Toto je možné iba v Austrálii. Zmätené stádo narušilo futbalový zápas

Český futbalový klub Bohemians, ktorého symbolom je kengura, má konkurenciu. U protinožcov však nešlo iba o maskotov.

17.05.2022 15:30
Symbolom českého Bohemiansu je kengura. Teraz... Foto:
Symbolom českého Bohemiansu je kengura. Teraz má v Austrálii konkurenciu.

Vtipná udalosť sa odohrala v zápase súťaže National Capital Football Premier league, ktorá je v rámci Austrália druhou ligou. V stretnutí medzi domácim Tuggeranongom United a Wagga City musel byť na pár minút prerušený zápas.

Dôvodom však nebol rozvášnený dav fanúšikov, ale stádo kengúr. Vyše desiatky týchto symbolov Austrálie v priebehu sekúnd doskákalo na hraciu plochu a situácia šokovala všetkých aktérov na ihrisku.

Bezpečnostná služba nemala v tomto prípade žiadnu šancu zabrániť votrelcom pri vstupe na hraciu plochu a zabrániť tak hladkému priebehu zápasu.

Futbalový klub Tuggeranong United nemá žiadnu prezývku, no tímu so sídlom v Canberre po víkendovom stretnutí nepovedia v Austrálii inak ako kengury.

Domácemu mužstvu toto niekoľko minútové spestrenie nijako neubralo zo sústredenia sa na duel, keďže Tuggeranong United zvíťazil nad súperom hladko 6:1.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

Viac na túto tému: #futbal #Austrália #kengura