Pravda je partnerom Slovenského olympijského tímu
Pravda je partnerom Slovenského olympijského tímu

Program olympijských hier

Program slovenských olympionikov

zobraziť podľa
Basketbal
03:00 Muži, Irán - Česko (Skupina A) 78:84
06:40 Muži, Nemecko - Taliansko (Skupina B) 82:92
10:20 Muži, Austrália - Nigéria (Skupina B)
14:00 Muži, Francúzsko - USA (Skupina A)
Basketbal 3x3
03:15 Japonsko - Mongolsko (Skupinová fáza) 19:10
03:40 Rumunsko - Taliansko (Skupinová fáza) 14:22
04:35 ROV - Belgicko (Skupinová fáza) 16:21
05:00 Poľsko - Srbsko (Skupinová fáza) 12:15
07:00 Mongolsko - ROV (Skupinová fáza) 5:21
07:25 Čína - Taliansko (Skupinová fáza) 22:13
08:00 Čína - Lotyšsko (Skupinová fáza) 17:18
08:25 Srbsko - Belgicko (Skupinová fáza) 21:14
10:30 Rumunsko - USA (Skupinová fáza)
10:55 Japonsko - Francúzsko (Skupinová fáza)
11:40 ROV - Poľsko (Skupinová fáza)
12:05 Japonsko - Holandsko (Skupinová fáza)
14:00 Čína - Francúzsko (Skupinová fáza)
14:25 ROV - USA (Skupinová fáza)
15:00 Holandsko - Čína (Skupinová fáza)
15:25 Lotyšsko - Japonsko (Skupinová fáza)
Bedminton
03:00 Dvojhra muži, Zápasy v skupinách
03:00 Dvojhra ženy, Zápasy v skupinách
03:00 Štvorhra ženy, Zápasy v skupinách
03:00 Štvorhra mix, Zápasy v skupinách
03:00 Štvorhra muži, Zápasy v skupinách
Box
04:00 Mušia váha ženy (do 51 kg), 1. kolo
05:18 Ľahká váha muži (do 60 kg), 1. kolo
06:54 Poloťažká váha muži (do 81 kg), 1. kolo
10:00 Mušia váha ženy (do 51 kg), 1. kolo
11:18 Ľahká váha muži (do 60 kg), 1. kolo
13:12 Poloťažká váha muži (do 81 kg), 1. kolo
Cestná cyklistika
06:00 Cestné prereky ženy, Individuálne závod (Finále)
Futbal
09:30 Muži, Egypt - Argentína (Skupina C)
10:00 Muži, Francúzsko - Južná Arfika (Skupina A)
10:00 Muži, Nový Zéland - Honduras (Skupina B)
10:30 Muži, Brazília - Pobrežie Slonoviny (Skupina D)
13:00 Muži, Japonsko - Mexiko (Skupina A)
13:00 Muži, Rumunsko - Južná Korea (Skupina B)
13:30 Muži, Austrália - Španielsko (Skupina C)
13:30 Muži, Saudská Arábia - Nemecko (Skupina D)
Hádzaná
02:00 Ženy, Holandsko - Japonsko (Skupina A) 32:31
04:00 Ženy, ROV - Brazília (Skupina B) 24:24
07:15 Ženy, Čierna Hora - Angola (Skupina A) 33:21
09:15 Ženy, Nórsko - Južná Korea (Skupina A)
12:30 Ženy, Španielsko - Švédsko (Skupina B)
14:30 Ženy, Maďarsko - Francúzsko (Skupina B)
Jachting
05:05 Muži RS:X, 1. závod
05:05 Ženy Laser Radial, 1. závod
06:00 Muži RS:X, 2. závod
07:25 Muži RS:X, 3. závod
07:25 Ženy Laser Radial, 2. závod
07:35 Muži Laser, 1. závod
08:05 Ženy RS:X, 1. závod
09:00 Ženy RS:X, 2. závod
09:45 Ženy RS:X, 3. závod
10:00 Muži Laser, 2. závod
Jazdectvo
10:00 Drezúra zmiešaní jednotlivci, Kvalifikace
Judo
04:00 Ženy do 52 kg, 1. kolo
04:00 Muži do 66 kg, 1. kolo
06:13 Muži do 66 kg, Štvťfinále
06:27 Ženy do 52 kg, Štvťfinále
10:00 Ženy do 52 kg, Opravy
10:17 Ženy do 52 kg, Semifinál
10:34 Muži do 66 kg, Opravy
10:51 Muži do 66 kg, Semifinál
11:08 Ženy do 52 kg, Finále (Finále)
11:33 Muži do 66 kg, Finále (Finále)
Lukostreľba
02:30 Tímy ženy, Tímová súťaž (Kvalifikácia)
06:45 Tímy ženy, Tímová súťaž (Štvrťfinále a Semifinále)
09:15 Tímy ženy, Tímová súťaž (Finále)
Plávanie
03:30 400 m polohové preteky muži, Finále (Finále)
03:35 100 m motýlik ženy, Semifinál
03:50 400 m voľný spôsob muži, Finále (Finále)
04:10 400 m polohové preteky ženy, Finále (Finále)
04:30 100 m prsia muži, Semifinál
04:45 4x100 m voľný spôsob ženy, Finále (Finále)
12:00 100 m znak ženy, Rozplavby
12:10 200 m voľný spôsob muži, Rozplavby
12:50 100 m prsia ženy, Rozplavby
Andrea
				Podmaníková Andrea Podmaníková
13:10 100 m znak muži, Rozplavby
13:30 400 m voľný spôsob ženy, Rozplavby
14:00 4x100 m voľný spôsob muži, Rozplavby
Plážový volejbal
02:00 Ženy, Zápasy v skupinách
03:00 Muži, Zápasy v skupinách
Pozemný hokej
02:30 Ženy, Spojené kráľovstvo - Nemecko (Skupina A) 1:2
03:00 Ženy, Austrália - Španielsko (Skupina B) 3:1
04:45 Ženy, Japonsko - Čína (Skupina B) 3:4
05:15 Ženy, Nový Zéland - Argentína (Skupina B) 3:0
11:30 Muži, India - Austrália (Skupina A)
12:00 Muži, Japonsko - Argentína (Skupina A)
13:45 Muži, Španielsko - Nový Zéland (Skupina A)
14:15 Muži, Južná Afrika - Holandsko (Skupina B)
Skateboarding
01:30 Street (Kvalifikácia)
05:25 Street (Finále)
Skoky do vody
08:00 3 m doska synchron ženy, 3 m doska synchron (Finále)
Softball
03:00 USA - Austrália (Skupinová fáza) 2:1
07:30 Japonsko - Kanada (Skupinová fáza)
13:00 Mexiko - Taliansko (Skupinová fáza)
Stolný tenis
03:00 Štvorhra mix, Štvťfinále
07:00 Dvojhry muži, 2. kolo
07:00 Dvojhry ženy, 2. kolo
Barbora
				Balážová Barbora Balážová
13:00 Štvorhra mix, Semifinál
Surfing
00:00 1. a 2. kolo (1. a 2. kolo)
00:00 1. a 2. kolo (1. a 2. kolo)
Šerm
02:00 Fleret jednotlivci ženy, Fleret, jednotlivci (Finále)
02:30 Kord jednotlivci muži, Kord, jednotlivci (Finále)
Športová gymnastika
03:00 Viacboj jednotlivci ženy, Kvalifikace
Barbora
				Mokošová Barbora Mokošová
Športová streľba
02:00 Skeet ženy, Skeet (1. deň)
Danka
				Barteková Danka Barteková
02:00 10 m vzduchová pištoľ ženy, Vzduchová pištoľ (Kvalifikácia)
03:00 Skeet muži, Skeet (1. deň)
04:15 10 m vzduchová pištoľ ženy, Vzduchová pištoľ (Finále)
06:00 10 m vzduchová puška muži, Vzduchová puška (Kvalifikácia)
Patrik
				Jány Patrik Jány
08:30 10 m vzduchová puška muži, Vzduchová puška (Finále)
Patrik
				Jány Patrik Jány
Taekwondo
03:00 Do 57 kg ženy, Predkolo
03:14 Do 68 kg muži, Predkolo
07:12 Do 57 kg ženy, Štvťfinále
07:26 Do 68 kg muži, Štvťfinále
09:04 Do 57 kg ženy, Semifinále
09:18 Do 68 kg muži, Semifinále
12:00 Do 57 kg ženy, Opravy
12:15 Do 68 kg muži, Opravy
13:30 Do 57 kg ženy, O medaily (O 3. miesto)
13:45 Do 68 kg muži, O medaily (O 3. miesto)
14:30 Do 57 kg ženy, O medaily (Finále)
14:45 Do 68 kg muži, O medaily (Finále)
Tenis
04:00 Štvorhra muži, 1. kolo
04:00 Štvorhra ženy, 1. kolo
04:00 Dvojhra muži, 1. kolo
04:00 Dvojhra ženy, 1. kolo
04:00 Dvojhra ženy, Karolína Plíšková - Alizé Cornetová (1. kolo) 6:1, 6:3
04:00 Dvojhra muži, Lukáš Klein - James Duckworth 7:5, 3:6, 6:7(4)
Lukáš
				Klein Lukáš Klein
06:30 Štvorhra ženy, Krejčíková, Siniaková - J. Sie, Ť. Sü (1. kolo) 6:2, 6:1
09:00 Štvorhra muži, Karacev, Medvěděv - Klein, Polášek
Lukáš
				Klein Lukáš Klein
Filip
				Polášek Filip Polášek
09:15 Dvojhra ženy, Petra Kvitová - Jasmine Paoliniová (1. kolo)
09:15 Dvojhra muži, Norbert Gombos - Marcos Giron
Norbert
				Gombos Norbert Gombos
10:15 Štvorhra ženy, Kar. Plíšková, Vondroušová - J. Tuan, S. Čeng (1. kolo)
10:30 Dvojhra muži, Tomáš Macháč - João Sousa (1. kolo)
Veslovanie
02:00 Skif muži, Semifinále E/F
02:20 Skif ženy, Semifinále E/F
02:40 Dvojka bez kormidelníka muži, Opravy
02:50 Dvojka bez kormidelníka ženy, Opravy
03:00 Dvojskif ľahkej váhy muži, Opravy
03:20 Dvojskif ľahkej váhy ženy, Opravy
03:40 Párová štvorka muži, Opravy
03:50 Párová štvorka ženy, Opravy
04:00 Skif ženy, Štvťfinále
04:40 Skif muži, Štvťfinále
05:20 Dvojskif ženy, Semifinále A/B
05:40 Dvojskif muži, Semifinále A/B
06:00 Štvorka bez kormidelníka ľahkej váhy muži, Opravy
06:10 Štvorka bez kormidelníka muži, Opravy
Vodné pólo
03:00 Muži, Južná Afrika - Taliansko (Skupina A) 2:21
04:30 Muži, Maďarsko – Grécko (Skupina A) 9:10
07:00 Muži, USA – Japonsko (Skupina A) 15:13
08:30 Muži, Austrália - Čierna Hora (Skupina B)
11:20 Muži, Srbsko - Španielsko (Skupina B)
12:50 Muži, Chorvátsko - Kazachstan (Skupina B)
Vodný slalom
06:00 C1 muži, Rozjazdy
Matej
				Beňuš Matej Beňuš
06:50 K1 ženy, Rozjazdy
Eliška
				Mintálová Eliška Mintálová
Volejbal
02:00 Ženy, ROV - Taliansko (Skupina B) 0:3
04:05 Ženy, USA - Argentína (Skupina B) 3:0
07:20 Ženy, Srbsko - Dominikánska republika (Skupina A) 3:0
09:25 Ženy, Čína - Turecko (Skupina B)
12:40 Ženy, Japonsko - Keňa (Skupina A)
14:45 Ženy, Brazília - Južná Korea (Skupina A)
Vzpieranie
04:50 Do 62 kg muži, Do 61 kg
04:50 Do 69 kg muži, Do 67 kg
08:50 Do 62 kg muži, Do 61 kg (Finále)
12:50 Do 69 kg muži, Do 67 kg (Finále)