Adrenalín na vlnách aj romantika pri západe slnka. Ako oddychovali jazdci F1?

24.08.2018 07:15

Po letnej prestávke pokračuje tento víkende šampionát formuly 1 Veľkou cenou Belgicka. Ako si užili vytúžené voľné chvíle pretekári? Pozrite si najlepšie príspevky z Instagramu.

New horizons. Where are you travelling to this summer? Let me know in the comments ☀️

Príspevok, ktorý zdieľa Lewis Hamilton (@lewishamilton),

‍♂️ #VB77 #waterbike

Príspevok, ktorý zdieľa Valtteri Bottas (@valtteribottas),

Soon back to work mode.

Príspevok, ktorý zdieľa Kimi Räikkönen (@kimimatiasraikkonen),

Off-duty, no gloves and steering wheel needed here.

Príspevok, ktorý zdieľa Kimi Räikkönen (@kimimatiasraikkonen),

Lil @gopro mash up of the last 6 months adventures

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Ricciardo (@danielricciardo),

Summer break together with friends ✌

Príspevok, ktorý zdieľa Max Verstappen (@maxverstappen1),

Embracing the

Príspevok, ktorý zdieľa Carlos Sainz (@carlosainz),

Great practice before the PGA championship this weekend. @pgatour #liveunderpar

Príspevok, ktorý zdieľa Carlos Sainz (@carlosainz),

Fortunato. @lalindaa ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Fernando Alonso (@fernandoalo_oficial),

Vuela alto vuela ✊️

Príspevok, ktorý zdieľa Fernando Alonso (@fernandoalo_oficial),

Sunset lovers

Príspevok, ktorý zdieľa Stoffel Vandoorne (@svandoorne),

Príspevok, ktorý zdieľa Checo Pérez (@schecoperez),

They see me floatin’ Enjoying our last few relax days☀️ #EO31

Príspevok, ktorý zdieľa Esteban Ocon® (@estebanocon),

Zante, 20/20. Bye bye Greece #summerbreak

Príspevok, ktorý zdieľa Pierre Gasly (@pierregasly),

#ME9

Príspevok, ktorý zdieľa Marcus Ericsson (@ericsson_marcus),

@mcboatcompany @ronixwakeboards

Príspevok, ktorý zdieľa Romain Grosjean (@grosjeanromain),

#love #mafemme @grosjeanmarion

Príspevok, ktorý zdieľa Romain Grosjean (@grosjeanromain),

❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Charles Leclerc (@charles_leclerc),

#Valtteri Bottas #Lewis Hamilton #Fernando Alonso
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
32,99
Flower bag kaly, ružové a modré kvety

Flower bag kaly, ružové a modré kvety

21,99
Ružový flower pot ružové ruže a biele alstromérie

Ružový flower pot ružové ruže a biele alstromérie

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk