VIDEO: Serena sa vyzliekla pre svojich fanúšikov. Z dobrého dôvodu

03.10.2018 08:52

Serena Williamsová je nielen najlepšou tenistkou na svete, ale má aj iné kvality. Okrem toho, že je starostlivou mamou dcérky Olympie, stíha sa venovať aj iným užitočným aktivitám.

Nedávno natočila video pre kampaň, ktorá má za cieľ podporiť boj proti rakovine prsníka. Serena ukázala nielen svoje poprsie, ale aj veľmi solídny spevácky prejav.

Vo videoklipe upozorňuje ženy na pravidelné prehliadky a kontrolu svojho poprsia.

„Áno, vyviedlo ma to z mojej komfortnej zóny. Ale chcela som to urobiť, pretože je to dôležitá téma, ktorá zasahuje do života množstva žien na celom svete. Prevencia je veľmi dôležitá, dokáže zachrániť veľa životov. Verím, že si to uvedomia všetky ženy,“ uviedla držiteľka 23 grandslamových titulov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This Breast Cancer Awareness Month I’ve recorded a version of The Divinyls global hit “I Touch Myself” to remind women to self-check regularly. _ Yes, this put me out of my comfort zone, but I wanted to do it because it’s an issue that affects all women of all colors, all around the world. Early detection is key - it saves so many lives. I just hope this helps to remind women of that. _ The music video is part of the I Touch Myself Project which was created in honor of celebrated diva, Chrissy Amphlett, who passed away from breast cancer, and who gave us her hit song to remind women to put their health first. The project is proudly supported by @BerleiAus for Breast Cancer Network Australia. _ Visit the link in my bio to find out more. #ITouchMyselfProject #BerleiAus #BCNA #DoItForYourself

Príspevok, ktorý zdieľa Serena Williams (@serenawilliams),

#tenis #Serena Williamsová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku