4 : 1
(2:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Naposledy zmenené pred 2 mesiacmi

S konštatovaním, že v 20. kole našej najvyššej súťaže porazil Slovan Bratislava na domácom trávniku ViOn Zlaté Moravce bez problémov 4:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok nedele. Dočítania priatelia.

90+2

90+2

Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Levan Nonikashvili).

90+1

Kankava po súboji s krajanom Nonikashvilim ostáva ležať na trávniku a musí byť ošetrený lekárom. Na hraciu plochu mieria zriadenci s nosidlami a pre skúseného Gruzínca sa dnešný zápas predčasne skončil. Želáme skoré uzdravenie.

90

V druhom polčase bude hlavný rozhodca Lukáš Dzivjak nadstavovať minimálne 1 minútu.

89

Po hlavičke Jinjolavu si domáci rohový kop zopakovali. Center pred Lukáča však bol nepresný.

89

V samom závere zápasu ešte rohový kop v podaní Slovana Bratislava.

88

Mladý 21-ročný útočník Slovana Rudolf Božík si tak dnes zapisuje premiérový štart v našej najvyššej súťaži.

87

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Matúš Vojtko, prichádza Jaromír Zmrhal,
z ihriska odchádza Gerson Rodrigues, prichádza Rudolf Božík.

86

Ďalšia strela domácich v zápase, z ľavej strany si vytvoril pozíciu Matúš Vojtko, pálil k pravej tyči, ale Lukáč bol pozorný.

85

Dávid Strelec sa všemožne snaží dať gól, tentoraz mu radosť výborným zákrokom pokazil Patrik Lukáč.

83

César Blackman prihrávka z pravej strany, Rodrigues ešte prenechal loptu Barseghjanovi, ktorého strela však bola zblokovaná.

82

Po rohovom kope hostí sa lopta odrazila k mladučkému striedajúcemu Samuelovi Hodúrovi, ten však nemieril presne.

81

Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
z ihriska odchádza Denis Duga, prichádza Samuel Hodúr,
z ihriska odchádza Samuel Suľa, prichádza Vladimír Majdan.

81

Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Slovan vedie nad Zlatými Moravcami 4:1.

80

Tak napokon zrejme nie, Suľa bude striedať, pripravený je už pri postrannej čiare Vladimír Majdan.

79

Samuel Suľa ostáva po súboji ležať na trávniku a drží sa za členok, zdá sa však, že bude v poriadku a bude môcť pokračovať v zápase.

78

z ihriska odchádza Juraj Kucka, prichádza Kyriakos Savvidis.

76

Strelec znovu potiahol loptu stredom k šestnástke hostí, prihrávkou hľadal zrejme Juraja Kucku, no ten dostal loptu na päty.

75

Moravce v kombinácii v strede poľa, Dramé dlhým centrom hľadal Jakuba Šveca, no ten bol v postavení mimo hru.

74

Dávid Strelec je po príchode na trávnik mimoriadne aktívny a pri chuti, aktuálne je z neho obrana ViOnu veľmi nešťastná.

73

Slovan dal gól! Dávid Strelec našiel prihrávkou do šestnástky hostí GERSONA RODRIGUESA, ktorý ukázal, že sa vie bleskovo zorientovať a bránený dvojicou obrancov hostí dáva svoj druhý gól v dnešnom zápase!

72

Zlaté Moravce dali gól! Karol Mészáros poslal ideálny center pred bránku Slovana, FILIP BALAJ osvedčil svoju výšku i čuch na zakončenie hlavou a dáva gól!

71

Začalo sa posledných 20 minút riadneho hracieho času, Slovan stále vedie 3:0.

70

Matúš Vojtek sa dostal po ľavej strane do zakončenia, z uhla však delovkou mieril len do vonkajšej siete bránky hostí.

68

z ihriska odchádza Karol Mondek, prichádza Levan Nonikashvili.

68

z ihriska odchádza Andrija Balić, prichádza Jakub Švec.

67

Krásna tiahla strela z halfvoleja v podaní Barseghjana, lopta tesne minula ľavú spojnicu Lukáčovej bránky!

66

Slovan pokračuje v ofenzíve a bude zahrávať rohový kop.

65

Veľká šanca Slovana! Barseghjan poslal výborný center z pravej strany do šestnástky hostí, od Wimmera sa lopta odrazila ku Strelcovi, ktorý sa dostal do zakončenia, ale Lukáč bol pozorný.

64

Do hry príde v drese ViOnu Jakub Švec.

63

Tréner Michal Hipp od postrannej čiary rázne rozdáva pokyny svojim hráčom, zároveň aj komunikuje so svojou striedačkou a zdá sa, že hostia budú striedať.

62

Slovan opäť kombinuje na polovici svojho dnešného súpera.

61

Ďalšia šanca hostí v krátkom čase po sebe, tentoraz Trnovský skvele a včas vybehol a doslova ukradol Mészárosovi loptu spod kopačky.

60

V Bratislave máme za sebou hodinu hry, Slovan vedie nad Zlatými Moravcami 3:0.

59

Veľká šanca hostí! Karol Mondek z ľavej strany krásnym centrom vyzval do zakončenia hlavou Karola Mészárosa, no Trnovský skvelým zákrokom zachránil Slovan od pohromy!

58

z ihriska odchádza Nino Marcelli, prichádza Dávid Strelec,
z ihriska odchádza Lukáš Pauschek, prichádza Cesar Blackman.

56

Slovan dal gól! Tigran Barseghjan prihrával z pravej strany pred bránku hostí, v skrumáži sa presadil NINO MARCELLI a zvýšil vedenie Slovana na 3:0! Je však možné, že v zápise po zápase bude gól uvedený ako vlastný gól Dramého, ktorý sa zrejme takisto dotkol lopty, nuž, uvidíme.

54

Domáci kombinujú v strede poľa a snažia sa nájsť voľný priestor v obrane hostí.

53

Zaujímavý center hostí z pravej strany, Balaj sa sklzom dostal k lopte, ale nedokázal ju usmerniť na bránku Slovana, navyše bol v postavení mimo hru.

52

Rohový kop domácich padol do šestnástky ViOnu, Dramé chvíľu zaváhal s odkopom, na jeho šťastie ostal váhať aj prekvapený Kevin Wimmer a neohrozil tak strelou bránku Patrika Lukáča.

51

Priamy kop z ľavej strany zahrával Tigran Barseghjan, Lukáč loptu efektne i efektívne vyboxoval na rohový kop.

50

Päťdesiat minút zápasu je za nami, Slovan stále vedie nad Zlatými Moravcami 2:0.

49

Rohový kop Slovana upratal do bezpečia pozorný Filip Balaj, ktorý prišiel vypomôcť defenzíve svojho tímu.

48

Lenže po rohu ViOnu sa do rýchleho útoku dostali domáci hráči, výsledkom bude rohový kop Slovana Bratislava.

47

Hostia otvárajú druhý polčas aktívne, center Balića z priameho kopu odvrátil domáci obranca na rohový kop.

47

Domáci Slovan nastúpil do druhého polčasu bez zmeny v zostave.

46

z ihriska odchádza Adam Brenkus, prichádza Marek Kuzma.

46

Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas je v Bratislave minulosťou, Slovan vedie nad Zlatými Moravcami 2:0. Druhý polčas sa začne približne o 16:00.

45

Prvý polčas sa skončil.

45

ViOn dal gól, ale ten neplatí pre postavenie mimo hru!
Hostia sa dostali do útočnej šance, loptu dostal naľavo Karol Mondek a prízemnou strelou prekonal Trnovského, na smolu hráčov ViOnu bol v postavení mimo hru.

44

Útočný faul Filipa Balaja, dopredu tak môžu ísť znovu domáci futbalisti.

43

Lichého strela zo strednej vzdialenosti, lopta končí vedľa pravej tyče Lukáčovej bránky.

42

Slovan znovu v kombinácii na polovici ViOnu.

41

Azda prvá strela hostí v dnešnom zápase, lopta však mieri ďaleko od Trnovského bránky.

40

Začalo sa posledných 5 minút prvého polčasu, Slovan stále vedie nad Zlatými Moravcami 2:0.

39

Hráči trénera Michala Hippa sa snažia dostať k lopte, ale zatiaľ sa im to prakticky vôbec nedarí.

38

Slovan stále pokračuje v ofenzívnom ťažení, preťažená obrana hostí má plné ruky a nohy práce.

37

Rodrigues opäť ťahá útok Slovana na ľavej strane, obrana ViOnu je však už sformovaná.

36

Rodrigues sa snažil dostať k bránke hostí po ľavej strane, výborne ho však od lopty tentoraz odstavil zlatomoravecký obranca Dramé.

35

Po rohovom kope Slovana sa do zakončenia hlavou dostal rakúsky stopér Kevin Wimmer, nemieril však presne a Patrik Lukáč tak tentoraz nemusel zasahovať.

34

Rodrigues našiel prihrávkou pred šestnástku ViOnu Juraja Kucku, ktorý sa oprel do strely. Lopta za prispenia teču obrancu hostí končí tesne nad ľavou spojnicou Lukáčovej bránky.

33

Rodrigues na ľavej strane poriadne prevetráva obranu súpera, zimná posila Slovana sa dnes ukazuje vo veľmi solídnom svetle.

32

Slovan aj po druhom góle pokračuje v nápore a bude zahrávať rohový kop.

31

Polhodina zápasu v hlavnom meste je za nami, Slovan už vedie nad ViOnom Zlaté Moravce 2:0.

30

Slovan dal gól! Učebnicový protiútok Slovana, Tigran Barseghjan z pravej strany našiel prihrávkou GERSONA RODRIGUESA, ktorý strelou k ľavej tyči nedal Lukáčovi šancu na úspešný zákrok.

29

Hra sa prelieva zo strany na strany, Jinjolava centrom našiel len Jakub Kankavu.

28

Na ľavej strane domáceho útoku sa šikovne presadil Nino Marcelli, skúsil strelu z veľkého uhla, ale Patrik Lukáč sa nenechal prekabátiť.

26

Center zo štandardky Slovana zahral Matúš Vojtko, lopta z jeho kopačky však adresáta v drese bratislavského tímu nenašla.

25

Domáci budú mať výhodu priameho kopu. Na ohrozenie Lukáčovej bránky strelou to nie je, na šikovný center do šestnástky ViOnu však určite áno.

24

Slovan je však znovu pri lopte a snaží sa prelomiť obranu tímu od rieky Žitavy.

23

Hostia po dlhšom čase v útoku, Karol Mondek z pravej strany hľadal prihrávkou Karola Mészárosa, ktorý však hlavičkoval nepresne a navyše bol v postavení mimo hru.

22

Center domácich z pravej strany hľadal pre Lukáčom Rodriguesa, ten sa však ku lopte nedostal.

21

Filip Lichý sa preštrikoval cez štvoricu hráčov hostí, prihrával Barseghjanovi, ktorý bol však hodne prekvapený a mieril tak vedľa Lukáčovej bránky.

20

Dvadsať minút zápasu je za nami, Slovan už vedie na ViOnom 1:0.

19

Balaj v ďalšom tvrdom súboji poslal k zemi Kankavu, takýto obraz veru často v našej najvyššej súťaži nevidíme.

18

Rodrigues v tvrdom súboji s Dramém, obranca ViOnu bol tentoraz úspešnejší.

17

Nepresná prihrávka od Vojtka pre Trnovského, brankár Slovana posiela loptu výkopom za postrannú čiaru.

16

Hráči Slovana po vedúcom góle okamžite znovu v kombinácii na polovici súpera.

16

Slovan dal gól! Matúš Vojtko zatočil center z rohového kopu za prispenia teču Lichého pred JURAJA KUCKU, ktorý krásnou strelou z voleja a z otočky namieril presne k ľavej tyči Lukáčovej bránky!

15

Marcelli našiel prihrávkou v šestnástke hostí Rodriguesa, ten okamžite pálil, ale lopta bola hráčom ViOnu tečovaná na rohový kop.

14

Kankavov center do šestnástky ViOnu upratal do bezpečia razantným odkopom lopty Andrija Balić.

13

Kankava dominuje v strede poľa, získava lopty a presne rozohráva, Slovan je opäť v útoku.

12

Rodrigues v strede poľa stratil loptu, hostia sa vyrútili do rýchleho protiútoku, no center z ľavej strany hľadajúci vysokého Filipa Balaja nebol dostatočne presný.

11

Nuž a Patrik Lukáč už sa dostáva do prevádzkovej teploty, tentoraz musel riešiť strelu Juraja Kucku.

10

Obrovská šanca Slovana! Nino Marcelli sa po nie úplne presnej prihrávke Barseghjana dostal v šestnástke hostí k lopte, vystrelil, ale Patrik Lukáč mu skvelým zákrokom pokazil gólovú radosť! Následne ešte z dorážky Kankava minul priestor bránky!

10

Máme za sebou úvodných 10 minút prvého polčasu, v Bratislave sme gól zatiaľ nevideli.

9

Slovan opäť v kombinácii pri šestnástke hostí, Rodrigues z pravej strany prihrávkou spoluhráča nenašiel.

8

Karol Mészáros naháňal pri rozohrávke Kankavu, skúsený Gruzínec si však dokázal s prehľadom poradiť.

7

Šikovný center domáceho celku z ľavej strane, Lukáš sa odvážne vrhol do priestoru a loptu vyboxoval ku spoluhráčovi.

6

Z pravej strany skúšal prihrávku pred Trnovského Karol Mondek, loptu však zastavil pozorný Vojtko.

5

ViOn po prvý raz v zápase v kombinácii na polovici Slovana, Jinjolava sa však ku lopte v šestnástke domácich nedostal.

4

Po rohovom kope Barseghjana sa ku strele dostal sviatočný strelec Jaba Kankava, jeho projektil mieril vedľa pravej tyče Lukáčovej bránky.

3

Rodrigues dostal dobrú prihrávku do šestnástky hostí, pálil z otočky, ale lopta bola tečovaná na rohový kop.

2

Mondek v strede poľa tvrdo bojoval o loptu s dvojicou domácich hráčov, veľa nechýbalo a hráč hostí by sa dostal do solídnej útočnej šance.

1

Prvý útok Slovana, Marcelli však nemal ideálny prvý dotyk s loptou a tá mu ušla za postrannú čiaru.

1

Úvodný výkop patrí futbalistom Slovana Bratislava.

1

Oba tímy prichádzajú pod vedením trojice rozhodcov na trávnik bratislavského tí­mu.

Úvodné zostavy:

ŠK Slovan Bratislava: Ma. Trnovský – Pauschek, Bajrić, Wimmer, Vojtko – Lichý, Kankava, Kucka © – Barseghjan, Rodrigues, Marcelli.
Náhradníci: Hrdina, Mikoláš – Kašia, Zmrhal, Strelec, Blackman, Božík, Savvidis.
Tréner: Vladimír Weiss st.

FC ViOn Zlaté Moravce: P. Lukáč © – Suľa, Dramé, R. Nagy, Jinjolava – Balić, Duga, Brenkus – Mondek, Balaj, Mészáros.
Náhradníci: Chropovský – Majdan, M. Švec, J. Švec, Kuzma, Nonikashvili, Dulay, Hodúr, Moško.
Tréner: Michal Hipp

Rozhodca: Dzivjak – Jánošík, Vass.

Príjemný dobrý deň z Bratislavy, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 20. kola futbalovej Niké ligy, v ktorom futbalisti ŠK Slovan Bratislava privítajú na domácom trávniku hráčov FC ViOn Zlaté Moravce. Zápas sa začína o 15:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Slovanu patrí v tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné prvé miesto so ziskom 48 bodov. Zverenci trénera Vladimíra Weissa staršieho v poslednom doterajšom zápase zvíťazili v Žiline 4:0 (góly ŠK Barseghjan, Weiss, Kankava, Rodrigues). Najlepším strelcom tímu je Aleksandar Čavrić, ktorý má na svojom konte 9 gólov, no aktuálne už pôsobí v Japonsku.

ViOnu patrí v tabuľke Niké ligy posledné dvanáste miesto so ziskom štyroch bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Michala Hippa prehrali na domácom trávniku s Duklou Banská Bystrica 0:2. Najlepším strelcom tímu je stredopoliar Karol Mondek, ktorý má na svojom konte štyri presné zásahy.

Zápas sa začína v Bratislave o 15:00, veríme, že ho budete sledovať v našej spoločnosti.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.