(1:0)
Celta Vigo
Naposledy zmenené pred mesiacom

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 13:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:13.

Je tu konec zápasu 28. kola španělské LaLigy mezi Realem a Celtou Vigo. Domácí fotbalisté zápas zvládli velmi dobře a nakonec po zásluze vyhráli jednoznačně 4:0.

90+4

Konec zápasu.

90+4

Real Madrid právě vstřelil branku!
V poslední minutě hry dává čtvrtou branku ARDA GÜLER, který obešel brankáře Guaitu a následně zakončil do odkryté brány. Asistence: Dani Ceballos.

90+2

Zápas se jen dohrává, u míče jsou domácí a nikam se již neženou.

90+1

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89

Střídání v týmu Real Madrid:
ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Arda Güler,
ze hřiště odchází Eduardo Camavinga, přichází Dani Ceballos.

88

A je tu třetí gól domácích. Centr do pokutového území posílal Vinícius a CARLOS DOMÍNGUEZ si srazil míč do vlastní brány a Real vede 3:0!

85

Konec zápasu se rychle blíží a domácí drží balon daleko od vlastní brány.

83

Střídání v týmu Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Jørgen Strand Larsen, přichází Tasos Douvikas.

83

ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Aurélien Tchouaméni,
ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Toni Kroos.

82

Javier Manquillo fauloval ostře Modriče a dostává žlutou kartu.

79

Domácí vstřelili uklidňující gól. Po rohovém kopu Modriče hlavičkoval ANTONIO RÜDIGER, který míč poslal do břevna. Od břevna se balon otřel o záda hostujícího brankáře a skončil v síti.

78

Na levé straně hřiště s míčem kouzlil Vinícius. Jenže se zamotal do vlastních kliček a pak o míč přišel.

77

ze hřiště odchází Oscar Mingueza, přichází Hugo Sotelo,
ze hřiště odchází Fran Beltrán, přichází Carlos Domínguez.

76

Hosté rozehrávali vůbec první rohový kop v zápase. Nakrátko míč rozehrál Aspas, nic z toho ale nebylo.

75

Dobrý centr do vápna poslal již tradičně Modrič, hlavičkující Nacho poslal míč těsně nad.

75

Po zákroku Carla Starfelta tady bude rohový kop pro domácí celek.

74

ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Joselu.

72

Luninův nákop z vlastního vápna byl nepřesný a ukrajinský brankář prakticky jen odevzdal míč soupeři.

70

Jørgen Strand Larsen fauloval přesně na půlící čáře Camavingu a balon tak mají opět domácí.

69

Balon na střed si navedl Vinícius, jeho následná rána ale postrádala přesnost a mířila jen do míst, kde stál gólman Vicente Guaita.

68

Ve druhém poločase sledujeme ale opticky vyrovnaný fotbal. Rozhodně to není tak, že by Real zcela dominoval.

66

Po rychlé akci domácích pálil z nebezpečné pozice levačkou Rodrygo, jenže vystřelil jen doprostřed brány, kde byl připravený hostující brankář.

66

Jørgen Strand Larsen věřil tomu, že vybojoval rohový kop pro Celtu Vigo. Po zákroku Camavingy je to ale odkop od Luninovy brány.

65

Domácí teď znovu kombinují ve středu pole a snaží se přiblížit vápnu soupeře.

63

Rodrygo se na pravé straně snažil obejít Unaie Núñeze, což se mu ale nepodařilo.

61

U balonu jsou teď hosté. Přestože prohrávají, nikam se moc neženou.

60

ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Tadeo Allende,
ze hřiště odchází Manu Sánchez, přichází Franco Emanuel Cervi.

60

Po rychlé akci domácích pálil z nějakých dvaceti metrů Valverde, balon ale poslal asi tak metr a půl vedle tyče hostující brány.

58

Brahim Díaz si narazil balon s Viníciusem a poté zkoušel střílet. Gólman Vicente Guaita byl ale na svém místě.

58

Vinícius Júnior nasadil soupeři jesličky a poté byl faulovaný. Míč mají domácí.

56

Centr v podání Modriče se snažil zakončovat Rüdiger, jenže první zakončení se mu hlavou nepovedlo a podruhé již fauloval Guaitu.

55

Oscar Mingueza hodně tahal za dres Viníciuse a po právu dostal žlutou kartu. Jenže Vinícius podobně jako v minulém zápase úplně neudržel nervy a po odpískání strčil do protihráče. Proto kartu nakonec dostávají oba.

54

Už jsou to opět hosté, kdo teď kontroluje balon. Domácím se teď nedaří.

52

Z pravé strany střílel Lucas, míč poslal ale hodně mimo.

52

Fanouškům Realu se počínání domácích hráčů nelíbí a z tribun se znovu ozývá nesmělý pískot.

51

Dnešní utkání sleduje 73644 diváků.

49

Domácí začali hodně opatrně a ve druhém poločase se zatím nikam moc neženou.

47

Mendy u brankové čáry skluzem odehrál balon, ale zároveň tvrdě trefil Oscara Minguezu. Faul to není ale Mingueza není úplně fit.

46

Začal druhý poločas.

Skončil nám první poločas zápasu mezi Realem Madrid a Celtou Vigo. Domácí fotbalisté byli v prvním poločase sice lepší, avšak moc šancí neměli. O to víc musí být rádi, že dokázali proměnit tu, kterou měli po rohovém kopu ve 21. minutě. Po gólu Viníciuse Juniora Real sice vede 1:0, ale právě šance hostů z poslední minuty první půle bude pro domácí určitě připomínkou, že ve druhém poločase nesmí polevit.

45+2

První poločas skončil.

45+2

Aspas poslal balon na zadní tyč, kde byl hlavičkující Luca de la Torre. Z velmi dobré pozice poslal balon nad bránu.

45+1

Camavinga skluzem zastavil Bambu a teď už je to žlutá karta pro francouzského mládíčka.

45+1

První poločas bude nastaven o jednu minutu.

45+1

Po centru do vápna Lunin ne úplně dobře vyboxoval míč, domácí se musí dál bránit.

45

Camavinga nyní znovu prošlápl soupeře, tentokrát Frana Beltrána. Je pískáno a balon budou mít hosté.

43

Centr do vápna ale bezpečně odhlavičkoval Rüdiger.

43

Brahim Diaz fauloval Oscara Minguezu. Balon teď budou mít tedy hosté.

41

Už jsou to zase domácí, kdo je teď u balonu a tlačí se na polovinu soupeře.

39

Camavinga nyní prošlápl Aspase, který si hodně hlasitě řekl o odpískání faulu. Dočkal se a míč budou mít hosté.

38

Z ničeho nic se ve vápně Realu k míči dostal Iago Aspas, jeho střelu ale také v pohodě lapil Lunin.

37

Technický pokus Camavingy si pohlídal brankář Vicente Guaita.

36

Domácí teď utahují ofenzivní šrouby. Hosté jsou v hlubokém bloku a běhají bez míče.

35

Rodrygo sice nepřesně přihrával na pravou stranu, pak se ale k míči dostal Vinícius Junior, který balon ve vápně posunul právě na Rodryga. Ten z úhlu zamířil jen do nohy hostujícího brankáře.

34

Modrič ve vápně našel opět hlavu Camavingy, ten ale nedokázal balon poslat do brankového prostoru.

34

Carl Starfelt měl co dělat, aby uhlídal ve vápně Rodryga. Nakonec je z toho další roh pro Real.

33

Hosté teď kopali přímý kop. Centr do vápna z poměrně velké dálky posílal Iago Aspas. Jeho pas na zadní tyč byl ale nepovedený a balon skončil v zámezí.

31

Po rohu Modriče ve vápně loktem fauloval Unaie Núñeze domácí kapitán Nacho. Je pískáno a balon budou mít hosté.

30

Ve vápně Celty Vigo padl po souboji s Carlem Starfeltem Brahim Diaz. Domácí by chtěli penaltu, bude to ale jen roh.

28

Po nakrátko rozehraném rohu Realu centroval do vápna Modrić, hlavičkující Nacho poslal balon hodně vysoko nad bránu.

28

Mendy posílal centr do vápna na Rodryga, ten se ale k hlavičce nedostal.

26

Zpoza vápna vystřelil Camavinga, jeho rána levačkou skončila asi tak metr vedle levé tyče hostující brány.

25

Luca de la Torre poslal k zemi rozběhnutého Camavingu a nemůže následovat nic jiného než žlutá karta.

23

Na Estadio Santiago Bernabeu samozřejmě panuje výborná nálada. Domácí jsou znovu u balonu a tlačí se na polovinu soupeře.

21

Domácí vedou po rohovém kopu 1:0! Luka Modrič poslal do vápna skvělý centr a k tvrdé hlavičce se dostal Rüdiger. Jeho pokus ale gólman Vicente Guaita vyrazil a na malém vápně se nadvakrát z dorážek prosadil VINÍCIUS JÚNIOR!

20

Rodrygo posunul míč do vápna na Lucase, ten vybojoval další roh.

19

Na pravé straně vnikl do vápna Vinícius Junior, jeho pokus o centr do ohně byl ale nepovedený a skončil v zámezí.

18

Modrič posílal svůj centr na Rüdigera, ten ale nedokázal hlavou zakončit.

18

Modrič poslal centr jen do Manu Sáncheze a je z toho další roh pro Real.

16

Až nyní domácí fotbalisté získali balon. Také oni ale zatím jen kombinují ve středu pole.

15

Hosté již dobré dvě minuty drží balon, což se domácím fanouškům vůbec nelíbí a z tribun se začíná ozývat pískot.

13

Domácí teď nechávají soupeře hrát. Hráči Celty Vigo dlouze drží balon, avšak zatím daleko od Luninovy brány.

11

Manu Sánchez se pokoušel pohotově poslat balon na Jonathana Bambu, ten ale neměl šanci na nepřesnou přihrávku dosáhnout.

9

Domácí mají podle očekávání více ze hry a hosté se v úvodu zápasu jen brání.

7

Modričův centr doputoval na hlavu Camavingy, který mířil dobře pod břevno. Vicente Guaita míč vytěsnil na další roh.

6

Camavinga posunul snadno balon do vápna na Brahima Díaze, ten získal další roh pro bílý balet.

5

Po rozehrávce nakrátko chtěl Modrič šajtlí centrovat do vápna Celty Vigo, pas byl ale zblokovaný na autové vhazování.

5

Domácí po rohu z pravé strany budou kopat roh také zleva.

4

Do vápna vnikl Rodrygo a hned vybojoval roh pro domácí.

4

Domácí rychle získali balon zpět a již se opět tlačí na polovinu soupeře.

3

Lucas poslal balon na střed hřiště na Camavingu, jehož technický pokus v pohodě lapil Vicente Guaita.

2

Domácí velmi pomalu obehrávají hřiště z levé strany doprava a zpět. Čekají na skulinku v defenzivě soupeře.

1

Modrič poslal balon na Valverdeho, ten ale míč neudržel na hrací ploše. Následuje aut pro hosty.

1

Utkání právě začalo.

Vše je připraveno k úvodnímu výkopu. O ten se postarají domácí fotbalisté.

Hráči obou mužstev jsou na trávníku. Domácí jsou tradičně celí v bílém, hosté mají červená trika a černé trenýrky.

Úvodní sestavy:

Real Madrid: Lunin – L. Vázquez, Rüdiger, N. Fernández ©, F. Mendy – Valverde, Camavinga, Modrić – Rodrygo, B. Díaz, Vinícius Júnior.
Náhradníci: Arrizabalaga, Piňeiro – Carvajal, Ceballos, F. García, Güler, Joselu, Kroos, Tchouaméni.
Trenér: Carlo Ancelotti

Celta de Vigo: Guaita – Manquillo, Starfelt, Núñez, M. Sánchez – Mingueza, Beltrán, de la Torre, Bamba – Aspas ©, Strand Larsen.
Náhradníci: J. Carrillo, I. Villar – Allende, Cervi, C. Domínguez, Douvikas, Jailson, C. Pérez, M. Rodríguez, Sotelo, K. Vázquez.
Trenér: Rafael Benítez

Rozhodčí: M. Lopez.

Hezké nedělní odpoledne všem fanouškům fotbalu při sledování zápasu 28. kola španělské LaLigy mezi Realem Madrid a Celtou Vigo. Čeká nás souboj dvou týmů z opačných konců tabulky. Zatímco domácí fotbalisté budou hájit první příčku tabulky, hosté z Viga by se nejraději zase o něco vzdálili sestupovým příčkám. Aktuálně jsou sedmnáctí a na osmnáctý Cádiz mají náskok dvou bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.