VIDEO: Bratislavskí šmolkovia. Takto žartujú na účet Slovana v Dun. Strede

13.02.2019 22:44

Veľké zápasy často sprevádzajú emócie a hecovanie. Výnimkou nie je ani víkendový šláger medzi Dunajskou Stredou a ŠK Slovan Bratislava.

Na oficiálnej stránke Dunajskostredčanov sa pár dní pred prvým jarným výkopom objavilo video, v ktorom si domáci robia žarty zo Slovana Bratislava. Okrem iného ich nazvali – bratislavskí šmolkovia.

V dva a pol minútovej upútavke, ktorá má prilákať ľudí na štadión, zaznelo hneď niekoľko bonmôtov na úkor Bratislavčanov. Pozrite si video.

Zápas, počas ktorého domáci otvoria aj poslednú z tribún na novom štadióne, je už niekoľko dní vypredaný. Duel by malo sledovať viac ako 13-tisíc ľudí.

TV Pravda: Kto získa futbalový titul? Ako bude vyzerať trnavská jar? Pozrite si naše predpovede v relácii Týždeň v športe – futbalový špeciál s Vladimírom Kinderom (vysielané 11. 2. 2019):

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#ŠK Slovan Bratislava #DAC Dunajská Streda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku