TV hity víkendu: Saganova obhajoba, šláger Slovan - DAC i atraktívna F1

Pozrite si prehľad najzaujímavejších športových prenosov, ktoré počas víkendu ponúknu televízne stanice.

29.03.2019 15:26
MOTOR-F1-BAHRAIN/ F1 Masgnussen Foto: ,
Kevin Magnussen počas tréningu na VC Bahrajnu.
debata

SOBOTA

FUTBAL

Premier League
13.30 Fulham – Manchester City (Digi 4)
16.00 Manchester United – Watford (Digi 4)
18.30 West Ham – Everton (Digi 4)

Fortuna liga
15.30 Ružomberok – Žilina (Dvojka)

Bundesliga
15.30 Dortmund – Wolfsburg (Digi 2)
15.30 Freiburg – Bayern (Digi 3)
18.30 RB Lipsko – Hertha Berlín (Digi 1)

La Liga
16.15 Barcelona – Espanyol (Digi 1)
18.30 Celta Vigo – Villarreal (Digi 3)
20.45 Alaves – Atlético Madrid (Digi 1)

Serie A
18.00 Juventus – Empoli (Digi 2)
20.30 Sampdoria – AC Miláno (Digi 2)

HOKEJ

Tipsport Liga – play off
18.00 Nitra – Zvolen (Dvojka)

NHL
18.00 Boston – Florida (Nova Sport 2)

CYKLISTIKA

15.30 Okolo Katalánska – 6. etapa (Eurosport)

TENIS

20.30 Turnaj ATP 1000 v Miami (Digi 3)

MOTORIZMUS

16.00 VC Bahrajnu F1 – kvalifikácia (Sport 1)
18.00 VC Argentíny MotoGP – kvalifikácia (Nova Sport 1)

BASKETBAL

NBA
23.05 Houston – Sacramento (Nova Sport 1)

TV Pravda: O blížiacich sa monumentálnych klasikách – Okolo Flámska a Paríž-Roubaix – sme sa pozhovárali so šéfom slovenskej cyklistiky Petrom Privarom.

NEDEĽA

MMA

00.30 UFC Fight Night – Barboza vs. Gaethje (Nova Sport 2)

FUTBAL

Premier League
15.05 Cardiff – Chelsea (Digi 4)
17.30 Liverpool – Tottenham (Digi 4)

Fortuna liga
15.00 Slovan – Dunajská Streda (Orange Sport)

Bundesliga
15.30 Hannover – Schalke (Digi 3)
18.00 Frankfurt – Stuttgart (Digi 1)

La Liga
16.15 Sevilla – Valencia (Digi 2)
18.30 Valladolid – Real Sociedad (Digi 2)
20.45 Real Madrid – Huesca (Digi 2)

Serie A
12.30 Parma – Atalanta (Digi 4)
15.00 AS Rím – Neapol (Digi 1)
20.30 Inter – Lazio (Digi 1)

HOKEJ

Tipsport Liga – play off
18.00 Banská Bystrica – Poprad (Dvojka)

NHL
18.30 Philadel­phia – NY Rangers (Nova Sport 2)
23.05 Pittsburgh – Carolina (Nova Sport 1)

CYKLISTIKA

14.30 Klasika Gent-Wevelgem (Eurosport) 18.15 Okolo Katalánska – záznam (Eurosport)

TENIS

19.00 Turnaj ATP 1000 v Miami – finále mužov (Digi 3)

MOTORIZMUS

17.00 VC Bahrajnu F1 – preteky (Sport 1)
18.00 VC Argentíny MotoGP – preteky (Nova Sport 1)

BASKETBAL

NBA
21.30 Oklahoma City – Dallas (Nova Sport 2)

debata chyba
Viac na túto tému: #šport #tv hity víkendu
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

MS vo futbale 2022

Tabuľky tímov

por. krajina zápasy body
1. vlajka Holandsko NED 3 7
2. vlajka Senegal SNG 3 6
3. vlajka Ekvádor ECU 3 4
4. vlajka Katar KTR 3 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Anglicko ENG 3 7
2. vlajka USA USA 3 5
3. vlajka Irán IRN 3 3
4. vlajka Wales WAL 3 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Poľsko POL 2 4
2. vlajka Argentína ARG 2 3
3. vlajka Saudská Arábia KSA 2 3
4. vlajka Mexiko MEX 2 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Francúzsko FRA 2 6
2. vlajka Austrália AUS 2 3
3. vlajka Dánsko DEN 2 1
4. vlajka Tunisko TUN 2 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Španielsko ESP 2 4
2. vlajka Japonsko JPN 2 3
3. vlajka Kostarika CRC 2 3
4. vlajka Nemecko GER 2 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Chorvátsko CRO 2 4
2. vlajka Maroko MRK 2 4
3. vlajka Belgicko BEL 2 3
4. vlajka Kanada CAN 2 0
por. krajina zápasy body
1. vlajka Brazília BRA 2 6
2. vlajka Švajčiarsko SUI 2 3
3. vlajka Kamerun CAM 2 1
4. vlajka Srbsko SRB 2 1
por. krajina zápasy body
1. vlajka Portugalsko POR 2 6
2. vlajka Ghana GHA 2 3
3. vlajka Južná Kórea KOR 2 1
4. vlajka Uruguaj URU 2 1
Všetky zápasy