Magdaléna Rybáriková Slovensko
0 : 2
5:7 , 3:6
Sorana Cirsteaová Rumunsko

To je teda určite veľké prekvapenie, kedže Magdaléna Rybáriková disponovala výbornou formou pred týmto turnajom, ale prvý zápas jej vôbec nevyšiel, všetko sa to zrejme zlomilo v prvom sete, keď nedokázala využiť servis na víťazstvo a potom sa to už s ňou vlieklo po zvyšok zápasu.

Účasť Magdalény Rybárikovej na tohtoročnom Wimbledone ešte nekončí, slovenská tenistka sa predstaví aj vo štvorhre s partnerkou Petrou Martičoviu z Chorvátska. Snáď aspoň v tejto časti turnaja sa bude Magdaléne dariť. Už teraz je však jasné, že nezopakuje skvelý výsledok z minulého roka v dvojhre, kde to dotiahla až do semifinále.

Dnes sa na kurte All England Club ešte predstavia aj ďalší slovenskí tenisti. V ženskej časti turnaja ešte vystúpia Viktória Kužmová, ktorá sa o pár desiatok minút predstaví proti Švédke Rebecce Petersonovej. Ženské farby potom bude od 16:30 ešte hájiť Anna Karolína Schmiedlová v zápase s Francúzskou Kristínou Mladenovicovou. V mužskej časti turnaja sa dnes predstavia približne o 16:00 Lukáš Lacko a aj Norbert Gombos. Aj z týchto stretnutí vám ponúkame náš online textový prenos.

S týmto konštatovaním sa teraz lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj.

Koniec zápasu

3:6

GEM, SET, ZÁPAS Sorana Cirsteaová! Magdaléna poslal svoj forhend von z dvorca a tak prehráva druhý setom pomerom 3:6, čo znamená jej koniec na tohtoročnom Wimbledone v dvojhre! Druhý set od úvodu našej tenistke nevyšiel, prehrávala 0:2, ale dokázala sa ešte vrátiť späť do druhej sady. V dôležitých momentoch však nedokázala využiť ponúknuté brejkbaly a tak Sorana Cirsteaová po výhre 2:0 na sety postupuje do druhého kola Wimbledonu v ženskej časti turnaja v dvojhre.

15-40

Dva mečbaly pre Soranu Cirsteaovú!

15-30

Cirsteaová si pomohla kvalitným servisom a vyhráva teda o jeden fiftín.

15-15

Teraz však posiela svoj úder len do autu, po 15 na oboch stranách.

15-0

Ešte však bojuje a na úvod súperkineho podania získava fiftín.

3:5

Dlhšia výmena končí v prospech rumunskej tenistky, ktorá teda využíva hneď prvý brejkbal a ujíma sa vedenia 5:3 v druhom sete! Sorana Cirsteaová pôjde podávať na víťazstvo v tomto zápase, Magdaléna je na pokraji vypadnutia.

15-40

Nasledovala nevynútená chyba od Magdalény, jej súperka sa teda dostáva k dvom brejkbalom!

15-30

Presný úder na čiaru od rumunskej tenistky, ktorá opäť vyhráva o jeden fiftín pri podaní slovenskej hráčky.

15-15

Po 15 na oboch stranách.

0-15

Aut z rakety našej tenistky, ktorá tak nezahajuje servis úspešne.

3:4

Koniec prestávky, podávať bude Magdaléna Rybáriková.

3:4

Nasleduje prestávka a výmena strán.

3:4

Cirsteaová sa prezentuje presným forhendovým winnerom a tak ide v druhom sete do vedenia 4:3! Magdaléna musí za takéhoto stavu využívať brejkbaly, ináč sa späť do zápasu nevráti.

40-A

Presným úderom na čiaru získava Cirsteaová gembal.

40-40

Úder našej tenistky putuje von z dvorca a tak sa presúvame na zhodu 40:40!

40-30

Rumunskej tenistke nevyšiel pokus o forhendový winner a tak Magdaléna získava brejkbal!

30-30

Cirsteaová posiela loptičku za základnú čiaru, po 30 na oboch stranách. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Nasleduje nevynútená chyba od rumunskej tenistky, ktorá tak stráca svoje vedenie o dva fiftíny.

0-30

Situácia sa zopakovala a tak Cirsteaová vyhráva pri svojom podaní o dva fiftíny.

0-15

Aut z rakety slovenskej tenistky, fiftín ide na konto podávajúcej hráčky.

3:3

Hneď prvú možnosť po kvalitnom podaní Magdaléna využíva a vyrovnáva stav v druhom sete na 3:3!

40-15

Dva gembaly pre podávajúcu hráčku.

30-15

Magdaléna si pomohla kvalitným podaním a tak vyhráva pri svojom servise o jeden fiftín.

15-15

0-15

Po dlhšej dobe nevychádza našej tenistke úvod servisu.

2:3

2:3

2:3

Úder našej tenistky zastavuje páska a tak Cirsteaová s veľkými ťažkosťami udržala toto podanie a ujíma sa vedenia 3:2 v druhom sete! Škoda tejto hry pre našu tenistku, mala veľkú šancu vziať svojej súperke podanie.

40-A

Výhoda a tak aj gembal pre podávajúcu hráčku.

40-40

Cirsteaová umiestnila svoj forhend presne na čiaru a Magdaléna už nestihla správne reagovať. Gem sa teda dostáva na zhodu 40:40!

40-30

Aj slovenská tenistka posiela svoj úder do siete, takže stráca prvý brejkbal.

40-15

Drop shot rumunskej tenistky zastavuje páska, dva brejkbaly pre Magdalénu Rybárikovú!

30-15

Svoj dlhý forhend posiela Magdaléna von z dvorca a tak Cirsteaová znižuje na rozdiel jednej loptičky.

30-0

Po dlhej dobe tu je winner v podaní našej tenistky, ktorá tak pri podaní súperky vyhráva o dva fiftíny.

15-0

Cirsteaová nevychádza ani úvod tohto podania.

2:2

Aj sa tak stáva, slovenská tenistka čistou hrou potvrdia brejk a vyrovnáva stav v druhom sete na 2:2! To môže byť zlomový moment tohto setu, ale šance sú stále na oboch stranách vyrovnané. Magdaléna však zvláda náročnú situáciu a opäť má všetko vo svojich rukách.

40-0

Cirsteaovej úder zastavila páska a tak môže Magdaléna čistou hrou potvrdiť brejk.

30-0

Druhý fiftín v rade pre slovenskú tenistku.

15-0

Toto podanie zahajuje Magdaléna úspešne a získava tak fiftín.

1:2

1:2

Aut z rakety podávajúcej hráčky, takže si Magdaléna berie späť svoje stratené podanie a znižuje stav v druhom sete na 1:2! Výborne, toto presne slovenská tenistka potrebovala, ale ešte musí potvrdiť získaný brejk, aby sa dostala späť do zápasu.

A-40

Vynikajúci úder našej tenistky od siete a získava štvrtý brejkbal v tejto hre!

40-40

Ten sa jej však nepodarilo využiť, keďže Magda vytiahla presný úder na čiaru a dramatický gem teda stále pokračuje.

40-A

Po sérii odvrátených brejkbalov získava Cirsteaová gembal na potvrdenie brejku.

40-40

Ale ani ten sa jej nepodarilo využiť, je tu teda ďalšia zhoda.

A-40

Slovenská tenistka sa prezentovala presným volejom a nasledoval úder súperky do pásky. Tretí brejkbal pre Magdalénu!

40-40

Ani druhú možnosť nedokázala slovenská tenistka premeniť a tak sa táto hra presúva na zhodu!

40-30

Magdaléna posiela svoj úder do autu a tak stráca prvý brejkbal.

40-15

Dva brejkbaly pre slovenskú tenistku!

30-15

Forhend podávajúcej hráčky končí na sieti, Magdaléna vyhráva o jeden fiftín.

15-15

Po 15 na oboch stranách, Magda sa prezentuje úspešným returnom.

0-15

Cirsteaová zahajuje podanie vôbec prvým esom tohto zápasu!

0:2

Po ďalšom úspešnom prechode na sieť už tento brejkbal Cirsteaová využíva a ujíma sa vedenia 2:0 v druhom sete! To sú už mierne komplikácie pre našu tenistku, ale ešte nemá nič stratené.

40-A

Je tu však druhý brejkbal pre Soranau Cirsteaovú!

40-40

Túto hrozbu sa však podarilo našej tenistke odvrátiť po kvalitnom podaní a tak dramatický gem pokračuje ďalej.

40-A

Ďalší ukážkový drop shot od rumunskej tenistky, ktorá získava prvý brejkbal v druhom sete!

40-40

Ten sa jej však nepodarilo využiť, keďže Cirsteaová vytiahla ďalší úspešný winner a prvé podanie našej tenistky v druhom sete pokračuje ďalej.

40-30

Cirsteaovej úder zastavila páska, gembal pre Magdalénu Rybárikovú.

30-30

Po 30 na oboch stranách, aut tentokrát z rakety rumunskej tenistky.

15-30

Magdaléna pokazila ľahký úder a loptička končí za základnou čiarou. Slovenská tenistka tak opäť pri svojom podaní prehráva o jednu loptičku.

15-15

Po 15 na oboch stranách, Cirsteaová sa prezentovala nevynútenou chybou.

0-15

Ani túto hru na sieti naša tenistka nezvládla a svoj úder posiela do autu.

0:1

Následne si však Cirsteaová pomohla kvalitným podaním a ujíma sa vedenia 1:0 v prvom sete!

30-40

Dlhý forhend od rumunskej tenistky išiel von z dvorca a tak Magdaléna odvrátila prvý gembal.

15-40

Magdaléne nevyšiel pokus o forhendový winner a tak jej súperka získava dva gembaly.

15-30

Sledovali sme prechod na sieť od oboch tenisiek, napokon sa presným úderom od pásky prezentovala Cirsteaová, ktorá získava druhý fiftín v rade.

15-15

Teraz však prišiel aut z rakety našej tenistky, po 15 na oboch stranách.

15-0

Magdaléna zahajuje druhú sadu úspešným smečom na sieti.

0:0

Koniec prestávky, podávať bude Sorana Cirsteaová.

0:0

5:7

Sorana Cirsteaová vytiahla úspešný forhend presne na čiaru a tak vyhráva prvý set pomerom 7:5! Sledovali sem naozaj vyrovnané prvé dejstvo, dlho sa čakalo na chybu a ako prvá ju spravila práve rumunská tenistka, keď stratila svoje podanie. Magdaléna potom získala za stavu 5:4 servis na víťazstvo v prvom sete, ale ten sa jej nepodarilo využiť a potom získala Cirsteaová dva gemy v rade a dotiahla prvý set do úspešného konca. Magdaléna teda prehráva v zápase 0:1 a čaká ju náročný druhý set.

40-A

Nevynútená chyba od našej tenistky, takže Cirsteaová získava setbal!

40-40

Svoj úder však Magdaléna posiela len do pásky, takže sa gem presúva na zhodu 40:40!

40-30

Cirsteaovej nevyšiel forhendový winner a tak tu je gembal pre slovenskú tenistku.

30-30

Forhend od slovenskej tenistky končí v aute, po 30 na oboch stranách. Uvidíme čo bude nasledovať ďalej, gembal či setbal?

30-15

Return Cirsteaovej zastavuje páska, Magdaléna opäť vyhráva o jeden fiftín.

15-15

Úder do protipohybu od rumunskej tenistky, po 15 na oboch stranách.

15-0

Sledovali sme doteraz najkrajšiu výmenu, Cirsteaová ešte stihla zareagovať na smeč našej tenistky, ale jej úder potom skončil len v aute.

5:6

5:6

5:6

Magdaléna zahrala svoj úder do autu, takže Cirsteaová potvrdzuje brejk a ujíma sa vedenia 6:5 v prvom sete! Slovenská tenistka pôjde podávať na udržanie sa v tomto sete a na vynútenie si tajbrejku. Razom sa to tak celé otočilo, slovenská tenistka môže ľutovať nevyužitého servisu za stavu 5:4.

15-40

Krásny drop shot od rumunskej tenistky, ktorá získava dva gembaly na potvrdenie brejku.

15-30

Dlhý forhend našej tenistky putuje von z dvorca, Cirsteaová získava druhý fiftín v rade.

15-15

Teraz jej však vychádza prechod na sieť a je to po 15 na oboch stranách.

15-0

Cirsteaovej opäť nevychádza úvod podania.

5:5

Rumunská tenistka umiestnila svoj forhend presne na čiaru a tak berie prvýkrát našej tenistke podanie v tomto zápase a vyrovnáva stav prvého setu na 5:5! Magdaléna teda nezvládla servis na víťazstvo a prvé dejstvo sa tak predlžuje.

30-40

Cirsteaová po presnom údere získava brejkbal na udržanie sa v prvom sete!

30-30

Následne si však pomohla kvalitným servisom a je to po 30 na oboch stranách. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Aut z rakety našej tenistky, ktorá teda pri svojom podaní na víťazstvo prehráva o jeden fiftín.

15-15

Po 15 na oboch stranách, takisto tu je nepresný úder rumunskej tenistky.

0-15

Bekhend slovenskej tenistky zastavila páska, fiftín pre jej súperku.

5:4

5:4

Ďalší nepresný úder od našej tenistky, ktorá tak dobre rozohranú výmenu napokon nedotiahla do úspešného konca a Sorana Cirsteaová znižuje v prvom sete na 4:5! Magdaléna Rybáriková však získava servis na víťazstvo v prvej sade.

30-40

Tretím fiftínom v rade získava Cirsteaová gembal na udržanie sa v prvom sete.

30-30

Škoda tohto nepresného úderu. Forhend našej hráčky zastavila páska a je to po 30 na oboch stranách.

30-15

Dlhý bekhend našej tenistky ide von z dvorca, Cirsteaová znižuje na rozdiel jednej loptičky.

30-0

Cirsteaovej forhend zastavuje páska, Magdaléna vyhráva o dva fiftíny.

15-0

Dôležitý servis však nezahájila úspešne, fiftín na konte slovenskej tenistky.

5:3

Priamym bodom z podania ukončila Magdaléna túto výmenu, potvrdila brejk a v prvom sete vyhráva 5:3! Sorana Cirsteaová teda ide podávať na udržanie sa v tomto sete.

40-15

Po chybe súperky sa Magdaléna dostáva k dvom gembalom na potvrdenie brejku.

30-15

Nasledovalo kvalitné podanie našej tenistky, ktorá teda opäť vyhráva o jeden fiftín.

15-15

Teraz však jej forhend skončil v aute, po 15 na oboch stranách.

15-0

Magdaléna musela ísť cez druhé podanie, čo však zvládla a return od jej súperky išiel von z dvorca.

4:3

4:3

4:3

Výborne! Magdaléna Rybáriková využíva hneď prvý brejkbal, kedže trikrát po sebe zahrala jej súperka loptičku do autu a tak slovenská tenistka berie prvé podanie svojej súperky v tomto zápase, v prvom sete vyhráva 4:3!

40-0

Aj bekhend od Cirsteaovej skončil za základnou čiarou, slovenská tenistka získava tri brejkbaly!

30-0

Aut z rakety rumunskej tenistky, ktorej nevyšiel úder z forhendu a pri vojom podaní prehráva o dve loptičky.

15-0

Prvýkrát tenistka chybovala na úvod servisu, Cirsteaová poslal loptičku do siete a tak to je fiftín pre Magdalénu.

3:3

Priamym bodom z podania ukončila Magdaléna túto výmenu a vyrovnáva stav prvého setu na 3:3! Zatiaľ teda čakáme na prvé zaváhanie na jednej či druhej strane.

40-15

Po ďalšej chybe súperky získava slovenská tenistka dva gembaly.

30-15

Cirsteaová sa snažil o forhendový winner, ale ten jej nevyšiel a tak Magdaléna opäť vyhráva o jeden fiftín pri svojom podaní.

15-15

Po 15 na oboch stranách, tento úder od našej tenistky putoval za základnú čiaru.

15-0

Zatiaľ obom tenistkám vychádzajú prvé podanie, takže fiftín putuje na konto našej hráčky.

2:3

2:3

2:3

Ten sa jej už napokon podarilo využiť a ujíma sa vedenia 3:2 v prvom sete.

30-40

Úspešný forhend slovenskej tenistky dopadol presne na čiaru a tak Rumunke ostáva posledný gembal.

15-40

Loptu získava Rybáriková.

0-40

Tri gembaly a šanca na čistú hru pre podávajúcu hráčku.

0-30

Rumunka pokračuje kvalitným servisom a vyhráva o dva fiftíny.

0-15

Cirsteaová zahajuje tretí servis ziskom fiftínu.

2:2

Druhá možnosť však už našej tenistke vyšla a tak vyrovnáva stav stretnutia na 2:2!

40-30

Prvý gembal sa rumunskej tenistke podarilo odvrátiť.

