2 : 2
(1:0)
Slovensko
Naposledy zmenené pred 2 rokmi

S Poľskom si body podelíme, remizovali sme 2:2. Naše góly strieľali Ševčík a Drahovský. O všetkom sa rozhodne v sobotu, kedy nastúpime proti Chorvátsku.

39:51

Zakončenie tesne vedľa, tečoval ešte Kozár.

39:49

Poliaci nasťahovaní na našej polovici, strelu sme zblokovali na roh.

39:02

Brunovský nás zachránil od inkasovaného gólu. Potom zasahoval aj Karpiak.

38:56

Boli sme traja proti dvom, ale z tejto sľubnej situácie sme nič nevyťažili.

38:25

Čisto sme odzbrojili súpera, nasledovala nahrávka na Ricka, Kaluza však jeho strelu z uhla zlikvidoval.

37:15

Karpiak nám pomohol pri rozorávke, Drahovský bol ale proti trojici protihráčov a tí ho k strele nepustili.

36:18

Ševčík prešiel cez jedného hráča, no druhý ho odzbrojil, získavame ale loptu späť.

35:33

Leszczak to urobil výborne individuálne, mieril na vzdialenejšiu žrď, skvelý Karpiak.

35:23

Krásny zákrok Karpiaka, lopta smerovala do šibenice.

35:12

Hra je už z oboch strán opatrnejšia, je to vyrovnané.

33:39

Karpiakovi pribúdajú zákroky, Doša ale získal loptu a išli sme dopredu, Drahovský neprestrelil hráča pred bránou.

32:35

Poľsko práve strelilo gól! Poliaci to zahrali šikovne na jeden dotyk, pred bránou sa presadil PATRYK HOLY. Je vyrovnané, 2:2.

31:38

Strelu z osi ihriska Karpiak kryl.

31:14

Drahovský si pohybom vypýtal loptu od Karpiaka, takmer sa mu podarilo prelobovať Kaluzu.

30:55

Obrovská príležitosť Poliakov, Kubik strieľal Zastawnik sa k lopte nedostal, Karpiak nás podržal.

30:38

Kaluza rozohral na Kubika, ten pohotovo vystrelil, Karpiak loptu vykopol pri ľavej žrdi.

30:09

Poliaci nepríjemne napádajú, ale loptu má Zaťovič, ktorý ihneď hľadal vpredu Drahovského.

28:58

Tvrdá strela z väčšej diaľky, Karpiak si poradil bez problémov.

27:43

Slovensko dalo gól!
TOMÁŠ DRAHOVSKÝ konečne s gólom! Elegantnou kľučkou sa zbavil brániaceho hráča, obstrelil Kaluzu a zakončil k vzdialenejšej žrdi. Vyhrávame 2:1.

27:05

Śmialkowski to skúsil z prvej, vysoko prestrelil.

26:30

Poliaci nastrelili loptu z priameho kopu pred bránu, tak aj prišlo k teču, nebezpečná situácia pred našou bránou.

25:56

Nepríjemná strela Soleckiho z ostrého uhla, Karpiak radšej loptu vytlačil na roh.

24:38

Je vyrovnané, rozohrali sme aut, Zaťovič následne poslal loptu pre bránu, presne tam bol MATÚŠ ŠEVČÍK, ktorý peknou kĺzačkou upravuje na priebežných 1:1.

24:36

Ševčík vypichol poľskú prihrávku, spolu so Zaťovičom vyviezli loptu a získali aut.

23:55

Po dlhšom čase musel zakročiť Karpiak, strelu Zastawnika vytlačil nad brvno.

23:34

Ani ďalšia naša koncovka nebola presná, Drahovský posiela loptu nad bránu.

22:33

Zachytili sme poľskú rozohrávku, po troch prihrávkach strieľal Rick, no strela mu vôbec nesadla.

22:14

Kozár prihral Rickovi, ten z dobrej pozície vysoko prestrelil.

21:34

Výborná strela Ricka, no Kaluza loptu zachytil na zemi uprostred brány.

21:04

Drahovského prihrávka pred bránu boa odvrátená, musíme to skúšať znova.

20:15

Hneď v úvode sa snažíme dostávať do šancí, no Poliaci jednoducho loptu odkopávajú.

20:01

Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vyhráva Poľsko nad Slovenskom 1:0. V 7. minúte skóroval Kriezel.
Druhý polčas sa začne o 21:31.

20:00

Prvý polčas sa skončil.

19:51

Signál nám nevyšiel, Poľsko sa ubránilo.

19:49

Žltú kartu dostáva Lutecki (Poľsko).

19:49

V závere polčasu kombinujeme na polovici súpera. Drahovský bol faulovaný.

18:45

Poliaci naše strely zo strany zblokovali.

18:36

Rick mal otvorený priestor na pravom krídle, no strieľal neskoro a už bol dosť z uhla. Nasleduje však roh.

17:36

Drahovský sa s loptou pošmykol, prečíslenie Poľska dvoch proti jednému, Kubik mieril vysoko nad.

16:55

Dobrá pasáž našich s držaním lopty, ale k strele sme sa nedostali. Ševčík si spracoval prihrávku, no bol dobre bránený.

16:15

Doša individuálne cez Soleckiho neprešiel.

15:51

Dobrá kombinácia Poľska, ale s nepresnou strelou Mareka.

14:56

Leszczak rozohral štandardku, trafil Karpiaka.

14:31

Rýchlo sme zaútočili, Drahovský vybojoval roh. Brunovského strela bola zblokovaná.

13:58

Karpiak nás výborne podržal proti zakončení kapitána Poliakov Kubika.

12:50

Veľká príležitosť našich, Směřička však zoči voči Kaluzovi nepochodil, škoda.

12:18

Lutecki nás poriadne vystrašil, jeho prudká strela skončila vedľa žrde.

11:32

Dlhá lopta len do rúk nášho brankára.

10:40

Črtala sa nebezpečná situácia Poliakov, Brunovský však výborne zblokoval prihrávku smerujúcu pred bránu.

09:51

Doša výborne dostúpil Zastawnika a znemožnil mu zakončiť.

09:31

Už si oveľa viac dovoľujeme a častejšie sme pri lopte my. Poliaci sa bránia.

08:15

Drahovský to zobral na seba, vystrelil z osi ihriska a trafil žrď!

07:48

Drahovského pokus po zemi minul súperovu bránu.

07:46

Šanca Slovenska, Rick z uhla preveril Kaluzu, ten vyráža.

07:09

Chybná rozohrávka nášho tímu, Rick nabil Kriezelovi, ten trafil bočnú sieť, už to mohlo byť 0:2.

06:24

Poľsko práve strelilo gól! Poliaci otvárajú skóre. TOMASZ KRIEZEL vystrelil z prvej, prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste, lopta skončila pod brvnom.

06:00

Poliaci držia loptu, ale podarilo sa nám ich vytlačiť až k ich bráne.

04:48

Zaťovič bol na dostrel, ale trafil iba brániaceho hráča.

04:27

Strela Śmialkowskiho bola zrazená mimo ihriska.

03:46

Ševčík dostal výbornú prihrávku do behu, zakončil po zemi pár centimetrov vedľa ľavej žrde!

02:46

Nepresnosť aj na strane Poliakov, získavame aut na našej polovici.

02:19

Chybu v našej rozohrávke našťastie nepotrestal Zastawnik.

01:46

Ubránili sme roh, no Rickovi sa nepodarilo loptu vyviesť, rýchlo sme ju stratili.

01:24

Drahovský poslal loptu na bránu z veľkého uhla, priamo do rúk brankára Kaluzu.

01:08

Poliaci nás vysoko napádajú, zatiaľ sa nám nepodarilo dostať do útoku.

00:26

Prvá strela Poľska mieril ďaleko vedľa našej brány.

00:01

Úvodné zostavy:

Poľsko: Kaluza – Kubik ©, Holy, Solecki, Marek – Nawrat (GK), Madziag, Śmialkowski, Grubalski, Zastawnik, Lutecki, Leszczak, Kriezel, Wojciechowski

Slovensko: Karpiak – Rick, Kozár ©, Doša, Drahovský – Oberman (GK), Serbin, Ševčík, Směřička, Zdráhal, Zaťovič, Brunovský, Čeřovský, Ostrák.

Futsalisti Slovenska nastúpia na svoj druhý zápas základnej skupiny C na ME proti reprezentácii Poľska. Stretnutie sa začína o 20:30.

Poľsko hralo doposiaľ s Chorvátskom, ktorému podľahlo 1:3. Jediný gól Poľska zaznamenal Holy.

Slovensko si v úvodnom vystúpení zmeralo sily so silným Ruskom, s ktorým dokázalo držať krok iba v prvom polčase. Prehrali sme ho tesne 1:2, náš gól strelil kapitán tímu Kozár. Druhý polčas už patril Rusom, ktorí zvíťazili 7:1.

21. januára: Rusko – Slovensko 7:1

Góly: 10. Antoshkin (Robinho), 11. Sokolov (Abramov), 23. Antoshkin (Nando), 29. Robinho, 30. Antoshkin, 35. Sokolov (Antoshkin), 37. Milovanov (Sokolov) – 3. Kozár (Drahovský)
Karty: 28. Antoshkin (RUS)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:30.