 2.
Abdi Nageeye Holandsko
+1:20 3.
Bašir Abdi Belgicko
+1:22 Baseball
Muži 07.08.
1.
Japonsko Japonsko
2.
USA Spojené štáty
3.
Dominikánská republika Dominikánska republika
Basketbal
Muži 07.08.
1.
USA Spojené štáty
2.
Francie Francúzsko
3.
Austrálie Austrália
Ženy 08.08.
1.
USA Spojené štáty
2.
Japonsko Japonsko
3.
Francie Francúzsko
Basketbal 3x3
Ženy 28.07.
1.
USA Spojené štáty
2.
Tým ROV Rusko
3.
Čína Čína
Muži 28.07.
1.
Lotyšsko Lotyšsko
2.
Tým ROV Rusko
3.
Srbsko Srbsko
Bedminton
Štvorhra mix 30.07.
1.
J. Wang, D. Chuang Čína
2.
S. Wej, J. Chuang Čína
3.
J. Watabane, A. Higašinová Japonsko
Štvorhra muži 31.07.
1.
J. Lee, Č. Wang Taiwan
2.
Ť. Li, J. Liou Čína
3.
A. Chia, W. Y. Sohem Malajzia
Dvojhra ženy 01.08.
1.
Jü Fej Čchen Čína
2.
Tzu Jing Tchaj Taiwan
3.
Pusarla Venkata Sindhuová India
Štvorhra ženy 02.08.
1.
G. Poliiová, A. Rahayuová Indonézia
2.
Č. Čchen, I. Ťia Čína
3.
S. Kim, H. Kong Kórejská republika
Dvojhra muži 02.08.
1.
Viktor Axelsen Dánsko
2.
Lung Čchen Čína
3.
Anthony Sinisuka Ginting Indonézia
Bikros/BMX
Muži 30.07.
1.
Niek Kimmann Holandsko
39,053 s 2.
Kye Whyte Spojené kráľovstvo
+0,114 3.
Carlos Alberto Ramirez Yepes Kolumbia
+1,519 Ženy 30.07.
1.
Bethany Shrieverová Spojené kráľovstvo
44,358 s 2.
Mariana Pajonová Kolumbia
+0,090 3.
Merel Smuldersová Holandsko
+0,363 Freestyle ženy 01.08.
1.
Charlotte Worthingtonová Spojené kráľovstvo
97,50 b 2.
Hannah Robertsová Spojené štáty
96,10 b 3.
Nikita Ducarrozová Švajčiarsko
89,20 b Freestyle muži 01.08.
1.
Logan Martin Austrália
93,30 b 2.
Daniel Dhers Venezuela
92,05 b 3.
Declan Brooks Spojené kráľovstvo
90,80 b Box
Pérová váha ženy (do 57 kg) 03.08.
1.
Sena Irieová Japonsko
2.
Nesthy Peteciová Filipíny
3.
Irma Testaová Taliansko
3.
Kariss Artingstallová Spojené kráľovstvo
Velterová váha muži (do 69 kg) 03.08.
1.
Roniel Iglesias Kuba
2.
Pat McCormack Spojené kráľovstvo
3.
Aidan Walsh Írsko
3.
Andrej Zamkovoj Rusko
Poloťažká váha muži (do 81 kg) 04.08.
1.
Arlen Lopez Kuba
2.
Benjamin Whittaker Spojené kráľovstvo
3.
Imam Chatajev Rusko
3.
Loren Berto Alfondo Domínguez Azerbajdžan
Pérová váha muži (do 57 kg) 05.08.
1.
Albert Batyrgazjev Rusko
2.
Duke Ragan Spojené štáty
3.
Samuel Takyi Ghana
3.
Lázaro Álvarez Kuba
Ťažká váha muži (do 91 kg) 06.08.
1.
Julio la Cruz Kuba
2.
Muslim Gadžimagodemov Rusko
3.
David Nyika Nový Zéland
3.
Abner Teixeira Brazília
Mušia váha muži (do 52 kg) 07.08.
1.
Galal Yafai Spojené kráľovstvo
2.
Carlo Paalam Filipíny
3.
Rjomei Tanaka Japonsko
3.
Saken Bibossinov Kazachstan
Mušia váha ženy (do 51 kg) 07.08.
1.
Stojka Željažkova Krastevová Bulharsko
2.
Buse Naz Cakirogluová Turecko
3.
Cukimi Namikiová Japonsko
3.
Siao-wen Chuang Taiwan
Stredná váha muži (do 75 kg) 07.08.
1.
Hebert Sousa Brazília
2.
Olexandr Kryžnjak Ukrajina
3.
Eumir Marcial Filipíny
3.
Gleb Bakši Rusko
9.
Andrej Csemez Slovensko
Velterová váha ženy (do 69 kg) 07.08.
1.
Busenaz Surmeneliová Turecko
2.
Chung Ku Čína
3.
Lovlina Borgohainová India
3.
Oshae Jonesová Spojené štáty
Ľahká váha ženy (do 60 kg) 08.08.
1.
Kellie Anne Harringtonová Írsko
2.
Beatriz Ferreiraová Brazília
3.
Sudaporn Seesondeová Thajsko
3.
Mira Marjut Potkonenová Fínsko
Ľahká váha muži (do 60 kg) 08.08.
1.
Andy Cruz Kuba
2.
Keyshawn Davis Spojené štáty
3.
Hovhannes Bačkov Arménsko
3.
Harry Garside Austrália
Stredná váha ženy (do 75 kg) 08.08.
1.
Lauren Priceová Spojené kráľovstvo
2.
Čchian Li Čína
3.
Nouchka Fontijnová Holandsko
3.
Zenfira Magomedalijevová Rusko
Superťažká váha muži (nad 91 kg) 08.08.
1.
Bachodir Džalolov Uzbekistan
2.
Richard Torrez Jr. Spojené štáty
3.
Frazer Clarke Spojené kráľovstvo
3.
Kamšibek Kunkabajev Kazachstan
Cestná cyklistika
Cestné prereky muži 24.07.
1.
Richard Carapaz Ekvádor
6:25:06 h 2.
Wout van Aert Belgicko
+1:07 3.
Tadej Pogačar Slovinsko
+1:07 DNF
Juraj Sagan Slovensko
DNF
Lukáš Kubiš Slovensko
Cestné prereky ženy 25.07.
1.
Anna Kiesenhoferová Rakúsko
3:52:45 h 2.
Annemiek van Vleuten Holandsko
+1:15 3.
Elisa Longo Borghini Taliansko
+1:29 Časovka ženy 28.07.
1.
Annemiek van Vleutenová Holandsko
30:13,49 min 2.
Marlen Reusserová Švajčiarsko
+56,47 3.
Anna van der Breggenová Holandsko
+1:01,63 Časovka muži 28.07.
1.
Primož Roglič Slovinsko
55:04,19 m 2.
Tom Dumoulin Holandsko
+1:01,39 3.
Rohan Dennis Austrália
+1:03,90 37.
Lukáš Kubiš Slovensko
+11:21,01 Dráhová cyklistika
Olympijský šprint (družstvá) ženy 02.08.
1.
Š. Pao, T. Čung Čína
2.
L. Friedrichová, E. Hinzeová Nemecko
3.
D. Šmelevová, A. Vojnovová Rusko
Stíhacie preteky družstiev muži 03.08.
1.
Německo Nemecko
2.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
3.
USA Spojené štáty
Olympijský šprint (družstvá) muži 03.08.
1.
Nizozemsko Holandsko
2.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
3.
Francie Francúzsko
Stíhacie preteky družstiev muži 04.08.
1.
Itálie Taliansko
2.
Dánsko Dánsko
3.
Austrálie Austrália
Omnium muži 05.08.
1.
Matthew Walls Spojené kráľovstvo
153 b 2.
Campbell Stewart Nový Zéland
129 b 3.
Elia Viviani Taliansko
124 b Keirin ženy 05.08.
1.
Shanne Braspennincxová Holandsko
2.
Ellesse Andrewsová Nový Zéland
+0,061 s 3.
Lauriane Genestová Kanada
+0,148 s Ženy 06.08.
1.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
78 b 2.
Dánsko Dánsko
35 b 3.
Tým ROV Rusko
26 b Šprint muži 06.08.
1.
Harrie Lavreysen Holandsko
2.
Jeffrey Hoogland Holandsko
3.
Jack Carlin Spojené kráľovstvo
Muži 07.08.
1.
Dánsko Dánsko
43 b 2.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
40 b 3.
Francie Francúzsko
40 b Omnium ženy 08.08.
1.
Jennifer Valenteová Spojené štáty
124 b 2.
Jumi Kadžiharaová Japonsko
110 b 3.
Kirsten Wildová Holandsko
108 b Šprint ženy 08.08.
1.
Kelsey Mitchellová Kanada
2.
Olena Starikovová Ukrajina
3.
Waj-še Lee Hongkong
Keirin muži 08.08.
1.
Jason Kenny Spojené kráľovstvo
2.
Mohd Azizulhasni Awang Malajzia
+0,763 s 3.
Harrie Lavreysen Holandsko
+0,773 s Futbal
Ženy 06.08.
1.
Kanada Kanada
2.
Švédsko Švédsko
3.
Mexiko Mexiko
Muži 07.08.
1.
Brazílie Brazília
2.
Španělsko Španielsko
3.
Mexiko Mexiko
Golf
Muži 01.08.
1.
Xander Schauffele Spojené štáty
266 ran 2.
Rory Sabbatini Slovensko
267 ran 3.
C T Pchang Taiwan
269 ran Ženy 07.08.
1.
Nelly Kordová Spojené štáty
267 ran 2.
Mone Inamiová Japonsko
268 ran 3.
Lydia Koová Nový Zéland
268 ran Horská cyklistika
Muži 26.07.
1.
Thomas Pidcock Spojené kráľovstvo
1:25,14 h 2.
Mathias Flueckiger Švajčiarsko
+0:20 3.
David Valero Serrano Španielsko
+0:34 Ženy 27.07.
1.
Jolanda Neffová Švajčiarsko
1:15:46 h 2.
Sina Freiová Švajčiarsko
+1:11 3.
Linda Indergandová Švajčiarsko
+1:19 Hádzaná
Muži 07.08.
1.
Francie Francúzsko
2.
Dánsko Dánsko
3.
Španělsko Španielsko
Ženy 08.08.
1.
Francie Francúzsko
2.
Ruská federace Rusko
3.
Norsko Nórsko
Jachting
Ženy RS:X 31.07.
1.
Jün-siou Lu Čína
36 b 2.
Charline Piconová Francúzsko
38 b 3.
Emma Wilsonová Spojené kráľovstvo
38 b Muži RS:X 31.07.
1.
Kiran Badloe Holandsko
37 b 2.
Thomas Goyard Francúzsko
74 b 3.
Kchun Pi Čína
75 b Muži Laser 01.08.
1.
Matt Wearn Austrália
53 b 2.
Tonci Stipanovič Chorvátsko
82 b 3.
Hermann Tomasgaard Nórsko
85 b Ženy Laser Radial 01.08.
1.
Anne-Marie Rindomová Dánsko
78 b 2.
Josefin Olssonová Švédsko
81 b 3.
Marit Bouwmeesterová Holandsko
83 b Ženy 49er FX 03.08.
1.
M.Graelová, K. Kunzeová Brazília
76 b 2.
T. Lutzová, S. Beuckeová Nemecko
83 b 3.
A. Bekkeringová, A. Duetzová Holandsko
88 b Muži 49er 03.08.
1.
D. Fletcher, S. Bithell Spojené kráľovstvo
58 b 2.
P. Burling, B. Tuke Nový Zéland
58 b 3.
E. Heil, T. Plössel Nemecko
70 b Muži Finn 03.08.
1.
Giles Scott Spojené kráľovstvo
36 b 2.
Zsombor Berecz Maďarsko
39 b 3.
Joan Cardona Mendéz Španielsko
51 b Zmiešané Nacra 17 03.08.
1.
Itálie Taliansko
35 b 2.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
45 b 3.
Německo Nemecko
63 b Muži 470 04.08.
1.
M. Belcher, W. Ryan Austrália
23 b 2.
A. Dahlberg, F. Bergstrom Švédsko
45 b 3.
J. Xammar, N. Rodriguez Garcia-Paz Španielsko
55 b Ženy 470 04.08.
1.
H. Millsová, E. McIntyreová Spojené kráľovstvo
38 b 2.
A. Skrzypulecová, J. Ogarová Poľsko
54 b 3.
C. Lecointreová, A. Retornazová Francúzsko
54 b Jazdectvo
Drezúra zmiešané tímy 27.07.
1.
Německo Nemecko
8 178 b 2.
USA Spojené štáty
7 747 b 3.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
7 723 b Drezúra zmiešaní jednotlivci 28.07.
1.
Jessica von Bredowová-Werndlová Nemecko
91,732 % 2.
Isabell Werthová Nemecko
89,657 % 3.
Charlotte Dujardinová Spojené kráľovstvo
88,543 % Military zmiešané tímy 02.08.
1.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
86,30 tr. b. 2.
Austrálie Austrália
100,20 tr. b. 3.
Francie Francúzsko
101,50 tr. b. Militari zmiešaní jednotlivci 02.08.
1.
Julia Krajewská Nemecko
2.
Tom McEwen Spojené kráľovstvo
3.
Andrew Hoy Austrália
Parkúr zmiešaní jednotlivci 04.08.
1.
Ben Maher Spojené kráľovstvo
37,85 s 2.
Peder Fredricson Švédsko
+0,17 3.
Maikel van der Vleuten Holandsko
+1,05 Parkúr zmiešané tímy 07.08.
1.
Švédsko Švédsko
8 b 2.
USA Spojené štáty
8 b 3.
Belgie Belgicko
12 b Judo
Ženy do 48 kg 24.07.
1.
Distria Krasniqiová Kosovo
2.
Funa Tonakiová Japonsko
3.
Darja Bilodidová Ukrajina
3.
Urantsetseg Munkhbatová Mongolsko
Muži do 60 kg 24.07.
1.
Naohisa Takato Japonsko
2.
Jung-wei Jang Taiwan
3.
Jeldos Smetov Kazachstan
3.
Luka Mkheidze Francúzsko
Ženy do 52 kg 25.07.
1.
Uta Abeová Japonsko
2.
Amandine Buchardová Francúzsko
3.
Odette Giufridaová Taliansko
3.
Chelsie Gilesová Spojené kráľovstvo
Muži do 66 kg 25.07.
1.
Hifumi Abe Japonsko
2.
Važa Margelašvil Gruzínsko
3.
An Ba-ul Kórejská republika
3.
Daniel Cargnin Brazília
Ženy do 57 kg 26.07.
1.
Nora Gjakovová Kosovo
2.
Sarah Leonie Cysiqueová Francúzsko
3.
Cukasa Jošidaová Japonsko
3.
Jessica Klimkaitová Kanada
Muži do 73 kg 26.07.
1.
Šohej Ono Japonsko
2.
Laša Šavdatuašvili Gruzínsko
3.
Sangrim An Kórejská republika
3.
Tsogtbaatar Tsend-Ochir Mongolsko
Ženy do 63 kg 27.07.
1.
Clarissa Agbegnenouová Francúzsko
2.
Tina Trstenjaková Slovinsko
3.
Marie Centracchiové Taliansko
3.
Catherine Beaucheminové-Pinardové Kanada
Muži do 81 kg 27.07.
1.
Takanori Nagase Japonsko
2.
Saeida Mollaeie Mongolsko
3.
Shamil Borchashvili Rakúsko
3.
Matthias Casse Belgicko
Ženy do 70 kg 28.07.
1.
Čizuru Araiová Japonsko
2.
Michaela Polleresová Rakúsko
3.
Madina Tajmazovová Rusko
3.
Sanne van Dijkeová Holandsko
Muži do 90 kg 28.07.
1.
Laša Bekauri Gruzínsko
2.
Eduard Trippel Nemecko
3.
Davlat Bobonov Uzbekistan
3.
Krisztián Tóth Maďarsko
Ženy do 78 kg 29.07.
1.
Šori Hamadaová Japonsko
2.
Madeleine Malongaová Francúzsko
3.
Anna-Maria Wagnerová Nemecko
3.
Mayra Aguiarová Brazília
Muži do 100 kg 29.07.
1.
Aaron Wolf Japonsko
2.
Guham Čo Kórejská republika
3.
Jorge Fonseca Portugalsko
3.
Nijaz Iljasov Rusko
Ženy nad 78 kg 30.07.
1.
Akira Soneová Japonsko
2.
Idalys Ortizová Kuba
3.
Iryna Kindzerská Azerbajdžan
3.
Romane Dicková Francúzsko
Muži nad 100 kg 30.07.
1.
Lukáš Krpálek Česko
2.
Guram Tušišvili Gruzínsko
3.
Teddy Riner Francúzsko
3.
Tamerlan Bašajev Rusko
31.07.
1.
Francie Francúzsko
2.
Japonsko Japonsko
3.
Německo Nemecko
3.
Izrael Izrael
Karate
Kata ženy 05.08.
1.
Sandra Sánchezová Španielsko
2.
Kijou Šimizuová Japonsko
3.
Grace Lau Hongkong
3.
Viviana Bottarová Taliansko
Kumite muži do 67 kg 05.08.
1.
Steven Da Costa Francúzsko
2.
Eray Samdan Turecko
3.
Darchan Assadilov Kazachstan
3.
Abdelrahman Al-Masatfa Jordánsko
Kumite ženy do 55 kg 05.08.
1.
Ivet Goranovová Bulharsko
2.
Anželika Terljugaová Ukrajina
3.
Bettina Planková Rakúsko
3.
Tzu-yun Wen Taiwan
Kata muži 06.08.
1.
Ryo Kijuna Japonsko
2.
Damian Quintero Španielsko
3.
Ariel Torres Gutierrez Spojené štáty
3.
Ali Sofuoglu Turecko
Kumite ženy do 61 kg 06.08.
1.
Jovana Perkovičová Srbsko
2.
Siao-jen Jin Čína
3.
Merve Cobanová Turecko
3.
Giana Lotfyová Egypt
Kumite muži do 75 kg 06.08.
1.
Luigi Busa Taliansko
2.
Rafael Aghajev Azerbajdžan
3.
Stanislav Horuna Ukrajina
3.
Karoly Gabor Harspataki Maďarsko
Kumite ženy nad 61 kg 07.08.
1.
Feryal Abdelazizová Egypt
2.
Iryna Zarecká Azerbajdžan
3.
Kung Li Čína
3.
Sofja Berulcevová Kazachstan
Kumite muži nad 75 kg 07.08.
1.
Sajad Ganjzadeh Irán
2.
Tareg Hamedi Saudská Arábia
3.
Ugur Aktas Turecko
3.
Rjutaro Araga Japonsko
Lukostreľba
24.07.
1.
Jižní Korea Kórejská republika
2.
Nizozemsko Holandsko
3.
Mexiko Mexiko
Tímy ženy 25.07.
1.
Jižní Korea Kórejská republika
2.
Tým ROV Rusko
3.
Německo Nemecko
Tímy muži 26.07.
1.
Jižní Korea Kórejská republika
2.
Tchaj-wan Taiwan
3.
Japonsko Japonsko
Ženy 30.07.
1.
San Anová Kórejská republika
2.
Elena Osipová Rusko
3.
Lucilla Boariová Taliansko
Muži 31.07.
1.
Mete Gazoz Turecko
2.
Mauro Nespoli Taliansko
3.
Takaharu Furukawa Japonsko
Moderná gymnastika
Jednotlivci viacboj 07.08.
1.
Linoy Ashramová Izrael
107,800 b 2.
Dina Averinová Rusko
107,650 b 3.
Alina Harnašková Bielorusko
102,700 b Spoločné skladby 08.08.
1.
Bulharsko Bulharsko
92,100 b 2.
Ruská federace Rusko
90,400 b 3.
Itálie Taliansko
87,700 b Moderný päťboj
Ženy 06.08.
1.
Kate Frenchová Spojené štáty
1 385 b 2.
Laura Asadauskaiteová Litva
1 370 b 3.
Sarolta Kovácsová Maďarsko
1 368 b Muži 07.08.
1.
Joseph Choong Spojené kráľovstvo
1482 b 2.
Ahmed Elgendy Egypt
1477 b 3.
Ung-tchae Čon Kórejská republika
1470 b Plávanie
400 m polohové preteky muži 25.07.
1.
Chase Kalisz Spojené štáty
4:09,42 min 2.
Jay Litherland Spojené štáty
+0,86 3.
Brendon Smith Austrália
+0,96 23.
Richard Nagy Slovensko
rozplavby 400 m voľný spôsob muži 25.07.
1.
Ahmed Hafnaoui Tunisko
3:43,36 min 2.
Jack McLoughlin Austrália
+0,16 3.
Kieran Smith Spojené štáty
+0,58 400 m polohové preteky ženy 25.07.
1.
Jui Ohašiová Japonsko
4:32,08 min 2.
Emma Weyantová Spojené štáty
+0,68 3.
Hali Flickingerová Spojené štáty
+2,82 4x100 m voľný spôsob ženy 25.07.
1.
Austrálie Austrália
3:29,69 min 2.
Kanada Kanada
+3,09 3.
USA Spojené štáty
+3,12 100 m motýlik ženy 26.07.
1.
Margaret Macneilová Kanada
55,59 s 2.
Čang Jü-fej Čína
+0,05 3.
Emma McKeonová Austrália
+0,13 100 m prsia muži 26.07.
1.
Adam Peaty Spojené kráľovstvo
57,37 s 2.
Arno Kamminga Holandsko
+0,63 3.
Nicolo Martinenghi Taliansko
+0,96 400 m voľný spôsob ženy 26.07.
1.
Ariarne Titmusová Austrália
3:56,69 min 2.
Katie Ledecká Spojené štáty
+0,67 3.
Ping-ťie Li Čína
+4,39 4x100 m voľný spôsob muži 26.07.
1.
USA Spojené štáty
3:08,97 min 2.
Itálie Taliansko
+1,14 3.
Austrálie Austrália
+1,25 200 m voľný spôsob muži 27.07.
1.
Tom Dean Spojené kráľovstvo
1:44,22 min 2.
Duncan Scott Spojené kráľovstvo
+0,04 3.
Fernando Scheffer Brazília
+0,44 100 m znak ženy 27.07.
1.
Kaylee McKeownová Austrália
57,47 s 2.
Kylie Masseová Kanada
+0,25 3.
Regan Smithová Spojené štáty
+0,58 100 m znak muži 27.07.
1.
Jevgenij Rylov Rusko
51,98 s 2.
Kliment Kolesnikov Rusko
+0,02 3.
Ryan Murphy Spojené štáty
+0,21 100 m prsia ženy 27.07.
1.
Lydia Jacobyová Spojené štáty
1:04,95 min 2.
Tatjana Schoenmakerová Južná Afrika
+0,27 3.
Lilly Kingová Spojené štáty
+0,59 200 m voľný spôsob ženy 28.07.
1.
Ariarne Titmusová Austrália
1:53,50 min 2.
Siobhan Bernadette Haugheyová Hongkong
+0,42 3.
Penny Oleksiaková Kanada
+1,20 200 m motýlik muži 28.07.
1.
Kristof Milak Maďarsko
1:51,25 min 2.
Tomoru Honda Japonsko
+2,48 3.
Federico Burdisso Taliansko
+3,20 200 m polohové preteky ženy 28.07.
1.
Jui Ohašiová Japonsko
2:08,52 min 2.
Alex Walshová Spojené štáty
+0,13 3.
Kate Douglasová Spojené štáty
+0,52 Ženy 28.07.
1.
Kathleen Ledecká Spojené štáty
15:34,34 min 2.
Erica Sullivanová Spojené štáty
+4,07 3.
Sarah Kohlerová Nemecko
+5,57 4x200 m voľný spôsob muži 28.07.
1.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
6:58,58 min 2.
Tým ROV Rusko
+3,23 3.
Austrálie Austrália
+3,26 Muži 29.07.
1.
Robert Finke Spojené štáty
7:41,87 min 2.
Gregorio Paltrinieri Taliansko
+0,24 3.
Michajlo Romančuk Ukrajina
+0,46 200 m prsia muži 29.07.
1.
Izaac Stubblety-Cook Austrália
2:06,38 2.
Arno Kamminga Holandsko
+0,63 3.
Matti Mattsson Fínsko
+0,75 200 m motýlik ženy 29.07.
1.
Čang Jü-fej Čína
2:03,86 min 2.
Regan Smithová Spojené štáty
+1,44 3.
Hali Flickingerová Spojené štáty
+1,79 100 m voľný spôsob muži 29.07.
1.
Caeleb Dressel Spojené štáty
47,02 s 2.
Kyle Chalmers Austrália
+0,06 3.
Kliment Kolesnikov Rusko
+0,42 4x200 m voľný spôsob ženy 29.07.
1.
Čína Čína
7:40,33 min 2.
USA Spojené štáty
+0,40 3.
Austrálie Austrália
+0,96 200 m prsia ženy 30.07.
1.
Tatjana Schoenmakerová Južná Afrika
2:18,95 min 2.
Lilly Kingová Spojené štáty
+0,97 3.
Annie Lazorová Spojené štáty
+1,89 30.
Andrea Podmaníková Slovensko
rozplavby 200 m znak muži 30.07.
1.
Jevgenij Rylov Rusko
1:53,27 min 2.
Ryan Murphy Spojené štáty
+0,88 3.
Luke Greenbank Spojené kráľovstvo
+1,45 100 m voľný spôsob ženy 30.07.
1.
Emma McKeonová Austrália
51,96 s 2.
Siobhan Bernadette Haugheyová Hongkong
+0,31 3.
Cate Campbellová Austrália
+0,56 200 m polohové preteky muži 30.07.
1.
Wang Šun Čína
1:55,00 min 2.
Duncan Scott Spojené kráľovstvo
+0,28 3.
Jeremy Desplanches Švajčiarsko
+1,17 100 m motýlik muži 31.07.
1.
Caeleb Dressel Spojené štáty
49,45 s 2.
Kristof Milak Maďarsko
+0,23 3.
Noe Ponti Švajčiarsko
+1,29 200 m znak ženy 31.07.
1.
Kaylee McKeownová Austrália
2:04,68 min 2.
Kylie Masseová Kanada
+0,74 3.
Emily Seebohmová Austrália
+1,49 800 m voľný spôsob ženy 31.07.
1.
Kathleen Ledecká Spojené štáty
8:12,57 min 2.
Ariarne Titmusová Austrália
+1,26 3.
Simona Quadarellaová Taliansko
+5,78 31.07.
1.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
3:37,58 min 2.
Čína Čína
+1,28 3.
Austrálie Austrália
+1,37 50 m voľný spôsob muži 01.08.
1.
Caeleb Dressel Spojené štáty
21,07 s 2.
Florent Manaudou Francúzsko
+0,48 3.
Bruno Fratus Brazília
+0,50 50 m voľný spôsob ženy 01.08.
1.
Emma McKeonová Austrália
23,81 s 2.
Sarah Sjöströmová Švédsko
+0,26 3.
Pernille Blumeová Dánsko
+0,40 1500 m voľný spôsob muži 01.08.
1.
Robert Finke Spojené štáty
14:39,65 min 2.
Michajlo Romančuk Ukrajina
+1,01 3.
Florian Wellbrock Nemecko
+1,26 4x100 m polohové preteky ženy 01.08.
1.
Austrálie Austrália
3:51,60 min 2.
USA Spojené štáty
+0,13 3.
Kanada Kanada
+1,00 4x100 m polohové preteky muži 01.08.
1.
USA Spojené štáty
3:26,78 min 2.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
+0,73 3.
Itálie Taliansko
+2,39 Diaľkové plávanie 10 km ženy 03.08.
1.
Ana Marcela Cunhaová Brazília
1:59:30,8 h 2.
Sharon van Rouwendaalová Holandsko
+0,9 3.
Kareena Leeová Austrália
+1,7 Diaľkové plávanie 10 km muži 04.08.
1.
Florian Wellbrock Nemecko
1:48:33,7 h 2.
Kristof Rasovszky Maďarsko
+25,3 3.
Gregorio Paltrinieri Taliansko
+27,4 Plážový volejbal
Ženy 06.08.
1.
A. Rossová, A. Klinemanová Spojené štáty
2.
M. Artachová del Solarová, T. Clancyová Austrália
3.
A. Vergeová-Depreová, J. Heidrichová Švajčiarsko
Muži 07.08.
1.
A. Mol, Ch. Sörum Nórsko
2.
V. Krasilnikov, O. Stojanovskij Rusko
3.
A. Tidžan, Š. Janus Katar
Pozemný hokej
Muži 05.08.
1.
Belgie Belgicko
2.
Austrálie Austrália
3.
Indie India
Ženy 06.08.
1.
Nizozemsko Holandsko
2.
Argentina Argentína
3.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
Ragby
Muži 28.07.
1.
Fidži Fidži
2.
Nový Zéland Nový Zéland
3.
Argentina Argentína
Ženy 31.07.
1.
Nový Zéland Nový Zéland
2.
Francie Francúzsko
3.
Fidži Fidži
Rýchlostná kanoistika
K1 200 m ženy 03.08.
1.
Lisa Carringtonová Nový Zéland
38,120 s 2.
Teresa Portelaová Španielsko
+0,763 3.
Emma Aastrand Jorgensenová Dánsko
+0,781 C2 1000 m muži 03.08.
1.
S. M. Torrres, D. E. Jorge Kuba
3:24,995 min 2.
H. Liu, P. Šeng Čína
+0,203 3.
S. Brendel, T. Hecker Nemecko
+0,620 K1 1000 m muži 03.08.
1.
Balint Kopasz Maďarsko
3:20,643 min 2.
Adam Varga Maďarsko
+1,788 3.
Fernando Pimenta Portugalsko
+1,835 K2 500 m ženy 03.08.
1.
L. Carringtonová, C. Regalová Nový Zéland
1:35,785 min 2.
K. Najaová, A. Pulawská Poľsko
+0,968 3.
D. Kozaková, D. Bodonyiová Maďarsko
+1,082 K1 200 m muži 05.08.
1.
Sandor Totka Maďarsko
35,035 s 2.
Manfredi Rizza Taliansko
+0,045 3.
Liam Heath Spojené kráľovstvo
+0,167 C1 200 m ženy 05.08.
1.
Nevin Harrisonová Spojené štáty
45,932 s 2.
Laurence Vincent-Lapointeová Kanada
+0,854 3.
Ljudmila Luzanová Ukrajina
+1,102 K1 500 m ženy 05.08.
1.
Lisa Carringtonová Nový Zéland
1:51,216 min 2.
Tamara Csipesová Maďarsko
+0,639 3.
Emma Aastrand Jorgensenová Dánsko
+1,557 K2 1000 m muži 05.08.
1.
J. van der Westhuyzen, T. Green Austrália
3:15,280 min 2.
M. Hoff, J. Schopf Nemecko
+0,304 3.
J. Dostál, R. Šlouf Česko
+0,826 10.
S. Baláž, A. Botek Slovensko
finále B C2 500 m ženy 07.08.
1.
Š. Sü, M. Sun Čína
1:55,495 min 2.
L. Luzanová, A. Četverikovová Ukrajina
+2,004 3.
L. Vincentová-Lapointeová, K. Vincentová Kanada
+3,546 C1 1000 m muži 07.08.
1.
Isaquias Queiroz dos Santos Brazília
4:04,408 min 2.
Chao Liu Čína
+1,316 3.
Sergej Tarnovsči Moldavsko
+1,661 K4 500 m ženy 07.08.
1.
Maďarsko Maďarsko
1:35,463 min 2.
Bělorusko Bielorusko
+0,610 3.
Polsko Poľsko
+0,982 K4 500 m muži 07.08.
1.
Německo Nemecko
1:22,219 min 2.
Španělsko Španielsko
+0,226 3.
Slovensko Slovensko
+1,315 Skateboarding
Muži 25.07.
1.
Juto Horigome Japonsko
37,18 b 2.
Kelvin Hoefler Brazília
36,15 b 3.
Jagger Eaton Spojené štáty
35,35 b Ženy 26.07.
1.
Momidži Nišijová Japonsko
15,26 b 2.
Rayssa Lealová Brazília
14,64 b 3.
Funa Nakajamová Japonsko
14,49 b Park ženy 04.08.
1.
Sakura Josozumiová Japonsko
60,09 b 2.
Kokona Hirakiová Japonsko
59,04 b 3.
Sky Brownová Spojené kráľovstvo
56,47 b Park muži 05.08.
1.
Keegan Palmer Spojené štáty
95,83 b 2.
Pedro Barros Brazília
86,14 b 3.
Cory Juneau Spojené štáty
84,13 b Skoky do vody
3 m doska synchron ženy 25.07.
1.
Čína Čína
326,40 b 2.
Kanada Kanada
300,78 b 3.
Německo Nemecko
284,97 b 10 m veža synchron muži 26.07.
1.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
471,81 b 2.
Čína Čína
470,58 b 3.
Tým ROV Rusko
439,92 b 10 m veža synchron ženy 27.07.
1.
Čína Čína
363,78 b 2.
USA Spojené štáty
310,80 b 3.
Mexiko Mexiko
299,70 b 3 m doska synchron muži 28.07.
1.
Čína Čína
467,82 b 2.
USA Spojené štáty
444,36 b 3.
Německo Nemecko
404,73 b 3 m doska ženy 01.08.
1.
Tching-mao Š' Čína
383,50 b 2.
Chan Wang Čína
348,75 b 3.
Krysta Palmerová Spojené štáty
343,75 b 3 m doska muži 03.08.
1.
Sie S'-i Čína
558,75 b 2.
Wang Cung-jüan Čína
534,90 b 3.
Jack Laugher Spojené kráľovstvo
518,00 b 10 m veža ženy 05.08.
1.
Chung-čchan Čchüan Čína
466,20 b 2.
Jü-si Čchen Čína
425,40 b 3.
Melissa Wuová Austrália
371,40 b 10 m veža muži 07.08.
1.
Juan Cchao Čína
582,35 b 2.
Ťien Jang Čína
580,40 b 3.
Thomas Daley Spojené kráľovstvo
548,25 b Skoky na trampolíne
Ženy 30.07.
1.
Süe-jing Ču Čína
56,635 b 2.
Ling-ling Liou Čína
56,350 b 3.
Bryony Pageová Spojené kráľovstvo
55,735 b Muži 31.07.
1.
Ivan Litvinovič Bielorusko
61,715 b 2.
Tung Tung Čína
61,235 b 3.
Dylan Schmidt Nový Zéland
60,675 b Softball
Ženy 27.07.
1.
Japonsko Japonsko
2.
USA Spojené štáty
3.
Kanada Kanada
Stolný tenis
Štvorhra mix 26.07.
1.
J. Mizutani, M. Itová Japonsko
2.
S. Sü, Š. Liou Čína
3.
J. Lin, Č. Čcheng Taiwan
Dvojhry ženy 29.07.
1.
Čchen Meng Čína
2.
Sun Jing-ša Čína
3.
Mima Itóová Japonsko
2. k.
Barbora Balážová Slovensko
Dvojhry muži 30.07.
1.
Ma Lung Čína
2.
Fan Čen-tung Čína
3.
Dmitrij Ovtcharov Nemecko
3. k.
Jang Wang Slovensko
3. kolo Tímy ženy 05.08.
1.
Čína Čína
2.
Japonsko Japonsko
3.
Hongkong Hongkong
Tímy muži 06.08.
1.
Čína Čína
2.
Německo Nemecko
3.
Japonsko Japonsko
Surfing
Muži 27.07.
1.
Italo Ferreira Brazília
2.
Kanoa Igaraši Japonsko
3.
Owen Wright Austrália
Ženy 27.07.
1.
Carissa Mooreov Spojené štáty
2.
Bianca Buitendagoxá Južná Afrika
3.
Amuro Cuzuki Japonsko
Synchronizované plávanie
Ženy dvojice 04.08.
1.
S. Kolesničenková, S. Romašinová Rusko
195,9079 b 2.
Ch. Süe-čchen, S. Wen-jen Čína
192,4499 b 3.
M. Fědinová, A. Savčuková Ukrajina
189,4620 b Ženy tímy 07.08.
1.
Ruská federace Rusko
196,0979 b 2.
Čína Čína
193,5310 b 3.
Ukrajina Ukrajina
190,3018 b Taekwondo
Do 49 kg ženy 24.07.
1.
Panipak Wongpattanakitová Thajsko
2.
Adriana Cerezo Iglesiasová Španielsko
3.
Abishag Sembergová Izrael
3.
Tijana Bogdanovičová Srbsko
Do 58 kg muži 24.07.
1.
Vito Dell'Aquila Taliansko
2.
Mohamed Khalil Jendoubi Tunisko
3.
Jan Jung Kórejská republika
3.
Michail Arťamonov Rusko
Do 57 kg ženy 25.07.
1.
Anastasija Zoloticová Spojené štáty
2.
Tatjana Mininová Rusko
3.
Lo Čchia-ling Taiwan
3.
Hatice Kubra Ilgunová Turecko
Do 68 kg muži 25.07.
1.
Ulugbek Rašitov Uzbekistan
2.
Bradly Sinden Spojené kráľovstvo
3.
Šuaj Čao Čína
3.
Hakan Recber Turecko
Do 67 kg ženy 26.07.
1.
Matea Jelićová Chorvátsko
2.
Lauren Williamsová Spojené kráľovstvo
3.
Ruth Gbagbiová Pobrežie Slonoviny
3.
Hedaya Wahbaová Egypt
Do 80 kg muži 26.07.
1.
Maksim Chramcov Rusko
2.
Saleh Elsharabaty Jordánsko
3.
Toni Kanaet Chorvátsko
3.
Seif Eissa Egypt
Nad 67 kg ženy 27.07.
1.
Milica Mandićová Srbsko
2.
Dabin Lee Kórejská republika
3.
Althea Laurinová Francúzsko
3.
Bianca Walkdenová Spojené kráľovstvo
Nad 80 kg muži 27.07.
1.
Vladislav Larin Rusko
2.
Dejan Georgievski Severné Macedónsko
3.
Rafael Yunier Alba Castillo Kuba
3.
Kyo Don In Kórejská republika
Tenis
Štvorhra muži 30.07.
1.
N. Mektič, M. Pavič Chorvátsko
2.
M. Čilič, I. Dodig Chorvátsko
3.
M. Daniell, M. Venus Nový Zéland
Dvojhra ženy 31.07.
1.
Belinda Bencicová Švajčiarsko
2.
Markéta Vondroušová Česko
3.
Elina Svitolinová Ukrajina
Štvorhra ženy 01.08.
1.
B. Krejčíková, K. Siniaková Česko
2.
B. Bencicová, V. Golubicová Švajčiarsko
3.
L. Pigossiová, L. Stefaniová Brazília
Dvojhra muži 01.08.
1.
Alexander Zverev Nemecko
2.
Karen Chačanov Rusko
3.
Pablo Carreňo-Busta Španielsko
1. k.
Norbert Gombos Slovensko
1. kolo 1. k.
Lukáš Klein Slovensko
1. kolo Zmiešaná štvorhra 01.08.
1.
A. Pavljučenkovová, A. Rubljov Rusko
2.
J. Vesninová, A. Karacev Rusko
3.
A. Bartyová, J. Peers Austrália
Triatlon
Muži 25.07.
1.
Kristian Blummenfelt Nórsko
1:45:04 h 2.
Alex Yee Spojené kráľovstvo
+0:11 3.
Hayden Wilde Nový Zéland
+0:20 Ženy 26.07.
1.
Flora Duffyová Bermudy
1:55:36 h 2.
Georgia Taylorová-Brownová Spojené kráľovstvo
+1:14 3.
Katie Zaferesová Spojené štáty
+1:27 31.07.
1.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
1:23:41 h 2.
USA Spojené štáty
+0:14 3.
Francie Francúzsko
+0:23 Veslovanie
Dvojskif ženy 28.07.
1.
A. Bodnarová, S. Radisová Rumunsko
6:41,03 min 2.
B. Donoghueová, H. Osborneová Nový Zéland
+3,79 3.
R. de Jongová, L. Scheenaardová Holandsko
+4,70 Dvojskif muži 28.07.
1.
H. Boucheron, M. Androdias Francúzsko
6:00,33 min 2.
M. Twellaar, S. Broenink Holandsko
+0,20 3.
Č. Liou, L. Čang Čína
+3,30 Štvorka bez kormidelníka ľahkej váhy muži 28.07.
1.
Austrálie Austrália
6:15,37 min 2.
Nizozemsko Holandsko
+0,34 3.
Irsko Írsko
+5,09 Štvorka bez kormidelníka muži 28.07.
1.
Austrálie Austrália
5:42,76 min 2.
Rumunsko Rumunsko
+0,37 3.
Itálie Taliansko
+0,84 Párová štvorka muži 28.07.
1.
Nizozemsko Holandsko
5:32,03 min 2.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
+1,72 3.
Austrálie Spojené kráľovstvo
+1,94 Párová štvorka ženy 28.07.
1.
Čína Čína
6:05,13 min 2.
Polsko Poľsko
+6,23 3.
Austrálie Austrália
+6,95 Dvojka bez kormidelníka muži 29.07.
1.
M. Sinkovič, V. Sinkovič Chorvátsko
6:15,29 min 2.
M. Cozmiuc, C. Tudosa Rumunsko
+1,29 3.
F. Vystavel, J. Sutton Dánsko
+4,59 Dvojka bez kormidelníka ženy 29.07.
1.
G. Prendergastová, K. Gowlerová Nový Zéland
6:50,19 min 2.
V. Stěpanovová, J. Orjabinská Rusko
+1,26 3.
C. Filmerová, H. Janssensová Kanada
+1,91 Dvojskif ľahkej váhy muži 29.07.
1.
F. McCarthy, P. O'Donovan Írsko
6:06,43 min 2.
J. Rommalmann, J. Osborne Nemecko
+0,86 3.
S. Oppo, P. Ruta Taliansko
+7,87 Dvojskif ľahkej váhy ženy 29.07.
1.
V. Ridiniová, F. Cesariniová Taliansko
6:47,54 min 2.
L. Tarantolaová, C. Boveová Francúzsko
+0,14 3.
M. Keijserová, I. Paulisová Holandsko
+0,49 Skif ženy 30.07.
1.
Emma Twiggová Nový Zéland
7:13,97 min 2.
Hanna Prakacenová Rusko
+3,42 3.
Magdalena Lobnigová Rakúsko
+5,75 Skif muži 30.07.
1.
Stefanos Ntouskos Grécko
6:40,45 min 2.
Kjetil Borch Nórsko
+1,21 3.
Damir Martin Chorvátsko
+2,13 Osma ženy 30.07.
1.
Kanada Kanada
5:59,13 min 2.
Nový Zéland Nový Zéland
+0,91 3.
Čína Čína
+2,08 Osma muži 30.07.
1.
Nový Zéland Nový Zéland
5:24,64 min 2.
Německo Nemecko
+0,96 3.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
+1,09 Vodné pólo
Ženy 07.08.
1.
USA Spojené štáty
2.
Španělsko Španielsko
3.
Maďarsko Maďarsko
Muži 08.08.
1.
Srbsko Srbsko
2.
Řecko Grécko
3.
Maďarsko Maďarsko
Vodný slalom
C1 muži 26.07.
1.
Benjamin Savšek Slovinsko
98,25s 2.
Lukáš Rohan Česko
+3,71 3.
Sideris Tasiadis Nemecko
+5,45 6.
Matej Beňuš Slovensko
+7,35 K1 ženy 27.07.
1.
Ricarda Funková Nemecko
105,50 s 2.
Maialen Chourrautová Estónsko
+1,13 3.
Jessica Foxová Rakúsko
+1,23 9.
Eliška Mintálová Slovensko
+52,86 C1 ženy 29.07.
1.
Jessica Foxová Austrália
105,04 s 2.
Mallory Franklinová Spojené kráľovstvo
+3,64 3.
Andrea Herzogová Nemecko
+6,09 9.
Monika Škáchová Slovensko
+24,35 K1 muži 30.07.
1.
Jiří Prskavec Česko
91,63 s 2.
Jakub Grigar Slovensko
+3,22 3.
Hannes Aigner Nemecko
+5,48 Volejbal
Muži 07.08.
1.
Francie Francúzsko
2.
Tým ROV Rusko
3.
Argentina Argentína
Ženy 08.08.
1.
USA Spojené štáty
2.
Brazílie Brazília
3.
Srbsko Srbsko
Vzpieranie
Do 48 kg ženy 24.07.
1.
Č-chuej Chou Čína
210 kg 2.
Chanu Saikhom Mirabaiová India
202 kg 3.
Windy Cantika Aisahová Indonézia
194 kg Do 62 kg muži 25.07.
1.
Li Fa-pin Čína
313 kg 2.
Eko Yuli Irawan Indonézia
302 kg 3.
Igor Son Kazachstan
294 kg Do 69 kg muži 25.07.
1.
Li-ťün Čchen Čína
332 kg 2.
Luis Javier Mosquera Lozano Kolumbia
331 kg 3.
Mirko Zanni Taliansko
322 kg Do 58 kg ženy 26.07.
1.
Hidilyn Diazová Filipíny
224 kg 2.
Čchiou-jün Liao Čína
223 kg 3.
Zulfija Činšanlová Kazachstan
213 kg Do 53 kg ženy 27.07.
1.
Kchuo Sin-Čchun Taiwan
236 kg 2.
Polina Gurjevová Turkménsko
217 kg 3.
Mikiko Andohová Japonsko
214 kg Do 63 kg ženy 27.07.
1.
Maude Charronová Kanada
236 kg 2.
Giorgia Bordignonová Taliansko
232 kg 3.
Čchen Wen-Chuej Taiwan
230 kg Do 56 kg muži 28.07.
1.
Š' Č'-jung Čína
364 kg 2.
Julio Ruben Mayora Pernia Venezuela
346 kg 3.
Rahmat Erwin Abdullah Indonézia
342 kg Do 77 kg muži 31.07.
1.
Siao-ťün Lyu Čína
2.
Zacarias Bonnat Michel Dominikánska republika
3.
Antonino Pizzolato Taliansko
Do 94 kg muži 31.07.
1.
Fares Ibrahim E H Elbakh Katar
402 kg 2.
Giovan Keydomar Valenilla Sanchez Venezuela
387 kg 3.
Anton Pliesnoi Gruzínsko
387 kg Do 75 kg ženy 01.08.
1.
Neisi Patricia Dajomesová Barreraová Ekvádor
263 kg 2.
Katherine Elizabeth Nyeová Spojené štáty
249 kg 3.
Aremi Fuentesová Zavalaová Mexiko
245 kg Do 69 kg ženy 02.08.
1.
Čou-jü Wang Čína
270 kg 2.
Tamara Salazarová Ekvádor
263 kg 3.
Crismery Santanaová Dominikánska republika
256 kg Nad 75 kg ženy 02.08.
1.
Wen-wen Li Čína
320 kg 2.
Emily Jade Campbellová Spojené kráľovstvo
283 kg 3.
Sarah Elizabeth Roblesová Spojené štáty
282 kg Do 105 kg muži 03.08.
1.
Akbar Djurajev Uzbekistan
430 kg 2.
Simon Martirosjan Arménsko
423 kg 3.
Arturs Plesnieks Lotyšsko
410 kg Nad 105 kg muži 04.08.
1.
Laša Talachadze Gruzínsko
488 kg 2.
Ali Davoudi Irán
441 kg 3.
Man Asaad Sýria
424 kg Zápas
Muži 02.08.
1.
Luis Alberto Orta Sánchez Kuba
2.
Keničiro Fumita Japonsko
3.
Sailike Walihan Čína
3.
Sergej Jemelin Rusko
Grécko-rímsky do 130 kg muži 02.08.
1.
Mijaín López Núñez Kuba
2.
Ijakob Kadžaija Gruzínsko
3.
Riza Kayaalp Turecko
3.
Sergej Semjonov Rusko
voľný spôsob do 75 kg ženy 02.08.
1.
Aline Rotterová Fockenová Nemecko
2.
Adeline Maria Grayová Spojené štáty
3.
Yasemin Adarová Turecko
3.
Čou Čchian Čína
Grécko-rímsky do 75 kg muži 03.08.
1.
Tamas Lorincz Maďarsko
2.
Akzhol Machmudov Kirgizsko
3.
Šohei Jabiku Japonsko
3.
Rafig Husejnov Azerbajdžan
Grécko-rímsky do 98 kg muži 03.08.
1.
Musa Jevlojev Rusko
2.
Artur Aleksanjan Arménsko
3.
Tadeusz Michalik Poľsko
3.
Mohammadhadi Saravi Irán
Ženy 03.08.
1.
Tamyra Mensahová Stocková Spojené štáty
2.
Blessing Oborududuová Nigéria
3.
Alla Čerkasovová Ukrajina
3.
Meerim Žumanazarovová Kirgizsko
Grécko-rímsky do 69 kg muži 04.08.
1.
Mohammadreza Geraei Irán
2.
Parviz Nasibov Ukrajina
3.
Frank Stäbler Nemecko
3.
Mohamed Al Saíd Egypt
Grécko-rímsky do 85 kg muži 04.08.
1.
Žan Beleňuk Ukrajina
2.
Viktor Lorincz Maďarsko
3.
Denis Kudla Nemecko
3.
Zurabi Datunašvili Srbsko
voľný spôsob do 63 kg ženy 04.08.
1.
Jukako Kawajová Japonsko
2.
Aisuluu Tynybekovová Kirgizsko
3.
Irina Koljaděnková Ukrajina
3.
Taybe Mustafa Jusejnová Bulharsko
voľný spôsob do 57 kg muži 05.08.
1.
Zavur Ugujev Rusko
2.
Kumar Ravi India
3.
Nurislam Sanajev Kazachstan
3.
Thomas Patrick Gilman Spojené štáty
voľný spôsob do 86 kg muži 05.08.
1.
David Morris Taylor III Spojené štáty
2.
Hasan Jazdání Irán
3.
Artur Najfonov Rusko
3.
Myles Nazem Amine San Maríno
Ženy 05.08.
1.
Risako Kawaiová Japonsko
2.
Iryna Kuračkinová Bielorusko
3.
Helen Louis Maroulisová Spojené štáty
3.
Evelina Georgijeva Nikolovová Bulharsko
voľný spôsob do 74 kg muži 06.08.
1.
Zarubek Sidakov Rusko
2.
Bekzod Abdurachmonov Uzbekistan
3.
Kyle Douglas Dake Spojené štáty
3.
Bekzod Abdurachmonov Uzbekistan
voľný spôsob do 125 kg muži 06.08.
1.
Gable Dan Stevenson Spojené štáty
2.
Geno Petriashvili Gruzínsko
3.
Amir Hossein Zare Irán
3.
Taha Akgul Turecko
voľný spôsob do 53 kg ženy 06.08.
1.
Mayu Mukaida Japonsko
2.
Čchien-jü Pchang Čína
3.
Vanesa Kaladzinskayová Bielorusko
3.
Bortoluya Bat Ochir Mongolsko
voľný spôsob do 65 kg muži 07.08.
1.
Takuto Otoguro Japonsko
2.
Hadži Alijev Azerbajdžan
3.
Gadžimurad Rašidov Rusko
3.
Bajrang Bajrang India
voľný spôsob do 97 kg muži 07.08.
1.
Abdulrašid Sadulavej Rusko
2.
Kyle Frederick Snyder Spojené štáty
3.
Reineris Salas Perez Kuba
3.
Abraham Conyedo Ruano Taliansko
voľný spôsob do 48 kg ženy 07.08.
1.
Juki Susakiová Japonsko
2.
Ja-nan Sun Čína
3.
Marija Stadniková Azerbajdžan
3.
Sarah Ann Hildebrandtová Spojené štáty
Šerm
Kord jednotlivci ženy 24.07.
1.
Sun I-wen Čína
2.
Ana Maria Popescuová Rumunsko
3.
Katrina Lehisová Estónsko
Šabľa jednotlivci muži 24.07.
1.
Áron Szilágyi Maďarsko
2.
Luigi Samele Taliansko
3.
Kim Čong-hwan Kórejská republika
Fleret jednotlivci ženy 25.07.
1.
Lee Kieferová Spojené štáty
2.
Inna Deriglazovová Rusko
3.
Larisa Korobejnikovová Rusko
Kord jednotlivci muži 25.07.
1.
Romain Cannone Francúzsko
2.
Gergely Siklósi Maďarsko
3.
Ihor Reizlin Ukrajina
Šabľa jednotlivci ženy 26.07.
1.
Sofia Pozdnjakovová Rusko
2.
Sofija Veliká Rusko
3.
Manon Brunetová Francúzsko
Fleret jednotlivci muži 26.07.
1.
Ka Long Čcheung Hongkong
2.
Daniele Garozzo Taliansko
3.
Alexander Choupenitch Česko
Kord tímy ženy 27.07.
1.
Estonsko Estónsko
2.
Jižní Korea Kórejská republika
3.
Itálie Taliansko
Muži 28.07.
1.
Jižní Korea Kórejská republika
2.
Itálie Taliansko
3.
Maďarsko Maďarsko
Fleret tímy ženy 29.07.
1.
Tým ROV Rusko
2.
Francie Francúzsko
3.
Itálie Taliansko
Kord tímy muži 30.07.
1.
Japonsko Japonsko
2.
Tým ROV Rusko
3.
Jižní Korea Kórejská republika
Ženy 31.07.
1.
Tým ROV Rusko
2.
Francie Francúzsko
3.
Jižní Korea Kórejská republika
Fleret tímy muži 01.08.
1.
Francie Francúzsko
2.
Tým ROV Rusko
3.
USA Spojené štáty
Športová gymnastika
Viacboj družstvá muži 26.07.
1.
Tým ROV Rusko
262,500 b 2.
Japonsko Japonsko
262,397 b 3.
Čína Čína
261,894 b Viacboj družstvá ženy 27.07.
1.
Tým ROV Rusko
169,528 b 2.
USA Spojené štáty
166,096 b 3.
Velká Británie Spojené kráľovstvo
164,096 Viacboj jednotlivci muži 28.07.
1.
Dajki Hašimoto Japonsko
88,465 b 2.
Siao Žuo-tcheng Čína
88,065 b 3.
Nikita Nagornyj Rusko
88,031 b Viacboj jednotlivci ženy 29.07.
1.
Sunisa Leeová Spojené štáty
57,433 b 2.
Rebeca Andradeová Brazília
57,298 b 3.
Angelina Melnikovová Rusko
57,199 b Prostné muži 01.08.
1.
Arťom Dolgopjat Izrael
14,933 b 2.
Rayderkey Zapata Španielsko
14,933 b 3.
Žuo-tcheng Siao Čína
14,766 b Preskok ženy 01.08.
1.
Rebeca Andradeová Brazília
15,083 b 2.
Mykayla Skinnerová Spojené štáty
14,916 b 3.
Jeo So-čong Kórejská republika
14,733 b Kôň na šírku muži 01.08.
1.
Max Whitlock Spojené kráľovstvo
15,583 b 2.
Čchich Kaj Lee Taiwan
15,400 b 3.
Kazuma Kaja Japonsko
14,900 b Bradlá ženy 01.08.
1.
Nina Derwaelová Belgicko
15,200 b 2.
Anastasija Iljankovová Rusko
14,833 b 3.
Sunisa Leeová Spojené štáty
14,500 b Kruhy muži 02.08.
1.
Jang Liou Čína
15,500 b 2.
Chao Jou Čína
15,300 b 3.
Eleftherios Petrounias Grécko
15,200 b Prostné ženy 02.08.
1.
Jade Careyová Spojené štáty
14,366 b 2.
Vanessa Ferrariová Taliansko
14,200 b 3.
Angelina Mělnikovová Rusko
14,166 b 3.
Mai Murakamiová Japonsko
14,166 b Preskok muži 02.08.
1.
Čea-hwan Sin Kórejská republika
14,783 b 2.
Denis Abljazin Rusko
14,783 b 3.
Artur Davtjan Arménsko
14,733 b Bradlá muži 03.08.
1.
Cou Ťing-jüan Čína
16,233 b 2.
Lukas Dauser Nemecko
15,700 b 3.
Ferhat Arican Turecko
15,633 b Kladina ženy 03.08.
1.
Kuan Čchen-čchen Čína
14,633 b 2.
Tchang Si-ťing Čína
14,233 b 3.
Simone Bilesová Spojené štáty
14,000 b Hrazda muži 03.08.
1.
Dajki Hašimoto Japonsko
15,066 b 2.
Tin Srbić Chorvátsko
14,900 b 3.
Nikita Nagornyj Rusko
14,533 b Športová streľba
10 m vzduchová puška ženy 24.07.
1.
Čchian Jang Čína
251,8 b 2.
Anastasija Galašinová Rusko
251,1 b 3.
Nina Christenová Švajčiarsko
230,6 b 10 m vzduchová pištoľ muži 24.07.
1.
Javad Foroughi Irán
244,8 b 2.
Damir Mikec Srbsko
237,9 b 3.
Wej Pchang Čína
217,6 b 27.
Juraj Tužinský Slovensko
kvalifikacie 10 m vzduchová pištoľ ženy 25.07.
1.
Vitalina Bacaraškinová Rusko
240,3 b 2.
Antoaneta Kostadinovová Bulharsko
239,4 b 3.
Žan-sin Ťiang Čína
218,0 b 10 m vzduchová puška muži 25.07.
1.
William Shaner Spojené štáty
251,6 b 2.
Li-chao Šeng Čína
250,9 b 3.
Chao-žan Jang Čína
229,4 b 7.
Patrik Jány Slovensko
143,7 b Skeet ženy 26.07.
1.
Amber English Spojené štáty
56 b 2.
Diana Bacosiová Taliansko
55 b 3.
Meng Wej Čína
46 b 13.
Danka Barteková Slovensko
kvalifikace Skeet muži 26.07.
1.
Vincent Hancock Spojené štáty
59 b 2.
Jesper Hansen Dánsko
55 b 3.
Abdullah Al-Rašidí Kuvajt
46 b 27.07.
1.
Čína Čína
16 b 2.
Tým ROV Rusko
14 b 3.
Ukrajina Ukrajina
16 b 27.07.
1.
Čína Čína
17 b 2.
USA Spojené štáty
13 b 3.
Tým ROV Rusko
17 b Trap ženy 29.07.
1.
Zuzana Rehák Štefečeková Slovensko
43 b 2.
Kayle Browningová Spojené štáty
42 b 3.
Alessandra Perilliová San Maríno
29 b Trap muži 29.07.
1.
Jiří Lipták Česko
43+7 b 2.
David Kostelecký Česko
43+6 b 3.
Matthew John Coward Holley Spojené kráľovstvo
33 b 11.
Erik Varga Slovensko
kval. 25 m pištoľ ženy 30.07.
1.
Min-jung Kim Kórejská republika
38+4 b 2.
Vitalina Bacaraškinová Rusko
38+1 b 3.
Ťia-žuej-süan Siao Čína
29 b Trap mix 31.07.
1.
F. Galvezová, A. Fernandez (ESP) Španielsko
2.
A. Perilliová, G. Berti (SMR) San Maríno
3.
M. Bernauová, B. Burrows Spojené štáty
4.
Z. Rehák Štefečeková, E. Varga Slovensko
8.
J. Špotáková, M. Kovačócy Slovensko
50 m puška, 3 pozície ženy 31.07.
1.
Nina Christenová Švajčiarsko
463,9 b 2.
Julia Zykovová Rusko
461,9 b 3.
Julia Karimovová Rusko
450,3 b 25 m rýchlopalná pištoľ muži 02.08.
1.
Jean Quiquampoix Francúzsko
34 b 2.
Leuris Pupo Kuba
29 b 3.
Jüe-chung Li Čína
26 b 50 m puška, 3 pozície muži 02.08.
1.
Čchang-chung Čang Čína
466,0 b 2.
Sergej Kamenskij Rusko
464,2 b 3.
Milenko Sebić Srbsko
448,2 b 13.
Patrik Jány Slovensko
kval. Športové lezenie
Kombinácia muži 05.08.
1.
Alberto Ginés López Španielsko
28,00 b 2.
Nathaniel Coleman Spojené štáty
30,00 b 3.
Jakob Schubert Rakúsko
35,00 b Kombinácia ženy 06.08.
1.
Janja Garnbretová Slovinsko
5 b 2.
Miho Nonakaová Japonsko
45 b 3.
Akijo Nogučiová Japonsko
64 b