Obvinenia ovplyvňujú môj osobný život, vraví Ronaldo. Real opustil kvôli Pérezovi

, 29.10.2018 18:00

Cristiano Ronaldo priznal, že obvinenia zo znásilnenia, ktorým čelí v súčasnosti, majú vplyv na jeho osobný život.

Futbalová hviezda Cristiano Ronaldo a Kathryn...
Futbalová hviezda Cristiano Ronaldo a Kathryn Mayorgová sa bavia v nočnom klube Rain v Las Vegas v júni 2009 Autor: TASR/AP

Svetová futbalová hviezda rezolútne odmieta akúkoľvek vinu. Portugalčan poskytol rozhovor pre týždenník France Football, ktorého plné znenie sa dostane na verejnosť v utorok, ale výňatky z neho sú k dispozícii už od pondelka.

„Samozrejme, tento prípad zasahuje do môjho života. Mám partnerku, štyri deti, matku, sestry a brata, teda rodinu, ku ktorej mám veľmi blízko,“ uviedol 33-ročný hráč Juventusu Turín.

Američanka Kathryn Mayorgová sa v septembri obrátila na súd v Nevade, pričom Ronalda obvinila zo znásilnenia, ku ktorému malo prísť v hotelovej izbe v Las Vegas v roku 2009. Na jej žiadosť začala polícia vyšetrovanie.

„Viem, kto som a čo som spravil. Pravda vyjde najavo,“ odmietol Ronaldo aj v ostatnom interview obvinenia vznesené Mayorgovou.

Fanúšikovia Juventusu si Cristiana Ronalda...
Fanúšikovia Juventusu si Cristiana Ronalda obľúbili. Autor: SITA/AP, Luca Bruno

Pre France Football sa vyjadril aj o príčinách odchodu z Realu Madrid.

„Najmä zo strany prezidenta Péreza som cítil, že už so mnou nepočíta tak ako na začiatku. V prvých štyroch-piatich rokoch som mal pocit, že som Cristiano Ronaldo, no to sa zmenilo. Pérez si už nemyslel, že som nenahraditeľný. To prispelo k tomu, aby som opustil Real,“ povedal Ronaldo.

„Občas som si pozrel správy, v ktorých odznelo, že chcem odísť. Bolo na nich niečo pravdivé, ale v skutočnosti som necítil, že sa ma Pérez chystá zastaviť. Ak by mi išlo o peniaze, zamieril by som do Číny, kde by som dostal päťkrát toľko ako v Juventuse či Reale Madrid. V Turíne mám podobný plat ak ov Madride. Rodiel je v tom, že o mna mal Juventus záujem,“ dodal Ronaldo. Odchod trénera Zinedina Zidana na jeho definitívne rozhodnutie nemal veľký vplyv.

#Cristiano Ronaldo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
599
Amore červené ruže 250

Amore červené ruže 250

39,99
Flower box červený ovál červené ruže

Flower box červený ovál červené ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk