TV hity víkendu: Vlhovej finále, útok biatlonistiek či Lobotka vs. Zidane

15.03.2019 12:12
Petra Vlhová, Anastasia Kuzminová
Podarí sa Petre Vlhovej a Anastasii Kuzminovej cez víkend vybojovať úspech pre slovenské farby? Autor: ,

Pozrite si prehľad najzaujímavejších športových prenosov, ktoré počas víkendu ponúknu televízne stanice.

SOBOTA

ALPSKÉ LYŽOVANIE

9.15 Obrovský slalom SP mužov v Soldeu – 1. kolo (Eurosport 1)
10.15 Slalom SP žien v Soldeu – 1. kolo (Dvojka RTVS, Eurosport 1)
12.00 Obrovský slalom SP mužov v Soldeu – 2. kolo (Eurosport 1)
13.00 Slalom SP žien v Soldeu – 2. kolo (Dvojka RTVS, Eurosport 2)

BIATLON

13.15 MS v Östersunde – štafeta žien (Eurosport 1, ČT Sport)
16.15 MS v Östersunde – štafeta mužov (Eurosport 2, ČT Sport)

BEH NA LYŽIACH

14.15 SP vo Falune, šprint voľne (Eurosport 2)

CYKLISTIKA

15.15 Paríž – Nice, 7. etapa (Eurosport 1)
21.30 Tirreno Adriatico, 4. etapa – záznam (Eurosport 1)

FUTBAL

Fortuna liga
15.15 Sereď – Slovan (Dvojka RTVS)

Brankár Serede Nwolokor zasahuje počas zápasu...
Brankár Serede Nwolokor zasahuje počas zápasu so Slovanom. Prekvapí nováčik lídra? Autor: SITA, Martin Havran

Bundesliga
15.25 Schalke – Lipsko (Digi Sport 2)
15.25 Wolfsburg – Düsseldorf (Digi Sport 3)
18.25 Hertha – Dortmund (Digi Sport 2)

Premier League
15.55 Bournemou­th – Newcastle (Digi Sport 4)
18.15 Swansea – Manchester City (Digi Sport 1)

La Liga
16.10 Real Madrid – Celta Vigo (Digi Sport 1)
18.25 Bilbao – Atlético Madrid (Digi Sport 4)

Česká Fortuna liga
17.00 Sparta Praha – Olomouc (Orange Sport )

FA Cup
20.50 Wolverham­pton – Manchester United (Digi Sport 1)

TENIS

od 2.30 WTA Indian Wells – semifinále (Digi Sport 5)
od 19.00 ATP Indian Wells – semifinále (Digi Sport 5)

FORMULA 1

7.00 VC Austrálie – kvalifikácia (Sport1)

Lewis Hamilton odštartuje cestu za obhajobou...
Lewis Hamilton odštartuje cestu za obhajobou titulu vo formule 1. Autor: Reuters, EDGAR SU

HOKEJ

NHL
0.05 Toronto – Philadelphia (Nova Sport 1)
3.05 Vancouver – New Jersey (Nova Sport 1)
18.05 Pittsburgh – St. Louis (Nova Sport 1)
21.05 Los Angeles – Florida (Nova Sport 1)

KHL
12.00 Barys – Avangard (Sport1)

Extraliga juniorov
15.45 Nitra – Trenčín (Arena Sport 1)

Tipsport Liga
17.45 Poprad – Košice (Dvojka RTVS)

RUGBY Six Nations
17.55 Anglicko – Škótsko (Nova Sport 2)

NEDEĽA

ALPSKÉ LYŽOVANIE

9.15 Obrovský slalom SP žien v Soldeu – 1. kolo (Dvojka RTVS, Eurosport 1)
10.15 Slalom SP mužov v Soldeu – 1. kolo (Eurosport 1)
12.30 Obrovský slalom SP žien v Soldeu – 2. kolo (Dvojka RTVS, Eurosport 1)
13.00 Slalom SP mužov v Soldeu – 2. kolo (Eurosport 2)

BEH NA LYŽIACH

11.15 SP žien vo Falune, 10 km voľne (Eurosport 1)
14.15 SP mužov vo Falune, 15 km voľne (Eurosport 1)

FORMULA 1

6.00 Veľká cena Austrálie – preteky (Sport 2)

FUTBAL

MLS
1.05 DC United – Real Salt Lake (Nova Sport 2)
3.35 LA Galaxy – Minnesota (Nova Sport 2)

Serie A
12.25 FC Janov – Juventus (Digi Sport 2)
17.55 Neapol – Udinese (Digi Sport 2)
20.25 AC Miláno – Inter Miláno (Digi Sport 1)

Tím Milana Škriniara Inter čaká cez prestížne...
Tím Milana Škriniara Inter čaká cez prestížne milánske derby proti AC. Autor: SITA/AP, Andrea Di Marco

Bundesliga
13.25 Leverkusen – Brémy (Digi Sport 1)
15.25 Frankfurt – Norimberg (Digi Sport 1)
17.55 Bayern – Mainz (Digi Sport 1)

Fortuna liga
14.50 Dunajská Streda – Ružomberok (Orange Sport)

Premier League
15.10 Fulham – Liverpool (Digi Sport 4)
17.25 Everton – Chelsea (Digi Sport 4)

La Liga
16.10 Espanyol – Sevilla (Digi Sport 3)
18.55 Valencia – Getafe (Digi Sport 3)
20.40 Real Betis – Barcelona (Digi Sport 2)

Česká Fortuna liga
17.00 Teplice – Plzeň (Orange Sport)

Ligue 1
20.55 Paríž St. Germain – Marseille (Nova Sport 2)

BIATLON

13.15 MS v Östersunde – preteky žien s hromadným štartom (Dvojka RTVS, Eurosport 1, ČT Sport)
15.45 MS v Östersunde – preteky mužov s hromadným štartom (Dvojka RTVS, Eurosport 1, ČT Sport)

Biatlonisti počas streľby v pretekoch s...
Biatlonisti počas streľby v pretekoch s hromadným štartom. Táto disciplína je na programe MS v nedeľu Autor: SITA/AP, Andrea Solero

HÁDZANÁ

14.05 Slovenský pohár – finále žien (Dvojka RTVS)
16.55 Slovenský pohár – finále mužov (Dvojka RTVS)

CYKLISTIKA

15.15 Paríž – Nice, 8. etapa (Eurosport 2)
23.45 Tirreno Adriatico, 5. etapa – záznam (Eurosport 1)

HOKEJ

NHL
0.05 Tampa Bay – Washington (Nova Sport 1)
20.05 Colorado – New Jersey (Nova Sport 1)
23.05 Minnesota – NY Islanders (Nova Sport 1)

KHL
15.00 Dynamo Moskva – CSKA Moskva (Sport 1)
17.30 Barys – Avangard (Sport 1)

Tipsport Liga
18.45 B. Bystrica – Detva (Dvojka RTVS)

TENIS

21.00 WTA Indian Wells – finále (Digi Sport 5)
23.30 ATP Indian Wells – finále (Digi Sport 3)

TV Pravda: Bývalý cyklista a súčasný rozhodca Milan Dvorščík spoločne so športovými redaktormi Pravdy hodnotia šance Petra Sagana na pretekoch Tirreno-Adriatico a Miláno-San Remo v relácii Týždeň v športe – cyklistický špeciál

#tv hity víkendu #Petra Vlhová #Anastasia Kuzminová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
49,99
Passion červené ruže

Passion červené ruže

29,99
Orchidea zelená na vysoko

Orchidea zelená na vysoko

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk