3 : 1
(0:1, 1:0, 2:0)
TSS GROUP Dubnica
Naposledy zmenené pred mesiacom

Žilinčania otočili skóre stretnutia v tretej tretine dvoma gólmi a zvíťazili aj v druhom semifinálovom súboji nad Dubnicou, tentokrát 3:1. Zápas sa pre hostí vyvíjal dobre, zlepšili svoju hernú činnosť oproti včerajšku, ale ani to im nestačilo na vlkov. Dnes sa aj veľa vylučovalo, v závere poslednej tretiny išiel predčasne pod sprchy Jakub Pobežal, ale Dubničania sa ako keby zľakli a v tejto dlhej presilovej hre vôbec nič nevymysleli a hrali ju príšerne. Séria sa za stavu 2:0 presúva do Dubnice. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte peknú sobotu.

59:20

Žilinčania vyhadzujú puk zo svojho pásma, ale prázdnu brány netrafili.

58:53

Kristín opustil bránu až teraz a je tu totálny vabank hostí!

57:45

Nejde to dubnickým hráčom. Ostávajú im posledné dve minúty.

56:34

Tak Pobežal skomplikoval záver zápasu svojmu mužstvu. Za napadnutie do hlavy vidí trest do konca stretnutia.

56:34

Vylúčenie v tíme DOXXbet Vlci Žilina:
Pobežal J. – 5 min. + DKZ, napadnutie oblasti hlavy a krku.

55:30

Dubničania pekne zakombinovali. V trojici sa vydali do útoku a Hovorka akciu zakončil spomedzi kruhov. Košarišťan podržal puk.

54:14

Hostia získavajú buly v útočnom pásme po zakázanom uvoľnení Žiliny.

53:22

Hostia v plnom počte.

52:44

Kombinácie vlkov sú nebezpečné. Aspoň na malý moment sa Dubničania oslobodili.

51:57

Jakúbek tesne minul bránu.

51:22

Vylúčenie v tíme TSS GROUP Dubnica:
Trška – 2 min., hákovanie.

48:59

Vlci Žilina dali gól! Dvojgólové vedenie Žiliny. Na bránu nahadzoval puk Jansons, Kristín ho len vyrazil pred seba, nestihol sa ani spamätať a už mal po dorážke od MICHALA JUŠČÁKA puk vo svojej svätyni.
Asistencie: Jansons, Belluš.

47:47

Vlci Žilina dali gól! Dyakovu strelu nepokryl brankár Kristín, myslel si, že má puk pod sebou, lenže PATRIK KOYŠ sa dobre orientoval pred bránou a poslal puk nad ležiaceho gólmana.
Asistencie: Dyakov, Rajnoha.

47:40

Zblokovaný pokus v podaní Dubničanov.

46:41

46:23

Kristín dal zabrať svojim spoluhráčom, tí to zvládli.

45:46

A ďalší icing hostí.

45:11

Hráči Spartaka sa oslobodili len za cenu zakázaného uvoľnenia.

43:40

Stále rovnaký priebeh ako aj pred chvíľou. Domáci naďalej útočia.

41:50

Vlci sú v pásme, hostia sú v obrannej pozícii.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Jakúbek v 26. minúte vyrovnal na 1:1 a takýto stav svieti aj po druhej tretine. Žilinčania zvýšili svoju aktivitu, ale stačilo im to na jeden presný zásah. Naďalej to iskrí medzi oboma tímami a možno tento zápas poznačí aj pästný súboj. Ešte po prvej tretine sa riešila situácia, pri ktorej mal byť hosťujúci tréner obliaty pivom. To sa bude pravdepodobne riešiť až po tomto stretnutí. Tretia tretina sa začne približne o 19:14.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:59

Safaraleev – 2 min., hrubosť.

Tábi – 2 min., hrubosť.

39:59

Schyľuje sa k bitke! Zatiaľ oddelili arbitri kohútov od seba.

39:00

Posledná minúta druhej tretiny.

38:56

Zakázané uvoľnenie hostí.

38:28

Vlci tlačia a tlačia. Uvidíme, ako dlho hráči hostí vydržia tento tlak.

35:52

Na Kristína mierilo veľa striel, Dubničania sa následne vydali do rýchleho protiútoku, ktorý sa mohol skončiť gólom! Kluka obišiel s pukom bránu a zakončil, Košarišťan predviedol zákrok a vychytal aj Tybora, keď už ležal na ľade.

34:58

Puk je niekde medzi divákmi.

33:57

Žilinčania sú aktívnejší v tejto tretine. Po vyrovnávajúcom góle by radi pridali aj ďalší.

30:51

Viac zamestnaným mužom je brankár Dubnice.

30:09

29:24

Takmer skóroval Varga pred bránou, ale Kristín vytiahol zákrok!

28:49

Na Košarišťana smeroval Kluka, ale spanikáril a vystrelil len z diaľky.

28:33

Ofsajd zo strany Žiliny.

27:38

Za Kristínom zazvonila žŕdka!

27:24

Emócie sa každou minútou zvyšujú. Po prerušení hry si hráči opäť niečo medzi sebou vysvetľovali.

26:08

Kristín sa hodil po puku a Varga ho ešte sekol po lapačke. Domáci hráč vyšiel z tohto bez trestu.

25:10

Vlci Žilina dali gól! Jednoducho to urobil MARTIN JAKÚBEK, ktorý si s pukom nakorčuľoval na os ihriska a strelou švihom prekvapil Kristína.
Asistencie: Rajnoha, Pišoja.

24:20

Domáci v plnom počte.

23:56

Nepresnosť Dubničanov, ani oni nevyužijú presilovú hru.

22:20

Melcher – 2 min., sekanie.

22:03

Kristín veľmi dobre vyrazil puk, vyzeralo to najprv na nastrelenú konštrukciu brány.

22:00

21:45

Koyš strieľal a následne dorážal Bezúch, ale Kristín si poradil s oboma aktérmi.

21:08

Vlkom sa nedarí v tejto presilovej hre.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Dnešná prvá tretina bola úplne iná ako tá včerajšia. Dubnica vyhráva 1:0, keď hostia vyťažili z toho, že uspeli na buly. Veľa sa vylučovalo, ale Dubničania nevyužili početnú výhodu o dvoch hráčov. Po odznení klaksóna fauloval ešte Kluka Dyakova a tak si Žilinčania zahrajú hneď v úvode druhej tretiny presilovú hru. V hre sa bude pokračovať približne o 18:24.

17:57

Bezúch strieľal medzi kruhmi, ale strela bola zblokovaná.

17:19

Kristín vyrazil puk ľavým betónom k mantinelu.

16:50

Hovorka – 2 min., podrazenie.

16:49

15:22

Dubničania hrajú piati proti trom. Hovorka pálil z medzikružia, ale minul bránu.

14:49

Belluš – 2 min., podrazenie.

14:39

Hrá sa momentálne vo formáte 4 na 4.

14:09

Lenďákova tvrdá rana skončila u Košarišťana.

14:00

Dyakov – 2 min., nedovolené bránenie brankárovi.

13:01

Hovorka – 2 min., Pád pod nohy.

12:25

Valent – 2 min., zdržiavanie hry.

12:25

Náhradný brankár Valent na striedačke chytil puk do lapačky, keď letel jeho smerom, ale žiaľ by bol puk ešte aktívne v hre a nie mimo.

12:12

Melcher – 2 min., hrubosť.

Haščák – 2 min., hrubosť.

12:12

Menšia šarvátka pri mantineli v obrannom pásme Dubnice. Rozhodca jasne ukázal dvom hráčom, že si pôjdu schladiť hlavy na trestnú lavicu.

11:31

Vlci sa snažia o vyrovnanie pri hre zo strany na stranu, ale zatiaľ nevedie prejsť cez dubnický múr.

10:19

Nahodený puk od modrej letel vysoko, ale Kristín schmatol puk do lapačky.

08:55

Dubničania začali tento zápas omnoho lepšie než včera. Košarišťan musel pokryť puk po teči pred bránou.

07:41

Kluka si pýtal puk pred bránou, jeho strela bola nepresná.

06:19

Dubnica dáva gól! Jozef Švec vyhral buly, k puku sa dostal JAKUB URAM a z ľavého kruhu prestrelil Košarišťana! Dubnica vedie v Žiline 1:0.
Asistencia: Švec J.

06:13

Aj na opačnej strane odpískaný icing.

06:01

Zakázané uvoľnenie Dubnice.

05:37

Tybor bol v dobrej pozícii na strelu, ale tá mu bola zblokovaná.

04:37

Domáci obliehajú bránu hostí. Jakubíkov pokus chytil Kristín do lapačky.

03:00

Jansons preveril Kristína. Brankár Dubnice podržal puk na svojom tele.

02:26

Žilinčania sa nepresnou prihrávkou vyhnali z útočného pásma.

01:22

Chatrnúch strieľal od modrej čiary a Košarišťan vyrazil puk na ochrannú sieť.

00:01

Úvodné zostavy:

DOXXbet Vlci Žilina: Košarišťan (Valent) – Pobežal J., Jansons – Rajnoha, Dyakov – Holenda, Kolář – Jakubík, Pišoja; – Bezúch, Galamboš, Varga – Koyš, Mráz, Safaraleev – Jakúbek, Šmída, Beták – Belluš, Juščák, Melcher
Tréner: Ernest Bokroš

TSS GROUP Dubnica: Kristín (Lietava) – Švec E., Trška – Janík, Lenďák – Hřebíček, Chatrnúch – Hruška; – Kluka, Ďuriš, Tybor – Mikula, Haščák, Hovorka – Klima, Švec J., Uram – Korbel, Pobežal M., Tábi
Tréner: Roman Chatrnúch

Rozhodca: Krajčík, Synek – Valo, Frimmel.

Prvý semifinálový zápas sa skončil lepšie pre Žilinu, ktorá deklasovala Dubnicu 6:0. Vlci dominovali v každej tretine, Dubničanom príliš veľa nedovolili a ustrážili si ich. Svoje prvé semifinálové góly si pripísali Pobežal, Jansons, Varga, Bezúch, Šmída a Beták. V sérii, ktorá sa hrá na štyri víťazné zápasy, vedie Žilina 1:0.

Semifinále: 1. zápas:

Žilina 6:0 Dubnica

Stav série: 1:0.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.