Strely mimo: 17:2.
Rohy: 5:4.
Ofsajdy: 0:0.
Fauly: 13:13.

Skončil sa zápas, ktorý bol bohatý na góly. Druhý polčas priniesol ešte tri presné zásahy. Na 3:0 zvyšoval Hollý, čisté konto Kukučkovi zmaril Fabiš, ale na jeho gól rýchlo zareagoval Gajdoš, ktorý stanovil stav stretnutia na 4:1 pre Trenčín. Košice hrali od 5. minúty oslabení, čo ich výrazne ovplyvnilo. Domáci Trenčania hrali ofenzívny futbal a to im prinieslo plný bodový zisk. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera.

90+3

90

Dlhá kolmica na Skovajsu, na ktorú nemal nárok.

88

Skovajsa sa pri zakončení dopustil faulu a tak loptu rozohrá Figueiredo.

87

Innocenti si pomohol faulom a uvidíme štandardnú situácia Trenčína.

86

Vysoký center odhlavičkoval vo vápne Kružliak.

86

Rohový kop aj pre futbalistov Trenčína.

85

Striedanie v tíme FC Košice:
z ihriska odchádza Michal Faško, prichádza Bernard Petrák,
z ihriska odchádza Žan Medved, prichádza Miroslav Sovič.

84

Faško zahrával roh, ktorý bol nízky, ale hostia sa dostali k strele.

82

Naďalej vidieť snahy na oboch stranách. Brankár Kukučka sa zatiaľ príliš nezapotil.

80

Striedanie v tíme AS Trenčín:
z ihriska odchádza Dominik Hollý, prichádza Tadeáš Hájovský,
z ihriska odchádza Rahim Ibrahim, prichádza Armin Djerlek,
z ihriska odchádza Eynel Soares, prichádza Jude Sunday.

79

Centrovaná lopta do vápna, ktorú domáci odhlavičkovali.

78

Nasleduje rohový kop pre Košice.

77

Loptu majú Košičania, ale len na vlastnej polovici.

Dnešné stretnutie sleduje 1095 divákov.

75

Hostia by už radi ukončili tento zápas.

73

Trenčania vedú opäť o tri góly.

71

Trenčín dal gól! A domáci rýchlo odpovedajú! Dobrú robotu dnes odvádza Gong, prihral na hranicu šestnástky ARTUROVI GAJDOŠOVI, ktorý sa s loptou otočil a napálil ju do brány.

70

Tím FC Košice dal gól! Rýchla akcia Košíc sa končí gólom a ten strieľa LUKÁŠ FABIŠ, ktorý prízemným pokusom poslal loptu do vzdialenejšieho rohu brány.

69

Hlavičkové zakončenie Ibrahima neohrozilo bránu.

67

Dva rohové kopy pre Trenčín po sebe, po prvom zakončil Kmeť, ale Figueiredo zakročil a po druhom Gajdošovom priamom kope lopta smerovala rovno do rukavíc brankára Košíc.

66

Gong neprešiel cez brániacich košických hráčov.

64

z ihriska odchádza Lazar Stojsavljevič, prichádza Samuel Bagin,
z ihriska odchádza Samuel Kozlovský, prichádza Lukáš Skovajsa.

62

z ihriska odchádza Lukáš Greššák, prichádza Kristi Qose.

60

z ihriska odchádza Moussango Obounet, prichádza Zyen Jones,
z ihriska odchádza Michal Jonec, prichádza Nassim Innocenti.

58

Trenčín dal gól! Skvelý pas Gajdoša zľava, ktorý v šestnástke trafil hlavou DOMINIK HOLLÝ.

57

Žŕdka aj v druhom polčase, ktorú hlavičkovým zakončením trafil Hollý! Ešte dorážal Gajdoš, ale lopta išla vedľa.

56

Barišova strela, ktorá najprv urobila Figueiredovi menšie problémy, ale následne loptu chytil.

55

Trenčania stále útočia, chýba im už len presnosť.

53

Priamy kop AS od Gajdoša, ale tentokrát z toho veľká gólová šanca nebola.

52

Greššák zobral loptu Soaresovi a následne bol faulovaný. Odkop od brány Figueireda.

50

Fabiš z pravej strany vyslal prudkú prihrávku na opačnú, ale bolo to od neho zbytočné, pretože tam nemal spoluhráča.

48

Ku Gajdošovi sa dostala lopta, ktorý bol presne v strede pokutového územia, ale kopol ju vysoko do nebies.

47

Do druhého polčasu vstúpili lepšie domáci. Soares pálil spoza šestnástky a nechýbalo veľa, aby lopta skončila v sieti.

46

Začal sa druhý polčas.

Trenčín sa ujal vedenia už v 6. minúte, keď zahrávali priamy kop po faule Golikova, ktorý dostal červenú kartu. Košičania vyložené šance nemali, naopak Trenčania áno. Na 2:0 zvyšoval Kružliak, ktorý si dal vlastný gól, ale celú akciu AS zakončoval Hollý.

45+8

Prvý polčas sa skončil.

45+7

Žltá karta pre tím AS Trenčín (Samuel Kozlovský).

45+7

Po rohu domácich napálil loptu do žŕdky Bondarenko!

45+6

Soares strieľal z diaľky a Figueiredo musel loptu vyraziť na rohový kop.

45+5

Rohový kop zahral Faško, vo vzdušnom súboji bol úspešný Medved a hlavou poslal loptu tesne nad bránu.

45+4

Košičania nevedia prejsť stredom ihriska.

45+2

Hollý hlavičkou zakončoval pri bližšej žrdi, lopta ale smerovala nad bránu.

45+2

Zblokovaný pokus Soaresa Fabišom. Rohový kop pre Trenčín.

43

Trenčín dal gól! Futbalisti AS kombinovali pri vápne, Hollý strieľal sprava a loptu do vlastnej brány si poslal DOMINIK KRUŽLIAK.

41

Tentokrát Gong zakončoval prihrávku hlavou, ale mieril vedľa brány.

40

Dlhý pas na Gonga, ktorý nemal šancu dobehnúť.

38

Žltá karta pre tím FC Košice (Žan Medved).

38

Soares šprintoval popri ľavej čiare, z uhla posielal loptu do vápna, ale neprešla na spoluhráča.

36

Hostia odkopli loptu z vápna v pravej chvíli. Gajdoša už nepustili k strele.

34

Košičania mali k dispozícii priamy kop, ale v šestnástke boli silnejší domáci hráči.

33

Jonec zaváhal s loptou a následne poslal na zem hráča Trenčína.

31

Veľká chyba Galloviča, ktorému zobral loptu Gajdoš, ale za ňou sa hrnul aj Ibrahim, ktorý ju zas vzal jemu. Figueiredo podržal Košice.

30

Kmeť strieľal priamo na bránu, ktorú ale netrafil.

30

Na zemi skončil jeden Trenčan a jeden Košičan. Lopta prisúdená domácim.

27

Priamy kop Gajdoša bol nebezpečný, zareagoval naň Soares, ale Figueiredo stál na bránkovej čiare a zabránil gólu!

26

Žltá karta pre tím FC Košice (Martin Šindelář).

26

Hollý zakončil na dvakrát. Figueiredo si dal pozor na jeho strelu.

25

Hostia rozohrávajú zo stredového kruhu.

23

Trenčania veľmi ľahko stratili loptu. Autové vhadzovanie Košíc.

21

Košičania sa nevedia zatiaľ dostať do útoku.

19

Kombinácia Trenčína stroskotala, pretože Fabiš dobre odzbrojil Soaresa.

18

Kmeťova prudká strela, ale nemieril presne.

17

Obounet poslal k zemi súpera, žltú kartu nedostal.

16

Pri lopte sú domáci. Hra prebieha v strede ihriska.

14

Nepresná strela Trenčanov. Lopta letela príliš vysoko nad bránu.

13

Brankár hostí chytá loptu po strieľanom centri Gonga z pravej strany.

12

Futbalisti AS loptu odhlavičkovali a následne ju poslali preč z vápna.

11

Nasledovať bude prvý rohový kop, ktorý je ponúknutý pre Košice.

10

Žltá karta pre tím AS Trenčín (Lazar Stojsavljevič).

8

Aj Košičania ohrozili bránu. Kukučka má loptu.

6

Trenčín dal gól! Gajdoš kopal priamy kop a brankár Figueiredo predviedol výborný zákrok, lenže HILARY GONG si nabehol na vyrazenú loptu a dorazil ju do brány.

6

Gajdoš sa opäť pripravuje na spomínanú štandardku.

5

Červená karta pre tím FC Košice (Oleksandr Golikov).

5

Golikov dostáva červenú kartu po faule!

3

Tak ešte sa bude riešiť situácia s VAR!

2

Trenčín si v úvode zápasu zahrá štandardku.

1

Pekný podvečer! Jarná časť Niké ligy odštartovala v piatok a pokračuje svojím 19. kolom. Posledný zápas, ktorý ostáva odohrať tento víkend je ten medzi AS Trenčín a FC Košice.

AS Trenčín Trenčania kotvili po jesennej časti na 6. mieste s 29 bodmi na konte. Rovnaký počet bodov mala aj Banská Bystrica, Dunajská Streda a Podbrezová. Forma domácich nie je až tak oslnivá z posledných piatich odohratých duelov. Pripísali si jednu výhru, dvakrát remizovali a dvakrát prehrali. Mužstvo spod hradu Matúša Čáka posilnilo, či už o srbského záložníka Djerleka alebo holandského stredopoliara Sallama. Doposiaľ je najlepším strelcom Trenčína Njegos Kupusović, ktorý sa presne trafil šesťkrát.

FC Košice: Košičania boli počas prestávky usalašení na 10. priečke, ktorá ich zaraďuje do skupiny o udržanie sa v najvyššej súťaži. Ako nováčik získali 12 bodov, pred Michalovcami majú náskok šesť bodov. Tím z východu taktiež zvíťazil len v jednom zápase, a to práve nad Michalovcami 2:1. Zvyšné dva remizovali a dva aj prehrali. Novými tvárami v Košiciach sú panamský obranca Davis, francúzsky stopér Innocenti alebo gabonský útočník Moussango. Päťgólovým košickým strelcom je Slovinec Zan Medved.