Slovenský olympijský tím
Samuel Baláž Rýchlostná kanoistika
K2 1000 m muži
- 04.08. 04:22Rozjazdy
- 04.08. 06:18Štvťfinále
- 05.08. 03:26Semifinále
K4 500 m muži
- 06.08. 03:44Rozjazdy
- 07.08. 03:21Semifinále
- 07.08. 05:37O medaily
Barbora Balážová Stolný tenis
Dvojhry ženy
- 26.07. 03:002. kolo
Štvorhra mix
- 24.07. 04:15Osemfinále
Denisa Baránková Lukostreľba
Ženy
- 23.07. 02:00Kvalifikácia
- 27.07. 05:26Kvalifikácia
- 28.07. 02:56Jednotlivci
- 28.07. 09:26Jednotlivci
- 29.07. 02:56Jednotlivci
Danka Barteková Športová streľba
Skeet ženy
- 25.07. 02:00Skeet
- 26.07. 02:00Skeet
Matej Beňuš Vodný slalom
C1 muži
- 25.07. 06:00Rozjazdy
- 26.07. 07:00Semifinále
- 26.07. 08:45O medaily
Adam Botek Rýchlostná kanoistika
K2 1000 m muži
- 04.08. 04:22Rozjazdy
- 04.08. 06:18Štvťfinále
- 05.08. 03:26Semifinále
K4 500 m muži
- 06.08. 03:44Rozjazdy
- 07.08. 03:21Semifinále
- 07.08. 05:37O medaily
Andrej Csemez Box
Stredná váha muži (do 75 kg)
- 26.07. 06:241. kolo
- 29.07. 04:00Osemfinále
Gabriela Gajanová Atletika
800 m ženy
- 30.07. 03:25Rozbehy
Peter Gelle Rýchlostná kanoistika
K1 1000 m muži
- 02.08. 03:21Rozjazdy
- 03.08. 03:00Semifinále
- 03.08. 05:12O medaily
Norbert Gombos Tenis
Dvojhra muži
- 25.07. 09:15
Jakub Grigar Vodný slalom
K1 muži
- 28.07. 06:50Rozjazdy
- 30.07. 07:00Semifinále
- 30.07. 09:00O medaily
Martina Hrašnová Atletika
Hod kladivom ženy
- 01.08. 02:10Kvalifikácia
Patrik Jány Športová streľba
10 m vzduchová puška muži
- 25.07. 06:00Kvalifikácia
- 25.07. 08:30O medaily
50 m puška, 3 pozície muži
- 02.08. 04:30Kvalifikácia
Mária Katerinka Czaková Atletika
20 km chôdze ženy
- 06.08. 09:30O medaily
Lukáš Klein Tenis
Štvorhra muži
- 25.07. 09:00
- 27.07. 04:00
Dvojhra muži
- 25.07. 04:00Lukáš Klein - James Duckworth
Marián Kovačócy Športová streľba
Trap mix
- 31.07. 02:00Kvalifikácia
Lukáš Kubiš Cestná cyklistika
Cestné prereky muži
- 24.07. 04:00O medaily
Časovka muži
- 28.07. 07:00O medaily
Marcel Lomnický Atletika
Hod kladivom muži
- 02.08. 02:00Kvalifikácia
Boris Makojev Zápas
voľný spôsob do 86 kg muži
- 04.08. 04:30Osemfinále
Eliška Mintálová Vodný slalom
K1 ženy
- 25.07. 06:50Rozjazdy
- 27.07. 07:00Semifinále
- 27.07. 09:15O medaily
Barbora Mokošová Športová gymnastika
Viacboj jednotlivci ženy
- 25.07. 03:00Kvalifikácia
Michal Morvay Atletika
50 km chôdze muži
- 05.08. 22:30O medaily
Denis Myšák Rýchlostná kanoistika
K4 500 m muži
- 06.08. 03:44Rozjazdy
- 07.08. 03:21Semifinále
- 07.08. 05:37O medaily
Richard Nagy Plávanie
400 m polohové preteky muži
- 24.07. 12:00Rozplavby
200 m motýlik muži
- 26.07. 12:16Rozplavby
Ľubomír Pištej Stolný tenis
Štvorhra mix
- 24.07. 04:15Osemfinále
Andrea Podmaníková Plávanie
100 m prsia ženy
- 25.07. 12:50Rozplavby
200 m prsia ženy
- 28.07. 12:36Rozplavby
Filip Polášek Tenis
Štvorhra muži
- 25.07. 09:00
- 27.07. 04:00
Dvojhra muži
Zuzana Rehák Štefečeková Športová streľba
Trap ženy
- 28.07. 02:00Trap
- 29.07. 02:00Trap
- 29.07. 07:30O medaily
Trap mix
- 31.07. 02:00Kvalifikácia
- 31.07. 06:30O medaily
Martina Repiská Bedminton
Dvojhra ženy
- 26.07. 03:00Zápasy v skupinách
- 27.07. 04:20Zápasy v skupinách
- 28.07. 02:00Zápasy v skupinách
Rory Sabbatini Golf
Muži
- 29.07. 00:301. kolo
- 31.07. 00:302. kolo
- 31.07. 02:303. kolo
- 01.08. 00:30O medaily
Juraj Sagan Cestná cyklistika
Cestné prereky muži
- 24.07. 04:00O medaily
Monika Škáchová Vodný slalom
C1 ženy
- 28.07. 05:50Rozjazdy
- 29.07. 07:00Semifinále
- 29.07. 08:55O medaily
Jana Špotáková Športová streľba
Trap mix
- 31.07. 02:00Kvalifikácia
Matej Tóth Atletika
50 km chôdze muži
- 05.08. 22:30O medaily
Juraj Tužinský Športová streľba
10 m vzduchová pištoľ muži
- 24.07. 06:00Kvalifikácia
Miroslav Úradník Atletika
20 km chôdze muži
- 05.08. 09:30O medaily
Erik Varga Športová streľba
Trap muži
- 28.07. 02:50Trap
- 29.07. 02:50Trap
Trap mix
- 31.07. 02:00Kvalifikácia
- 31.07. 06:30O medaily
Erik Vlček Rýchlostná kanoistika
K4 500 m muži
- 06.08. 03:44Rozjazdy
- 07.08. 03:21Semifinále
- 07.08. 05:37O medaily
Ján Volko Atletika
100 m muži
200 m muži
- 03.08. 04:05Rozbehy
- 03.08. 13:50Semifinál
Jang Wang Stolný tenis
Dvojhry muži
- 26.07. 03:002. kolo
- 26.07. 07:303. kolo
- 27.07. 07:303. kolo
Emma Zapletalová Atletika
400 m prekážok ženy
- 31.07. 02:00Rozbehy
- 02.08. 13:35Semifinál