VIDEO: Ninja korytnačky skončili vo väzení. Zaplatia hviezdy PSG kauciu?

17.12.2017 16:19
PSG ninja korytnačky
Gól Edinsona Cavaniho oslavovali s hráčmi PSG aj dvaja fanúšikovia v kostýmoch ninja korytnačiek. Autor: ,

Kylian Mbappé to nemá v šatni futbalistov Paríža Saint-Germain ľahké. Hoci s cenovkou 180 miliónov eur figuruje medzi najdrahšími hráčmi na planéte, vo veku 18 rokov patrí v tíme PSG medzi najmladších.

Spoluhráči si z neho robia žarty, že pre svoj široký úsmev a guľatú tvár vyzerá ako jedna z postavičiek animovaného seriálu Ninja korytnačky. Podľa kolegov má podobizeň Donatella, jedného z kvarteta známych korytnačiek.

Ďalšími členmi populárnej štvorky, ktorí sú pomenovaní po slávnych renesančných umelcoch, sú Leonardo, Raphael a Michelangelo. A práve tí prišli svojho prominentného „kolegu“ pozdraviť.

Udialo sa tak počas sobotňajšieho zápasu Rennes – PSG. Po treťom góle hostí vybehli na trávnik traja fanúšikovia oblečení v kostýmoch ninja korytnačiek. Jedného zadržala usporiadateľská služba hneď skraja ihriska, ďalší dvaja sa však dostali až k hráčom.

Do vtipnej scénky sa zapojili aj hosťujúce hviezdy. Obranca Dani Alves sa pristavil k Leonardovi a spoza chrbta „vytiahol“ pomyselnú katanu. Mbappé zobral neškodný počin s humorom, jedného z ‚ninjov‘ objal a pozdravil.

Kreatívna trojica fanúšikov napokon skončila vo väzení pre narušenie verejného poriadku. Pod ich fotkou sa objavila výzva na zapletenie kaucie, na ktorú by mali prispieť hviezdy PSG.

Určite by mali z čoho, za výhru 4:1 na ihrisku Rennes dostali víťazné prémie a s prehľadom trónia na čele tabuľky.

#Paríž Saint-Germain #Ninja korytnačky #Ligue 1 #fanúšikovia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
29,99
Perla ružový amarylis

Perla ružový amarylis

39,99
Flower box biela kocka "L" farebné kvety

Flower box biela kocka "L" farebné kvety

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk