Biatlon
20.03.2021 o 12:15
Víťazka: M. Olsbu Röiselandová (NOR)
Štadión: Národní aréna Holmenkollen
Poradie dnešných pretekov::
1. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 32:54,8 (4)
2. Tiril Eckhoffová (NOR) +29,3 (4)
3. Hanna Solaová (BLR) +44,0 (5)
4. Julia Simonová (FRA) +1:01,7 (5)
5. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +1:54,8 (2)
6. Franziska Preussová (GER) +2:05,9 (4)
7. Ivona Fialková (SVK) +2:08,6 (5)
8. Uljana Kajševová (RUS) +2:11,1 (5)
9. Jelena Kručinkinová (BLR) +2:11,5 (5)
10. Larisa Kuklinová (RUS) +2:13,5 (5)
11. Lena Häckiová (SUI) +2:26,2 (7)
12. Janina Hettichová (GER) +2:27,6 (5)
13. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +2:37,8 (4)
14. Dunja Zdoucová (AUT) +2:37,8 (5)
15. Milena Todorovová (BUL) +2:41,2 (5)
16. Elvira Öbergová (SWE) +2:46,1 (5)
17. Mona Brorssonová (SWE) +2:46,9 (4)
18. Dorothea Wiererová (ITA) +2:46,9 (7)
19. Vanessa Hinzová (GER) +2:48,0 (4)
20. Iryna Krjuková (BLR) +2:50,7 (4)
21. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:56,0 (9)
22. Emma Nilssonová (SWE) +2:56,3 (8)
23. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:57,3 (9)
24. Linn Perssonová (SWE) +2:57,4 (9)
25. Vanessa Voigtová (GER) +2:58,2 (3)
26. Lisa Vittozziová (ITA) +3:02,4 (5)
27. Dzinara Alimbekavová (BLR) +3:08,8 (8)
28. Denise Herrmannová (GER) +3:13,8 (6)
29. Chloé Chevalierová (FRA) +3:19,3 (8)
30. Olena Pidhrušná (UKR) +3:19,5 (6)
31. Aita Gasparinová (SUI) +3:24,7 (4)
32. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +3:28,8 (7)
33. Paulina Fialková (SVK) +3:36,4 (9)
34. Světlana Mironovová (RUS) +3:39,0 (7)
35. Julia Schwaigerová (AUT) +3:43,8 (6)
36. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +3:52,3 (8)
37. Darja Blašková (BLR) +3:54,2 (5)
38. Johanna Talihärmová (EST) +3:55,3 (8)
39. Karoline Erdalová (NOR) +3:56,2 (6)
40. Suvi Minkkinenová (FIN) +4:09,1
Poradie po 4. streľbe: :
1. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 27:41,3 (4)
2. Tiril Eckhoffová (NOR) +20,9 (4)
3. Hanna Solaová (BLR) +41,3 (5)
4. Julia Simonová (FRA) +48,7 (5)
5. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +1:36,0 (2)
Poradie po 3. streľbe::
1. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 20:10,7 (2)
2. Julia Simonová (FRA) +51,7 (3)
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +54,9 (3)
4. Hanna Solaová (BLR) +1:05,4 (4)
5. Aita Gasparinová (SUI) +1:22,1 (1)
Poradie po 2. streľbe::
1. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 13:05,8 (0)
2. Hanna Solaová (BLR) +15,8 (1)
3. Denise Herrmannová (GER) +43,3 (0)
4. Mona Brorssonová (SWE) +47,2 (0)
5. Uljana Kajševová (RUS) +56,3 (1)
Poradie po 1. streľbe::
1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 6:18,5 (0)
2. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +11,0 (0)
3. Lena Häckiová (SUI) +11,6 (0)
4. Hanna Solaová (BLR) +14,8 (0)
5. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +16,4
Štartovná listina::
1. Tiril Eckhoffová (NOR)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +2,5
3. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +6,7
4. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +15,7
5. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +16,4
6. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +18,2
7. Lena Häckiová (SUI) +21,3
8. Milena Todorovová (BUL) +22,3
9. Ida Lienová (NOR) +25,6
10. Paulina Fialková (SVK) +26,0
11. Dzinara Alimbekavová (BLR) +26,6
12. Chloé Chevalierová (FRA) +26,7
13. Hanna Solaová (BLR) +30,0
14. Linn Perssonová (SWE) +31,9
15. Mona Brorssonová (SWE) +37,6
16. Uljana Kajševová (RUS) +38,9
17. Janina Hettichová (GER) +39,3
18. Iryna Krjuková (BLR) +41,7
19. Johanna Talihärmová (EST) +44,1
20. Lisa Vittozziová (ITA) +45,5
21. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +49,2
22. Julia Simonová (FRA) +49,6
23. Franziska Preussová (GER) +50,5
24. Světlana Mironovová (RUS) +52,6
25. Anais Bescondová (FRA) +55,2
26. Stina Nilssonová (SWE) +55,9
27. Vanessa Hinzová (GER) +56,3
28. Galina Višněvská-Šeporenková (KAZ) +56,8
29. Larisa Kuklinová (RUS) +58,5
29. Jelena Kručinkinová (BLR) +58,5
31. Anna Weidelová (GER) +59,2
32. Sanita Bulinová (LAT) +1:03,0
33. Ivona Fialková (SVK) +1:04,3
34. Denise Herrmannová (GER) +1:07,5
35. Olena Pidhrušná (UKR) +1:09,3
36. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:10,7
37. Lotte Lieová (BEL) +1:12,0
38. Anastasija Gorjejevová (RUS) +1:12,1
39. Aita Gasparinová (SUI) +1:12,8
40. Alla Gilenková (MDA) +1:17,7
41. Julija Džimová (UKR) +1:19,2
42. Julia Schwaigerová (AUT) +1:20,4
43. Emma Lunderová (CAN) +1:21,3
44. Valj Semerenková (UKR) +1:22,6
45. Tatjana Akimovová (RUS) +1:23,3
46. Dunja Zdoucová (AUT) +1:23,6
47. Irene Cadurischová (SUI) +1:26,3
48. Elvira Öbergová (SWE) +1:27,0
49. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:30,0
50. Karoline Erdalová (NOR) +1:30,0
51. Clare Eganová (USA) +1:30,6
52. Hanna Öbergová (SWE) +1:33,9
53. Anastasia Ševčenková (RUS) +1:35,6
54. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +1:36,6
54. Darja Blašková (BLR) +1:36,6
56. Lou Jeanmonnotová (FRA) +1:37,1
57. Vanessa Voigtová (GER) +1:37,9
58. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +1:44,1
59. Anna Magnussonová (SWE) +1:46,0
60. Elisa Gasparinová (SUI) +1:47,8
Priebežné poradie stíhacích pretekov::
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 360 bodov
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 295
3. Franziska Preussová (GER) 236
4. Hanna Öbergová (SWE) 235
5. Dzinara Alimbekavová (BLR) 226
Priebežné poradie Svetového pohára::
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 1103 bodov
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 924
3. Hanna Öbergová (SWE) 824
4. Dorothea Wiererová (ITA) 811
5. Franziska Preussová (GER) 795
1. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 32:54,8 (4)
2. Tiril Eckhoffová (NOR) +29,3 (4)
3. Hanna Solaová (BLR) +44,0 (5)
4. Julia Simonová (FRA) +1:01,7 (5)
5. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +1:54,8 (2)
6. Franziska Preussová (GER) +2:05,9 (4)
7. Ivona Fialková (SVK) +2:08,6 (5)
8. Uljana Kajševová (RUS) +2:11,1 (5)
9. Jelena Kručinkinová (BLR) +2:11,5 (5)
10. Larisa Kuklinová (RUS) +2:13,5 (5)
11. Lena Häckiová (SUI) +2:26,2 (7)
12. Janina Hettichová (GER) +2:27,6 (5)
13. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +2:37,8 (4)
14. Dunja Zdoucová (AUT) +2:37,8 (5)
15. Milena Todorovová (BUL) +2:41,2 (5)
16. Elvira Öbergová (SWE) +2:46,1 (5)
17. Mona Brorssonová (SWE) +2:46,9 (4)
18. Dorothea Wiererová (ITA) +2:46,9 (7)
19. Vanessa Hinzová (GER) +2:48,0 (4)
20. Iryna Krjuková (BLR) +2:50,7 (4)
21. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:56,0 (9)
22. Emma Nilssonová (SWE) +2:56,3 (8)
23. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:57,3 (9)
24. Linn Perssonová (SWE) +2:57,4 (9)
25. Vanessa Voigtová (GER) +2:58,2 (3)
26. Lisa Vittozziová (ITA) +3:02,4 (5)
27. Dzinara Alimbekavová (BLR) +3:08,8 (8)
28. Denise Herrmannová (GER) +3:13,8 (6)
29. Chloé Chevalierová (FRA) +3:19,3 (8)
30. Olena Pidhrušná (UKR) +3:19,5 (6)
31. Aita Gasparinová (SUI) +3:24,7 (4)
32. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +3:28,8 (7)
33. Paulina Fialková (SVK) +3:36,4 (9)
34. Světlana Mironovová (RUS) +3:39,0 (7)
35. Julia Schwaigerová (AUT) +3:43,8 (6)
36. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +3:52,3 (8)
37. Darja Blašková (BLR) +3:54,2 (5)
38. Johanna Talihärmová (EST) +3:55,3 (8)
39. Karoline Erdalová (NOR) +3:56,2 (6)
40. Suvi Minkkinenová (FIN) +4:09,1
Poradie po 4. streľbe: :
1. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 27:41,3 (4)
2. Tiril Eckhoffová (NOR) +20,9 (4)
3. Hanna Solaová (BLR) +41,3 (5)
4. Julia Simonová (FRA) +48,7 (5)
5. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +1:36,0 (2)
Poradie po 3. streľbe::
1. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 20:10,7 (2)
2. Julia Simonová (FRA) +51,7 (3)
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +54,9 (3)
4. Hanna Solaová (BLR) +1:05,4 (4)
5. Aita Gasparinová (SUI) +1:22,1 (1)
Poradie po 2. streľbe::
1. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 13:05,8 (0)
2. Hanna Solaová (BLR) +15,8 (1)
3. Denise Herrmannová (GER) +43,3 (0)
4. Mona Brorssonová (SWE) +47,2 (0)
5. Uljana Kajševová (RUS) +56,3 (1)
Poradie po 1. streľbe::
1. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 6:18,5 (0)
2. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +11,0 (0)
3. Lena Häckiová (SUI) +11,6 (0)
4. Hanna Solaová (BLR) +14,8 (0)
5. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +16,4
Štartovná listina::
1. Tiril Eckhoffová (NOR)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +2,5
3. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +6,7
4. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +15,7
5. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +16,4
6. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +18,2
7. Lena Häckiová (SUI) +21,3
8. Milena Todorovová (BUL) +22,3
9. Ida Lienová (NOR) +25,6
10. Paulina Fialková (SVK) +26,0
11. Dzinara Alimbekavová (BLR) +26,6
12. Chloé Chevalierová (FRA) +26,7
13. Hanna Solaová (BLR) +30,0
14. Linn Perssonová (SWE) +31,9
15. Mona Brorssonová (SWE) +37,6
16. Uljana Kajševová (RUS) +38,9
17. Janina Hettichová (GER) +39,3
18. Iryna Krjuková (BLR) +41,7
19. Johanna Talihärmová (EST) +44,1
20. Lisa Vittozziová (ITA) +45,5
21. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR) +49,2
22. Julia Simonová (FRA) +49,6
23. Franziska Preussová (GER) +50,5
24. Světlana Mironovová (RUS) +52,6
25. Anais Bescondová (FRA) +55,2
26. Stina Nilssonová (SWE) +55,9
27. Vanessa Hinzová (GER) +56,3
28. Galina Višněvská-Šeporenková (KAZ) +56,8
29. Larisa Kuklinová (RUS) +58,5
29. Jelena Kručinkinová (BLR) +58,5
31. Anna Weidelová (GER) +59,2
32. Sanita Bulinová (LAT) +1:03,0
33. Ivona Fialková (SVK) +1:04,3
34. Denise Herrmannová (GER) +1:07,5
35. Olena Pidhrušná (UKR) +1:09,3
36. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:10,7
37. Lotte Lieová (BEL) +1:12,0
38. Anastasija Gorjejevová (RUS) +1:12,1
39. Aita Gasparinová (SUI) +1:12,8
40. Alla Gilenková (MDA) +1:17,7
41. Julija Džimová (UKR) +1:19,2
42. Julia Schwaigerová (AUT) +1:20,4
43. Emma Lunderová (CAN) +1:21,3
44. Valj Semerenková (UKR) +1:22,6
45. Tatjana Akimovová (RUS) +1:23,3
46. Dunja Zdoucová (AUT) +1:23,6
47. Irene Cadurischová (SUI) +1:26,3
48. Elvira Öbergová (SWE) +1:27,0
49. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:30,0
50. Karoline Erdalová (NOR) +1:30,0
51. Clare Eganová (USA) +1:30,6
52. Hanna Öbergová (SWE) +1:33,9
53. Anastasia Ševčenková (RUS) +1:35,6
54. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +1:36,6
54. Darja Blašková (BLR) +1:36,6
56. Lou Jeanmonnotová (FRA) +1:37,1
57. Vanessa Voigtová (GER) +1:37,9
58. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +1:44,1
59. Anna Magnussonová (SWE) +1:46,0
60. Elisa Gasparinová (SUI) +1:47,8
Priebežné poradie stíhacích pretekov::
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 360 bodov
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 295
3. Franziska Preussová (GER) 236
4. Hanna Öbergová (SWE) 235
5. Dzinara Alimbekavová (BLR) 226
Priebežné poradie Svetového pohára::
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 1103 bodov
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 924
3. Hanna Öbergová (SWE) 824
4. Dorothea Wiererová (ITA) 811
5. Franziska Preussová (GER) 795