Toronto to zkouší v šesti, ale dnešní zápas dopadne lépe pro hosty.

59:00

Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:46

New Jersey právě vstřelilo branku!
JESPER BRATT předvedl dokonalou individuální akci a posílá svůj tým minutu před koncem do vedení! Dokázal projet přes celé střední a následně i útočné pásmo a navíc vystřelit z mezikruží.

55:13

Toronto právě vstřelilo branku!
Toronto přidává další branku do gólových hodů a znovu dorovnává! Morgan Rielly zavezl puk do útočného pásma a zpoza brány nahrál do předbrankového prostoru, odkud puk dorazil do brány JOHN TAVARES. Asistence: Rielly, Marner

51:03

Kombinace v útočném pásmu na modré skončila přihrávkou na pravý kruh, kde čekal nachystaný JESPER BRATT, který pálil z první a trefil se přesně. Asistence: Hughes, Meier

50:13

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
Auston Matthews – 2 min., podrážení.

46:04

William Nylander vyjel až na pravý kruh, odkud vypálil, jeho střelu hostující brankář chytá.

45:18

Šimon Nemec vypálil z poměrně velkého úhlu a ukončil tak dlouhý tlak Devils v útočném pásmu.

42:50

New Jersey pokračuje dále v útoku a pálí od modré, střela je zblokována.

41:00

Třetí třetinu zahájili hosté svým rychlým přechodem přes střední pásmo.

40:01

Začala třetí třetina.

Druhá třetina je minulostí. Viděli jsme opravdu aktivní a rychlý hokej, Toronto nejprve dokázalo otočit zápas z 2:3 na 4:3, díky gólům Austona Matthewse a Davida Kämpfa. Devils dokázali srovnat utkání 11 vteřin před koncem této třetiny prudkou střelou Tima Meiera. Do třetí třetiny jdeme tedy ve vyrovnaném stavu a uvidíme, komu se povede lépe.
Třetí třetina začne přibližně v 3:02.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:49

New Jersey využívá přesilovku a posílá gól do kabiny! Hned po vhazování v útočném pásmu se dostal puk na holi TIMA MEIERA, který vymetl přesně pravý horní roh. Asistence: Hischier

39:35

Toronto vyhazuje z obranného pásma a New Jersey musí znovu zavážet puk.

39:07

První střela Jespera Bratta v přesilové hře končí v lapačce domácího brankáře.

39:00

Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:56

TJ Brodie – 2 min., hákování.

38:40

Jersey uklidňuje hru ve vlastním obranném pásmu a čeká na prostřídání svých hráčů.

37:59

Devils jsou znovu v útočném pásmu, Toronto je zatím ale nepustilo k žádné nebezpečné střele.

37:20

Nicholas Robertson vystřelil z pravého kruhu, jeho střela letěla mimo bránu.

36:25

Toronto vyhání Jersey z útočného pásma, ti se ale znovu snaží zaútočit.

35:50

Toronto ztrácí puk před hostující bránou a dopředu jdou Devils.

35:01

New Jersey se usadilo v útočném pásmu a pálí od modré, střela letí mimo bránu.

31:53

Max Domi – 5 min. + 10 min. osobní trest, bitka,
Nicholas Robertson – 2 min., vyprovokování bitky.

Šimon Nemec – 5 min., bitka.

29:16

Toronto otáčí skóre a jde do vedení! DAVID KÄMPF měl dostatek prostoru pro skvěle provedené prohození puku pod nohami a zakončil za záda hostujícího brankáře. Asistence: Dewar

27:59

Toronto dává další branku utkání a vyrovnává zápas! Rychlá akce v útočném pásmu, při které nahodil z pravého kruhu Max Domi na AUSTONA MATTHEWSE, a ten skvěle tečí nasměroval puk do brankové sítě. Asistence: Domi, Bertuzzi

27:30

Souboj u mantinelu před bránou domácích vyhráli Devils, kteří i přesto puk ztrácí a hra se otáčí před bránu hostí.

26:24

New Jersey po delší době zajelo do útočné třetiny, kde se snažil Timo Meier zakončit z mezikruží, jeho střela byla sražena mimo bránu.

25:23

John Tavares vystřelil z mezikruží, puk se odrazil od betonů zpět přímo na jeho hokejku, čehož se snažil využít další střelou. Ani napodruhé se puk nedostal za brankovou čáru.

24:21

Mitchell Marner nahrál přes celé pásmo na levý kruh, odkud z první střílel znovu William Nylander.

23:51

Hosté v plném počtu.

23:30

Maxu Domi se podařilo udržet útočné pásmo a následně objet bránu hostí a nahodit do brankoviště, kde se ale žádnému spoluhráči nepodařilo kotouč tečovat.

23:04

William Nylander znovu pálí, tentokrát od modré, jeho střela byla sražena do ochranné sítě.

22:41

Ihned po vhazování se podařilo hostím osvobodit vyhozením z obranného pásma, Toronto se ale rychle vrátilo do akce.

21:51

Graeme Clarke – 2 min., hákování.

21:40

New Jersey vystřelilo od modré, po této střele se do šance dostalo naopak Toronto, kdy nepodařilo zakončit z předbrankového prostoru Williamu Nylanderovi.

21:13

Toronto se dostalo do ofsajdové pozice.

20:40

První akci druhé třetiny zahájili domácí, kterým se ale nepodařilo prosadit v útočném pásmu.

12:37

Dlouhá kombinace v útočném pásmu na jejímž konci byla nahrávka na prvý kruh, kde byl připravený pálit z první TIMO MEIER, který dostal puk do brankové sítě. Asistence: Bratt, Hughes

11:50

Max Domi – 2 min., sekání.

07:57

Obrovská chyba Marka Giordana při rozehrávce zpoza brány, které dokázal využít NOLAN FOOTE, který po získání kotouče vymáchal domácího brankáře.

06:08

Toronto jde znovu do vedení! Po dlouhé kombinaci v útočném pásmu, se k puku dostal AUSTON MATTHEWS, který vystřelil z mezikruží a propálil hostujícího brankáře. Asistence: Domi, Brodie

00:39

Uteklo pouze pár vteřin a máme tu vyrovnávací gól New Jersey. Po chaotické situaci před brankovištěm našel puk ERIK HAULA, který dostal mezi tři tyče.

00:18

Toronto otevírá skóre utkání po osmnácti vteřinách! Chyba Johna Marina ve středním pásmu vyústila v rychlý útok, na jejímž konci byl JOHN TAVARES, který v pádu dokázal zakončit z mezikruží. Asistence: Marner

00:01

Utkání právě začalo.

Preview zápasu

Toronto Maple Leafs: Tým, který si již zajistil postup do play-off s umístěním na pátém místě tabulky Východní konference s 101 body. Torontu se momentálně daří, neboť ve svých posledních sedmi zápasech zvítězilo šestkrát. Tyto výhry zahrnují triumfy nad dnešním soupeřem, New Jersey Devils (2:5), dále proti Pittsburgh Penguins (3:2 po prodloužení) a Montreal Canadiens (2:4). Naopak, týmy, kterým Leafs podlehli, byly Tampa Bay Lightning (1:4), New Jersey Devils (3:6) a Carolina Hurricanes (2:1). Na soupisce nalezneme jediného Čecha, a to Davida Kämpfa s bilancí 7+9 bodů. Nejproduktivnějším hráčem je Auston Matthews s bilancí 66+38 (šestý nejproduktivnější hráč celé NHL).

New Jersey Devils: Tým Devils má minimální šanci na postup do play-off. Momentálně se nachází na dvanáctém místě v tabulce Východní konference s 79 body. Devils by potřebovali vyhrát všechny zbývající zápasy a zároveň doufat, že ostatní týmy před nimi prohrají. Navíc se Jersey momentálně příliš nedaří, neboť z posledních sedmi zápasů vyhráli pouze dva, a to proti týmům Ottawa Senators (3:4) a Toronto Maple Leafs (3:6). Podlehli týmům Nashville Predators (2:3 po nájezdech), New York Rangers (4:3) a Pittsburgh Penguins (3:6). Na soupisce New Jersey nalezneme jak české, tak slovenské hráče. Za Slovensko hraje obránce Šimon Nemec s bilancí 3+16, zatímco za Čechy útočníci Tomáš Nosek (2+4) a Ondřej Palát (11+20). Nejproduktivnějším hráčem týmu je Jesper Bratt s bilancí 25+54 bodů.

Tyto týmy se v letošní sezóně setkaly již dvakrát, jak již bylo zmíněno. V prvním případě vyhrálo New Jersey výsledkem 3:6, zatímco v druhém duelu se lépe dařilo Torontu, které zvítězilo 2:5.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.