Jake Allen (NJD) – 15 zákroků, 5 OG, úspěšnost 75,0 %, odchytal 59:15
Alex Nedeljkovic (PIT) – 23 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,5 %, odchytal 60:00

Šimon Nemec (NJD) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 18:15
Ondřej Palát (NJD) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 17:35

Tomáš Nosek (NJD) – 0+1, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 17:07

2. Rickard Rakell (PIT) 1+0
  3. Nico Hischier (NDJ) 0+2

Konec zápasu.

59:46

Alex Nedeljkovic kryje kotouč, buly před jeho brankou. Jedna z posledních akcí v zápase.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:17

V poklidném tempu se dohrává tento zápas.

57:07

Pittsburgh právě vstřelil branku!
Hostující celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky i díky laxní hře soupeře dokázal poslat SIDNEY CROSBY.

57:00

Domácí hrají bez brankáře.

57:00

Probíhají poslední tři minty hry ve třetí třetině.

56:38

Hostující celek navyšuje své vedení, po rychlé akci v útočném pásmu se dokázal střelou do odkryté části branky prosadit JEVGENIJ MALKIN. Asistence: Michael Bunting a Kris Letang.

56:16

Hosté otáčejí zápas a dostávají se do vedení, šikovnou tečí před brankou překonal brankáře soupeře RICKARD RAKELL. Asistence: Marcus Pettersson.

56:00

Hraje se ve středním pásmu, mnoho šancí nyní k vidění není.

54:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav je vyrovnaný.

53:23

Hosté v plném počtu.

53:00

Penguins vyhazují přes všechny čáry.

52:35

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale má problémy s přesností střelby.

52:04

Lars Eller se dostal do zakončení, jeho pokus kryje brankář, hra pokračuje dál.

51:41

Přesilovku hraje domácí celek, který se usadil v útočném pásmu.

51:23

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins:
Jevgenij Malkin – 2 min., vražení na hrazení.

51:23

Šimon Nemec je hodně otřesený po souboji se soupeřem.

50:41

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Stav je vyrovnaný. Komerční přestávka.

47:55

Je vyrovnáno, šikovnou tečí střely od modré čáry se nyní dokázal prosadit JEVGENIJ MALKIN. Asistence: John St. Ivany a Michael Bunting.

46:48

Je sníženo na rozdíl jediné branky, přesilovku dokázal po rychlé kombinaci využít do prázdné branky zakončující SIDNEY CROSBY. Asistence: Jevgenij Malkin a Bryan Rust.

46:22

Vyloučení v týmu New Jersey Devils:
Jesper Bratt – 2 min., sekání.

46:13

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.

44:25

Michael Bunting se propracoval ke střele, se kterou si snadno poradil brankář.

43:22

Kevin Bahl se sice dostal do útočného pásma, ale zakončit nedokázal.

43:00

Tři minuty hry jsou ze třetí třetiny pryč a hosté zjistili, že to dnes nebudou mít snadné.

42:39

Hraje se převážně ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže nyní stabilněji dostat před branku soupeře.

41:23

Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek má duel velmi dobře rozehraný.

40:01

Začala třetí třetina.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:39

Domácí brankář kryje kotouč, uvidíme ještě jedno vhazování.

39:30

Už se pravděpodobně nic nestane v této třetině.

39:00

Poslední minuta hry ve třetině.

37:47

New Jersey právě vstřelilo branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, z brejku se nyní dokázal prosadit poměrně snadno JESPER BRATT. Počkal si na pohyb brankáře, a pak zakončoval. Asistence: Nico Hischier a John Marino.

37:30

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Více ze hry mají domácí hokejisté.

36:46

Jake Allen kryje kotouč poté, co zakončoval Marcus Pettersson. Bude se vhazovat.

35:12

35:02

Dawson Mercer mohl navýšit náskok, ale brankář ho vychytal.

34:57

34:23

Mnoho šancí si hráči Devils nemohou v přesilovce vypracovat, dobře hraje obrana Penguins.

33:57

Jack Hughes si vypracoval dobrou střeleckou pozici, ale trefil jen brankáře soupeře.

32:57

Reilly Smith – 2 min., nedovolené bránění.

32:17

Domácí mají ponechanou výhodu.

31:36

Kris Letang pálil od modré čáry nepřesně, Devils následně vyhodili kotouč.

31:21

Michael Bunting dostal puk do útočného pásma, kde kombinuje se spoluhráči.

31:00

Přesilovku hraje hostující celek, který se sice dostal do útočného pásma, ale má problémy s přesností střelby.

30:11

Timo Meier – 2 min., nedovolené bránění.

29:42

Z ničeho nic se dostává domácí celek do vedení, po rychlé akci a přihrávce před branku přišpendlil kotouč pod horní tyčku CURTIS LAZAR. Asistence: Tomáš Nosek a John Marino.

29:16

Sledujeme už hru pět na pět, zbytečně se nepřerušuje.

29:00

Devět minut hry ze druhé třetiny je pryč, na nějakou výraznější šanci nyní čekáme.

28:37

Erik Haula měl obrovskou šanci, zůstal volný před brankou, ale trefil jen brankáře soupeře.

27:30

Domácí rozehrávají od své branky, Luke Hughes vedl zajímavou akci. Dostal se do útočného pásma.

Přesilovku hrají Devils, ale nemohou se stabilněji usadit před brankou soupeře, mnoho šancí si zatím v přesilovce nevypracovali.

26:44

Pierre-Olivier Joseph – 2 min., sekání.

26:17

Jack Hughes vypálil z pravé strany, jeho ránu kryje brankář, následná dorážka nebyla povedená.

26:00

Jack Hughes mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku. Mnoho šancí k vidění není.

25:35

Jesper Bratt se pokoušel dostat se do brejku, ale obrana Penguins si dokázala poradit.

23:17

Kevin Bahl pálil od modré čáry, s jeho projektilem si dokázal snadno poradit brankář Penguins.

22:40

Více ze hry mají nyní domácí hokejisté, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.

21:32

Hosté se usadili v útočném pásmu, rána od modré čáry míří vedle.

21:00

Jesse Puljujärvi to vzal na sebe, jeho akci chyběla přesnější střela.

20:35

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do střeleckých pozic.

20:01

Začala druhá třetina.

20:00

První třetina skončila.

19:43

Autorem branky je TIMO MEIER. Asistence: Luke Hughes a Nico Hischier.

19:21

Reilly Smith – 2 min., držení.

19:00

Začala poslední minuta hry v první třetině.

18:31

V poklidném tempu se dohrává první třetina, domácí celek stále prohrává o jednu branku. Šimon Nemec rozehrává od své branky.

18:00

Komerční přestávka.

17:36

Drew O'Connor to zkoušel individuálně, ale nedokázal přejít přes obranu soupeře do zakončení.

17:17

Jack Hughes si vypracoval zajímavou šanci v útočném pásmu, ale puk míří vedle branky.

15:14

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, domácí pokračují v dobré hře, ale nyní Jesper Bratt minul branku.

14:17

Alex Nedeljkovic přerušil hru, nechtěl rozehrávat, buly před jeho brankou.

13:40

Domácí celek vybojoval buly v útočném pásmu, John Marino se dostal ke střele, ale puk nedokázal trefit podle představ.

12:38

6:3, tak vypadá statistika střel na branku, více ze hry mají v tomto ohledu domácí.

11:44

Sidney Crosby si vypracoval šanci, ale minul branku, následně netrefil puk ani Bryan Rust.

11:05

Na nějakou výraznější střeleckou příležitost nyní čekáme, sledujeme klidnější pasáž hry.

10:30

Dostáváme se do druhé poloviny hry, Penguins se sice usadili v útočném pásmu, ale puk sebrala obrana.

07:54

Hostující celek se dostává do vedení, střelou od modré čáry se prosazuje ERIK KARLSSON. Jeho pokus si do své branky srazil nešikovně jeden z domácích hráčů.

07:41

Alexander Holtz se nedokázal dostat v útočném pásmu do šance, přišel o puk.

07:16

Jack Hughes trefil jen brankáře, komerční přestávka

05:57

Ofsajd zastavil nebezpečně vypadající akci hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

04:59

Timo Meier nedokázal z ostré pozice prostřelit brankáře Penguins. Sledujeme rychlou pasáž hry.

04:46

Erik Karlsson pálil od modré čáry, s jeho projektilem si snadno dokázal poradit brankář Devils.

04:10

Jevgenij Malkin hledal spoluhráče před brankou, následně si obrana dokázala poradit s jeho akcí.

04:09

Drew O'Connor zkoušel něco vymyslet před brankou, ale obrana Devils byla nyní pozorná.

03:13

Tři dobré střelecké pozice měli domácí hráči, ale prosadit se nyní nedokázal ani jeden z hráčů Devils.

00:24

Alex Nedeljkovic musel zasahovat proti střele domácího hráče. Brankář si dokázal poradit.

00:06

Zápas začal, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu utkání.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

New Jersey Devils: Allen (Kähkönen) – L. Hughes, B. Smith, Bahl, Marino, Siegenthaler, Nemec – Meier, Hischier, Bratt – J. Hughes, Haula, Holtz – Palát, Nosek, Mercer – Willman, Tierney, Lazar.

Pittsburgh Penguins: Nedeljkovic (Blomqvist) – P. Joseph, Letang, M. Pettersson, E. Karlsson, Shea, St. Ivany – R. Smith, Crosby, Rust – Bunting, Malkin, Rakell – D. O'Connor, Eller, Puustinen – Puljujärvi, Carter, Bemström.

Zápas brzy začne.

Nastupují proti sobě dvou sousedé v tabulce Východní konference. Lepší výchozí pozici o jeden bod mají hokejisté Penguins. Ze 74 zápasů získali 77 bodů, Devils mají ze stejného počtu utkání o bod méně. Penguins bodovali ve všech posledních pěti zápasech, domácí naposledy nestačili na Buffalo 2:5.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New Jersey Devils a Pittsburgh Penguins.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.