3 : 2
(1:0, 1:2, 1:0)
DOXXbet Vlci Žilina
Naposledy zmenené pred mesiacom

Dubničania ustáli obrovský tlak Žilinčanov a porážajú ich tesným výsledkom 3:2! Domáci strelili gól hneď na začiatku tretej tretiny a odvtedy sa len bránili. Veľmi obetavý výkon každého jedného hráča Dubnice, pretože sa hádzali do striel, ktoré úspešne blokovali. Vlci robili čo mohli, ale dnes proste neuspeli proti dobre hrajúcemu súperovi. Rozhodujúci gól ide Hovorkovi, ale zásluha na dnešnom víťazstve patrí celému mužstvu. Dubnica teda znížila sériu na 1:2 a v zajtrajšom druhom domácom zápase sa pokúsi o vyrovnanie. Ja vám ďakujem za pozornosť. Pekný večer.

59:28

Dve snahy o strelenie puku do prázdnej brány.

59:01

Strata puku na modrej pomohla Dubničanom.

57:40

Hráči Spartaka vyvážajú puk aspoň do útočného pásma, kde ho len nahodia.

56:44

Kristín si poradil so strelou Vargu z pravého krídla.

55:44

Tretia tretina neskutočne uteká. Žiline ostávajú už len štyri minúty.

54:02

Puk si našiel cestu len na ochrannú sieť.

53:08

Kristín ponúka spoluhráčom vydýchnutie, skryl puk pod lapačku. Nasleduje reklamná prestávka.

52:43

Aj Jakubík zblokovaný, postaral sa o to Tábi.

51:44

Žilinčania ako keby hrali presilovú hru! Dubničania sa obracajú a blokujú strely.

50:31

Icing opäť na strane Dubnice.

49:49

Nepríjemnosť pre domácich, ktorým sa odpískalo zakázané uvoľnenie.

49:05

Tlak Žilinčanov je enormný.

48:46

Puk má Kristín a nasleduje reklamná prestávka.

48:20

Janík zblokoval Melchera pri strele.

45:56

Dubnici by pomohol ešte jeden gól, ale aktuálne sa musia brániť, pretože žilinskí vlci útočia každú chvíľu.

43:24

Ďalší krok je na hráčoch Žiliny, ktorí sú v útočnom pásme.

40:10

Dubnica dáva gól! Bleskovo sa presadil v tretej tretine MAREK HOVORKA, ktorý zúžitkoval ideálny pas od Haščáka a zasiahol puk z prvej v blízkosti Košarišťana!
Asistencie: Haščák, Mikula.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Žilinskí vlci otočili stav stretnutia z 1:0 na 1:2 v priebehu štyroch minút. Dyakov sa postaral o vyrovnanie a Mráz o druhý gól. Dubničania pokračovali vo svojej hre a to sa im vyplatilo, pretože v krátkom časovom slede vyrovnali na 2:2 zásluhou Kluku. Domáci mali aj dlhú šesťminútovú presilovku, v ktorej sa skôr trápili. Do tretej tretiny sa ide teda vo vyrovnanom stave, kde bude všetko otvorené. Pokračovať sa bude približne o 20:15.

37:21

Dubnica dáva gól! Ďalší parádny skvelý zásah, tentokrát sa o to postarali Dubničania, keď Tybor strieľanou prihrávkou našiel na milimeter presne hokejku MICHALA KLUKU, na ktorého strelu nemal Košarišťan žiaden nárok.
Asistencie: Tybor, Hřebíček.

35:28

Vlci Žilina dali gól! Bezúch mal prehľad v hre, videl, že mu korčuľuje pred bránu spoluhráč, posunul mu puk od zadného mantinelu a BRUNO MRÁZ nekompromisne zakončil z prvej.
Asistencie: Bezúch, Jakubík.

34:33

Haščák získal pre tím buly v útočnom pásme. Reklamná prestávka.

33:56

Domáci v plnom počte.

33:44

Dyakov z medzikružia minul bránu.

33:13

Od modrej pálil Jansons, ale jeho tvrdú strelu chytil Kristín.

31:56

Vylúčenie v tíme TSS GROUP Dubnica:
Chatrnúch – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

31:25

Vlci Žilina dali gól! KIRILL DYAKOV bol rozbehnutý, dostal ideálnu prihrávku do jazdy a strelou švihom prekonal Kristína!
Asistencie: Beták, Koyš.

29:59

Hostia v plnom počte.

29:33

Odpískaná prihrávka rukou.

29:00

Zatlačili hostia vo vlastnom oslabení. Mráz bol síce pred bránou bránený, ale dostal sa k zakončeniu.

28:40

Ofsajd dubnického celku.

28:20

Už prebieha posledný trest Belluša.

27:26

Dobrá pasáž vlkov, ktorí boli dokonca s pukom v útočnom pásme.

26:18

Chatrnúchova delovka zneškodnená Košarišťanom.

26:00

Prvý Bellušov trest sa skončil.

25:21

Nahodenie Lenďáka bolo pred bránou nebezpečne tečované.

24:47

Žilinčanom sa podarilo vyhodiť puk z pásma.

