Ako utrhnutí z reťaze. Opití hráči WBA ukradli v Španielsku taxík

17.02.2018 10:00

Štyroch hráčov klubu anglickej futbalovej Premier League West Bromwich Albion vypočula španielska polícia v piatok pre údajnú krádež taxíka počas sústredenia v španielskej Barcelone. Gareth Barry, Jonny Evans, Jake Livermore a Boaz Myhill sa po obvinení taxikára postavili pred sudcu. Činu údajne nepredchádzalo žiadne násilie.

„Ospravedlňujeme sa a priznávame, že sme porušili zákaz vychádzok, ku ktorému sme sa zaviazali. Nedodržali sme štandard profesionality, ktorý sa od nás očakáva ako od reprezentantov klubu West Bromwich Albion,“ oznámili hráči v spoločnom stanovisku.

„Chceli by sme ubezpečiť našich priaznivcov, že tento incident neodráža naše odhodlanie urobiť všetko pre to, aby sme zachránili ťažkú sezónu,“ dodali hráči posledného tímu tabuľky.

K prehrešku hráčov sa vyjadril aj tréner Alan Pardew. „Toto nie je to, čo sme chceli,“ povedal. „Porušili zákaz vychádzania, a to je neprijateľné. Sklamalo ma to.“

West Bromwich Albion zvíťazil len v jednom z ostatných 25 zápasov. V sobotu ho čaká stretnutie osemfinále FA Cupu doma proti Southamptonu.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk