Rafael Nadal Španielsko
1 : 0
7:6 , 6:6
Alexander Zverev Nemecko

Obrovská smola pre Alexandra Zvereva, ktorému prajeme skóre uzdravenie, pretože dnes bojoval ako lev proti Rafaelovi Nadalovi. Nemecký tenista nevyužil štyri setbaly v tajbrejku prvého setu, ktorý nakoniec s veľkým šťastím získal Nadal. V druhom sete sme videli množstvo brejkov, Zverev ho nezvládol dopodávať a v momente, keď sa malo rozhodnúť o osude druhého sete v tajbrejku, tak sa mu stala veľmi nešťastná udalosť a nepríjemné zranenie. Tento fakt však znamená, že Nadal bude v nedeľu bojovať vo finále proti lepšiemu z dvojice Casper Ruud a Marin Čilič o 14. titul na Roland Garros a historický 22. titul na grandslame, čím by už mal o dva grandslamy viac ako jeho najväčší rivali Novak Djokovič a Roger Federer. To je odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok piatku!

skreč Zverev

6:6

Zverev prišiel na centrálny dvorec s barlami, aby si podal ruku s empajrovým rozhodcom a Nadalom, takže zápas predčasne končí skrečom nemeckého tenistu!

6:6

Zverev opúšťa kurt na vozíku, tak teraz budeme v napätí čakať, či vôbec bude môcť nemecký tenista pokračovať v zápase.

6:6

Veľmi nešťastná situácia, keď Zverev dobiehal forhendový úder, ktorý ani netrafil do kurtu, ale zároveň asi tak zle dostúpil, že kričí od bolesti a to možno znamená koniec zápasu!

40-30

Nadal na sieti nevykúzlil dostatočne dobrý volej, preto Zverev mohol rozhodnúť víťazným forhendom.

40-15

Zverev nedokázal dostať bekhend po čiare do kurtu, takže to vyzerá na druhý tajbrejk.

30-15

Dlhý forhend Zvereva za základnú čiaru, ktorý ho môže mrzieť.

15-15

Forhendový úder Nadala skončil v tesnom aute, čo bolo potvrdené emparovým rozhodcom.

15-0

Nadal bojuje o tajbrejk a začína presným krížnym forhendom.

5:6

Koniec prestávky, podávať bude Rafael Nadal.

5:6

Nasleduje prestávka a výmena strán.

5:6

Priamy bod Zvereva potvrdil empajrový rozhodca, takže nemecký tenista vyhráva 6:5 v závere druhého setu.

30-40

Skvelý bekhend po čiare konečne aj od Zvereva, ktorý má gembal.

30-30

Teraz sa Zverev nenechal zaskočiť a smeč poslal do otvoreného priestoru.

30-15

Zverev si s touto výmenou poradil vďaka krátkemu voleju.

30-0

Nadal vyťahuje ďalší svetový krížny forhend a je blízko k brejkbalom.

15-0

Opäť sa vydal Nadal k sieti a Zverev netrafil bekhendový pokus o obhodenie.

5:5

Nadal zahral presný bekhendový volej na sieti a vyrovnáva na 5:5 v druhom sete.

40-30

Zverev vyhodil aj jednoduchú smeč a Nadal má gembal.

30-30

Zverev pokazil forhendový úder a Nadal sa dostáva späť do hry.

15-30

Dobrý prechod na sieť po podaní, ktorý na dvakrát Nadal úspešne zakončil.

0-30

Nadal si tiež pripisuje dvojchybu a dostáva sa do zložitej situácie.

0-15

Krížny bekhend Zvereva bol dostatočne dobrý, aby následne mohol trafiť víťazný forhend.

4:5

4:5

4:5

Neuveriteľný kolaps Zvereva, ktorý zahodil šancu na víťazstvo v druhom sete tromi dvojchybami a Nadal znižuje na 4:5!

40-30

Nepresný bekhend Zvereva znamená brejkbal pre Nadala v hodine dvanástej!

30-30

Ale asi aj nervozita úraduje, pretože Zverev zaznamenal ďalšiu dvojchybou.

15-30

Zverev si pomáha priamym bodom.

15-15

Nadal mal priestor na forhend po čiare, ale nebol úspešný.

15-0

Zverev začína dôležitý gem dvojchybou.

3:5

Nadalov forhend skončil v sieti, takže Zverev bude podávať na víťazstvo v druhom sete za stavu 5:3!

30-40

Obrovská minela Nadala, ktorého prvú smeč Zverev zázračne vrátil a druhú už poslal španielsky tenista veľmi prekvapivo do autu!

30-30

Nadal nedokázal zahrať kratší volej, takže Zverev ho potrestal víťazným forhendom.

30-15

Aj Zverev zrejme vo výmenách trochu vypadol z rytmu, jeho bekhend letel za základnú čiaru.

15-15

Nadal odpovedá rovnakou zbraňou.

0-15

Optimálne dlhý krížny bekhend Zvereva už Nadal nevrátil.

3:4

3:4

3:4

Zverev odovzdáva podanie dvojchybou a Nadal znižuje na 3:4 v druhom sete!

40-30

Zverev výmenu nedokončil na sieti, potom Nadal hru opäť takticky skrátil a posledný volej nemeckého tenistu letel do siete!

30-30

Zverev sa teraz uponáhľal a forhend trafil úplne mimo.

15-30

Vzápätí však Nadal prestrelil bekhend za základnú čiaru.

15-15

Vynikajúca výmena, v ktorej obidvaja predviedli niekoľko famóznych úderov pri sieti, ale Nadal ju rozhodol krátkym volejom.

0-15

Zverev začína hru na potvrdenie brejku priamym bodom.

2:4

Krásna hra v podaní Zvereva, ktorú zakončil forhendovým winnerom a berie aj tretie podanie Nadala v druhom sete, takže odskakuje do vedenia 4:2 v druhom sete!

40-A

Zase si pripravil pozíciu Zverev na víťazný forhend hlavne vďaka kvalitnému bekhendu a má výhodu!

40-40

Nadal ho odvrátil jednoznačným víťazným forhendom.

40-A

Zverev si rozohral výmenu a bekhendom k základnej čiare ju odvládol, takže má brejkbal!

40-40

Nadal opäť prešiel po podaní na sieť, ale teraz mu volej hrubo nevyšiel.

40-30

Ale takmer identická chyba z bekhendu Nadala predlžuje gem.

40-15

Nadal využil postavenie Zvereva hlboko za základnou čiarou a úspešne skrátil hru.

30-15

Zverev sa tlačil do bekhendovej strany Nadala, nakoniec sa dočkal jeho úderu do siete.

30-0

Taktika servis-volej Nadalovi vyšla geniálne a Zverev už nestihol dobehnúť loptičku.

15-0

Nadal začal tento gem ofenzívne a na sieti výmenu zakončil volejom.

2:3

2:3

2:3

Tvrdým krížnym bekhendom Zverev ukončil dlhý gem na podaní a konečne sme videli podržané podanie v druhom sete, nemecký tenista sa dostáva do vedenia 3:2.

40-A

Eso na stred, ktoré prinieslo Zverevovi tretiu výhodu.

40-40

Gem pokračuje ďalej, keďže Zverev pokazil bekhend.

40-A

Zverev prečítal Nadalove skrátenie a prišiel si na sieť pre bekhendový winner.

40-40

Páska pomohla forhendovému úderu Zvereva do autu, takže ďalšia zhoda.

40-A

Priamy bod a výhoda pre Zvereva.

40-40

Teraz však Zverev predviedol niečo navyše, keď jeho krížny bekhend bol víťazný.

40-30

Vyhodený forhend Zvereva dáva Nadalovi brejkbal aj v tomto geme!

30-30

Nadal prekvapil Zvereva krížnym forhendom a aj tento gem nebude pre podávajúceho hráča jednoduchý.

15-30

Ale aj Zverev si pripisuje bekhendovú chybu, keď ho nenamieril po čiare.

0-30

Bkehndový úder Nadala sa nedostal cez sieť.

0-15

Zverev otvára gem na podaní esom na stred.

2:2

Ďalšia netypická forhendová chyba Nadala, ktorá znamená vyrovnanie na 2:2 v druhom sete a zatiaľ sme v ňom videli štyri stratené podania, čo skôr pripomína zápas ženskej dvojhry!

15-40

Vyhodený forhend Nadala daruje dva brejkbaly Zverevovi!

15-30

Nadal netrafil bekhend po čiare do kurtu, takže ani tento gem na podaní nebude jednoduchý.

15-15

Nečisto trafený forhend Nadala zaletel za základnú čiaru.

15-0

Nadal otvára gem na podaní víťazným forhendom presne na základnú čiaru.

2:1

2:1

2:1

Na záver sme videli asi zatiaľ najlepšiu výmenu zápasu, ktorá však skončila nepochopiteľnou bekhendovou chybou Zvereva, a tak Nadal vedie 2:1 v druhom sete!

A-40

Nadal má ďalší brejkbal, pretože Zverev pokazil forhendový volej!

40-40

Zverev si pomohol dobrým podaním a druhým úderom z forhendu ukončil výmenu.

40-30

Čopovaný bekhend Zvereva nespadol do kurtu, čo potvrdil empajrový rozhodca a Nadal má brejkbal!

30-30

Konečne aj víťazný úder Zverev predviedol na podaní, keď upratal forhend k pravej čiare.

30-15

Nadal mohol túto výmenu rozhodnúť bekhendom, ktorý však prestrelil.

30-0

Ani prechod na sieť Zverevovi nepriniesol prvý bod na podaní v druhom sete.

15-0

Zverev potrebuje zabrať aj na podaní, začína však len forhendom do siete.

1:1

Zverev na sieti najprv zahral nedôrazný smeč, ale potom uspel tvrdým forhendom a vyrovnáva na 1:1 v druhom sete!

40-A

Nadalov forhend sa odrazil od pásky do autu, preto má Zverev brejkbalovú šancu!

40-40

Aj forhendový úder po čiare prekvapivo Nadal poslal za základnú čiaru.

40-30

Zverev zahral pod nohy Nadala, ktorý netrafil bekhend do kurtu.

40-15

Nadal odpovedá rovnakým spôsobom a má dva gembaly na potvrdenie brejku.

30-15

Až v tejto chvíli získal Zverev prvý bod v druhom sete, keď úspešne skrátil hru.

30-0

Dostatočne dlhý Nadalov bekhend donútil Zvereva k forhendovej chy­be.

15-0

Tentokrát bekhendová chyba Zvereva, ktorý je po stratenom sete v hernom kŕči.

1:0

Dlhý forhend Zvereva znamená, že mu Nadal berie na úvod druhého setu podanie čistou hrou!

40-0

Nepresný bekhend po čiare od Zvereva, ktorý bude čeliť hneď trom brejkbalom!

30-0

Zverevovi nevychádza vstup do druhého setu, neskoro bol pri skrátení Nadala a nesotal loptičku cez sieť.

15-0

Druhý set začal výmenou pri sieti, ktorú ovládol Nadal vďaka krížnemu úderu.

0:0

Koniec prestávky, podávať bude Alexander Zverev.

0:0

7:6

Zverev zahral forhend presne do pohybu Nadala, ktorý trafil ďalší svetový forhend po čiare a napokon ukončil dramatický prvý set v tajbrejku pomerom 10:8!

9-8

Nadal skrátil hru a vytĺkol Zvereva, takže má k dispozícii tretí setbal v tajbrejku!

8-8

Ale ten Nadal sám zahodil nepresným krížnym bekhendom.

8-7

Túto výmenu však Zverev zakončil len bekhendom do siete a Nadal má setbal, ale už na podaní!

7-7

Šťastie stálo pri Zverevovi, ktorý trafil bekhend presne na základnú čiaru a dráma pokračuje.

7-6

Nadal si vybojoval setbal vďaka skvelému víťaznému forhendu po čiare!

6-6

Zverev to nezvládol ani pri štvrtom pokuse, pretože bol neskoro pri bekhendovom voleji.

5-6

Tak to je neuveriteľné, Nadal vytiahol úder zápasu a forhendovým obhodením odvracia aj tretí setbal!

4-6

Dlhý bekhendový volej Zvereva znamená, že už aj druhá možnosť je minulosťou.

3-6

Nadal prvý z nich odvrátil esom von z kurtu, ale teraz nasledujú dve podania Zvereva.

2-6

Zverev si pripravil pozíciu na forhendový útok a má k dispozícii hneď štyri setbaly!

2-5

Zverev výmenu vybojoval vo svoj prospech krížnym bekhendom a dostáva sa do vedenia 5:2.

2-4

Opatrná výmena, ale nakoniec zariskoval Zverev forhendom k ľavej čiare a Nadal už nestihol zareagovať, takže strany sa menia za stavu 4:2 v prospech nemeckého tenistu.

2-3

Nadal na sieti neuspel, pretože Zverev bol dostatočne rýchly a vytĺkol jeho nepresný volej.

2-2

Nadal ho však nepotvrdí, keď jeho forhend skončil v sieti.

2-1

Ale zbytočná forhendová chyba Zvereva znamená minibrejk.

1-1

Zverev si pripisuje priamy bod.

1-0

Nadal získal úvodnú výmenu, pretože Zverev prestrelil bekhend.

6:6

Napokon Zverevovi musela pomôcť až páska, ktorá skrátila výmenu a Nadal už bol pri údere neskoro, takže o víťazovi prvého setu sa rozhodne v tajbrejku.

30-40

Už štvrtá Zverevova dvojchyba, ktorý si komplikuje aj tento gem.

15-40

Ešte sa tak nedeje, lebo Zverev pokazil bekhendový úder.

0-40

Eso na stred a sme už len krôčik od tajbrejku.

0-30

Krížnym bekhendom vyriešil Zverev ďalšiu výmenu.

0-15

Zverev chce dotiahnuť prvý set do tajbrejku a začína dobre, pretože útok zakončil smečom.

6:5

6:5

6:5

Zverev trafil forhend do siete, takže aj Nadal prežil ťažký gem na podaní a zaistil si tajbrejk, pretože je vo vedení 6:5 v závere prvého setu.

A-40

Zverevovi nevyšiel bekhendový return a Nadal má už gembal.

40-40

Lenže Nadal ho zlikvidoval volejom tesne za sieť, ktorý už nestihol Zverev dobehnúť.

40-A

Zverev opäť vytiahol svetový úder, tentokrát krížny forhend a má druhý brejkbal!

40-40

Priamy bod zachránil Nadala.

30-40

Vynikajúci krížny bekhend vytiahol Zverev a dostáva sa k brejkbalu!

30-30

Pri ďalšom dropshote bol Zverev včas, ale trochu zbytočne pokazil bekhendový úder.

15-30

Skvelé skrátenie v podaní Nadala, ktorý potrebuje zabrať.

0-30

Taktická hra v dlhej výmene, ale Zverev bol odvážnejší a zaslúžene ju získal vďaka forhendu k základnej čiare.

0-15

Nadal nebol pripravený na sieti, jeho vysoký volej v pohode zaklincoval Zverev bekhendom.

5:5

Veľmi dôležitý gem vybojoval Zverev pre seba, keď ho ukončil krátkym forhendovým volejom a vyrovnáva na 5:5 v prvom sete.

40-A

Nadal bol veľmi blízko k ďalšiemu setbalu, ale ponúknutú šancu zahodil jednoduchou bekhendovou chybou.

40-40

Ale ďalšie zlyhanie nemeckého tenistu pri voleji a pokračujeme v dlhom geme.

40-A

Priamy bod znamená výhodu pre Zvereva.

40-40

Ani ten však neukončí prvý set, pretože Zverev trafil víťazný forhend k pravej čiare.

A-40

Nadal sa výborne bránil a Zverev posledný forhend poslal do autu, takže tretí setbal pre španielskeho tenistu!

40-40

Teraz si už Zverev dal pozor a druhým volejom presne zakončil.

A-40

Zverev si dobre pripravil pozíciu na sieti, ale jeho forhendový volej letel za základnú čiaru a Nadal má druhý setbal!

40-40

Druhá dvojchyba Zvereva v tomto geme, ktorý má veľké problémy.

40-A

Nadalov bekhend skončil v sieti a Zverev má výhodu.

40-40

Zverev ho odvrátil priamym bodom.

A-40

Nadal si už v tejto chvíli vybojoval prvý setbal, pretože Zverev poslal forhend do siete!

40-40

Ale gem bude pokračovať, keďže Zverevov forhend vyletel mimo.

40-A

Aj šťastie mal teraz Zverev, ktorý smeč netrafil ideálne, ale loptička spadla do kurtu.

40-40

Druhá dvojchyba nemeckého tenistu, ktorý je opäť pod tlakom.

30-40

Zverev túto možnosť rýchlo zamietol víťazným bekhendom k ľavej čiare.

30-30

Nadal však pritlačil forhendom po čiare a prinútil Zvereva k chybe, takže je blízko k setbalu.

15-30

Dva dobré forhendy pomohli Zverevovi ukončiť túto výmenu.

15-15

Dlhý forhendový úder Zvereva, ktorý sa už môže cítiť pod tlakom.

0-15

Nadalov krížny bekhend nebol presný.

5:4

5:4

5:4

Potom zaznamenal aj priamy bod a v koncovke prvého setu sa dostáva do vedenia 5:4.

40-30

Nadal vytiahol eso na stred v kľúčovej chvíli.

30-30

Nadal tiež nie je naistejší z tejto strany a jeho bekhend skončil mimo.

30-15

Ani bekhend Zvereva nepodržal, keď ho trafil do siete.

15-15

Neskoro bol Zverev pri forhendovom údere, ktorý neusmernil do kurtu.

0-15

Nadal vyhodil hneď druhý bekhendový úder za základnú čiaru.

4:4

Ďalší nepresný krížny bekhend Zvereva a Nadal sa vracia do boja o prvý set, keď vyrovnáva na 4:4!

A-40

Lenže Zverev mu daroval forhendovou minelou ďalší brejkbal!

40-40

Nadal zahodil veľkú príležitosť, keď chcel rozhodnúť forhendom, ktorý neprešiel na druhú stranu.

A-40

Prvá dvojchyba Zvereva znamená brejkbal pre Nadala!

40-40

Prvá zhoda pri podaní nemeckého tenistu, pretože Zverev netrafil forhend podľa predstáv.

30-40

Priamy bod pre Zvereva, ktorý už má gembal.

30-30

Dobre však Zverev vystihol moment, keď prešiel k sieti a zakončil volejom.

30-15

Veľmi zle trafil aj forhendový úder a rysujú sa problémy pre Zvereva.

15-15

Trochu podcenenie situácie od Zvereva, ktorý na sieti zahral nevydarený volej a Nadal zakončil bekhendom po čiare.

0-15

Zverevovi bekhend funguje, natlačil ho k ľavej čiare a Nadal bol bez šance.

3:4

3:4

3:4

Zverev zahral tvrdý, ale nepresný forhend a Nadal znižuje na 3:4 v prvom sete.

40-0

Cit v ruke preukázal Nadal, ktorý má po úspešnom voleji tri gembaly.

30-0

Nadal skrátil hru a následne prehodil bekhendom nepripraveného Zvereva.

15-0

Teraz to Nadal konečne urobil podľa predstáv a forhendom po čiare rozhodol výmenu.

2:4

Nakoniec víťazný forhend Zvereva, ktorý získal gem rýchlou čistou hrou a vedie 4:2 v prvom sete.

0-40

Ďalší nekompromisný bekhend po čiare v podaní nemeckého tenistu, ktorý zatiaľ vo výmenách jasne dominuje.

0-30

Víťazný bekhend po čiare od Zvereva, ktorý ukončil výmenu už druhým úderom.

0-15

2:3

2:3

2:3

Ani s týmto podaním si Zverev neporadil a Nadal znižuje na 2:3 v prvom sete.

40-15

Nadalov priamy bod, ktorý mu priniesol dva gembaly.

30-15

Zverev sa nevzdal ani v tejto výmene. keď prešiel z obrany do útoku a krížnym bekhendom ju získal pre seba.

30-0

Nadal si pripisuje prvé eso na stred.

15-0

Nadalove skrátenie síce Zverev dobehol, lenže poslal úder až za základnú čiaru.

1:3

Priamy bod nemeckému tenistovi stačil a Zverev je vo vedení 3:1 v prvom sete.

30-40

Nečisto trafený forhend od Zvereva, ktorý si komplikuje gem.

15-40

Zverev chcel prekvapiť Nadala krátkym krížnym bekhendom, ale jeho pokus zastavila sieť.

0-40

Nadal sa stále vo výmenách príliš nechytá, nedokázal byť včas pri forhendovom údere.

0-30

Tvrdý forhend Zvereva nedal žiadnu šancu Nadalovi.

0-15

Pekný prechod na sieť predviedol Zverev a druhým bekhendovým volejom dorazil výmenu.

1:2

1:2

1:2

Zverevov bekhendový return letel do siete a Nadal znižuje na 1:2 v prvom sete.

40-30

Ďalší priamy bod a Nadal má gembal.

30-30

Nadal bol aj v tejto výmene pod tlakom, ale dokázal zahrať dostatočne dlhý bekhend a Zverev už bol neskoro pri forhendovom údere.

15-30

Ale opäť skvelý Zverev, ktorý výmenu rozhodol krížnym bekhendom k ľavej čiare.

15-15

Nadal si aspoň pomáha priamym bodom.

0-15

Neskutočne presný je Zverev v úvode zápasu, ďalší forhendový winner trafil k základnej čiare.

0:2

Ale všetko si vynahradil víťazným forhendom k pravej čiare a Zverev odskakuje do náskoku 2:0 v prvom sete.

30-40

Opäť druhý úder Zvereva bol dlhý, tentokrát vyhodil bekhend.

15-40

Až v tejto chvíli predviedol nemecký tenista trochu jednoduchú forhendovú chybu.

0-40

Následne Zverev trafil eso na stred a útočí na čistú hru.

0-30

Krásny víťazný forhend po čiare teraz určite prekvapil aj Nadala.

0-15

Zverev potvrdzuje brejk a začína priamym bodom.

0:1

To je úvod ako hrom pre Zvereva, ktorý držal Nadala na bekhendovej strane a španielsky tenista poslal posledný úder za základnú čiaru, takže stráca svoje prvé podanie!

30-40

Nadal ponúka veľkú príležitosť Zverevovi už v prvom geme, pretože opatrnú výmenu zakončil bekhendom do siete!

30-30

Zverev sa toho rozhodne nebojí, opäť jeho forhend k základnej čiare, na ktorý Nadal už nezareagoval.

30-15

Pekná práca v podaní Zvereva, ktorý zrýchlil výmenu krížnym bekhendom a následne zakončil forhendom do otvoreného priestoru.

30-0

Nadal zatlačil hneď druhým forhendovým úderom a Zverev už vrátil len do siete.

15-0

Úvodná výmena bola krátka, Zverevov forhend nadvihla páska za základnú čiaru.

0:0

Hrať sa bude aspoň zatiaľ pod zatiahnutou strechou, pretože v Paríži sa rozpšalo. Uvidíme, komu budú halové podmienky vyhovovať viac, ale možno sa týmto trochu pre Zvereva zvýšila šanca na úspech.

Vitajte pri sledovaní prvého semifinále mužskej dvojhry na Roland Garros, v ktorom nás čaká zaujímavý súboj medzi Rafaelom Nadalom a Alexandrom Zverevom. Nadal po prvýkrát prehral semifinále na tomto grandslame minulý rok proti Djokovičovi, inak v predchádzajúcich trinástich prípradoch vždy dokráčal až k titulu, takže aj táto štatistika naznačuje, koho postup do finále sa očakáva.

Rafael Nadal: Antukový kráľ sa na turnaji rozohrával a v úvodných kolách mu nenarobili žiadne ťažkosti Thompson, Moutet či Van de Zandschulp. Až vo štvrtom kole predviedol kanadský tenista Auger-Aliassime výkon na hrane svojich možností a donútil Nadala hrať naplno až do poslednej loptičky. Napokon však Nadal dokázal pretaviť aj väčšie skúsnosti vo víťazstvo v piatich setoch. Vo štvrťfinále bol podceňovaný proti svetovej jednotke a obhajcovi titulu, ale Nadal predviedol ešte o pár levelov lepší tenis a Djokovičovi oplatil minuloročnú trpkú porážku.

Alexander Zverev: Nemecký tenista nevstupoval do turnaja v najlepšej pozícii a už v druhom kole mal veľké problémy proti argentínskemu tenistovi Sebastianovi Baézovi, keď musel otáčať z 0:2 na sety. Potom porazil v troch setoch Nakashimu a Zapatu-Mirallesa, ale v semifinále ho čakal favorizovaný Alcaraz. Proti nemu však predviedol výkon, ktorý mu stačil na víťazstvo v štyroch setoch a tým zopakoval postup do semifinále Roland Garros, v ktorom minulý rok prehral s Tsitsipasom. Aj to môže byť motivácia pre Zvereva, aby dnes prekonal svoje limity a skúsil zabjovať o postup do druhého grandslamového finále v kariére.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:45.