Zach Werenski neuspěl, jeho rána míří vedle branky.

Buly před brankou domácích vyhráli hosté.

Oddechový čas pro domácí.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:22

Columbus pokračuje v dobré hře, dostal se do útočného pásma, následně odvolává brankáře.

55:58

Columbus právě vstřelil branku!
Po rychlé akci je sníženo a zaděláno na drama, nyní se prosazuje z pozice před brankou dnes dobře hrající JEGOR ČINACHOV.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek má utkání pod kontrolou.

54:14

Mnoho zajímavých momentů momentálně k vidění není, Marčenko to vzal na sebe, ale nedokázal přesně vypálit.

53:10

Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí hokejisté mají zápas velmi dobře rozehraný a pokračují v taktickém dobrém výkonu.

51:18

Komerční přestávka.

51:10

Brian Dumoulin to vzal na sebe, ale jeho pokus končí vedle.

50:37

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

49:13

Hostující obrana musí hrát, zakázané uvolnění se nyní nepíská, sudí nechávají plynout hru.

48:34

Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme rychlou pasáž hry.

47:12

Střelou na bližší tyč se prosazuje hostující celek, domácího brankáře pravděpodobně překvapil rychlou střelou JEGOR ČINACHOV. Asistence: Damon Severson a Johnny Gaudreau.

46:37

Sean Kuraly netrefil odkrytou část branky, další pokus zblokoval domácí obránce.

45:54

Domácí se nyní usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet, ale Tatar minul branku.

45:26

Zach Werenski šikovně tečoval střelu před brankou, ale gólmana výrazněji ohrozit nedokázal.

44:37

Joey Daccord kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

44:20

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, ale Kirill Marčenko netrefil podle představ.

43:18

Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
Matthew Beniers – 2 min., hákování.

41:40

Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme klidnější pasáž hry.

40:50

Zápas pokračuje třetí třetinou, ve které vede domácí celek o tři branky.

40:01

Začala třetí třetina.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:32

Eeli Tolvanen minul branku z dobré pozice mezi kruhy.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.

37:23

Mnoho šancí momentálně k vidění není, optickou převahu mají hráči Columbusu, kteří jsou aktivnějíš.

36:26

Eeli Tolvanen poslal puk nad branku, bude se vhazovat v jeho útočném pásmu, protože to bylo s tečí.

36:10

Eeli Tolvanen se výborně vrátil před svou branku, kde zastavil nebezpečnou šanci soupeře.

36:00

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.

35:25

Adam Larsson mohl postupovat do útočného pásma, ale puk se zastavil, hrát tak mohou hosté, kteří vybojovali kotouč.

35:10

Sledujeme nyní hru čtyři na čtyři, více ze hry mají domácí hráči.

34:47

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
Zach Werenski – 2 min., sekání.

34:16

Vince Dunn – 2 min., sekání.

32:42

Joey Daccord kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou, domácí se na svého brankáře mohou spolehnout.

30:22

Tomáš Tatar z dobré pozice nedokázal trefit branku. Puk mu poskakoval a nezakončil přesně.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v tomto zápase. Domácí celek kontroluje hru a jasně vede.

29:39

Yanni Gourde dostal kotouč před branku, ale z prostoru mezi kruhy nedokázal vypálit.

28:58

Domácí celek pokračuje v dobré hře, a tak se hráči Columbusu musí především bránit.

28:05

Daniil Tarasov snadno kryje ránu od modré čáry. Bude se vhazovat

27:48

Domácí měli zajímavou šanci, ale nedokázali přesněji zakončit.

26:40

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

26:23

26:14

Vince Dunn vypálil, Daniil Tarasov kryje jeho projektil.

26:00

Další rána domácích od modré čáry byla zblokovaná, gólman zasahovat nemusel.

25:27

Krakeni pokračují v dobré hře, Adam Larsson to zkoušel od modré čáry, ale jeho zakončení nebylo vůbec přesné.

24:33

Jaden Schwartz hlídkoval před brankou, ale do střelecké pozice se nyní domácí hráč nedostal. Následně se píská icing.

24:00

Mnoho zajímavých okamžiků jsme ve druhé třetině zatím neviděli, sledujeme klidnější pasáž hry.

23:14

Sledujeme rychlý hokej v úvodu druhé třetiny.

21:47

Yanni Gourde to vzal na sebe, jehož pokus kryje tak tak brankář Columbusu.

20:26

Justin Schultz se propracoval do zakončení, ale s jeho pokusem si brankář snadno dokázal poradit.

17:58

Přesilovka byla úspěšná, z hranice brankoviště se dokázal snadno prosadit střelou do odkryté části branky JORDAN EBERLE. Asistence: Jared McCann a Oliver Bjorkstrand.

17:44

Boone Jenner – 2 min., hákování.

17:19

Hra je nyní přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

16:04

Blesková akce domácího celku znamená dvoubrankové vedení, nyní se dokázal prosadit po rychlé akci velmi dobře hrající JARED MCCANN. Dostal skvělou přihrávku a v zakončení se nemýlil. Asistence: Jordan Eberle a Tomáš Tatar.

14:18

Joey Daccord kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou. Komerční přestávka.

12:40

Přesilovka byla úspěšná, šikovnou tečí střely od modré čáry se prosazuje dobře hrající JORDAN EBERLE. Asistence: Oliver Bjorkstrand a Vince Dunn.

12:08

Columbus se zmocnil kotouče a rychle dokázal vyhodit přes všechny čáry.

11:42

Úvodní přesilovku hraje domácí celek, který vyhrál buly, a tak se mohl usadit před brankou soupeře.

11:42

Dmitrij Voronkov – 2 min., držení.

10:12

10:01

Začala druhá polovina hry v první třetině.

09:34

Daniil Tarasov si vůbec nebyl jistý, ale se střelou Dunna si dokázal poradit.

09:03

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.

08:15

3:3, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.

08:15

Dmitrij Voronkov dobře tečoval kotouč před brankou, ale výborně zasáhl domácí brankář. Bude se vhazovat před jeho brankou.

06:33

06:20

Joey Daccord výborně rozehrál od své branky, ale jeho celek se do výraznější šance nepropracoval.

05:00

Pět minut hry je pryč, na výraznější šanci zatím čekáme, sledujeme klidnější pasáž hry.

04:38

Joey Daccord kryje kotouč poté, co se do šance dostal dobře hrající Jake Bean.

04:12

Dlouhou sérii nepřesností ukončoval Vince Dunn. S jeho ránou neměl brankář problém.

01:41

Emil Bemström zakončoval z dobré pozice, ale jeho projektil míří vysoko nad branku.

00:56

Vince Dunn se propracoval do střelecké pozice, ale s jeho pokusem si snadno dokázal poradit brankář soupeře.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Seattle Kraken: Daccord (Grubauer) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Borgen, Dumoulin, Schultz – Tatar, McCann, Eberle – Schwartz, Wennberg, Burakovsky – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – Kartye, Beniers, B. Tanev.

Columbus Blue Jackets: Tarasov (Merzļikins) – Werenski, Gudbranson, Provorov, Severson, Bean, Peeke – J. Gaudreau, Sillinger, Činachov – Fantilli, Jenner, Bemström – K. Johnson, Voronkov, Marčenko – Texier, Kuraly, Danforth.

Zápas brzy začne.

Domácí hokejisté se aktuálně nachází na desátá pozici v tabulce Západní konference, mají 50 bodů. V poslední době se klubu nedaří, prohrál z posledních pěti zápasů hned čtyři. Naposledy nestačil na Blues 3:4 v prodloužení. Columbus je v tabulce Východní konference předposlední, na poslední Ottawu má náskok dva body. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva a bodoval ve třech. Naposledy také prohrál, s Vancouverem 4:5 v prodloužení.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Seattle Kraken a Columbus Blue Jackets.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.