0 : 0
(0:0)
AS Trenčín
Naposledy zmenené pred 29 dňami

S konštatovaním, že Michalovce v zápase štvrtého kola nadstavby futbalovej Niké ligy, časti o udržanie sa v súťaži, remizovali na domácom trávniku s Trenčínom 0:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok sobotného večera. Dočítania priatelia.

90+6

90+6

Ešte posledná útočná akcia Trenčína, po Gajdošovom centri bol odpískaný útočný faul Emeku.

90+5

Nepríjemné pošmyknutie a pád hlavného rozhodcu Michala Očenáša, ktorý si zrejme poranil členok. Po krátkom ošetrení však zrejme dokáže zápas dokončiť.

90+5

V samom závere ešte útočná snaha domáceho tímu, Karasjuk však odcentrovať nedokázal.

90+4

Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
z ihriska odchádza Stanislav Danko, prichádza Saša Marjanovič.

90+3

Žltú kartu si vyslúžil tréner hostí Ilija Stolica.

90+2

Tornike Dzotsenidze zahral štandardnú situáciu nakrátko s Vaškom, domáci to príliš prekombinovali a Straku na striedačke už obchádza infakt.

90+1

Šanca domáceho tímu, strelu Matúša Marcina však Vozinha zastavil na bránkovej čiare!

90

V druhom polčase bude hlavný rozhodca Michal Očenáš nadstavovať minimálne 5 minút.

89

Domáci kombinujú na polovici súpera.

88

Sunday pri útočnej aktivite fauloval Daniela Magdu, dopredu tak môžu ísť Michalovce.

87

Zápas sa míľovými krokmi blíži k svojmu záveru, všetko nahráva remízovému výsledku.

86

Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Roman Karasjuk).

85

Striedanie v tíme AS Trenčín:
z ihriska odchádza Lazar Stojsavljevič, prichádza Samuel Bagin.

84

Ďalším hráčom, ktorý ostáva s kŕčmi na trávniku je hráč AS Trenčín Lazar Stojsavljević.

83

Na trávniku ostáva ležať Franck Bahi, ktorého musí ošetriť lekár michalovského tímu.

82

Kozlovského center z ľavej strany preletel celou šestnástkou Michaloviec, ani jeden hráč nedokázal trafiť loptu.

80

Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, stav zápasu je stále 0:0.

79

Center Michaloviec z pravej strany, všetko vyriešil Lazar Stojavljević ráznym odkopom lopty.

77

Tentoraz v strede poľa aj faul domácich, dopredu tak znovu môžu ísť hráči Trenčína.

76

Dnešné stretnutie sleduje 1300 divákov.

75

Michalovce si zahrajú ďalší rohový kop.

74

Stanislav Danko videl, že Vozinha je ďaleko zo svojej bránky a skúsil ho prelobovať. Jeho pokus bol však príliš krátky a brankár Trenčína tak loptu bez problémov skryl do svojej náruče.

73

Ďalší faul hostí a lopta znovu pre Michalovce. Domáci sú však v druhom polčase zatiaľ úplne bezzubí.

72

Faul Emeku v strede poľa, dopredu idú Michalovce, ale Bahi situáciu nevyriešil vôbec dobre a domáci kouč František Straka sa už poriadne hnevá na svojich zverencov.

71

Trenčín v kombinácii na vlastnej polovici trávnika.

70

Začalo sa posledných 20 minút riadneho hracieho času, na Zemplíne sme gól stále nevideli.

69

Hra sa znovu prelieva zo strany na stranu.

68

z ihriska odchádza Igor Žofčák, prichádza Roman Karasjuk,
z ihriska odchádza Gino van Kessel, prichádza Ioannis Niarchos,
z ihriska odchádza Enzo Mauro Arevalo Acosta, prichádza Lukáš Šimko.

67

z ihriska odchádza Armin Djerlek, prichádza Njegoš Kupusović,
z ihriska odchádza Rahim Ibrahim, prichádza Chinonso Emeka.

66

Po súboji a nepríjemnom dopade na trávnik ostal ležať Armin Djerlek, no zdá sa, že bude môcť pokračovať v dnešnom zápase.

65

Hráči spod hradu Matúša Čáka si zahrajú ďalší rohový kop. Sunday sa však po centri k lopte nedostal.

64

Ďalšia strela Trenčanov, Kozlovský tentoraz nemieril vôbec presne.

63

Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Gino van Kessel).

63

Rahim Ibrahim nabil na strelu Barišovi, výbornú obrannú robotu odviedol Tornike Dzotsenidze.

62

Rýchla akcia hostí, strela spoza šestnástky však našla len náruč Žigu Freliha.

61

Hodina hry je na Zemplíne minulosťou, stav zápasu je 0:0.

60

Rahim Ibrahim po chybe domácej obrany vysúval do šance Gonga, ten si však na obrovské šťastie Michaloviec nedobre spracoval loptu.

59

Trenčín v kombinácii na polovici súpera.

58

Stále však platí, že druhý polčas tempom i kvalitou zaostáva za prvým dejstvom dnešného zápasu.

57

Lopta je v moci trenčianskeho brankára Vozinhu, ktorý ju dlhým výkopom posiela na stranu Michaloviec.

56

Michalovce skúšajú šťastie s pomerne vysokým napádaním, nezvyčajne veľa toho dnes nabehá aj Gino van Kessel.

55

K postrannej čiare sa však vybral Rahim Ibrahim a zdá sa, že je zranený. Po konzultácii s lekárom však zrejme bude pokračovať v zápase.

54

Po faule na Volanakisa získavajú loptu do svojej moci hráči Michaloviec.

53

z ihriska odchádza Martin Bednár, prichádza Filip Vaško.

53

z ihriska odchádza Emmanuel Uchegbu, prichádza Jude Sunday.

52

Ani michalovský útočník Enzo Arevalo dnes nehrá úplne oslnivý zápas, ešte stále má však dostatok minút na prelomenie herného nezdaru.

51

Domáci stratili loptu v strede poľa, kolmica za obranu v podaní hráča Trenčína však bola nepresná.

50

Päťdesiat minút zápasu je za nami, stav je stále 0:0, druhý polčas zatiaľ zaostáva najmä za záverom prvej časti hry.

49

Gino van Kessel získal loptu na polovici Trenčína, Danka však do šance vysunúť nedokázal. Následne sa k lopte dostal Matúš Marcin a namieril presne do náruče Vozinhu.

48

Rozpačitý úvod druhého polčasu z oboch strán.

47

Uchegbu po faule Bednára potreboval ošetrenie lekára, ale zdá sa, že bude v poriadku a bude môcť pokračovať v zápase.

46

Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Martin Bednár).

46

z ihriska odchádza Taras Bondarenko, prichádza Lukáš Skovajsa.

46

Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase máme v Michalovciach nerozhodný stav 0:0. Druhý polčas sa začne približne o 19:02.

45+2

Prvý polčas sa skončil.

45+2

Obrovská, ale naozaj obrovská šanca Michaloviec! Center Žofčáka z pravej strany prešiel celou šestnástkou Trenčína, loptu do siete hostí nedokázal dopraviť Matúš Marcin a následne ani Enzo Arevalo Acosta!

45+1

Viacero súbojov v strede poľa, domáci sa však v druhej polovici prvého polčasu výrazne osmelili.

45

V prvom polčase bude hlavný rozhodca Michal Očenáš nadstavovať minimálne 2 minúty.

44

Brejk Michaloviec, van Kesselovi však center do otvorenej obrany Trenčína vôbec nevyšiel podľa predstáv.

43

V samom závere prvého polčasu sa AS Trenčín opäť nadýchol k ofenzívnemu tla­ku.

42

Domáci zahrali roh nakrátko, Marcin si náslende nerozumel s Igorom Žofčákom.

41

Michalovce sa postupne dostávajú do tempa, budú zahrávať štvrtý rohový kop v zápase, chýba im však pokoj pri finálnej prihrávke.

40

Začalo sa posledných 5 minút prvého polčasu, zápas má v týchto momentoch výborne tempo a spád.

38

Frelih sa dnes musí cítiť ako na strelnici, Uchegbu pálil z pravej strany tesne nad bránku Michaloviec.

37

Vozinha s chybou pri rozohrávke, následne ho však Arevalo fauloval a tak si brankár Trenčína môže vydýchnuť.

36

Šanca Michaloviec! Po Dankovom lobe do šestnástky hostí sa z voleja oprel do lopty Gino van Kessel a len tesne minul priestor Vozinhovej bránky!

35

Matúš Marcin sa snažil vytancovať obrancu Trenčína a nájsť prihrávkou Arevala, napokon z toho bude rohový kop pre MFK.

34

Rahim Ibrahim mal dobrý prvý dotyk s loptou pri útočnej akcii Trenčína, následná prihrávka od hráča hostí však už dobrá nebola.

33

Jeden z hráčov Michaloviec ostáva po súboji v šestnástke ležať poriadne otrasený na trávniku. Ide o dnešného oslávenca Matúša Marcina, ktorý je však zdá sa v poriadku a bude môcť pokračovať v zápase.

32

Ďalší skvelý zákrok Freliha! Gong z ľavej strany našiel Samuel Kozlovského, po ktorého strele sa znovu zaskvel slovinský brankár v službách domáceho celku!

31

Tornike Dzotsenidze dnes nehrá úplne ideálny zápas, vyslúžil si rázny príhovor hlavného rozhodcu.

30

Máme za sebou polhodinu zápasu, Michalovce hrajú s Trenčínom stále nerozhodne 0:0, hostia však už mohli pokojne viesť o 2–3 góly.

29

Veľká šanca Trenčína, Gong nachytal Dzotsenidzeho na hruškách, ale proti gólu bol znovu kto iný ak nie Žiga Frelih.

28

Vozinha teraz podbehol center domáceho tímu, na zadnej tyči však nečíhal žiadny hráč Michaloviec a Damián Bariš tak loptu upratal do bezpečia.

27

Center do šestnástky hostí, lopta padla k Volanakisovi, ale ten sa do zakončenia nedostal. Následne domáci ešte reklamovali hru rukou jedného z hráčov hostí, ale u Očenáša neuspeli.

26

Michalovce sa konečne dostali do dlhšej ofenzívnej akcie, zahrávať budú prvý rohový kop v dnešnom zápase.

25

Gino van Kessel sa šikovne zbavil obrancu súpera, následne sa však nešťastne pošmykol.

24

Hra sa prelieva zo strany na stranu, viac z hry má však stále Trenčín.

23

Obrovská šanca Trenčína! Armin Djerlek pálil spoza šestnástky pod brvno michalovskej bránky, Žiga Frelih ďalším skvelým zákrokom drží svoj tím nad vodou!

22

Trenčín stále v pomerne výrazným držaním lopty, Kozlovský teraz skúsil center z ľavej strany, ale Frelih bol pozorný.

21

Máme za sebou 20 minút zápasu, na Zemplíne sme gól zatiaľ nevideli.

20

Útočná akcia Trenčína, Gong si potiahol loptu na hranicu šestnástky, snažil sa nájsť ešte Kozlovského, ale nebol úspešný.

19

Matúš Marcin po súboji skúsil pozornosť Michala Očenáša teatrálnym pádom, pokračujeme v hre ďalej.

18

Ďalšia útočná snaha Trenčína, Volanakis však hosťom loptu rázne odkopol na ich vlastnú polovicu trávnika.

17

Gajdošovi penalta nevyšla ideálne, Frelih sa vrhol po svojej pravej ruke a dokázal svoj tím zachrániť od pohromy.

15

Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Tornike Dzotsenidze).

15

Pokutový kop pre Trenčín! Tornike Dzotsenidze fauloval Samuela Kozlovského.

15

Gong s výborným zákrokom pri výpomoci defenzíve, smerom dopredu mu to dnes ale zatiaľ nejde úplne ideálne.

14

Hostia však signál z priameho kopu nezahrali vôbec dobre, Bahi ich úmysel bez problémov prečítal a získal loptu pre Michalovce.

13

Trenčín bude zahrávať priamy kop zo zaujímavej pozície.

12

Dlhý nákop domácich za obranu Trenčína pre Arevala Acostu, no táto lopta bola pridlhá.

11

Máme za sebou úvodných 10 minút prvého polčasu, Michalovce hrajú na domácom trávniku s Trenčínom nerozhodne 0:0.

10

Bahi v kombinácii s Marcínom, skúsený útočník domáceho celku mal loptu na ľavačke, ale ku strele sa nedostal.

9

Stanislav Danko sa snažil z ľavej strany dostať do šestnástky hostí, obrana Trenčína však bola pozorná.

8

Do rozohrávky Trenčína sa zapája aj brankár AS Vozinha.

7

Domáci hráči Michaloviec sú evidentne zaskočení aktivitou Trenčína z úvodu zápasu, Zemplínčanom sa nedarí držať loptu dlhšie vo svojej moci.

6

Uchegbu sa dokázal dostať cez dvoch brániacich hráčov Michaloviec, Volanakis mu však vystavil pomyselnú stopku.

5

Stojsavljević v strede poľa fauloval Acostu, dopredu tak pôjdu Michalovce.

4

Pekná kombinácia hostí na hranici šestnástky Michaloviec, z ľavej strany však Gong trafi len brániaceho Daniela Magdu.

3

Rohový kop hostia z Trenčína nezahrali ideálne, lopta však ostáva v ich moci.

2

Po centri Kozlovského bude nasledovať rohový kop Trenčína.

1

Hneď v úvode zápasu musel byť v pozore Žiga Frelih, centrovaná lopta končí v jeho rukaviciach.

1

Úvodný výkop zápasu patrí futbalistom Trenčína.

1

Oba tímy pod vedením trojice rozhodcov vstupujú na trávnik michalovského štadióna.

Úvodné zostavy:

MFK Zemplín Michalovce: Frelih – Dzotsenidze, Bednár, Volanakis – Magda, Žofčák ©, Danko, Bahi – van Kessel, Acosta, Marcin.
Náhradníci: Tiurin – Šimko, Niarchos, Vaško, Marjanovič, Jánošík, Martínez, Karasjuk, Ramos.
Tréner: František Straka

AS Trenčín: Vozinha – Kmeť, Bondarenko, Stojsavljevič, Kozlovský – Bariš © – Djerlek, Gajdoš – Gong, Ibrahim, Uchegbu.
Náhradníci: Sláviček – Emeka, Hájovský, Ben Sallam, Mijović, Bagin, Skovajsa, Kupusović, Sunday.
Tréner: Ilija Stolica

Rozhodca: Očenáš – Poláček, Jekkel.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.