24:27

Strela sprava od Kluku končí tiež v náručí gólmana Žiliny.

24:20

Hovorku z prvej vychytal Košarišťan svojou lapačkou.

23:59

Šesťminútová presilová hra pre Dubnicu!

23:59

Vylúčenie v tíme DOXXbet Vlci Žilina:
Belluš – 2 min., vrazenie na mantinel + 2+2, nebezpečná hra vysokou hokejkou.

23:33

Prečíslenie Žiliny zakončoval Melcher, ale až trestuhodne nastrelil len zadný mantinel!

22:53

Safaraleev vyskúšal pozornosť Kristína z pravého kruhu.

22:11

Vlci boli dlhšie v útočnej tretine. Hru prerušil Kristín, ktorý priľahol puk.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Rýchlych prvých dvadsať minút prinieslo jeden presný zásah, o ktorý sa postaral dubnický hráč Mikula v 9. minúte. Domáci sú na svojho súpera dobre pripravení, vedia eliminovať ich nátlaky v útočnom pásme. Ako poznáme Žilinčanov, tak dokážu predviesť aj viac. Či sa hra zmení v ďalšom priebehu sa dozvieme približne o 19:21.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:00

Posledná minúta prvej tretiny.

18:15

Treba povedať, že domáci hrajú tento duel zatiaľ veľmi dobre, nepredajú kožu ľahko.

17:22

Zakázané uvoľnenie Dubnice.

16:35

Belluš ukázal dobrú kľučku a vystrelil na Kristína z uhla.

16:11

O rýchle protiútoky sa dnes opierajú Dubničania.

14:04

Tak Bezúch je pri chuti! Dostal ideálnu prihrávku pred bránu a trafil pukom Kristína, lenže arbitri si nevšimli, že domáci brankár nemá puk vo svojej moci, tak hru napriek tomu prerušili.

11:50

Brána Košarišťana je posunutá.

11:34

10:42

Hostia vyhodili puk cez všetky čiary.

09:38

Vlci zapracovali pri modrej čiare a dostali puk mimo obranné pásmo.

09:34

Dyakov – 2 min., sekanie.

08:15

Dubnica dáva gól! Z ľavej strany napriahol ONDREJ MIKULA a trafil to tak dobre, že Košarišťan na puk nedosiahol.
Asistencie: Hovorka, Lenďák.

08:07

07:35

Zakončenie Bezúcha z pravej strany zneškodnil Kristín, keď sklopil svoje betóny.

06:16

Príliš sa neprerušuje a čas plynie rýchlo.

04:59

Jakubíkova strela z osi ihriska bola nakoniec zblokovaná.

03:20

Dubnickí hráči dokážu eliminovať žilinské útočné chúťky.

02:24

Žilinčania sa dopustili zakázaného uvoľnenia.

01:26

Zápas sa začal vo svižnom tempe. Žilinčania sa snažia o úvodný gól.

00:01

Úvodné zostavy:

TSS GROUP Dubnica: Kristín (Lietava) -Švec E., Trška – Janík, Lenďák – Hřebíček, Chatrnúch – Hruška, Bobík; – Kluka, Ďuriš, Tybor – Mikula, Haščák, Hovorka – Klima, Švec J., Tábi – Korbel, Pobežal, Stahoň
Tréner: Roman Chatrnúch

DOXXbet Vlci Žilina: Košarišťan (Valent) – Jakubík, Jansons – Rajnoha, Dyakov – Holenda, Kolář – Malina, Paukovček; – Bezúch, Galamboš, Varga – Koyš, Mráz, Beták – Jakúbek, Šmída, Safaraleev – Belluš, Juščák, Melcher
Tréner: Ernest Bokroš

Rozhodca: Adamec, Goga – Drblík, Jurčiak.

Semifinálová séria medzi Žilinou a Dubnicou pokračuje tretím duelom, ktorý sa odohrá na ľade Spartaka. Bližšie k finále sú žilinskí vlci, ktorí vedú 2:0 na zápasy, keď porazili Dubničanov v prvom zápase vysoko 6:0 a v druhom vyrovnanejšom 3:1, Dubničania v zápase viedli, ale Žilinčania otočili stav pre svoj prospech v tretej tretine.
V tíme Dubnice sa bodovo darí Radoslavovi Tyborovi, ktorý v play-off bodoval už osemkrát. Strelil tri góly a k nim pridal päť asistencií. Najproduktívnejším Žilinčanom je Juraj Bezúch, ten má na konte štyri presné zásahy a aj štyri asistencie.

Play-off – Semifinále

1. zápas:
Žilina 6:0 Dubnica

Góly a asistencie: 1. Pobežal, 14. Jansons (Jakúbek, Galamboš), 24. Varga (Galamboš, Bezúch), 35. Bezúch (Varga, Malina), 42. Šmída (Holenda, Kolář), 59. Beták (Belluš)

2. zápas:
Žilina 3:1 Dubnica

Góly a asistencie: 26. Jakúbek (Rajnoha, Pišoja), 48. Koyš (Dyakov, Rajnoha), 49. Juščák (Jansons, Belluš) – 7. Uram (Švec J.)

Stav série: 0:2.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.