Norbert Gombos Slovensko
0 : 3
6:7 , 3:6 , 3:6
Diego Sebastian Schwartzman Argentína

Norbert Gombos začal zápas vo veľkom štýle. Za stavu 5:2 podával na víťazstvo v prvom sete, ale stratil podanie. Následne mohol set ukončiť pri súperovom podaní, ale ani to sa nepodarilo. Zlyhal aj na tretí pokus a odvtedy to s ním išlo z kopaca. Prvý set prehral v tajbrejku a zvyšné dva sety až tak veľký odpor nekládol, ukázala sa proste väčšia kvalita súpera. Aj tak si však slovenský tenista zaslúži pochvalu a uznanie za to čo predviedol na tomto podujatí.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera!

Koniec zápasu

3:6

GEM, SET, ZÁPAS Diego Sebastian Schwartzman! Argentínčan využil druhý mečabal a stáva sa víťazom tretieho kola tohto ročníka French Open, keď rovnakým pomerom 6:3 získal aj druhý set.

40-A

Diego Sebastian Schwartzman získava druhý mečbal!

40-40

Gombos predviedol rýchly nábeh na sieti a mečbal odvrátil.

30-40

Diego Sebastian Schwartzman získava mečbal!

30-30

Gombos dobrým pohybom na sieti vyrovnáva na 30:30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Loptu získava Schwartzman.

15-15

Po 15, Schwartzmanov úder išiel do autu.

0-15

Schwartzman si pomohol servisom a dôležité podanie tak začal úspešne.

3:5

Norbert Gombos znižuje po priamom bode na 3:5! Diego Sebastian Schwartzman však má servis na ukončenie zápasu.

A-40

Po returne súpera reagoval Gombos pekným volejom a získava ďalší gembal.

40-40

A-40

Schwartzman od čiary poslal úder do pásky, tretí gembal pre Gombosa.

40-40

Dvojchyba! Takže tento gem stále nekončí.

A-40

Na sieti zahral Slovák presný smeč a získava tak druhý gembal.

40-40

Gombos však poslal úder len do autu a tak ideme na zhodu.

40-30

Je tu gembal na udržanie sa v tomto zápase.

30-30

Po 30 na oboch stranách. Tak uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Gombos poslal presný forhend na čiaru, je znížené na rozdiel jedného fiftínu.

0-30

Diego Sebastian Schwartzman poslal presný úder do protipohybu nášho tenistu a možno to vyzerá na posledný gem tohto zápasu.

0-15

2:5

Koniec prestávky, podávať bude Norbert Gombos.

2:5

Nasleduje prestávka a výmena strán.

2:5

Od siete to Argentínčan ukončil famózne a vyhráva 5:2 v treťom sete! Norbert Gombos musí podávať na udržanie sa v tomto zápase.

40-A

40-40

Gombos poslal úder do pásky a je už pekne nervózny.

A-40

Druhý brejkbal pre Slováka!

40-40

Slovák zahral dlhý úder len do autu a tak stráca brejkbal, znova ideme cez zhodu.

40-30

Norbert Gombos získava brejkbal!

30-30

Presný return od nášho tenistu, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Gombos ukončil dlhšiu výmenu od siete úspešne a znižuje na rozdiel jedného fiftínu.

0-30

0-15

Cestu za potvrdením brjeku zahájil Schwartzman úspešne.

2:4

Diego Sebastian Schwartzman si zobral stratené podanie späť a ujíma sa vedenia 4:2 v treťom sete!

40-A

Extrémne dlhá a náročná výmena v prospech Schwartzmana a ten tak získava brejkbal!

40-40

Schwartzman znova lepšie zahral na sieti a ide sa opäť cez zhodu.

40-30

Gombos umiestnil presný bekhend na čiaru a získava gembal na potvrdenei brejku.

30-30

Slovenský tensita od siete pokazil svoj úder a tento fiftín súperovi daroval. Po 30 na oboch stranách.

30-15

30-0

Gombos získava po presnom servise druhý fiftín v rade.

15-0

Cestu za potvrdením brejku odštartoval Gombos úspešne.

2:3

2:3

2:3

Do tretice všetko dobre! Norbert Gombos berie prvýkrát v treťom sete servis súpera a znižuje stav na 2:3!

A-40

Tretí brejkbal pre Gombosa!

40-40

Gombos od siete ukončil výmenu presne a ešte tento gem predlžuje ďalej.

40-A

Diego Sebastian Schwartzman získava po chybe nášho tenistu gembal.

40-40

Následne zahral argentísnky tenista presný úder na čiaru a aj druhý brejkbal je minulosťou.

40-30

Schwartzman si pomáha servisom a prvý brejkbla odvrátil.

40-15

Schwartzman zakončil dlhú výmenu len do pásky, musí tak čeliť dvom brejkbalom!

30-15

Slovák získava druhý fiftín v rade po presnom prechode na sieť.

15-15

Norbert Gombos zahral presný return, po 15 na oboch stranách.

0-15

1:3

Slovenský tenista odvrátil v tomto geme šesť brejkbalov! Znižuje tak na 1:3 a verme, že mu tento moment pomoze.

A-40

Gembal pre Gombosa.

40-40

Ani tento brejkbal nie je využitý! Gombos po presnom údere predlžuje dlhý gem ďalej.

40-A

40-40

Slovenský tenista zahral presný dropšot a tento dlhý gem tak ešte pokračuje ďalej.

40-A

Gombos mal v tejto výmene na vrch, ale úder po čiare je nepresný, loptička končí v aute a tak je tu piaty brejkbal!

40-40

Aj ten je nevyužitý, sme späť na zhode.

40-A

Je tu však aut z Gombosovej rakety a tak Schwartzman získava aj štvrtý brejkbal!

40-40

Po ese aj priamy bod, tri brejkbaly sú preč! Ide sa cez zhodu.

30-40

Gombos si pomohol esom a odvrátil aj druhú hrozbu.

15-40

Slovenský tenista umiestnil loptičku presne na čiaru, prvý brejkbal je odvrátený.

0-40

Gombosov úder končí za základnou čiarou, sú tu tri brejkbaly!

0-30

0-15

Schwartzman začína štvrtý gem v treťom sete presným returnom.

0:3

0:3

0:3

Return slovenského tenistu končí na páske! Diego Sebastian Schwartzman odvrátil dva brejkbaly, čím teda úspešne potvrdil brejk a vyhráva v treťom sete 3:0!

40-A

Schwartzman si znova pomáha servisom a získava gembal na potvrdenie brejku.

40-40

Dlhšiu výmenu zakončil Gombos úderom do tesného autu, pôjde sa cez zhodu.

40-30

Priamy bod, prvý brejkbal je odvrátený.

40-15

Ale teraz už Schwartzman ide čeliť dvom brejkbalom! Zrodí sa ribrejk?

30-15

Brejkbaly pre Gombosa zatial neprichádzajú, tento úder slovenský tensita z forhendu pokazil.

30-0

Loptu získava Gombos.

15-0

Schwartzman nezača cestu za potvrdením brejku úspešne.

0:2

Diego Sebastian Schwartzman čistou hrou berie prvý servis súpera v treťom sete a vyhráva 2:0!

0-40

Norbert Gombos sa previnil dvojchybou a tak sú tu tri brejkbaly pre súpera!

0-30

No a razom prehráva na servise o dva fiftíny, bude to mať v tomto geme náročné.

0-15

Gombos nezačína toto podanie úspešne, nezvládol ľahký úder.

0:1

Diego Sebastian Schwartzman si udržal prvý servis v treťom sete a ide do vedenia 1:0!

15-40

Argentínčan zahral presný forhend po čiare a získava dva gembaly.

15-30

15-15

Po 15 na oboch stranách, teraz si Schwartzman pomohol servisom.

15-0

Gombos získava prvý fiftín v treťom sete, zahral presný return z forhendu.

0:0

Koniec prestávky, podávať bude Diego Sebastian Schwartzman.

0:0

3:6

Diego Sebastian Schwartzman ukončil druhý set presným returnom a získava ho vo svoj prospech v pomere 6:3! Od polovice druhého setu sa už začína naplno prejavovať dominancia argentínskeho tenistu, ktorý vyhráva 2:0 na sety a v nasledujúcom sete môže spečatiť svoj postup.

0-40

Schwartzman získava tri setbaly!

0-30

Gombos chcel zahrať úder na čiaru, ale to mu nevyšlo a loptička putuje do autu.

0-15

Schwartzman z defenzívy sa presunul na sieť a presným bekhendom získava tento fiftín.

3:5

Argentínčas ukončil dlhú výmenu presne na čiaru a ide v druhom sete do vedenia 5:3! Norbert Gombos tak musí podávať na udržanie sa v druhej sade hry tohto zápasu.

40-A

Schwartzman od siete získava druhý gembal.

40-40

Gombosov return išiel presne na čiaru a ide sa cez zhodu.

30-40

Dlhú vymenu ukončil Schwartzman parádnym úderom z voleja a získava gembal.

30-30

Schwartzman sa previnil dvojchybou, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

15-15

Po 15 na oboch stranách, Gobmos po dlhšej dobre presne returnoval.

0-15

3:4

3:4

3:4

A ten už vyuižíva! Diego Sebastian Schwartzman vyhráva v druhom sete 4:3 a začína sa v tejto sade hry pre neho všetko vyvíjať ideálne.

30-40

Gombos odvrátil aj druhý brejkbal, Schwartzman má ešte jeden k dispozícií.

15-40

0-40

A následne nezvládol prechod na sieť a čelí trom brejkbalom!

0-30

Gombos spravil dvojchybu a na servise prehráva o dva fiftíny.

0-15

Schwartzman sa presunul na sieť a skráteným úderom získal tento fiftín.

3:3

Na druhý pokus bol už Schwartzman úspešný a vyrovnáva na 3:3 v druhom sete!

30-40

Gombos zvládol prechod na sieť a prvý gembal súpera odvrátil.

15-40

Argentínčan po returne súpera teraz reagoval presne a získava dva gembaly.

15-30

Schwartzman si pomohol servisom a znova vyhráva o jeden fiftín.

15-15

Po 15 na oboch stranách, Gombosov return bol presne umeistnený na čiaru.

0-15

3:2

3:2

3:2

Výborne! Norbert Gombos čistou hrou potvrdil brejk a vyhráva 3:2 v druhom sete!

40-0

Slovák má k dispozícií tri gembaly na potvrdenei brejku.

30-0

Je tu eso, Gombos vyhráva o dva fiftíny.

15-0

Gombos začína priamym bodom.

2:2

Gombos je však na druhý pokus úspešný a vyrovnáva na 2:2! Slovenský tensita bude podávať na potvrdenie brejku.

40-30

Schwartzman presným servisom odvrátil prvý brjekbal.

40-15

Norbert Gombos má k dispozícií dva brejkbaly!

30-15

Slovenský tenista po presnom prechode na sieť opäť vyhráva o jeden fiftín pri servise súpera.

15-15

15-0

Gombos zahral presný return z forhendu a fiftín putuje na jeho konto.

1:2

1:2

1:2

Norbert Gombos zahral presný forhend po čiare a získava prvý gem v druhom sete – 1:2!

40-30

Slovenský tensita získava gembal.

30-30

Druhý servis nášho tenistu bol neúspešný, po 30. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

30-15

30-0

Druhý fiftín v rade pre podávajúceho tenistu.

15-0

Norbert Gombos sa presunul rýchlo po servise na sieť a získava fiftín.

0:2

Tenista z Argentíny ukončil tento gem priamym bodom a po potvrdení brejku vyhráva 2:0 v druhom sete!

30-40

Diego Sebastian Schwartzman získava gembal na potvrdenie brejku.

30-30

Gombosov úder končí na páske, po 30.

30-15

Schwartzman zahral presný servis, znižuje na rozdiel jedného fiftínu.

30-0

Gombos získava druhý fiftín v rade a je blízko k zisku brejkbalov.

15-0

0:1

Norbert Gombos stráca hneď prvý servis v druhom sete! Diego Sebastian Schwartzman zahral presný forhend po čiare a ide do vedenia 1:0!

40-A

Schwartzman získava druhý brejkbal!

40-40

Ani teraz sme výmenu nevideli, Gombos zahral presný servis a ide sa cez zhodu.

30-40

Schwartzman si po presnom returne vybojoval brejkbal!

30-30

Po 30, tento servis bol už lepší. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Schwartzman zahral presný return pri druhom servise Gombosa.

15-15

Slovenský tenista spravil nevynútenú chybu, po 15 na oboch stranách.

15-0

Norbert Gombos zahájil druhý set priamym bodom.

0:0

0:0

6:7

Diego Sebastian Schwartzman vyhráva prvý set v tajbrejku! Norbert Gombos vyhrával 5:2 a podával na víťazstvo, postupne zahodil šesť setbalov v troch gemoch a v skrátenej hre už ťahal za kratší koniec! No uvidíme, akú stopu to na Gombosovi zanechá, verme, že sa dokáže z toho otriasť.

3-6

Argentínčan získava prvé setbaly v tomto zápase!

3-5

Diego Sebastian Schwartzman minibrejk potvrdil po vynútenej chybe nášho tenistu.

3-4

Schwartzman zahral presný return pri podaní súpera.

3-3

3-3

3-3

Tesný aut z rakety nášho tenistu po nevynútenej chybe.

3-2

Gombos získava ďalší minibrejk, potrebuje ho však už teraz potvrdiť.

2-2

Priamy bod, 2:2 v tajbrejku.

2-1

1-1

Gombos ho však nepotvrdil, Schwartzman zahral tenisové prasiatko.

1-0

Hneď v jeho úvode získava slovneský tenista minibrejk!

6:6

Norbert Gombos čisrou hrou vyrovnal na 6:6 a o osude prvého setu musí rozhodnúť tajbrejk!

40-0

30-0

Schwartzmanov úder končí v aute, Gombos vyhráva o dva fiftíny.

15-0

Norbert Gombos začína dôležitý servis priamym bodom.

5:6

5:6

5:6

Argentínsky tenista esom ukončil tento gem, potvrdil brejk a vyhráva 6:5 v prvom sete! Norbert Gombos tak po zahodených setbaloch ide podávať na udržanie sa v prvom sete a vynútenie si tajbrejku.

15-40

0-40

Diego Sebastian Schwartzman má k dispozícií tri gembaly na potvrdenie brejku.

0-30

Gombosov dlhý úder končí v aute, druhý fiftín v rade pre podávajúceho hráča.

0-15

Argentínčan je tak v lepšej psychickej pohode a začína priamym bodom tento servis.

5:5

Diego Sebastian Schwartzman získal tri gemy v rade a predlžuje prvý set! Norbert Gombos dvakrát podával na víťazstvo v prvom sete, setbaly mal aj pri súperovom podaní, ale pokračujeme v úvodnej sade tohto zápasu ďalej.

40-A

Dlhú výmenu zakončil Gombos do autu a získava tak ďalší brejkbal na udržanie sa v prvom sete!

40-40

Ani šiesty setbal Gombos nevyužil! Ide sa znova cez zhodu, odkedy išiel podávať na víťazstvo, je pre nášho tenistu zvyšok prvého setu zakliaty.

40-30

Po priamom bode prichádza setbal pre Gombosa!

30-30

Po 30, Gombos zahral ďalší víťazný úder. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

15-15

Na sieti bol teraz Gombos úspešný, po 15 na oboch stranách.

0-15

Diego Sebastian Schwartzman získava tento fiftín po dvojchybe nášho tenistu.

5:4

5:4

5:4

5:4

Aut z rakety nášho tenistu, Diego Sebastian Schwartzman potvrdil brejk a znížil na 4:5 v prvom sete! Norbert Gombos však ide aj po druhýkrát podávať na víťazstvo v úvodnej sade tohto zápasu.

40-A

Priamy bod a Schwartzman získava gembal na potvrdenie brejku.

40-40

Gombosov úder zastavila páska, naspäť na zhodu. Slovenskému tenistovi sa nedarí ukončiť prvý set.

A-40

Norbert Gombos dostal súpera pod tlak a získava celkovo piaty setbal v prvom sete!

40-40

Diego Sebastian Schwartzman si znova pomohol presným servisom a opäť sa pôjde cez zhodu.

40-30

Priamy bod, prvý setbal je preč.

40-15

Aut z rakety podávajúceho tenistu a Norbert Gombos získava pri servise súpera dva setbaly! Tak, snáď sa mu to teraz podarí využiť.

30-15

Nádhera! Krásnu výmenu ukončil Gombos presne na čiaru a získava druhý fiftín v rade.

15-15

Norbert Gombos zahral presný forhend po čiare a je to po 15.

0-15

5:3

Diego Sebastian Schwartzman je na druhý pokus úspešný a po ťažkej výmene predlžuje prvý set! Prvýkrát získava podanie Gombosa v tomto zápase – 5:3!

40-A

Argentínčan získava druhý brejkbal!

40-40

Gombos zahral presný servis a po priamom bode sme späť na zhode.

40-A

Diego Sebastian Schwartzman získava brejkbal na udržanie sa v prvom sete a to po presnom forhendovom returne!

40-40

Forhend nášho tenistu je v aute a tak aj druhý setbal je preč. Pôjde sa po druhýkrát v tomto zápase cez zhodu.

40-30

Prvý setbal je minulosťou, Schwartzman zahral presný forhend na čiaru.

40-15

Norbert Gombos si pomáha servisom a získava dva setbaly!

30-15

15-15

Dlhšiu výmenu zakončil Gombos len do pásky, po 15 na oboch stranách.

15-0

Slovenský reprezentant musel cez druhý servis, ktorý však zvládol a dôležité podanie začal úspešne.

5:2

5:2

5:2

Slovenský tenista je na druhý pokus úspešný keď na jeho bekhend súper nedokázal reagovať a berie si jeho druhé podanie v prvom sete! Norbert Gombos vyhráva 5:2 a ide podávať na víťazstvo v úvodnej sade tohto zápasu.

40-30

40-15

Dva brejkbaly! Gombos zahral presný return a súper je pod veľkým tlakom, môže stratiť druhý servis v tomto zápase.

30-15

Norbert Gombos znova vyhráva v tomto geme o jeden fiftín, Schwartzman poslal dlhý úder len do autu. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-15

Po 15, teraz to bol tesný aut z GOmbosovej rakety.

15-0

Slovenský tenista pokračuje vo výbornom výkone ďalej, pri tomto podaní súpera zahral presný return z bekhendu.

4:2

Pome! Typická hláška našich tenistov, Norbert Gombos ide čistou hrou do vedenia 4:2 v prvom sete!

40-0

Norbert Gombos si pomáha serviso ma získava tri gembaly.

30-0

Následne pokračoval presným bekhendom na čiaru a vyhráva o dva fiftíny.

15-0

Schwartzman spravil nevynútenú chybu, tento servis zahájil Gombos úspešne.

3:2

3:2

3:2

Nízky úder nášho tenistu putoval do autu, Diego Sebastian Schwartzman si tak tento servis udržal a znižuje v prvom sete na 2:3 z jeho pohľadu!

40-A

Výhoda Schwartzman a druhý gembal pre podávajúceho hráča.

40-40

Ale ten nevyužíva! Norbert Gombos zahral presný bekhend po čiare a prvýkrát v tomto zápase sa ide cez zhodu.

30-40

Druhý zatiaľ neprichádza, Argentínčan si pomáha servisom a získava gembal.

30-30

Po 30 na oboch stranách, Schwartzman reagoval na return súpera nepresne. Pri tomto stave získal nedávno Gombos prvý brejkbal.

15-30

15-15

Gombos predviedol výborný nábeh na sieť a donútil tak súpera chybovať, ľahký úder poslal Schwartzman len do pásky.

0-15

Diego Sebastian Schwartzman sa po servise presunul na sieť a presným smečom získava tento fiftín.

3:1

Slovenský tenista však napokon brejk potvrdil a ide do vedenia 3:1 v prvom sete! Výborný štart proti veľkému favoritovi, ale stále musí pokračovať v zodpovednom výkone.

40-30

Gombos sa previnil dvojchybou a tak stráca prvý gembal.

40-15

Sú tu dva gembaly na potvrdenie brejku po priamom bode z podania.

30-15

Norbert Gombos bol skorej na sieti a opäť ide do vedenia o jeden fiftín.

15-15

Po 15, Schwartzman zahral presný return.

15-0

Priamym bodom odštartoval Gombos cestu za potvrdením brejku.

2:1

2:1

2:1

Brejk je na svete! Ako prvý ho získava v tomto zápase náš tenista, Schwartzmanov nízky úder zastavila páska a Norbert Gombos vyhráva 2:1 v prvom sete!

