Ako utrhnutí z reťaze. Opití hráči WBA ukradli v Španielsku taxík

17.02.2018 10:00

Štyroch hráčov klubu anglickej futbalovej Premier League West Bromwich Albion vypočula španielska polícia v piatok pre údajnú krádež taxíka počas sústredenia v španielskej Barcelone. Gareth Barry, Jonny Evans, Jake Livermore a Boaz Myhill sa po obvinení taxikára postavili pred sudcu. Činu údajne nepredchádzalo žiadne násilie.

„Ospravedlňujeme sa a priznávame, že sme porušili zákaz vychádzok, ku ktorému sme sa zaviazali. Nedodržali sme štandard profesionality, ktorý sa od nás očakáva ako od reprezentantov klubu West Bromwich Albion,“ oznámili hráči v spoločnom stanovisku.

„Chceli by sme ubezpečiť našich priaznivcov, že tento incident neodráža naše odhodlanie urobiť všetko pre to, aby sme zachránili ťažkú sezónu,“ dodali hráči posledného tímu tabuľky.

K prehrešku hráčov sa vyjadril aj tréner Alan Pardew. „Toto nie je to, čo sme chceli,“ povedal. „Porušili zákaz vychádzania, a to je neprijateľné. Sklamalo ma to.“

West Bromwich Albion zvíťazil len v jednom z ostatných 25 zápasov. V sobotu ho čaká stretnutie osemfinále FA Cupu doma proti Southamptonu.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
25,99
Elite ružové tulipány, ruže, hyacinty

Elite ružové tulipány, ruže, hyacinty

34,99
Kytica Zimona 19

Kytica Zimona 19

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk