Andrea Petkovičová Nemecko

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera!

Koniec zápasu

9:7

Gem, set, zápas Dominika Cibulková! Napokon to na 6-krát našej tenistke vyšlo a vyhráva tento set pomerom 9:7 a celkovo 2:1 na sety. Sledovali sme vyrovnaný a dlhý súboj, na ktorého konci sa šťastena priklonila ku našej tenistke a tak postupuje do druhého kola!

A-40

Šiesty mečbal pre Dominiku Cibulkovú!

40-40

Túto hrozbu Cibulková odvracia.

40-A

Úspešný úder do protipohybu od Petkovičovej a tak tenistka z Nemecka získava brejkbal.

40-40

Ani teraz do Cibulkovej nevyšlo po nevynútenej chybe.

40-30

Mečbal pre Dominiku Cibulkovú! V poradí už piaty, žeby konečne aj úspešný ?

30-30

Petkovičová poslala loptičku do siete a tak je to po 30 na oboch stranách.

15-30

Loptu získava Cibulková.

0-30

Druhá loptička v rade pre Petkovičovú, zrejme sa tak konca zápasu nedočkáme.

0-15

Loptu získava Petkovičová.

8:7

Úspešným úderom na čiaru Dominika ukončuje túto výmenu a dostáva sa do vedenia 8:7! Po 4-krát pôjde naša tenistka podávať na víťazstvo v tomto zápase.

40-0

Tri brejkbaly pre Dominiku Cibulkovú!

30-0

Druhá loptička v rade pre našu tenistku.

15-0

7:7

Teraz to už Petkovičovej vyšlo a je vyrovnané 7:7! Uvidíme, čo náš všetko ešte v tomto zápase čaká.

40-A

Petkovičová sa prezentovala úspešným úderom a má k dispozícii ďalší brejkbal.

40-40

Ani tento brejkbal Petkovičová nevyužíva.

40-A

Prichádza však ďalší brejkbal pre Petkovičovú.

40-40

Napokon sa našej tenistke podarilo odvrátiť aj tretí brejkbal a sme tak na zhode 40:40!

30-40

Dominike sa podarilo odvrátiť aj druhý brejkbal.

15-40

0-40

Tri brejkbaly pre Petkovičovú!

0-30

Druhá loptička v rade pre Petkovičovú.

0-15

Petkovičová sa prezentovala úspešným úderom a loptička je tak na jej strane.

7:6

Konečne! Dominika túto výmenu konečne zvládla a vyhráva 7:6! Pôjde tak podávať na víťazstvo v tomto zápase.

A-40

Opäť brejkbal pre našu tenistku po výbornom údere.

40-40

Nie. Ani teraz to našej tenistke nevyšlo a sme opäť na zhode.

A-40

Výhoda a brejkbal pre Cibulkovú.

40-40

Aj tento brejkbal Cibulková stráca a tak sme na zhode. Akoby by naša tenistka nezvládala tie rozhodujúce situácie a môžu ju to stáť celý tento zápas.

40-30

40-15

40-0

30-0

Podobným úderom sa Dominika prezentovala aj teraz a vyhráva o dve loptičky.

15-0

Úspešný forhend od Dominiky a vedie tak o jednu loptičku.

6:6

Teraz to už Petkovičovej vyšlo a tak je vyrovnané 6:6! O osude tohto zápasu tak ešte stále nie je rozhodnuté!

40-A

Ďalší brejkbal pre Petkovičovú.

40-40

Petkovičová napálila loptičku len do siete a tak sme späť na zhode.

40-A

Výhoda a brejkbal pre Petkovičovú!

40-40

Ani tento však Dominika nevyužíva a Petkovičová to doťahuje na zhodu.

40-30

Mečbal pre Dominiku Cibulkovú po úspešnom bekhende!

30-30

Nevynútená chyba našej tenistky a je to po 30 na oboch stranách.

30-15

30-0

Petkovičovej úder skončila na siete a tak Dominika vyhráva o dve loptičky.

30-0

15-0

Výmenu začína Dominika úspešným bekhendom.

6:5

Ďalšia dvojchyba Petkovičovej a tak sa Dominika dostáva do vedenia 6:5 a ide podávať na víťazstvo v tomto zápase.

40-0

Tri brejkbaly pre našu tenistku!

30-0

15-0

Dvojchyba Petkovičovej a tak to je fiftín pre našu tenistku.

5:5

Nevynútená chyba našej tenistky a tak Petkovičová vyrovnáva na 5:5! Dominika mala k dispozícii tri mečbaly, avšak Petkovičová ich odvrátila a všetko je ešte otvorené.

40-A

Dominika teraz pokazila svoj úder a Petkovičová získava ďalší brejkbal.

40-40

Petkovičová poslala loptičku mimo vymedzený priestor a tak sme opäť na zhode.

40-A

Dominika teraz poslala loptičku len do siete a tak je tu brejkbal pre Petkovičovú!

40-40

Dominika poslala loptičku mimo vymedzený priestor a tak sme opäť na zhode.

A-40

Ďalší mečbal pre pre Dominiku Cibulkovú!

40-40

Napokon sa Dominika previnila dvojchybou a tak ideme na zhodu 40:40!

40-30

Prvú hrozbu jej súperka odvracia.

40-15

Dva mečbaly pre Dominiku Cibulkovú!

30-15

Dlhšiu výmenu zakončila Dominika úspešným úderom na čiaru a tak vedie o jednu loptičku.

15-15

15-0

Naša tenistka začína po chybe svojej súperky úspešne.

5:4

Petkovičová zakončila túto výmenu dvojchybou a tak ide Dominika do vedenia 5:3! Naša tenistka tak ide podávať na víťazstvo v tomto zápase.

40-0

Tri setbaly pre Dominiku Cibulkovú!

30-0

Druhý úspešný úder na čiaru od Dominiky a dostáva sa tak do vedenia o dve loptičky.

15-0

4:4

Cibulkovej nevyšiel úder zo siete a tak Petkovičová vyrovnáva na 4:4 a ide podávať na potvrdenie brejku. Dominika teraz úplne zbytočne kazí jednoduché loptičky.

0-40

Skvelý úder na čiaru z forhendu od Petkovičovej a tak získava tri brejkbaly!

0-30

Dominika teraz nevyužila skvelo rozohranú výmenu a po chybe ide jej súperka do vedenia o dve loptičky.

0-15

Petkovičová úspešným úderom získava fiftín na svoju stranu.

4:3

Túto možnosť výborným úderom Andrea využíva a tak znižuje na 4:3! Na podanie teraz pôjde Dominika Cibulková.

40-A

Jastrabie oko potvrdilo gembal pre Petkovičovú.

40-40

Petkovičová však úspešným podaním doťahuje na zhodu 40:40!

40-30

Brejkbal pre našu tenistku!

30-30

Úspešný úder na čiaru od Dominiky a tak to je po 30 na oboch stranách.

15-30

Tento úder už našej tenistke vyšiel a po úspešnom forhende znižuje na rozdiel jednej loptičky.

0-30

Druhá loptička v rade pre tenistku z Nemecka.

0-15

Petkovičová využila lepšie postavenie a získava tak fiftín.

4:2

Teraz to už našej tenistke vyšlo a po potvrdení brejku sa dostáva do vedenia 4:2!

A-40

Výborná práca na sieti od Dominiky a tak má opäť k dispozícii gembal.

40-40

Napokon po chybe od našej tenistky sa dostávame na zhodu!

40-30

Prvú hrozbu však jej dnešná súperka odvracia.

40-15

Výborné podanie od Dominiky a získava tak naša tenistka dva gembaly!

30-15

Petkovičová teraz poslala loptičku mimo vymedzený priestor a tak ide Dominika do vedenia o jednu loptičku.

15-15

Výborný úder Petkovičovej do protipohybu a tak to je po 15 na oboch stranách.

15-0

Naša tenistka začína priamym bodom z podania.

3:2

Dominika opäť využíva brejk a tak sa dostáva do vedenia 3:2! Uvidíme, či si konečne dokáže v ďalšej výmene udržať si svoje podanie.

40-30

Petkovičová sa previnila dvojchybou a tak získava Dominika brejkbal!

30-30

Pekné prehodenie od Dominiky a tak to je po 30 na oboch stranách.

15-30

Petkovičová zvládla opakovanú výmenu lepšie a po úspešnom forhende ide do vedenia o jednu loptičku.

15-15

Výborný bekhend od našej tenistky a tak to je po 15 na oboch stranách.

0-15

Po výbornom podaní získava Petkovičová loptičku na svoju stranu.

2:2

Andrea Petkovičová na na nič nečakala a po aktívnej výmene vyrovnáva na 2:2! Zatiaľ si tak žiadna tenistka v tomto sete nepodržala svoje podanie.

15-40

Teraz to však Petkovičová odčinila úspešným forhendom a tak získava dva brejkbaly!

15-30

Petkovičová dlhú výmenu zakončila do siete a tak to je fiftín pre Dominiku.

0-30

0-15

Vstup do tejto výmeny však našej tenistke nevyšiel.

2:1

Teraz to už po úspešnom údere po čiare našej tenistke vyšlo a tak opäť získava brejk! Dostáva sa do vedenia 2:1.

A-40

Výhoda a ďalší brejkbal pre Dominiku!

40-40

Petkovičová však úspešným forhendom doťahuje túto výmenu na zhodu!

40-30

30-30

Výmena sa však ešte naťahuje, po 30 na oboch stranách.

15-30

Druhá loptička v rade pre Petkovičovú a dostáva sa tak do vedenia o jeden fiftín.

15-15

Po 15 na oboch stranách.

15-0

Úvod tejto výmeny však lepšie vyšiel našej tenistke.

1:1

Ktorý sa jej aj podarilo využiť a tak si berie svoje podanie späť! Stav je vyrovnaný 1:1 a na podanie ide Petkovičová.

0-40

Dominika teraz pokazila svoj úder a tak sa Petkovičová dostáva do lepšej pozície a získava brejkbal.

0-30

0-15

Petkovičová však začína túto výmenu ziskom fiftínu.

1:0

Teraz to už našej tenistke vyšlo a tak hneď v úvode tretieho setu berie svojej súperke podanie čím sa dostáva do vedenia 1:0!

A-40

Výhoda a brejkbal pre našu tenistku!

40-40

Dostávame sa na zhodu 40:40!

40-30

40-15

Tri brejkbaly v úvode tretieho setu pre našu tenistku.

30-15

Petkovičová sa teraz previnila dvojchybou a tak je to druhá loptička v rade pre Dominiku.

15-15

Po úspešnom údere po čiare fiftín aj pre našu tenistku.

0-15

Petkovičová vstupuje do tretieho setu ziskom fiftínu.

0:0

Koniec prestávky, podávať bude Andrea Petkovičová.

0:0

Nasleduje prestávka a výmena strán.

3:6

Teraz to však už Petkovičovej po chybe Dominiky vyšlo a tak druhý set vyhráva rovnakým pomerom 6:3 ako prvý set Dominika. Opäť sa opakoval scenár z prvého setu, teraz však už Dominika nedokázala zvrátiť nepriaznivý stav a tak sa o všetkom rozhodne v treťom sete!

30-40

Petkovičová poslala loptičku mimo vymedzený priestor a tak je aj druhý setbal zažehnaný.

15-40

Prvý setbal aj s kúskom šťastia Dominika odvracia.

0-40

Teraz Dominika pokazila túto výmenu a Petkovičová má k dispozícii tri setbaly!

0-30

Druhý úspešný úder v rade z forhendu od Petkovičovej a tak vyhráva o dve loptičky.

0-15

Túto výmenu lepšie zakončila Petkovičová a tak je loptička na jej strane.

3:5

Opäť výborný servis Petkovičovej a dostáva sa tak do vedenia 5:3! Dominika tak musí podávať na udržanie sa v druhom sete.

15-40

Úspešné podanie Petkovičovej a tak získava táto tensitka dva gembaly.

15-30

Petkovičovej nevyšiel volej na sieti a tak získava Dominika fiftín.

0-30

Ani tento úder našej tenistke nevyšiel a tak ide jej súperka do vedenia o dve loptičky.

0-15

Cibulková poslala loptičku mimo vymedzený priestor a tak to je fiftín pre Petkovičovú.

3:4

Opäť Petkovičová posiela loptičku len do siete a tak Dominika znižuje na 3:4! Na podanie sa už pripravuje Andrea Petkovičová.

A-40

Petkovičová posiela loptičku do siete a tak je to gembal pre Dominiku.

40-40

Ale Dominika spravila v tejto výmene nevynútenú chybu a tak sme na zhode 40:40!

40-30

Napokon prichádza po chybe Petkovičovej gembal pre našu tenistku.

30-30

Teraz však poslala Dominika loptičku do autu a tak to je po 30 na oboch stranách.

30-15

Dlhšiu výmenu napokon na svoju stranu získava naša tenistka a tak ide do vedenia o jednu loptičku.

15-15

15-0

Dominika cestu za potvrdením brejku začína úspešne.

2:4

Druhú možnosť už naša tenistka využíva a tak po zisku brejku znižuje na 2:4! Zrejme to ešte vyzerá na zaujímavý druhý set.

40-30

Prvú hrozbu sa však podarilo Petkovičovej odvrátiť, Dominika má však k dispozícii ešte jeden brejkbal.

40-15

Výborne! Dominika po krásnom údere po čiare získava dva brejkbaly!

30-15

Petkovičová sa teraz previnila dvojchybou a tak získava Dominika druhú loptičku v rade.

15-15

Dominika predviedla úspešný úder po čiare a je to po 15 na oboch stranách.

0-15

Petkovičovej vychádza hneď prvý úder a získava tak fiftín na svoju stranu.

1:4

Druhú možnosť si však už Petkovičová nenechala ujsť a získava tak ďalší brejk. Dostáva sa do vedenia 4:1 a s Dominikou to v tomto sete už veru nevyzerá dobre!

30-40

Prvú hrozbu sa Dominike po úspešnom údere po čiare dokázalo odvrátiť.

15-40

Následne však prichádzajú dva brejkbaly pre Petkovičovú! Uvidíme, či sa ich Dominika dokáže zbaviť.

15-30

Naša tenistka sa však teraz chytila úspešným úderom po čiare a znižuje tak na rozdiel jednej loptičky.

0-30

Druhá loptička v rade pre tenistku z Nemecka a to sú menšie komplikácie pre Dominiku.

0-15

Úvod tohto podania však Dominike nevyšiel a je to tak fiftín pre Petkovičovú.

1:3

Túto možnosť už Dominika využíva a tak znižuje na 1:3! Podobne sa vyvíjal aj prvý set, snáď bude teraz nasledovať spanilá jazda našej tenistky.

A-40

Opäť však Dominika získava po forhende brejkbal!

40-40

Andrea však predviedla úspešnú prácu na sieti a tak túto hrozbu odvracia.

A-40

40-40

Ale naša tenistka sa nevzdáva a po úspešnom údere po čiare to je 40:40!

30-40

Tento úder však Dominike nevyšiel a tak získava Petkovičová gembal.

30-30

A po chybe Petkovičovej je to po 30 na oboch stranách.

15-30

Teraz vyšiel Dominike jej úder z forhendu a tak znižuje na rozdiel jednej loptičky.

0-30

Druhá loptička v rade pre súperku našej tenistky.

0-15

Andrea však začína svoje podanie po úspešnom údere fiftínom.

0:3

Na druhý pokus však už Petkovičová bola úspešná a dostáva sa do vedenia 3:0! Tak zatiaľ sa do bodky napĺňa situácia z prvého setu, snáď sa opäť Dominike podarí predviesť podobný zvrat.

15-40

Konečne vyšiel Dominike úder po čiare a prvú hrozbu tak odvracia.

0-40

Prichádzajú tri brejkbaly pre Petkovičovú! Zatiaľ sa tak opakuje scenár z prvého setu.

0-30

Druhá loptička v rade pre Petkovičovú a dostáva sa tak do lepšej pozície.

0-15

A nevyšiel jej ani tento tvrdý úder a tak to je loptička pre jej dnešnú súperku.

0:2

Druhú možnosť však už Petkovičová s prehľadom využíva a dostáva sa po potvrdení brejku do vedenia 2:0! Podávať teraz pôjde naša tenistka, ktorej vstup do druhého setu nevychádza.

30-40

Prvú hrozbu však Dominika odvracia úspešným úderom po čiare.

15-40

Úspešný forhend Petkovičovej a tenistka z Nemecka získava dva gembaly.

15-30

0-30

Teraz chyba našej tenistky a Petkovičová tak vyhráva o dve loptičky.

0-15

Po úspešnom forhende začína Petkovičová svoje podanie ziskom fiftínu.

0:1

Túto možnosť si už Petkovičová nenechala ujsť a tak hneď na úvod druhého setu berie našej tenistke podanie a dostáva sa tak do vedenia 1:0!

30-40

Po chybe svojej súperky Dominika prvú hrozbu odvracia.

15-40

Petkovičová opäť predviedla úspešný úder po čiare a získava dva brejkbaly!

15-30

Druhý presný úder v rade od tenistky z Nemecka a tak sa dostáva do vedenia o jednu loptičku.

15-15

Úspešný forhend Petkovičovej a je to po 15 na oboch stranách.

15-0

Dominika začína druhý set ziskom fiftínu.

0:0

6:3

Petkovičová sa dopustila dvojchyby a tak Dominika vyhráva prvý set 6:3! Úvod zápasu však Dominike vôbec nevyšiel, prehrávala 3:0 a nevyzeralo to s ňou veľmi dobre. Naša tenistka sa však chytila a získala 6 gemov v rade a snáď podobnú jazdu predvedie aj v druhom sete!

40-30

Napokon po úspešnom údere získava Dominika setbal!

30-30

Petkovičová sa však nevzdáva a aj so šťastným čopom vyrovnáva na 30:30! Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15

Skvelý forhend od našej tenistky a tak je vo vedení o dva fiftíny.

15-15

15-0

Petkovičová začína chybným úderom a tak to je loptička pre našu tenistku.

5:3

Výborným vysokým úderom Dominika ukončuje túto výmenu a potvrdzuje tak získaný brejk! Cibulková je vo vedení 5:3 a Petkovičová ide podávať na udržanie sa v prvom sete.

40-30

Dominika dokázala ustáť ťažkú pozíciu a nakoniec presným úderom získava gembal.

30-30

Avšak, aj Dominika teraz spravila chybu a tak to je po 30 na oboch stranách. Uvidíme, kto získanie lepšiu výhodu.

30-15

Petkovičová pokazila tento úder po čiare a tak je Dominika opäť vo vedení o jednu loptičku.

15-15

Teraz však naša tenistka poslala loptičku iba do siete a tak to je po 15 na oboch stranách.

15-0

Dominika využíva chybu svojej dnešnej súperky a ide do vedenia o jednu loptičku.

4:3

Petkovičová nedokázala reagovať na vydarený úder našej tenistky a Dominika využíva ďalší brejkbal! Získava štvrtý gem v rade a je vo vedení 4:3!

40-15

Dominike však teraz nevyšiel úder po čiare a tak je prvá hrozba odvrátená.

40-0

Opäť chyba zo strany Petkovičovej a Dominika získava tri brejkbaly!

30-0

Dominikina súperka sa opäť dopustila tej istej chyby a tak naša tenistka vyhráva o dve loptičky.

15-0

Dlhšiu výmenu Petkovičová teraz poslala len do siete a tak to je fiftín pre našu tenistku.

3:3

Úspešným úderom však Dominika ukončuje túto výmenu a vyrovnáva na 3:3! Tak zdá sa, že Dominika sa konečne chytila a v prvom sete tak začíname odznova.

40-30

Avšak, Petkovičová presným úderom spoza siete prvú hrozbu odvracia.

40-15

Tento úder Petkovičová posiela len do siete a tak má Dominika k dispozícii dva gembaly.

30-15

Na druhej strane sa teraz Petkovičová prezentovala úspešným forhendom a tak znižuje na rozdiel jednej loptičky.

30-0

Krásny skrátený úder od našej tenistky a tak sa pohodlne dostáva do vedenia o dve loptičky.

15-0

Petkovičová svoj forhend poslala len za čiaru a tak to je fiftín pre našu tenistku.

2:3

Dominika na nič nečakala a využíva svoj prvý brejkbal v zápase čím znižuje na 2:3! Bude tak teraz podávať na potvrdenie brejku a má šancu vyrovnať.

40-30

Po chybe Petkovičovej získava Dominika brejkbal!

30-30

Tento úder však už Dominike nevyšiel a loptička končí na sieti. Po 30 na oboch stranách.

30-15

Úspešný úder našej tenistky na čiaru a tak je opäť vo vedení o jednu loptičku.

15-15

Pekný volej od Petkovičovej a tak to je po 15 na oboch stranách.

15-0

Dominika začína túto výmenu úspešným forhendom a dostáva sa do vedenia o jednu loptičku.

1:3

Prvý gem v tomto zápase pre našu tenistku a Dominika znižuje na 1:3! Na podanie teraz pôjde Petkovičová, ktorá je však stále vo výhodnejšej pozícii.

40-15

Dominika razantným útokom získava aj túto loptičku a má k dispozícii dva gembaly.

30-15

Prechod na sieť Petkovičovej teraz nevyšiel a Dominika ide do vedenia o jeden fiftín.

15-15

Pekný úder Dominiky z forhendu a je to po 15 na oboch stranách.

0-15

Opäť výborný úder z forhendu od Petkovičovej a získava tak fiftín.

0:3

Hneď prvú možnosť Petkovičová využíva a dostáva sa do zaslúženého vedenia 3:0! Dominika ide teraz na podanie a potrebuje sa už v tomto zápase chytiť.

15-40

Zahlásený aut z rakety našej tenistky a tak získava Petkovičová dva gembaly.

15-30

Petkovičová sa teraz previnila dvojchybou a tak Dominika znižuje na rozdiel jednej loptičky.

0-30

Forhend Petkovičovej bol presný a tak ide Andrea do vedenia o dve loptičky.

0-15

Petkovičová začína úspešne a presným úderom na čiaru nedala našej tenistke najmenšiu šancu.

0:2

Tento úder však Dominika poslala len do siete a tak Petkovičová získava brejk a ide do vedenia 2:0! Bude tak teraz podávať na potvrdenie brejku.

30-40

Výborným skráteným úderom Dominika však prvú hrozbu odvracia.

15-40

Víťazny forhend Petkovičovej znamená dva brejkbaly pre túto tenistku!

15-30

Petkovičová predviedla úspešný úder na čiaru a tak je vo vedení o jednu loptičku.

15-15

Teraz však z bekhendu poslala len za postrannú čiaru a tak je to po 15 na oboch stranách.

15-0

Presným úderom po čiare zahajuje Dominika svoje podanie úspešne.

0:1

Tento gem pomerne ľahko ovládla Petkovičová a tak sa dostáva do vedenia 1:0! Prvé podanie v tomto zápase teraz čaká na Dominiku Cibulkovú.

15-40

Dominikin bekhend skončil na siete a Petkovičková má k dispozícii dva gembaly.

15-30

Petkovičová poslala loptičku iba do siete a tak získava Dominika prvý fiftín v tomto zápase.

0-30

Dominike nevyšiel jej forhend a loptička tesne skončila za čiarou. Petkovičová vedie o dva fiftíny.

0-15

Petkovičová presným úderom získava prvý fiftín v tomto zápase.

0:0

Obe tenistky sú už na kurte a venujú sa predzápasovej rozcvičke. Zápas by sa tak už čoskoro mal začať.

Aktuálne sa začiatok zápasu musí posunúť pre dážď! Začiatok zápasu je tak zatiaľ nejasný.

Prvé podanie v tomto zápase patrí Petkovičovej.

Vítam všetkých priaznivcov tenisu pri sledovaní tohto online textového prenosu! V ňom sa spoločne pozrieme na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia Dominika Cibulková a Andrea Petkovičová. Zápas má predbežný začiatok naplánovaný na 16:00.

prvom kole Wimledonu v ženskej časti turnaja čaká na našu tenistku Dominiku Cibulkovú súperka z Nemecka a to Andrea Petkovičová.

Našej tenistke aktuálne patrí v rebríčku WTA 9. miesto, Petkovičovej až 88. pozícia. Favoritkou tohto zápasu je tak Dominika Cibulková, ale určite to nebude mať až také ľahké, pretože z 5 vzájomných zápasov uspela Cibulková iba raz a až 4-krát Petkovičová. Uvidíme, kto napokon postúpi do ďalšieho kola, verme však, že to bude naša tenistka.

Posledná forma Cibulkovej tiež nie je oslnivá, posledné 4 zápasy prehrala a potrebovala by konečne v tomto zápase vyhrať. Jej súperka je na tom oveľa lepšie, častejšie v posledných zápasoch vyhráva ako prehráva. Tento turnaj je však na začiatku, takže obe tenistky majú rovnaké podmienky a určite majú obe ambície postúpiť do ďalšieho kola.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.