Majstrovstvá sveta v biatlone

16.02.2021 o 12:05

Víťazka: Markéta Davidová (CZE)

2. Hanna Öbergová (SWE) 3. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)

Štadión: Biatlonový stadion Pokljuka

Dnešné individuálne preteky žien na 15 km sú už minulosťou a spoznali sme novú majsterku sveta v tejto disciplíne. Stala sa ňou prekvapivo na obrovskú radosť Česka jej reprezentantka Markéta Davidová, ktrej touto cestou gratulujeme! Striebro dnes berie Hanna Öbergová zo Švédska a tretia je Ingrid Landmark Tandrevoldová z Nórska, ktorá tak odčinila zaváhanie jej reprezentačných kolegýň ,ktoré patrili medzi favoritky.

Našim dievčatám sa dnes žiaľ nedarilo. Paulína Fialková spravila na prvých dvoch položkách dokopy 5 chýb, potom to síce na zvyšných dvoch položkách bolo bez chyby, ale stačí to len na konečné 50. miesto! Jej sestra Ivona chybovala dokopy až 7 krát a dnes končí na 79. mieste. Posledná naša reprezentantka Veronika Machyniaková chybovala 5-krát a jej výkon postačil na konečné 89. miesto.


To je u našej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa!

Individuálne preteky žien na 15 km sa práve skončili!

Cieľ

Už len pár posledných pretekárok príde do cieľa. Počkáme si na ich dojazd o všetkom je rozhodnuté!

Cieľ

Světlana Mironovová z Ruska dnes môže byť veľmi spokojná. Spravila len dve strelecké chyby a skončila na peknom 5. mieste. No, nebyť tých chýb, bola by tu aj medaila.

Cieľ

Do cieľa dorazila naša posledná reprezentnatka! Veronika Machyniaková dnes spravila 5 chýb a predbežne je na 76. mieste.

Cieľ

Tu sú teda dnešné držiteľky medailí:

1. Markéta Davidová (CZE)
2. Hanna Öbergová (SWE)
3. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)

Str4

Švajčiarská reprezentantka Irene Cadurischová ešte mala šancu na medailu, ale nesmela na poslednej streleckej položke chybovať. Napokon je z toho jedna chyba a bude bojovať o piate miesto!

Cieľ

Larisa Kuklinová z Ruska dnes končí veľmi vysoko. Spravila len jednu streleckú chybu a napokon to stačí na predbežné 11. miesto, chce to zlepšiť beh.

Cieľ

Elisa Gasparinová zo Švajčiarska je už v cieli. Bežecky jej nevyšiel záver preteku a predbežne je na 16. mieste.

Str4

Ruská reprezentantka Světlana Mironovová chybovala na poslednej streľbe. Dnes však určite zaznamená pekný výsledok.

Cieľ

Celkovo už v cieli máme 60 pretekárok. Pozrime sa ako sú na tom zatiaľ naše: Paulíne patrí predbežné 43. miesto a jej sestre Ivone 59. miesto.

Str4

Na poslednej streľbe sme mali slovenskú reprezentantku Veroniku Machyniakovú! Napokon spravila až dve chyby.

Str4

Za pekným výsledkom z dnešného preteku smeruje Elisa Gasparinová zo Švajčiarska. Spravila len jednu streleckú chybu a môže atakovať vysoké umiestnenie.

Cieľ

O držiteľkách medailí nei je ešte úplne rozhodnuté. O zlate teda áno, ale na zvyšné dve si ešte musíme počkať.

Cieľ

Ivona Fialková je už v cieli, so 7 chybami je predbežne na 50. mieste!

Cieľ

Do cieľa dorazila nórska reprezentantka Ingrid Landmark Tandrevoldová! Dnes si na krk zavesí bronzovú medailu, je to jej prvá na svetovom šampionáte!

Cieľ

Priebežné poradie (45/97):

 1. Markéta Davidová (CZE)
 2. Hanna Öbergová (SWE)
 3. Lisa Theresa Hauserová (AUT)


O druhom a treťom mieste ešte stále nie je stopercentne rozhodnuté.

Str3

Veronika Machyniaková aj na tretej streleckej položke s jednou chybou!

Cieľ

Je tu ďalšie zaváhanie jednej z favoritiek. Tiril Eckhoffová je v cieli na predbežnom 14. mieste, dnes spravila až 4 chyby na strelnici.

Cieľ

O zlate je rozhodnuté. Ale, ešte nevieme, kto získane zvyšné dve medaile. Tam to je ešte celé otvorené.

Cieľ

Obrovská radosť v Česku! Máme tu prekvapivú víťazku dnešných pretekov a tou je Markéta Davidová. Bez jedinej streleckej chyby je v cieli a zdolala Hannu Öbergová o 27 sekúnd! Gratulácia našim susedom, toto je veľký úspech pre Davidovú!

Cieľ

Do cieľa dorazila Marte Olsbuová Röiselandová z Nórska. Predbežne je na 10. mieste, ale neudrží sa tam. Dnes to je sklamanie pre jednu z favoritiek.

Cieľ

Poďme sa pozrieť aké je predbežné poradie: Hanna Öbergová, Lisa Theresa Hauserová a Franziska Preussová. To sa však ešte bude meniť.

Str4

Eva Puskarčíková na poslednej položke bez chyby. Tejto českej reprezentantke to dnes strieľalo celkom dobre, ale nestíhala bežecky.

Str2

Veronika Machyniaková na druhej streleckej položke opäť s jednou chybou!

Cieľ

Zatiaľ je 18 pretekáriok v cieli. Čakáme na dojazd Davidovej, ktorá ide po zlato!

Str3

Ivona Fialková na tretej streleckej položke s jednou chybou!

Str4

Markéta Davidová to mala celé vo svojich rukách a zvládla to! Česká reprezentantka neváhala ani na poslednej streleckej položke a zrejme si ide po zlato! Ešte však musí zvládnuť dojazd do cieľa, šanca je však obrovská!

Cieľ

V cieli je už Hanna Öbergová a predbežne je na prvom mieste! Dnes má šancu na medailu a dokonca živí nádej na zlato, je to ešte ale poriadne zamotané.

Str4

Marte Olsbuová Röiselandová je dnes bez medaile! Na poslednej streľbe spravila až dve chyby, dnes je teda Nórka dokonca mimo prvej desiatky!

Str4

Nemka Denise Herrmannová na poslednej položke čisto, na prvých dvoch prišlo po jednej chybe. Uvidíme, ako to bežecky dotiahne do cieľa.

Str3

Ďalšia česká reprezentantka Eva Puskarčíková na tretej položke bez chyby, ale dnes sa jej nedarí po bežeckej stránke.

Cieľ

Celkovo je v cieli zatiaľ 15 pretekárok. Ešte to v boji o medaile je poriadne zamotané.

Cieľ

Do cieľa dorazila už aj Lucie Charvátová. Podobne aj ona spravila až 5 chýb na streleckej položke, v cieli zdolala našu reprezentantku o 4 sekundy.

Cieľ

Svoj pretek dnes už ukončila aj Paulína Fialková! Naša reprezentantka spravila 5 streleckých chýb a predbežne je na 9. mieste. Bude však klesať nižšie a uvidíme, aké miesto z toho napokon bude. Bežecky to bolo výborné, ale streľba bola horšia.

Cieľ

V cieli je už Anaïs Chevalierová-Bouchetová z Francúzska a zatiaľ je na prvom mieste. Dlho sa tam však neohreje.

Str4

Lisa Theresa Hauserová spravila na poslednej položke až dve chyby! Odpálila si tak šancu na zlato!

Cieľ

V cieli máme už 4 pretekárky a uvidíme, ako sa to bude ďalej vyvíjať.

Str1

Veronika Machyniaková začala na prvej streleckej položke s jednou chybou!

Str4

Ida Lienová z Nórska pokazila poslednú streleckú položku, kde spravila dve chyby! Na medailu tak dnes nedosiahne.

Str2

Ivona Fialková na druhej streleckej položke výrazne zaváhala a spravila až tri chyby! Dnes bude Ivona klasifikovaná veľmi nízko.

Str3

Jej krajanka Marte Olsbuová Röiselandová spravila na tretej položke jednu chybu, keď netrafila posledný piaty terčík! Tu to ešte nemusí byť tak stratené.

Str2

Je tu ďalšie zaváhanie z radov favoritiek! Tiril Eckhoffová chybovala aj na druhej streleckej položke a dnes zlato teda nezíska, šancu na medailu ešte ale má!

Str4

Bieloruska Dzinara Alimbekavová raz zaváhala na poslednej položke a dnes bude bez medaile.

Str4

Dorothea Wiererová z Talianska až dvakrát zaváhala na poslednej položke! Určite tak svoje zlato z minulého roka neobháji!

Str4

Franziska Preussová z Nemecka raz zaváhala na poseldnej položke a bude to pre ňu ešte veľký boj do cieľa.

Str4

Výborne! Paulína Fialková bez chyby aj na poslednej streleckej položke! Snáď to postačí na troška lepšie umiestnenie, aj keď žiadna sláva to nebude. Podstatné je, že záverečné dve streľby zvládla čisto.

Str3

Lisa Theresa Hauserová z Rakúska je druhou ženou, ktorá nezaváhala ani na tretej položke! Ešte to bude veľmi zaujímavý pretek.

Str4

Francúzska Anaïs Chevalierová-Bouchetová už dnes dostrieľala a v poslednej stojke nezaváhala! Má tak šancu na medailu, ale nemá to len vo vlastných rukách.

Štart

Na trať sa dostáva aj naša posledná reprezentantka a to Veronika Machyniaková. Držíme palce!

Str3

Nórska reprezentantka Ida Lienová na tretej položke opäť bez chyby! Je zatiaľ jedná, ktorej sa to podarilo.

Str3

Hanna Öbergová zo Švédska na tretej položke s jednou chybou.

Str1

Ivona Fialková už absolvovala svoju prvú streleckú položku! Začína podobne ako jej sestra Paulína a to s dvoma chybami.

Str2

Nórka a jedna z favoritiek Marte Olsbuová Röiselandová na druhej položke opäť bez chyby, aj keď to bola trocha pomalšia streľba.

Str3

Jej krajanka Simonová je na tom dnes po streleckej stránke veľmi zle, teraz netrafila až tri terčíky.

Str3

Justine Braisazová-Bouchetová až na tretej položke zaznamenáva čistú streľbu.

Štart

Na trať sa dostáva druhá slovenská reprezentantka! Ivona Fialková už má za sebou prvé metre a držíme teda palce!

Str3

Lucie Charvátová z Česka netrafila jeden terčík na tejto položke. Škoda, Lucie išla v úvode výborne a napokon bojuje už len o čo najlepšie umiestnenie.

Str3

Na tejto streleckej položke sa už Paulíne Fialkovej zadarilo a je to bez chyby! Verme, že to vytiahne teraz čo najvyššie.

Str3

Dorothea Wiererová na tretej streleckej položke spravila svoju prvú chybu v tomto preteku!

Str1

Tiril Eckhoffová z Nórska spravila jednu chybu na prvej streleckej položke.

Str2

Rakúšanka Lisa Theresa Hauserová sa presunula na druhé strelecké stanovisko a neváhala ani teraz. No, s rakúskou reprezentantkou zatiaľ môžme rátať v útoku na medailu.

Str3

Francúzska reprezentantka Anaïs Chevalierová-Bouchetová už je na tretej streleckej položke. V ľahu znova spravila jednu chybu.

Str2

Jej krajanka Ida Lienová na druhej streleckej položke opäť bez chyby a Hanna Öbergová zo Švédska je na tom podobne.

Str1

Marte Olsbuová Röiselandová z Nórska na prvej streleckej položke bez chyby a bola to veľmi rýchla streľba. Aj keď, pri poslednom terčíku mala aj kus šťastia.

Štart

Ešte sa pozrime znova na štart, postupne sa na trať dostali dve české reprezentantky Davidová a Puskarčíková. Na trati už krúži aj jedna z hlavných favoritiek Tiril Eckhoffová z Nórska!

Str2

Dzinara Alimbekavová z Bieloruska nezaváhala ani na druhej položke a ide na prvé miesto. No, to bude ešte veľmi zaujímavé.

Str2

No a veľká škoda pre českú reprezentantku Luciu Charvátovú, ktorá na druhej položke netrafila dva terčíky a to sú dve trestné minúty!

Str2

Franziska Preussová na druhej položke zaváhala raz, čo prináša mierne komplikácie.

Str2

Nuž, ani v prvej stojke sa Paulíne Fialkovej nedarilo! Teraz chybovala až trikrát a naša reprezentantka tak dnes žiadny výraznejší úspech nezaznamená.

Str1

Rakúšanka Lisa Theresa Hauserová má za sebou prvú streleckú položku. Je to bez chyby a jedna z favoritiek vstupuje do preteku veľmi dobre.

Str2

Linn Perssonová zo Švédska na druhej streleckej položke zaváhala až dvakrát a celkom dlho sa tam zdržala. Nepôjde teda na prvé miesto.

Str2

Bez chyby si však na druhej položke, teda prvej v stojke, počínala Anaïs Chevalierová-Bouchetová z Francúzska.

Str2

Dunja Zdoucová z Rakúska si pokazila svoju streleckú formu a teraz raz chybuje. Mrzieť ju to však nemusí, je zatiaľ prvá, keďže opäť zaváhali Vittozziová aj Pidhrušná.

Str2

Bieloruska Hanna Solaová je už na druhej streleckej položke. Tam spravila až tri chyby a odpálila si tak dnes šancu na lepší výsledok.

Štart

Na trať sa dostáva ďalšia z favoritiek a to Marte Olsbuová Röiselandová z Nórska! Určite by rada rozšírila svoju medailovú zbierku.

Str1

Jej krajanka Julia Simonová takisto zaváhala, ale iba raz. Bžecky je však na tom celkom fajn a tak ju jedna trestná minúta až tak bolieť nemusí.

Str1

Nezačala však dobre Justine Braisazová-Bouchetová z Francúzska. Strieľala veľmi dlho a spravila až dve chyby.

Str1

Česká reprezentantka ide napokon na predbežné prvé miesto po prvej streľbe! Priam ideálny začiatok pre Charvátovú.

Str1

Franziska Preussová z Nemcka na prvej položke bez chyby a podobne si počínala aj Lucie Charvátová z Česka.

Štart

Na strelnici to teda pribúda a pozrime sa ešte na štart. Elvira Öbergová zo Švédska sa teraz dostáva na trať, bola ako 27 pretekárka v poradí.

Str1

Paulína Fialková má za sebou prvú streleckú položku! Spravila na nej dve chyby a to sú dve trestné minúty, to nie je dobrý začiatok!

Str1

Čisto teraz strieľala Linn Perssonová zo Švédska a ide na prvé miesto, keďže je rýchlejšia než Zdoucová.

Str1

Nie zrovna najlepšie začala Anaïs Chevalierová-Bouchetová z Francúzska, ktorá si pripisuje jednu trestnú minútu. Ešte to však nič hrozného neznamená.

Str1

Hanna Solaová rovnako s jednou chybou, ide na predbežné druhé miesto za prvou Zdoucovou.

Str1

Olena Pidhrušná chybovala raz a predbežne je na treťom mieste.

Str1

Už aj Dunja Zdoucová z Rakúska má za sebou prvú streleckú položku. V stíhačke nechybovala ani raz a Zdoucová teraz trafila všetky terče.

Str1

Talianska reprezentantka Lisa Vittozziová má za sebou prvú streľbu, ktorá je v ľahu. Napokon spravila dve chyby a to sú dve trestné minúty.

2.1km

Ale Hanna Solaová je na tomto medzičase rýchlejšia o 14 sekúnd a tak vyhráva na tomto úseku! Bieloruska vstúpila do preteku veľmi dobre.

2.1km

Ukrajinka Pidhrušná sa dostáva na medzičas po 21000 metroch a je pomalšia o 4 sekundy v porovnaní s Vittozziovou.

Štart

Na trať sa dostala už aj Dorothea Wiererová z Talianska, teda obhajkyňa zlatej medaile z minulého roka. Takže 10 pretekárok je už na trati.

Štart

Slovensko už má na trati svojho prvého zástupcu, držíme Paulíne Fialkovej palce, aby dnes opäť vybojovala pekný výsledok ako tomu bolo v šprinte!

1.4km

Lisa Vittozziová z Talianska je už na medzičase po 14000 petroch. Zatiaľ jej čas nemáme s kým porovnať.

Štart

Postupne pribúdajú na trati ďalšie pretekárky, čoskoro sa tie prvé dostanú na prvý medzičas.

Štart

Jednou z dnešných favoritiek je určite Anaïs Chevalierová-Bouchetová z Francúzska. Tá už má na svojom konte dokonca dve medaile a dnes môže svoju zbierku rozšíriť.

Štart

Hanna Solaová z Bieloruska má už jednu medailu zo šprintu, ale nedarilo sa jaj potom v stíhačke. Uvidíme, ako sa predvedie dnes.

Štart

Rakúska reprezentantka Dunja Zdoucová má už jednu medailu a to zo zmiešanej štafety. Teraz sa dostala ako tretia v poradí.

Štart

Svojho zástupcu na trať vyslala Ukrajina, Olena Pidhrušná dnes môže určite prekvapiť.

Štart

Ako prvá sa dnes na trať dostala Lisa Vittozziová z Talianska.

Individuálne preteky žien na 15 km sa práve začali!

Na štarte v slovinskej Pokljuke je už všetko pripravené. Čoskoro sa tento pretek môže začať, prajem príjemný športový zážitok!

Prajem príjemné športové popoludnie všetkým fanúšikom biatlonu. Svetový šampionát dnes pokračuje vytrvalostnými pretekmi žien na 15 km. Slovensko v ňom budú zastupovať Paulína Fialková (štartovné číslo 9), Ivona Fialková (štartovné číslo 55) a Veronika Machyniaková (štartovné číslo 74). Verme, že naše dievčatá zabojujú o čo najlepší výsledok. Zatiaľ si prezrite štartovnú listinu, krátko pred štartom sa znova prihlásime.

Štartovná listina:

 1. Lisa Vittozziová (ITA)
 2. Olena Pidhrušná (UKR)
 3. Dunja Zdoucová (AUT)
 4. Hanna Solaová (BLR)
 5. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
 6. Johanna Talihärmová (EST)
 7. Linn Perssonová (SWE)
 8. Lena Häckiová (SUI)

