FOTO Vlhová si užíva zaslúženú dovolenku: Objavujem nové miesta

Po dlhej a náročnej sezóne si slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová užíva zaslúžené chvíle oddychu. Počas ostatného víkendu sa so súťažným ročníkom rozlúčila s fanúšikmi na zasnežených svahoch v Jasnej, v súčasnosti však už obdivuje pamätihodnosti na exotickej Srí Lanke.

, 11.04.2019 19:17
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Exploring new places in Sri Lanka ☀️ #holidaytime

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Vlhova (@petravlhova13),

Majsterka sveta v obrovskom slalome teda zamierila do tepla ostrovného štátu v Indickom oceáne a prostredníctvom sociálnej siete sa pochválila fotografiou pre fanúšikov. „Na Srí Lanke objavujem nové miesta,“ napísala.

Petra Vlhová si chvíle v príjemnej klíme užíva plnými dúškami, keďže už o niekoľko týždňov začne s prípravou na nasledujúcu sezónu. V nej bude mať opäť veľmi vysoké ambície a bude chcieť bojovať o veľký krištáľový glóbus. K štartom v slalome a obrovskom slalome pravdepodobne pridá aj rýchlostné disciplíny – super G a zjazd.

Petra Vlhová nazbierala v zimnej sezóne 2018/2019 dovedna 14 pódiových umiestnení vo Svetovom pohári (5–6–3), čo sa premietlo do rekordného zisku 1355 bodov a druhej priečky v celkovom poradí. Druhá skončila aj v sumárnom hodnotení slalomu a obrovského slalomu.

Dlhodobo stabilnú formu demonštrovala tiež na majstrovstvách sveta vo švédskom Aare, odkiaľ odišla ako držiteľka medailového kompletu. Zlato získala v obrovskom slalome, striebro v alpskej kombinácii a bronz v slalome.

Petra Vlhová na
		snežnom skútri počas...
 Petra Vlhová
		prechádza cieľom na jednej lyži...
+3Petra Vlhová prechádza
		cieľom na jednej lyži...
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Petra Vlhová #alpské lyžovanie