40-30

Krásny bekhend na čiaru od Gombosa a slovenský tenista získava brejkbal!

30-30

Po 30 na oboch stranách, Schwartzman spravil dvojchybu. Uvidíme, čo bude nasledovať ďalej.

15-30

Schwartzman si znova pomáha servisom.

15-15

Gombos sa výborne presunul k sieti a skráteným úderom vyrovnal na 15:15.

0-15

Schwartzman začína tretí gem v prvom sete priamym bodom.

1:1

Aj Norbert Gombos ukončil svoje prvé podanie v zápase víťazným úderom, čím vyrovnal na 1:1 v prvom sete!

40-15

Čistá hra to nebude, Schwartzman zahral presný return z forhendu.

40-0

Priamy bod pre slovenského tenistu a tak tu máme tri gembaly.

30-0

15-0

Schwartzmanov return putoval do autu, Gombos začína svoj prvý servis v tomto zápase úspešne.

0:1

Argentínčan ukončil prvý gem víťazným bekhendom a ujíma sa vedenia 1:0 v prvom sete!

15-40

Dva gembaly po priamom bode.

15-30

Diego Sebastian Schwartzman získava druhý fiftín v rade, poslal úder do protipohybu nášhi tenistu.

15-15

Po 15 na oboch stranách, znova musel Schwartzman cez druhý servis, potom však už Noro poslal loptičku len do pásky.

15-0

Norbert Gombos získava prvý fiftín v tomto zápase, Schwartzman musel cez druhý servis a ten mu následne náš tenista úspešne zreturnoval.

0:0

Ako prvý začne na servise Diego Sebastian Schwartzman z Argentíny, prajem príjemný športový zážitok!

Norbert Gombos a Diego Sebastian Schwartzman sú už na kurte a venujú sa svojej rozcvičke, po nej už môže zápas začať.

Prajem príjemný športový večer všetkým fanúšikom tenisu! Dnes pokračuje dianie na grandslamovom podujatí French Open a do tretieho kola mužskej dvojhry sa dostal aj na veľké prekvapenie slovenský tenista Norbert Gombos. Do cesty sa mu postaví Diego Sebastian Schwartzman, ktorý je v rebríčku ATP na 14. mieste a je tam veľkým favoritom tohto zápasu. My však budeme samozrejme držať palce nášmu tenistovi.

Prerušené zápasy už pokračujú ďalej. Predpokladaný začiatok zápasu mezdi Norbertom Gombosom a Diegom Sebastianom Schwartzmanom je o 18:00.

Kvôli dažďu sa muselo viacero zápasov prerušiť. Je teda zatiaľ otázne, kedy sa na kurt dostanú Norbert Gombos a Diego Sebastian Schwartzman.

Vítam všetkých priaznivcov tenisu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá Norbert Gombos a Diego Sebastian Schwartzman. Predbežný začiatok je naplánovaný na 14:30.

Norbert Gombos
Slovenský tenista má antuku rád a vie na nej zahrať dobrý tenis, ale pred Roland Garros na nej neodohral žiaden prípravný turnaj alebo zápas. Takže od US Open, kde potrápil a trochu smolne vypadol v druhom kole s Čiličom v štyroch setoch, neodohral žiaden zápas. Na antuke odohral Gomboš v tejto sezóne celkovo deväť zápasov a prehral až trikrát.

Norbert predvádza na French Open fantastický výkon, aktuálne 106. hráč svetového rebríčka postúpil už do tretieho kola, keď za sebou nechal chorvátskeho tenistu Čoriča (27. pozícia v ATP) a
rakúskeho tenistu Rodionova (170. pozícia v ATP).

Diego Sebastian Schwartzman
Argentísky tenista je hráčom v TOP 20, aktuálne je presne na 14. mieste. V prvých dvoch kolách na French Open nestratil ani set a presvedčivo tak postúpil do tretieho kola. Schwartzmanovim najlepším výsledkom na French Open je štvrťfinálové z roku 2018. Argentínčan hráva aj štvorhru, v tejto kategórie na French Open dosiahol semifinálovú métu.

Veľkým favoritom tohto zápasu je Diego Sebastian Schwartzman. My však budeme nášmu tenistovi držať palce, aby sa opäť postaral o senzačný výsledok. Sledujte náš online prenos.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:30.