9. Paulina Fialková (SVK)
10. Dorothea Wiererová (ITA)
11. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
12. Franziska Preussová (GER)
13. Lucie Charvátová (CZE)
14. Dzinara Alimbekavová (BLR)
15. Milena Todorovová (BUL)
16. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
17. Baiba Bendiková (LAT)
18. Julia Simonová (FRA)
19. Mari Ederová (FIN)
20. Uljana Kajševová (RBU)
21. Ida Lienová (NOR)
22. Hanna Öbergová (SWE)
23. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
24. Fujuko Tačizakiová (JPN)
25. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
26. Alina Stremousová (MDA)
27. Elvira Öbergová (SWE)
28. Natalja Kočerginová (LTU)
29. Vanessa Hinzová (GER)
30. Emma Lunderová (CAN)
31. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
32. Clare Eganová (USA)
33. Denise Herrmannová (GER)
34. Maren Hammerschmidtová (GER)
35. Elena Chirkovová (ROU)
36. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
37. Daniela Kadevová (BUL)
38. Linian Wei-Lin Colebournová (AUS)
39. Markéta Davidová (CZE)
40. Eva Puskarčíková (CZE)
41. Jelena Kručinkinová (BLR)
42. Nika Blaženićová (CRO)
43. Kamila Żuková (POL)
44. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
45. Tiril Eckhoffová (NOR)
46. Michela Carraraová (ITA)
47. Julia Schwaigerová (AUT)
48. Tatjana Akimovová (RBU)
49. Galina Višněvská-Šeporenková (KAZ)
50. Johanna Skottheimová (SWE)
51. Suvi Minkkinenová (FIN)
52. Ukaleq Astri Slettemarková (GRL)
53. Tuuli Tomingasová (EST)
54. Amanda Lightfootová (GBR)
55. Ivona Fialková (SVK)
56. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
57. Sari Maedaová (JPN)
58. Lotte Lieová (BEL)
59. Anais Bescondová (FRA)
60. Megan Bankesová (CAN)
61. Alla Gilenková (MDA)
62. Susan Dunkleeová (USA)
63. Polona Klemenčičová (SLO)
64. Julija Džimová (UKR)
65. Anna Frolinová (KOR)
66. Sanita Bulinaová (LAT)
67. Selina Gasparinová (SUI)
68. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
69. Rieke De Maeyerová (BEL)
70. Ana Larisa Cotrușová (ROU)
71. Vita Semerenková (UKR)
72. Regina Ojaová (EST)
73. Larisa Kuklinová (RBU)
74. Veronika Machyniaková (SVK)
75. Elisa Gasparinová (SUI)
76. Lea Einfaltová (SLO)
77. Marija Zdravkovová (BLR)
78. Annija Keita Sabuleová (LAT)
79. Irene Lardschneiderová (ITA)
80. Venla Lehtonenová (FIN)
81. Či-hi Mun (KOR)
82. Katharina Innerhoferová (AUT)
83. Nadia Moserová (CAN)
84. Anna Mąkaová (POL)
85. Irina Kručinkinová (BLR)
86. Ljudmila Achatovová (KAZ)
87. Jessica Jislová (CZE)
88. Anika Kožicaová (CRO)
89. Jurie Tanakaová (JPN)
90. Anastasija Merkušinová (UKR)
91. Federica Sanfilippová (ITA)
92. Ziva Klemenčičová (SLO)
93. Světlana Mironovová (RBU)
94. Chloe Levinsová (USA)
95. Sarah Beaudryová (CAN)
96. Kinga Zbylutová (POL)
97. Irene Cadurischová (SUI)
98. Erika Jänkäová (FIN)

Vítame vás pri sledovaní dnešného onlajn textového prenosu z Majstrovstiev sveta v biatlone. U žien pokračuje šampionát individuálnym pretekom na 15 km, ktorý sa začína o 12:05.

Po zmiešaných štafetách, šprinte a stíhačky nás čaká v rámci MS ďalší pretek a tým je vytrvalostný, teda individuálny. Opäť to bude aj so slovenskou účasťou, u žien nás budú reprezentovať Paulína Fialková, Ivona Fialková a Veronika Machyniaková.

Určite budeme našim dievčatám držať palce, aby sa im darilo a potešili nás pekným výsledkom. Zatiaľ najepšie sa u žien darí Paulíne Fiakovej, ktorá v šprinte vybojovala 13. miesto a vyzeralo to, že v stíhačke ho ešte vylepší, žiaľ na poslednom streleckom stanovisku netrafila ani jeden terč a skončila tak dosť nízko.

Zlato z minulého roka bude obhajovať talianska reprezentantka Dorothea Wiererová, striebro vlani získala Vanessa Hinzová z Nemecka a bronz vtedy patril nórskej reprezentantke Marte Olsbuovej Roiselandovej.

Veríme, že uvidíme ďalší zaujímavý a kvalitný pretek, sledujte náš online prenos!

Vítame Vás pri on-line prenose. Udalosť sa začne o 12:05.

Štartovná listina::
1. Lisa Vittozziová (ITA)
2. Olena Pidhrušná (UKR)
3. Dunja Zdoucová (AUT)
4. Hanna Solaová (BLR)
5. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
6. Johanna Talihärmová (EST)
7. Linn Perssonová (SWE)
8. Lena Häckiová (SUI)
9. Paulina Fialková (SVK)
10. Dorothea Wiererová (ITA)
11. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
12. Franziska Preussová (GER)
13. Lucie Charvátová (CZE)
14. Dzinara Alimbekavová (BLR)
15. Milena Todorovová (BUL)
16. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
17. Baiba Bendiková (LAT)
18. Julia Simonová (FRA)
19. Mari Ederová (FIN)
20. Uljana Kajševová (RBU)
21. Ida Lienová (NOR)
22. Hanna Öbergová (SWE)
23. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
24. Fujuko Tačizakiová (JPN)
25. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
26. Alina Stremousová (MDA)
27. Elvira Öbergová (SWE)
28. Natalja Kočerginová (LTU)
29. Vanessa Hinzová (GER)
30. Emma Lunderová (CAN)
31. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
32. Clare Eganová (USA)
33. Denise Herrmannová (GER)
34. Maren Hammerschmidtová (GER)
35. Elena Chirkovová (ROU)
36. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
37. Daniela Kadevová (BUL)
38. Linian Wei-Lin Colebournová (AUS)
39. Markéta Davidová (CZE)
40. Eva Puskarčíková (CZE)
41. Jelena Kručinkinová (BLR)
42. Nika Blaženićová (CRO)
43. Kamila Żuková (POL)
44. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
45. Tiril Eckhoffová (NOR)
46. Michela Carraraová (ITA)
47. Julia Schwaigerová (AUT)
48. Tatjana Akimovová (RBU)
49. Galina Višněvská-Šeporenková (KAZ)
50. Johanna Skottheimová (SWE)
51. Suvi Minkkinenová (FIN)
52. Ukaleq Astri Slettemarková (GRL)
53. Tuuli Tomingasová (EST)
54. Amanda Lightfootová (GBR)
55. Ivona Fialková (SVK)
56. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
57. Sari Maedaová (JPN)
58. Lotte Lieová (BEL)
59. Anais Bescondová (FRA)
60. Megan Bankesová (CAN)
61. Alla Gilenková (MDA)
62. Susan Dunkleeová (USA)
63. Polona Klemenčičová (SLO)
64. Julija Džimová (UKR)
65. Anna Frolinová (KOR)
66. Sanita Bulinaová (LAT)
67. Selina Gasparinová (SUI)
68. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
69. Rieke De Maeyerová (BEL)
70. Ana Larisa Cotrușová (ROU)
71. Vita Semerenková (UKR)
72. Regina Ojaová (EST)
73. Larisa Kuklinová (RBU)
74. Veronika Machyniaková (SVK)
75. Elisa Gasparinová (SUI)
76. Lea Einfaltová (SLO)
77. Marija Zdravkovová (BLR)
78. Annija Keita Sabuleová (LAT)
79. Irene Lardschneiderová (ITA)
80. Venla Lehtonenová (FIN)
81. Či-hi Mun (KOR)
82. Katharina Innerhoferová (AUT)
83. Nadia Moserová (CAN)
84. Anna Mąkaová (POL)
85. Irina Kručinkinová (BLR)
86. Ljudmila Achatovová (KAZ)
87. Jessica Jislová (CZE)
88. Anika Kožicaová (CRO)
89. Jurie Tanakaová (JPN)
90. Anastasija Merkušinová (UKR)
91. Federica Sanfilippová (ITA)
92. Ziva Klemenčičová (SLO)
93. Světlana Mironovová (RBU)
94. Chloe Levinsová (USA)
95. Sarah Beaudryová (CAN)
96. Kinga Zbylutová (POL)
97. Irene Cadurischová (SUI)
98. Erika Jänkäová (FIN)