40-15

30-15

Po kvalitnom podaní vyhráva slovenská tenistka opäť o jeden fiftín.

15-15

15-0

Svoj druhý servis v zápase zahajuje Magdaléna ziskom fiftínu.

1:2

1:2

1:2

Tento pokus už rumunskej tenistke vyšiel a tak si s veľkými ťažkosťami udržala aj svoje druhé podanie a v prvom sete vyhráva 2:1!

40-A

Ďalší gembal pre podávajúcu hráčka.

40-40

Cirsteaová sa prezentovala nevynútenou chybou a tak nevyužíva ani tento gembal.

40-A

Následne presným úderom na čiaru získava Cirsteaová gembal.

40-40

Ani ten sa jej však nepodarilo využiť a tak dramatický gem pokračuje ďalej.

A-40

Úspešný prechod na sieť v podaní slovenskej tenistky, ktorá tak získava druhý brejkbal v zápase!

40-40

Nasledovalo však kvalitné podanie rumunskej tenistky a tak sa gem presúva na zhodu 40:40! Na nevyužité brejkbaly to je 1:1.

40-30

Cirsteaová posiela svoj bekhend do siete a tak tu je prvý brejkbal v zápase pre slovenskú tenistku!

30-30

Pokus o forhendový winner nevyšiel a tak je to po 30 na oboch stranách. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Cirsteaová sa prezentuje presným forhendom na čiaru a opäť vyhráva o jeden fiftín.

15-15

Ďalší úspešný winner v podaní našej tenistky, po 15 na oboch stranách.

0-15

Rumunka zahajuje aj druhý servis úspešne a na svoje konto si pripisuje fiftín.

1:1

Cirsteaová poslal svoj return do autu a tak si Magdaléna aj s menšími problémami udržala svoje úvodné podanie, čím vyrovnáva stav prvého setu na 1:1!

A-40

Po úspešnom prechode na sieť získava slovenská tenistka prvý gembal v tomto zápase.

40-40

Úspešný winner po čiare v podaní našej tenistky, Magdaléna tak odvrátila prvú veľkú hrozbu a tento gem doťahuje po 40 na oboch stranách.

30-40

Forhend slovenskej tenistky končí takisto v aute a tak Cirsteaová ihneď v úvode zápasu získava brejkbal!

30-30

Rumunská tenistka zahrala svoj úder len do autu, po 30 na oboch stranách. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Cirsteaová vytiahla krížny forhend po čiare a tak získava druhý fiftín v rade.

15-15

15-0

Na úvod si pomáha kvalitným podaním a získava prvý fiftín na tohtoročnom Wimbledone!

0:1

No a aj sa tak stáva, Magdaléna zahrala dlhý forhend do autu a tak Cirsteaová čistou hrou ide v prvom sete do vedenia 1:0! Magdaléna sa chystá na svoj prvý servis na tohtoročnom Wimbledone.

0-40

Aj tento úder slovenskej tenistky zastavuje páska, Cirsteaová na úvod získava tri gembaly a aj šancu na čistú hru.

0-30

Nasledovala druhá dlhšia výmena, po ktorej zahrala naša tenistka loptičku len do autu a tak podávajúca Cirsteaová vyhráva o dva fiftíny.

0-15

Cirsteaová musela ísť na úvod cez druhé podanie, forhend našej tenistky končí v sieti a tak Rumunka získava úvodný fiftín na tohtoročnom Wimbledone.

0:0

Ako prvá začne na servise rumunská tenistka Sorana Cirsteaová.

Pri sledovaní nášho online textového prenosu vám praje príjemný športový zážitok komentátor Miroslav Revaj.

Ešte raz prajem pekné popoludnie všetkým priaznivcom tenisu! Magdaléna Rybáriková a aj Sorana Cirsteaová sú už prítomné na kurte, samozrejme oblečené celé v bielom a venujú sa svojej predzápasovej rozcvičke, po ktorej sa toto stretnutie už môže začať. Držme teda Magdaléne palce, aby zvládla prvú prekážku na tohtoročnom Wimbledone a postúpia tak do ďalšieho kola.

Prajem príjemné popoludnie všetkým, ktorí klikli na tento online textový prenos a nasledujúce chvíle strávia aj jeho sledovaním. Fanúšikovia tenisu sa teda konečne dočkali, v najbližších dňoch sa môžu tešiť na veľkolepé podujatie, v All England Clube je na programe tretí grandslam sezóny WIMBLEDON!

Slovensko bude mať v prvom hracom dni hneď štvornásobné zastúpenie. Do akcie sa dostanú Magdaléna Rybáriková, Viktória Kužmová, Lukáš Lacko, Norbet Gombos a Anna Karolína Schmiedlová. Držme teda našim tenistom a tenistkám palce, aby sa dostali cez prvého kolo a mohli sme tak čo najdlhšie sledovať tento biely šport aj so slovenskou účasťou.

Ako prvá sa dnes predstaví Magdaléna Rybáriková, ktorá odohrá na kurte číslo 11 svoje stretnutie proti rumunskej tenistke Sorane Cirsteaovej. Magdaléna v poslednej dobe vyniká na tráve a snáď sa jej túto formu podarí preniesť aj na toto podujatie, kde bude obhajovať semifinálovú účasť z minulého roka. Naša tenistka určite na to má, aby tento úspech zopakovala, v čom jej budeme držať palce.

Začiatok zápasu sa pochopiteľne mierne posunie, znova sa vám teda prihlásime, keď už budú obe tenistky na kurte. Zatiaľ vám teda prajem pekný deň.

Vítam všetkých priaznivcov tenisu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia Magdaléna Rybáriková a Sorana Cirsteaová. Predbežný začiatok zápasu je naplánovaný na 12:30!

Fanúšikovia kvalitného tenisu sa môžu tešiť na poriadnu porciu zaujímavých zápasov, od pondelka štartuje v Spojenom kráľovstve veľmi prestížne tenisové podujatie s názvom Wimbledon. Na tomto turnaji sa predstaví aj hneď niekoľko tenistov zo Slovenska. V mužskej časti turnaja budú bojovať Norbert Gombos a Lukáš Lacko, v ženskej časti sa predstavia Magdaléna Rybáriková, Viktória Kužmová, Anna Karolína Schmiedlová a Dominika Cibulková. Verme teda, že sa našim zástupcom bude dariť čo najlepšie.

V tomto prenose sa zameriame na stretnutie Magdalény Rybárikovej, ktorá v prvom kole narazí na rumunskú tenistku Cirsteaovú. V krátkosti si teraz obe tenistky predstavíme.

Magdaléna Rybáriková:
29-ročná slovenská tenistka sa momentálne v rebríčku WTA nachádza na 19. mieste a v poslednej dobe disponuje skvelou formou. Na turnaji v Birminghame sa dostala až do finále, kde však už nestačila na českú tenistku Kvitovú. Potom sa ešte predstavila na turnaji v Eastbourne, kde však skrečovala po prvom sete. Zdravotne je však už fit a tak snáď nadviaže na skvelú formu z Birminghamu. Magdaléna je zatiaľ našou najúspešnejšou tenistkou na Wimbledone, kde to minulý rok dotiahla až do semifinále dvojhry. Určite má potenciál, aby tento výsledok tohto roku zopakovala, na tráve sa jej vždy darilo.

Sorana Cirsteaová:
28-ročná tenistka z Rumunska sa momentálne v rebríčku WTA nachádza na 47. mieste. Narozdiel od našej hráčky však nedisponuje tak skvelou formou, skôr sa na posledných turnajoch trápila, pretože na troch posledných podujatiach neprešla cez prvé kolo. Má tak šancu na reparát, ale hneď v prvom zápase bude čeliť vyššie postavenej súperke v rebríčku. Určite však nieje bez šance. Maximum tejto tenistky na Wimbledone je tretie kolo.

Magdaléna Rybáriková sa okrem dvojhry predstaví ešte aj vo štvorhre, kde jej partnerkou bude chorvátska tenistka Petra Martičová.

Vzájomné zápasy:
Doposiaľ sa na kurte proti sebe tieto tenistky postavili dvakrát. Prvé stretnutie sa odohralo ešte pred desiatimi rokmi, vtedy bola úspešnejšia Cirsteaová. Druhé stretnutie sa odohralo minulý rok a úspešnejšia bola slovenská tenistka.

Postavenie v rebríčku a aj posledná forma favorizuje našu tenistku. Sme teda zvedaví, ako toto stretnutie dopadne, snáď s úspešným koncom pre našu tenistku.

Z miesta komentátora sa na vás teší Miroslav Revaj.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 12:30.