FOTO: Severská príroda aj tyrkysové more. Ako si užili leto pretekári F1?

22.08.2017 10:15

Fanúšikovia formuly 1 sa dočkali. Po takmer mesačnej letnej prestávke pokračuje tento víkend šampionát Veľkou cenou Belgicka, dvanástym podujatím z dvadsiatich, ktoré absolvujú jazdci v tejto sezóne. Pretekárske esá sa na Instagrame pochválili svojimi "prázdninovými" destináciami.

Lewis Hamilton navštívil Kubu, kde podporil UNICEF, užil si však aj oddych na jachte či adrenalín na štyroch kolesách. Jeho tímový kolega z Mercedesu Valtteri Bottas zorganizoval vo svojom rodnom Fínsku preteky v duatlone, Jolyon Palmer z Renaultu pokoril Kilimandžáro… Keďže jazdci Ferrari – líder MS Sebastian Vettel a Kimi Räikkönen – nemajú na sociálnych sieťach svoje oficiálne kontá, svoj letný program si pred verejnosťou ustrážili.

Happy Sunday everyone! With love, from Cuba ❤️ @unicef #GodBless

Príspevok, ktorý zdieľa Lewis Hamilton (@lewishamilton),

First ever @valtteribottasduathlon will be held tomorrow here in Finland #VB77 #VBDuathlon @pajulahti1929

Príspevok, ktorý zdieľa Valtteri Bottas (@valtteribottas),

No filter needed #finland #nature #relax #VB77

Príspevok, ktorý zdieľa Valtteri Bottas (@valtteribottas),

Break was awesome. Valuable family time, some great adventures. Good to switch off for a bit

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Ricciardo (@danielricciardo),

Summertime ☀️

Príspevok, ktorý zdieľa Max Verstappen (@maxverstappen1),

Squad on tour ✌️

Príspevok, ktorý zdieľa Max Verstappen (@maxverstappen1),

Gracias por hacerme tan feliz!!

Príspevok, ktorý zdieľa Checo Pérez (@schecoperez),

The dream team on holidays ! #Relaxing #Friends #Spain

Príspevok, ktorý zdieľa Esteban Ocon® (@estebanocon),

Valeu Sabiá !! Obrigado galera !! #Interlagos @birel_art

Príspevok, ktorý zdieľa Felipe Massa (@massafelipe19),

Morning jog ☀️ #SV2

Príspevok, ktorý zdieľa Stoffel Vandoorne (@svandoorne),

Príspevok, ktorý zdieľa Romain Grosjean (@grosjeanromain),

Just made a new friend.

Príspevok, ktorý zdieľa Kevin Magnussen (@kevinmagnussen),

Relaxing and checking f1-news with the new BILD Sport App @bild @bildsport #holidaymode #f1 #sportnews #beachtime

Príspevok, ktorý zdieľa Nico Hülkenberg (@hulkhulkenberg),

Kilimanjaro summit at 19,000 feet (5,900m) ✅. Unbelievably tough but an incredible experience! #Kilimanjaro

Príspevok, ktorý zdieľa Jolyon Palmer (@jolyon_palmer),

Eat sleep train fun repeat

Príspevok, ktorý zdieľa Pascal Wehrlein (@pascal_wehrlein),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#formula 1
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
23,99
Amore Ľalia Color

Amore Ľalia Color

13,99
Buxus

Buxus

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk