SP - obrovský slalom žien, 2. kolo, Sölden

27.10.2018 o 13:00

Vítěz: T. Worleyová (FRA)

Štadión: Sölden (Rakousko)

To je z mé strany vše, příště na počtenou!

Konečné pořadí:

  1. Tessa Worleyová (FRA) 2:00,51
  2. Federica Brignoneová (ITA) +0,35
  3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,94
  4. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,99
  5. Stephanie Brunnerová (AUT) +1,93
  6. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,93
  7. Wendy Holdenerová (SUI) +2,31
  8. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,47
  9. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,04
  10. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +3,11
  11. Valérie Grenierová (CAN) +3,29
  12. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +3,32
  13. Taïna Bariozová (FRA) +3,36
  14. Lara Gutová (SUI) +3,48
  15. Michelle Gisinová (SUI) +3,60
  16. Katharina Liensbergerová (AUT) +3,62
  17. Katharina Truppeová (AUT) +3,84
  18. Meta Hrovatová (SLO) +4,05
  19. Stephanie Reschová (AUT) +4,09
  20. Anna Veithová (AUT) +4,10
  21. Bernadette Schildová (AUT) +4,20
  22. Irene Curtoniová (ITA) +4,45
  23. Ricarda Haaserová (AUT) +4,58
  24. Eva-Maria Bremová (AUT) +4,59
  25. Frida Hansdotterová (SWE) +4,73
  26. Asa Andová (JPN) +4,94
  27. Tina Weiratherová (LIE) +5,35
  28. Haruna Išikawaová (JPN) +5,59

29. Petra Vlhová (SVK) +16,05
Sara Hectorová (SWE) DNF

Je dobojováno. Na čele se dlouho drželo norské trio Lysdahlová, Stjernesundová a Haugenová, v závěru se ale pořadí dokonale promíchalo. Vítězkou se nakonec stává Tessa Worleyová jakožto první Francouzka v pětadvacetileté historii závodů v Söldenu! Slovenka Petra Vlhová bohužel chybovala a do cíle dojela s 16sekundovou ztrátou.

Druhé kolo obřího slalomu žen právě skončilo.

1

Nezůstane. Federica Brignoneová až do samotného konce bojovala o první místo, nakonec je ale o 35 setin druhá!

2

Viktoria Rebensburgová byla ve druhém kole o více než sekundu pomalejší než vedoucí Worleyová, Němka jde na průběžné třetí místo. Zůstane na stupních vítězů i po jízdě vítězky prvního kola Brignoneové?

3

Závěr úvodního obřího slalomu sezóny nabízí neuvěřitelné drama. Pořadí na čele se opět mění, Francouzka Tessa Worleyová zajela ještě lepší jízdu než Shiffrinová a jde do vedení o 94 setin!

4

Mowinckelová s Brunnerovou se posunují na druhé místo, Mikaela Shiffrinová jim totiž vytřela zrak bezchybnou jízdou a je o 99 setin první!

5

Neuvěřitelné. Poslední norská naděje Ragnhild Mowinckelová zajela navzdory dvou chybám v součtu obou kol navlas stejný čas jako Brunnerová, a jde tak na dělené první místo!

6

Ale pozor, pořadí na čele se opět střídá, Stephanie Brunnerová jde o 38 setin před Holdenerovou!

7

To už neplatí, Wendy Holdenerová totiž zajela ještě rychlejší druhé kolo než Lysdahlová a jde do vedení!

8

Kristin Lysdahlová na rozbuté trati zajela naprosto perfektní jízdu a jde o 57 setin do vedení, aktuálně tak je složení na stupních vítězů ryze norské.

9

Sara Hectorová závod nedokončila, posledních osm závodnic pojede po krátké komerční přestávce.

10

Lara Gutová střídá svou reprezentační kolegyni Gisinovou na průběžném šestém místě, norské duo Stjernesundová – Haugenová je stále na čele.

11

Frida Hansdotterová o svůj více než vteřinový náskok z prvního kola přišla už na druhém mezičase a její ztráta postupně narostla až na 1,69 sekundy.

12

Ani Adeline Baudová Mugnierová prakticky nechybovala, 28setinové manko na čelo jí ale odkázalo na čtvrtou příčku.

13

Kristine Gjelsten Haugenová zajela na rozbité trati skvělou jízdu a jde na druhé místo o 7 setin za svou krajanku Stjernesundovou!

14

Hrovatová zajela technicky velmi povedenou jízdu, slovinská reprezentantka ale udělala jednu chybu, která jí odkázala na sedmé místo.

15

Švýcarská univerzálka Michelle Gisinová ze sebe na rozbité trati vydala poslední zbytky sil, Gisinová jde ale až na průběžné čtvrté místo.

Průběžné pořadí:

  1. Thea Louise Stjernesundová (NOR) 2:03,55
  2. Valérie Grenierová (CAN) +0,25
  3. Taïna Bariozová (FRA) +0,32
  4. Katharina Liensbergerová (AUT) +0,58
  5. Katharina Truppeová (AUT) +0,80
16

Dvaadvacetiletá Stephanie Reschová předvedla velmi agresivní jízdu, v závěru jako by ale rakouské lyžařce došly síly a je z toho až šesté místo.

17

Anna Veithová střídá Schildovou na šesté pozici, rakouská reprezentantka ztratila na vedoucí Stjernesundovou 1,06 sekundy.

18

Bernadette Schildová o svůj náskok z prvního kola postupně přišla a před domácím publikem jde až na průběžnou šestou příčku.

19

Slalomová specialistka Petra Vlhová chybovala ve středu trati a nabrala obrovskou ztrátu, slovenská reprezentantka jde bohužel na poslední místo.

20

Tině Weiratherové druhé kolo vůbec nevyšlo, členka širšího okruhu favoritek zajela vůbec nejpomalejší jízdu druhého kola a jde na předposlední místo.

21

V cíli už je i mladá Rakušanka Katharina Liensbergerová a ani jí se nepodařilo sesadit Stjernesundovou z průběžného trůnu, Liesbergerová jde na průběžné čtvrté místo.

22

Irene Curtoniová několikrát chybovala a o svůj náskok z prvního kola rychle přišla, Italka jde se ztrátou 1,41 sekundy až na průběžné páté místo.

23

Taïna Bariozová předvedla velmi agresivní jízdu, Francouzka jde ale přesto až na průběžné třetí místo s 36setinovou ztrátou na vedoucí Stjernesundovou.

24

V cíli už je také Valérie Grenierová, která zajela v prvním kole stejný čas jako Stjernesundová, ve druhém kole ale na Norku ztratila 25 setin.

25

Pořadí na čele se rychle střídá, Thea Louise Stjernesundová je totiž v součtu o 68 setin rychlejší než Truppeová!

26

Andová na třetím místě nevydržela dlouho, velmi dobře totiž zajela Katharina Truppeová, která jde o 58 setin do vedení!

27

Asa Andová spokojena nebude, japonská reprezentantka klesá pod Haaserovou a Bremovou na průběžné třetí místo.

28

Ricarda Haaserová zajela ve druhém kole navlas stejný čas jako Bremová – 1:02,96 -, a jde tak těsně před svou reprezentační kolegyni.

29

Ani Eva-Maria Bremová nepředvedla kdovíjak rychlou jízdu, v celkovém součtu je ale o rovnou sekundu rychlejší než Japonka.

30

Jako první se na trať pustila Haruna Išikawaová, která si oproti své první jízdě výrazně pohoršila a její celkový čas je 2:06,10.

Druhé kolo obřího slalomu žen v Söldenu právě začalo!

Startovní listina:

  1. Haruna Išikawaová (JPN)
  2. Eva-Maria Bremová (AUT)
  3. Ricarda Haaserová (AUT)
  4. Asa Andová (JPN)
  5. Katharina Truppeová (AUT)
  6. Valérie Grenierová (CAN)
  7. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
  8. Taïna Bariozová (FRA)
  9. Katharina Liensbergerová (AUT)
  10. Irene Curtoniová (ITA)
  11. Tina Weiratherová (LIE)

12. Petra Vlhová (SVK)
13. Bernadette Schildová (AUT)
14. Anna Veithová (AUT)
15. Stephanie Reschová (AUT)
16. Michelle Gisinová (SUI)
17. Meta Hrovatová (SLO)
18. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR)
19. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
20. Frida Hansdotterová (SWE)
21. Lara Gutová (SUI)
22. Sara Hectorová (SWE)
23. Kristin Lysdahlová (NOR)
24. Wendy Holdenerová (SUI)
25. Stephanie Brunnerová (AUT)
26. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
27. Mikaela Shiffrinová (USA)
28. Tessa Worleyová (FRA)
29. Viktoria Rebensburgová (GER)
30. Federica Brignoneová (ITA)

Srdečně vítám všechny příznivce alpského lyžování u sledování textového přenosu z druhého kola úvodního obřího slalomu žen sezóny 2018/2019, který se pojede v rakouském Söldenu. Tak si to od 13 hodin nenechte ujít!

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 13:00.

Konečné pořadí::
1. Tessa Worleyová (FRA) 2:00,51
2. Federica Brignoneová (ITA) +0,35
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,94
4. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,99
5. Stephanie Brunnerová (AUT) +1,93
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,93
7. Wendy Holdenerová (SUI) +2,31
8. Kristin Lysdahlová (NOR) +2,47
9. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,04
10. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +3,11
11. Valérie Grenierová (CAN) +3,29
12. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +3,32
13. Taïna Bariozová (FRA) +3,36
14. Lara Gutová (SUI) +3,48
15. Michelle Gisinová (SUI) +3,60
16. Katharina Liensbergerová (AUT) +3,62
17. Katharina Truppeová (AUT) +3,84
18. Meta Hrovatová (SLO) +4,05
19. Stephanie Reschová (AUT) +4,09
20. Anna Veithová (AUT) +4,10
21. Bernadette Schildová (AUT) +4,20
22. Irene Curtoniová (ITA) +4,45
23. Ricarda Haaserová (AUT) +4,58
24. Eva-Maria Bremová (AUT) +4,59
25. Frida Hansdotterová (SWE) +4,73
26. Asa Andová (JPN) +4,94
27. Tina Weiratherová (LIE) +5,35
28. Haruna Išikawaová (JPN) +5,59
29. Petra Vlhová (SVK) +16,05
Sara Hectorová (SWE) DNF

Startovní listina::
1. Haruna Išikawaová (JPN)
2. Eva-Maria Bremová (AUT)
3. Ricarda Haaserová (AUT)
4. Asa Andová (JPN)
5. Katharina Truppeová (AUT)
6. Valérie Grenierová (CAN)
7. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
8. Taïna Bariozová (FRA)
9. Katharina Liensbergerová (AUT)
10. Irene Curtoniová (ITA)
11. Tina Weiratherová (LIE)
12. Petra Vlhová (SVK)
13. Bernadette Schildová (AUT)
14. Anna Veithová (AUT)
15. Stephanie Reschová (AUT)
16. Michelle Gisinová (SUI)
17. Meta Hrovatová (SLO)
18. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR)
19. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
20. Frida Hansdotterová (SWE)
21. Lara Gutová (SUI)
22. Sara Hectorová (SWE)
23. Kristin Lysdahlová (NOR)
24. Wendy Holdenerová (SUI)
25. Stephanie Brunnerová (AUT)
26. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
27. Mikaela Shiffrinová (USA)
28. Tessa Worleyová (FRA)
29. Viktoria Rebensburgová (GER)
30. Federica Brignoneová (ITA)


Výsledky 1. kola::
1. Federica Brignoneová (ITA) 58,71 s
2. Viktoria Rebensburgová (GER) +0,24 s
3. Tessa Worleyová (FRA) +0,40 s
4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,60 s
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,90 s
6. Stephanie Brunnerová (AUT) +0,94 s
7. Wendy Holdenerová (SUI) +1,72 s
8. Kristin Lysdahlová (NOR) +1,87 s
9. Sara Hectorová (SWE) +1,91 s
10. Lara Gutová (SUI) +1,95 s
11. Frida Hansdotterová (SWE) +2,02 s
12. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +2,36 s
13. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +2,43 s
14. Meta Hrovatová (SLO) +2,45 s
15. Michelle Gisinová (SUI) +2,48 s
16. Stephanie Reschová (AUT) +2,55 s
17. Anna Veithová (AUT) +2,60 s
18. Bernadette Schildová (AUT) +2,61 s
19. Petra Vlhová (SVK) +2,62 s
20. Tina Weiratherová (LIE) +3,06 s
21. Irene Curtoniová (ITA) +3,08 s
21. Katharina Liensbergerová (AUT) +3,10 s
23. Taïna Bariozová (FRA) +3,10 s
24. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,14 s
24. Valérie Grenierová (CAN) +3,14 s
26. Katharina Truppeová (AUT) +3,26 s
27. Asa Andová (JPN) +3,35 s
28. Ricarda Haaserová (AUT) +3,42 s
29. Eva-Maria Bremová (AUT) +3,43 s
29. Haruna Išikawaová (JPN) +3,43 s
...
56. Gabriela Capová (CZE) 1:05,31 min
34,99
Kytica Zimona 9

Kytica Zimona 9

59,99
Grande ružové ruže

Grande ružové ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk