Pohoda po prvej časti prípravy. Kuzminovci si užívajú slnečné Portugalsko

02.07.2019 16:09

Trojnásobná olympijská víťazka Anastasia Kuzminová si vychutnáva dovolenku v Portimau na južnom pobreží Portugalska. Slnkom zaliatu fotografiu s manželom Danielom, dcérou Olíviou a synom Jelisejom uverejnila na Instagrame.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vacation in Portugal

Príspevok, ktorý zdieľa Anastasia Kuzmina (@nastja.kuzminova),

Po tom, ako oznámila koniec aktívnej kariéry v individuálnych biatlonových disciplínach, sa venuje najmä detským projektom, pokračuje však aj v tréningu. Prvú časť prípravy už absolvovala.

„Ako tradične po sezóne sme trénovali v Ťumeni aj na Kamčatke. Úplnú bodku za kariérou som ešte nedala, zatiaľ to tak necítim,“ povedala prednedávnom pre RTVS.

Tento a nasledujúci mesiac sa predstaví na exhibičných pretekoch na kolieskových lyžiach v Nórsku a v Nemecku.

„Podľa toho, ako dopadne letná príprava, sa na jeseň rozhodnem o tom, či budem ďalej pokračovať ako členka štafety,“ dodala.

TV Pravda: Anastasia Kuzminová hovorila o dôvodoch ukončenia individuálnej kariéry i o svojej najbližšej budúcnosti (vysielané 23. 3. 2019)

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Anastasia Kuzminová #Daniel Kuzmin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku