Televízne ťaháky víkendu: boxerský superduel, návrat F1 aj futbalové šlágre

25.08.2017 20:00

Dlho očakávaný boxerský duel medzi Floydom Mayweatherom a Conorom McGregorom, po letnej prestávke pokračovanie formuly 1 Veľkej cenou Belgicka, ale aj viacero ťahákov v európskych futbalových súťažiach. Pozrite si najzaujímavejší športový program televíznych staníc na najbližší víkend.

Inter Miláno so slovenským obrancom Milanom...
Inter Miláno so slovenským obrancom Milanom Škriniarom (v súboji s Michym Batshuayiom z Chelsea v predsezónnej príprave) čaká v sobotu zápas Serie A na horúcej pôde AS Rím. Autor: Reuters, EDGAR SU

SOBOTA

ATLETIKA

10.00 Univerziáda v Tchaj-peji (Eurosport)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

10.25 MS v Račiciach (Dvojka RTVS)

FUTBAL

Premier League – 3. kolo
13.25 Bournemou­th – Manchester City (Digi Sport 1)
18.25 Manchester United – West Ham (Digi Sport 1)

Bundesliga – 2. kolo
15.25 Werder Brémy – Bayern Mníchov (Dajto)

Primera división – 2. kolo
18.10 Alavés – Barcelona (Digi Sport 3)
22.10 Las Palmas – Atlético Madrid (Digi Sport 3)

Fortuna liga – 6. kolo
18.15 Ružomberok – Trenčín (Dvojka RTVS)

Serie A – 2. kolo
20.45 AS Rím – Inter Miláno (Sport 2)

CYKLISTIKA

13.30 Vuelta a Espaňa – 8. etapa (Eurosport)

MOTORIZMUS

14.00 F1: Veľká cena Belgicka, kvalifikácia (Sport 1)

TRIATLON

15.00 Svetová séria ITU v Štokholme (Digi Sport 4)

NEDEĽA

BOX
5.00 Floyd Mayweather vs. Conor McGregor (Dajto)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA
9.55 MS v Račiciach (Dvojka RTVS)

CYKLISTIKA
13.45 Vuelta a Espaňa – 9. etapa (Eurosport)

MOTORIZMUS
14.00 F1: Veľká cena Belgicka, preteky (Sport 2)
16.15 Moto GP: Veľká cena V. Británie, preteky (Nova Sport)

FUTBAL
Premier League – 3. kolo
14.25 Chelsea – Everton (Digi Sport 1)
16.55 Liverpool – Arsenal (Digi Sport 1)

Fortuna liga – 6. kolo
17.50 Slovan – Podbrezová (213)

HET liga – 5. kolo
18.25 Plzeň – Ostrava (Digi Sport 4)

Serie A – 2. kolo
20.45 Neapol – Atalanta (Sport 1)

Primera división – 2. kolo
22.10 Real Madrid – Valencia (Digi Sport 3)

HOKEJ

16.30 KHL: Dynamo Moskva – Slovan (Sport2)
19.30 Liga majstrov: Salzburg – Banská Bystrica (Sport 2)

VOLEJBAL
17.15 ME mužov: Slovensko – Taliansko (Dvojka RTVS)

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#športový program
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk