Reprezentujú Slovensko na OH 2008

Atletika
Jozef Repčík
Beh na 800 m - rozbehy: 5. miesto v druhom rozbehu 1:48,64 min - nepostúpil do SF
Peter Horák
Skok do výšky - kvalifikácia: 215cm  - do finále nepostúpil (celkovo 33. miesto)
Dmitrij Vaľukevič
Trojskok - kvalifikácia: 17,08 m, nepostúpil, skončil 14.
Milan Haborák
Vrh guľou - kvalifikácia: 30. miesto 19,32 m - nepostúpil do finále
Libor Charfreitag
Hod kladivom - kvalifikácia: 10. miesto 76,61 - postúpil do finále; Finále: 8. miesto 78,65.
Miloslav Konopka
Hod kladivom - kvalifikácia: 23. miesto 71,96 - do finále nepostúpil
Slaven Dizdarevič
Desaťboj: konečné poradie: 24. miesto 7021 (11,16/-0,1 - 702/+0,3 - 13,97 - 196 - 52,02 - 15,61/-0,4 - 39,86 - 400 - 43,58 - 4:51,42).
Matej Tóth
20 km chôdza: 26. miesto 1:23:17.
Peter Korčok
50 km chôdza - nedokončil - odstúpil po 12 km
Miloš Bátovský
50 km chôdza - 35. miesto
Kazimír Verkin
50 km chôdza - 47. miesto
Lucia Klocová
Beh na 800 m - Semifinále: 3. miesto v prvom SF a 11. miesto celkovo v SF - nepostúpila do finále
Zuzana Tomasová
Maratón - 67. miesto - 2:49:39
Miriam Bobková
100 m prekážok - rozbehy: 8. miesto 13,65 s
Jana Velďáková
Skok do diaľky - kvalifikácia: 3 neplatné pokusy - nepostúpila 
Dana Velďáková
Trojskok - kvalifikácia: 3 neplatné pokusy - nepostúpila 
Martina Hrašnová
Hod kladivom - kvalifikácia: 72,87 m, postúpila do finále, finále: 8. miesto, 71 m 
Zuzana Malíková
20 km chôdza - 32. miesto 1:34:33 - slovenský výkon roka
Bedminton
Eva Sládeková
Bedminton, dvojhra - 2. kolo: Wang Čen (Hongkong) - Eva Sládeková 2:0 (7, 8) - vypadla
Cyklistika
Roman Broniš
Cestné preteky jednotlivcov s hromadným štartom - nedokončil
Matej Jurčo
Cestné preteky jednotlivcov s hromadným štartom - nedokončil, časovka jednotlivcov - 29. miesto 1:07:52,92 h.
Ján Valach
Cestné preteky jednotlivcov s hromadným štartom - 62.miesto - 6:34:26 h
Janka Števková
Horská cyklistika: 24. miesto - 2 kolá
Džudo
Zoltán Pálkovács
do 100kg - kvalifikácia: prehral s Eduardom Costom a vypadol
Jachting
Patrik Pollák
Windsurfing RX:S - rozjazdy: po 8. a 9. rozjazde: 30. miesto 221 bodov, po 10.rozjazde 30.miesto 243 bodov - nepostúpil do finále.
Plávanie
Martina Moravcová
100 m mot. - 25. miesto: 59, 03 - nepostúpila do SF; 50 m v.sp. - R: 27. miesto 25,47 - nepostúpila do SF; 100 m v.sp. - R: 23. miesto: 55,20 - nepostúpila do SF
Denisa Smolenová
200 m motýlik - rozplavby: 31. miesto, 2:13.81 - nepostúpila do SF
Luboš Križko
Plávanie, 100 m znak - rozplavby: 8. miesto - postúpil do SF,  SF: 13. miesto - nepostúpil do finále
Rýchlostná kanoistika
Marián Ostrčil
C1 500 m - SF: 8. miesto 1:58,401 - nepostúpil do finále. C1 1000 m - SF: 5. Marián Ostrčil (SR) 4:03,696 - nepostúpil do finále 
Ivana Kmeťová
K2 500 m - rozjazdy: 7. miesto 1:47,284, postúpili do SF; Semifinále: 7. miesto 1:46,380 nepostúpili do finále 
Martina Kohlová
K2 500 m - rozjazdy: 7. miesto 1:47,284, postúpili do SF; Semifinále: 7. miesto 1:46,380 nepostúpili do finále
Richard Riszdorfer
K4 1000 m - rozjazdy: pondelok 1. miesto 2:57:876, postúpil do finále. Finále: 2. miesto 2:56,593 - strieborná medaila.
Michal Riszdorfer
K4 1000 m - rozjazdy: 1. miesto 2:57:876, postúpil do finále. Finále: 2. miesto 2:56,593 - strieborná medaila.
Erik Vlček
K4 1000 m - rozjazdy: 1. miesto 2:57:876, postúpil do finále. Finále:2. miesto 2:56,593 - strieborná medaila.
Juraj Tarr
K4 1000 m - rozjazdy: 1. miesto 2:57:876, postúpil do finále. Finále: 2. miesto 2:56,593 - strieborná medaila.
Stolný tenis
Eva Ódorová
Dvojhra žien: 1. kolo: Eva Ódorová (SR) - Petra Lovasová (Maď.) 4:2, 2. kolo: Gao Jun (USA) - Eva Ódorová (SR) 4:2 - vypadla v 2. kole
Športová streľba
Jozef Gönci
Ľub. malok. 60 - kvalif.: 16. miesto - nepostúpil do finále; ľub. malok. 3x40 - kvalif.: 37. miesto - nepostúpil do finále
Daniela Pešková
vzduchová puška 40: 9. miesto v kvalifikácii - nepostúpila do finále; športová puška 3x20 - kvalifikácia: 22. miesto - nepostúpila do finále
Pavol Kopp
vzduchová pištoľ 60: 27. miesto v kvalifikácii, nepostúpil do finále; ľubovoľná pištoľ 60 - kvalifikácia: 4. miesto 563, finále: 5. miesto 57,6 bodov. 
Mário Filipovič
trap - kvalifikácia: 14. miesto,  115 bodov - nepostúpil do finále.; dvojitý trap - kvalifikácia a finále: utorok 12. 8. od 3.00
Erik Varga
trap - kvalifikácia: 9. miesto, 117 bodov - nepostúpil do finále.
Zuzana Štefečeková
trap - kvalifikácia a finále: strieborná medaila
Danka Barteková
skeet - kvalifikácia: 8. miesto - nepostúpila do finále
Športová gymnastika
Ivana Kováčová
kvalifikácia: 24. miesto, bradlá 22. miesto - známka: 12,500
Tenis
Dominik Hrbatý
2. kolo dvojhra: Dominik Hrbatý - James Blake 6:7, 6:4, 3:6 - Hrbatý vypadol
Daniela Hantuchová
dvojhra, štvorhra - 2.kolo: Daniela Hantuchová (10 SR) - Caroline Wozniacká 1:6, 3:6.
Dominika Cibulková
dvojhra - 2.kolo: Dominika Cibulková (16-SR) - Cvetana Pironkovová (Bul.) 6:2, 6:2 Jelena Jankovičová (2-Srb.) - Dominika Cibulková (16-SR) 7:5, 6:1
Janette Husárová
štvorhra - 1. kolo: nedeľa 10. 8. od 11.00
Triatlon
Pavel Šimko
súťaž mužov - nedokončil a nefiguroval ani vo výsledkovej listine
Vodný slalom
Michal Martikán
C1 - kvalifikácia: 1. miesto, 85,13 (0); semifinále: 1. miesto 88.92 (2), finále: 1. miesto 176,65 (4) - zlatá medaila!!!
Peter Hochschorner
C2 - semifinále: 2. miesto 94,88 (2); finále: 1. miesto 190,82 (4) - zlatá medaila!!!
Pavol Hochschorner
C2 - semifinále: 2. miesto 94,88 (2); finále: 1. miesto 190,82 (4) - zlatá medaila!!!
Elena Kaliská
K1 - semifinále: 1. miesto 97,13 (0); finále: 1. miesto 192,64 (0) - zlatá medaila!!!
Peter Cibák
K1 - kvalifikácia: 11. miesto 172,95 (0); semifinále: 12. miesto 89,41 (2) - nepostúpil do finále
Vzpieranie
Ondrej Kutlík
do 85 kg B - skupina: 4. miesto 343 (150+193)
Martin Tešovic
do 105 kg - neštartoval pre zranenie
Zápasenie
David Musuľbes
voľný štýl do 120 kg - 1. kolo: voľno, 2. kolo: Wilson Seiwari - David Musuľbes 0:9, štvrťfinále: David Musuľbes - Ottóo Aubéli 4:1, semifinále: Artur Tajmazov - David Musuľbes 2:0; zápas o 3. miesto: David Musuľbes - Disney Rodriguez 8:2 - bronzová medaila !!!
Attila Bátky
gréckorímsky štýl do 84 kg - kvalifikácia: prehral s Juniorom Estradom a vypadol. Konečné poradie: 19. miesto.
34,99
Rozeta

Rozeta

59,99
Grande červené ruže

Grande červené ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk