Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne.

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:15.

Máme za sebou 1. utkání semifinálového dvojzápasu italského poháru, ve kterém domácí Juventus porazil Lazio 2:0.
První poločas krásu fotbalu moc nenabídl. O jediné vzrušení se v 11. minutě postaral Cambiaso, neboť byla po faulu na jeho osobu nařízena penalta. VAR však správně zasáhl a pokutový kop zrušil, neboť se Cambiaso nacházel v postavení mimo hru.
Do druhého poločasu jakoby nastoupili jiné týmy a hned v 50 minutě se prosadil Federico Chiesa po nádherné akci. Po ještě snad hezčí akci se v minutě 64. prosadil Vlahovič a zvyšoval tak na 2:0. Od té doby si domácí hráči střežili vátězství a do odvety půjdou s náskokem dvou branek.

Konec zápasu.

90+4

Snaha Lazia je již spíše sporadická. Juventus kontroluje svůj náskok bez problémů.

90+2

Yildiz sympaticky vyzkoušel pozornost brankáře Mandase. Jeho střela z úhlu neměla potřebné parametry, ale skončila mimo brány.

89

Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Kostič, přichází Sandro,
ze hřiště odchází McKennie, přichází Alcaraz.

87

ze hřiště odchází Vlahovič, přichází Kean.

85

Weah za své protesty viděl žlutou kartu.

85

Se střelou Weaha si brankář Mandas poradil.

83

Faulem skončilo útočné snažení Juventusu.

82

ze hřiště odchází Chiesa, přichází Yildiz,
ze hřiště odchází Cambiaso, přichází Weah.

Střídání v týmu S. S. Lazio:
ze hřiště odchází Gila, přichází Hysaj.

80

Domácí hráči kombinují s míčem a vyčkávají. Hráči Lazia napadají, ale jejich pressing nemá úspěch.

77

Hra se uklidnila a plyne kolem půlící čáry.

75

Hra je přerušena, neboť na hřišti leží Bremer.

74

ze hřiště odchází Alberto, přichází Kamada,
ze hřiště odchází Immobile, přichází Castellanos.

72

Domácí budou mít k dispozici rohový kop.

71

Federico Gatti si naskočil na rohový kop a jeho dobře mířená hlavička skončila jen těsně mimo brány.

70

Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

68

Hostující hráči drží míč, kombinují s ním ale k nějaké možnosti ohrozit bránu se ne a ne dostat.

66

Isaksen zhatil útok Lazia, neboť se provinil útočným faulem.

64

Juventus právě vstřelil branku!
Autorem branky je DUŠAN VLAHOVIČ, asistoval mu Weston McKennie!!!
Skvělou kombinaci předvedli hráči staré dámy, Weston McKennie přihrál míč Vlahovičovi, který umotal hostující obranu a zakončil na vzdálenější tyč. Brankář Mandas neměl nárok jeho pokus chytit.

63

Federico Chiesa zabojoval, a proto budou domácí vhazovat poblíž hostující šestnáctky.

60

Locatelli napřáhl z hranice vápna a jen těsně minul hostující bránu.

58

Hostující hráči budou zahrávat volný přímý kop.

57

Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl Cambiaso.

55

Domácí hráči jsou nalezlí na útočné polovině a komplikují Laziu rozehrávku.

53

Hostující hráči se snaží co nejrychleji odpovědět a kombinují s míčem na útočné polovině.

50

Autorem branky je FEDERICO CHIESA, asistoval mu Andrea Cambiaso!!!
Andrea Cambiaso předvedl opravdový um, když z hloubi obranné poloviny narýsoval vynikající pozemní přihrávku přímo do běhu Federica Chiesy, který si míč přbral a tváří v tvář brankáři Mandasovi neomylně proměnil. Nádherná akce staré dámy!

49

Federico Gatti byl zachycen obranou Lazia.

48

Rozehrávku brankáře Perina zachytila obrana Lazia.

47

Hostující hráči kombinují s míčem a vyčkávají na chybu v obraně Juventusu.

46

ze hřiště odchází Patric, přichází Casale.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 22:03.

Máme za sebou první poločas úvodního zápasu semifinále Coppa Italia, ve kterém nastala bezbranková remíza.
Jediným vzrušujícím momentem byla 11. minuta, ve které byl nařízen pokutový kop pro Juventus. Avšak po zásahu VARu byla odvolána díky ofsajdu Cambiasa. Po zbytek poločasu jsme velkou šanci neviděli, a proto je stav zasloužený 0:0.

45+2

První poločas skončil.

45+1

Rabiot napřáhl z velké dálky, ale s jeho pokusem si brankář Mandas poradil.

44

Patric se provinil útočným faulem.

43

Velké nedorozumění nastalo mezi Albertem a Isaksenem. První jmenovaný posílal dobrou přihrávku do volného prostoru, avšak Isaksen běžel na druhou stranu. Mohla to být velká šance pro hosty.

42

Své postavení si nepohlídal Chiesa a bylo mu odpískáno postavení mimo hru.

41

Fanoušci staré dámy jsou velmi nespokojení s výkonem svých oblíbenců. Nutno dodat, že z obou stran je hra nemastná neslaná.

40

Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl brankář Mandas.

39

V závěru poločasu hostující hráči přebírají otěže hry a jsou častěji na míči.

38

Hostující hráči budou zahrávat rohový kop.

37

Po faulu zaslouženě viděl Gatti žlutou kartu. Hosté budou zahrávat nadějný volný přímý kop.

35

Bremer se při rohovém kopu provinil útočným faulem.

35

Po špatném prvním doteku Cambiaseho budou domácí zahrávat pouze rohový kop.

33

Immobile přebral balón, avšak jeho finální přihrávka pod sebe byla zachycena obranou Juventusu.

31

Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

29

Dušan Vlahovič si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

28

Velmi nepřesný centr předvedl Marušič. Jeho centr si bezpečně stáhl brankář Perin.

26

Hostující hráči přebírají otěže hry a kombinují na útočné polovině a drží Juventus pod tlakem.

24

Ciro Immobile skvěle uvolnil Isaksena. Ten však místo střely z první ještě zasekl, čehož zvládli využít obránci staré dámy a zablokovali jeho pokus.

23

Střela Immobileho zpoza vápna nebyla přesná.

22

Z velmi velké dálky napřáhl Patric. Jeho prudký pokus však spíše ohrozil diváky na tribuně.

22

20

Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.

18

Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl hostující Gila.

17

Hostující hráči klidní hru a kombinují s míčem kolem půlící čáry. Dopředu se však moc neženou.

16

Domácí stoper Brener se po souboji s hostujícím kapitánem Immobilem skácel k zemi a hlavní rozhodčí kapitánovi hostí odpískal útočný faul.

15

Danilův střílený centr byl hrubě nepřesný a skončil vysoko nad hostující bránou.

15

ze hřiště odchází Zaccagni, přichází Isaksen.

14

Pokutový kop je odvolán!! VAR prokázal, že Cambioaso se nacházel v postavení mimo hru.

13

Hlavní rozhodčí se jde podívat na monitor. Bude se kopat penalta či nikoliv?

12

VAR ještě celou situaci zkoumá.

11

Hlavní rozhodčí po faulu na Cambiasa nařizuje pokutový kop pro domácí!

10

Hra už je v plném proudu. S míčem na kopačkách hrají domácí.

9

Hra je přerušena, neboť na hrací ploše zůstal ležet hostující Zaccagni.

8

Hostující obrana výborně zasáhla proti úniku Vlahoviče.

7

S rohovým kopem si obrana Lazia na několikrát poradila.

6

Po skrumáži ve vápně Lazia budou domácí zahrávat rohový kop.

5

Hostující hráči kombinují na útočné polovině a vyčkávají na chybu v obraně Juventusu.

4

Domácí hráči rozjeli zajímavou kombinaci, na jejímž konci stál Dušan Vlahovič, který svou finální přihrávkou jen těsně nenašel skvěle naběhnutého Chiesu.

3

Úvodní série soubojů skončila autovým vhazováním domácích.

1

S úvodním nákopem si obrana Lazia bez problémů poradila.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní výkop mají k dispozici domácí.

Úvodní sestavy:

Juventus FC: Perin – Gatti, Bremer, Danilo © – Cambiaso, McKennie, Locatelli, Rabiot, Kostič – Vlahovič, Chiesa
Náhradníci: Szczesny, Pinsoglio – Alcaraz, Alex Sandro, De Sciglio, Djalo, Iling Junior, Kean, Miretti, Nicolussi Caviglia, Rugani, Weah, Yildiz
Trenér: Massimiliano Allegri

S. S. Lazio: Mandas – Gila, Romagnoli, Patric – Anderson, Guendouzi, Vecino, Marušič – Alberto, Zaccagni – Immobile ©
Náhradníci: Sepe, Renzetti – Casale, Castellanos, Cataldi, Hysaj, Isaksen, Kamada
Trenér: Igor Tudor

Rozhodčí: Massa – Meli, Alassio.

Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u 1. zápasu semifinále italského poháru, ve kterém domácí Juventus FC přivítá Lazio Řím. Přeji Vám příjemnou zábavu.

V rámci semifinále italského poháru nesoucí název „Coppa Italia“ se mezi sebou utkají Juventus FC a Lazio Řím.

Domácí Juventus FC:
se do semifinále poháru dostal přes úvodní drtivou výhru nad Salernitanou 6:1 doma v osmifinále. Ve čtvrtfinále doma opět drtivě porazil Frosinone 4:0 a po dvou zápasech má skóre úctyhodné: 10:1. Až tedy v semifinále dojde na porovnání s opravdovou kvalitou.

To hostující Lazio Řím:
se do semifinále poháru dostalo po úvodní hubené výhře doma nad FC Janov 1:0. Ve čtvrtfinále čekalo na hráče z věčného města derby s městským rivalem AS Řím. To skončilo výhrou domácího Lazia 1:0 díky gólu Zaccagniho z penalty. Do semifinále se tak dostali hosté po dvou hubených výhrách 1:0.

To vzájemné utkání na ligové scéně v rámci 30. kola italské Serie A na půdě Lazia se odehrálo v minulém soutěžím zápase. Dlouho to vypadalo na remízu 0:0, avšak v posledních vteřinách zařídil radost pro domácí Marušič.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.