TV hity: Futbalové šlágre, cyklistické vrcholy či bonbónik v Tipsport Lige

Pozrite si prehľad najzaujímavejších športových prenosov, ktoré počas víkendu ponúknu televízne stanice.

20.09.2019 15:30
Smoleňák, Belluš Foto: ,
Bude sa v šlágri slovenskej hokejovej Tipsport Ligy opäť iskriť?
debata

PIATOK

Hokej

Tipsport Liga
17.15 Banská Bystrica – Košice (Sport 1)

SOBOTA

Futbal

Fortuna liga
16.45 Dunajská Streda – Ružomberok (Dvojka)

Premier League
13.25 Leicester – Tottenham (Premier Sport)
18.25 Newcastle – Brighton (Premier Sport)

Bundesliga
15.25 Bayern Mníchov – Kolín (Digi Sport 1)
18.25 Brémy – Lipsko (Digi Sport 2)

La Liga
18.25 Atlético Madrid – Vigo (Digi Sport 3)
20.55 Granada – FC Barcelona (Digi Sport 2)

Serie A
17.55 Juventus – Hellas Verona (Digi Sport 1)
20.40 AC Miláno – Inter Miláno (Digi Sport 1)

Ligue 1
17.25 Marseille – Montpellier (Nova Sport 2)

Cyklistika

13.00 Okolo Slovenska, 4. etapa (Dvojka)

Tenis

06.30 Turnaj WTA v Kantone, finále (Digi Sport 10)
od 13.00 Laver Cup (Eurosport 1), od 13.50 (ČT Sport)

Hádzaná

19.30 Liga majstrov mužov, Sporting CP – Tatran Prešov (Sport 1)

Motorizmus

13.30 MotoGP, VC Aragónska, kvalifikácia (Nova Sport 1)
15.00 Formula 1, VC Singapuru, kvalifikácia (Sport 1)

NEDEĽA

Futbal

Fortuna liga
17.50 Trenčín – Slovan Bratislava (Orange Sport)

Tehelné pole pred zápasom Slovan - Besiktas.
Detskí fanúšikovia Slovana v zápase proti...
+19Detskí fanúšikovia Slovana v zápase proti...

Premier League
14.55 West Ham – Manchester United (Premier Sport)
17.25 Chelsea – Liverpool (Premier Sport)

La Liga
20.55 FC Sevilla – Real Madrid (Digi Sport 1)

Bundesliga
17.55 Frankfurt – Dortmund (Digi Sport 1)

Serie A
15.00 Lecce – Neapol (Digi Sport 7)
20.40 Lazio Rím – Parma (Digi Sport 2)

Ligue 1
20.55 Lyon – PSG (Nova Sport 2)

Česká Fortuna liga
17.50 Sparta Praha – Slavia Praha (Orange Sport 2)

Eredivisie
16.45 PSV – Ajax Amsterdam (Arena Sport 1)

Hokej

Tipsport Liga
16.45 Košice – Zvolen (Dvojka)
17.45 Slovan Bratislava – Banská Bystrica (Sport 1)

Cyklistika

14.30 MS v Yorkshire, časovka družstiev (Dvojka), od 15.30 (Eurosport 2)

Tenis

12.00 Laver Cup (ČT Sport, Eurosport 1)
15.30 Turnaj ATP v Petrohrade, finále (Sport 1)
15.30 Turnaj ATP v Metz, finále (Digi Sport 3)

Motorizmus

12.45 MotoGP, VC Aragónska, preteky (Nova Sport 1)
14.00 Formula 1, VC Singapuru, preteky (Sport 2)

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #tv hity víkendu
Flowers