SOBOTA
FUTBAL
Premier League
13.30 Fulham – Manchester City (Digi 4)
16.00 Manchester United – Watford (Digi 4)
18.30 West Ham – Everton (Digi 4)
Fortuna liga
15.30 Ružomberok – Žilina (Dvojka)
Bundesliga
15.30 Dortmund – Wolfsburg (Digi 2)
15.30 Freiburg – Bayern (Digi 3)
18.30 RB Lipsko – Hertha Berlín (Digi 1)
La Liga
16.15 Barcelona – Espanyol (Digi 1)
18.30 Celta Vigo – Villarreal (Digi 3)
20.45 Alaves – Atlético Madrid (Digi 1)
Serie A
18.00 Juventus – Empoli (Digi 2)
20.30 Sampdoria – AC Miláno (Digi 2)
HOKEJ
Tipsport Liga – play off
18.00 Nitra – Zvolen (Dvojka)
NHL
18.00 Boston – Florida (Nova Sport 2)
CYKLISTIKA
15.30 Okolo Katalánska – 6. etapa (Eurosport)
TENIS
20.30 Turnaj ATP 1000 v Miami (Digi 3)
MOTORIZMUS
16.00 VC Bahrajnu F1 – kvalifikácia (Sport 1)
18.00 VC Argentíny MotoGP – kvalifikácia (Nova Sport 1)
BASKETBAL
NBA
23.05 Houston – Sacramento (Nova Sport 1)
TV Pravda: O blížiacich sa monumentálnych klasikách – Okolo Flámska a Paríž-Roubaix – sme sa pozhovárali so šéfom slovenskej cyklistiky Petrom Privarom.
NEDEĽA
MMA
00.30 UFC Fight Night – Barboza vs. Gaethje (Nova Sport 2)
FUTBAL
Premier League
15.05 Cardiff – Chelsea (Digi 4)
17.30 Liverpool – Tottenham (Digi 4)
Fortuna liga
15.00 Slovan – Dunajská Streda (Orange Sport)
Bundesliga
15.30 Hannover – Schalke (Digi 3)
18.00 Frankfurt – Stuttgart (Digi 1)
La Liga
16.15 Sevilla – Valencia (Digi 2)
18.30 Valladolid – Real Sociedad (Digi 2)
20.45 Real Madrid – Huesca (Digi 2)
Serie A
12.30 Parma – Atalanta (Digi 4)
15.00 AS Rím – Neapol (Digi 1)
20.30 Inter – Lazio (Digi 1)
HOKEJ
Tipsport Liga – play off
18.00 Banská Bystrica – Poprad (Dvojka)
NHL
18.30 Philadelphia – NY Rangers (Nova Sport 2)
23.05 Pittsburgh – Carolina (Nova Sport 1)
CYKLISTIKA
14.30 Klasika Gent-Wevelgem (Eurosport) 18.15 Okolo Katalánska – záznam (Eurosport)
TENIS
19.00 Turnaj ATP 1000 v Miami – finále mužov (Digi 3)
MOTORIZMUS
17.00 VC Bahrajnu F1 – preteky (Sport 1)
18.00 VC Argentíny MotoGP – preteky (Nova Sport 1)
BASKETBAL
NBA
21.30 Oklahoma City – Dallas (Nova Sport 2)