Majstrovstvá sveta v biatlone
19.02.2020 o 14:15
Vítěz: M. Fourcade (FRA)
Štadión: Arena Alto Adige
Konečné pořadí::
1. Martin Fourcade (FRA) 49:43,1 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +57,0 (2)
3. Dominik Landertinger (AUT) +1:22,1 (1)
4. Jakov Fak (SLO) +1:30,2 (1)
5. Benjamin Weger (SUI) +2:25,5 (2)
6. Tarjei Bø (NOR) +2:33,6 (3)
7. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:35,6 (4)
8. Leif Nordgren (USA) +3:04,3 (0)
9. Johannes Dale (NOR) +3:20,1 (4)
10. Sebastian Samuelsson (SWE) +3:35,3 (2)
11. Nikita Poršněv (RUS) +3:53,3 (2)
12. Benedikt Doll (GER) +3:54,7 (4)
13. Lukas Hofer (ITA) +3:55,1 (4)
14. Jevgenij Garaničev (RUS) +3:59,9 (3)
15. Alexandr Loginov (RUS) +4:06,9 (5)
16. Ondřej Moravec (CZE) +4:07,0 (3)
17. Peppe Femling (SWE) +4:09,7 (2)
18. Krasimir Anev (BUL) +4:13,1 (2)
19. Fabien Claude (FRA) +4:14,1 (19)
20. Christian Gow (CAN) 4:16,7 (4)
21. Philipp Horn (GER) 4_23,0 (4)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +4:32,4 (4)
23. Michal Krčmář (CZE) +4:35,2 (3)
24. Sean Doherty (USA) +4:37,3 (5)
25. Florent Claude (BEL) +4:52,2 (2)
26. Johannes Kühn (GER) +4:54,3 (5)
27. Felix Leitner (AUT) +4:59,5 (5)
28. Jules Burnotte (CAN) +4:59,6 (3)
29. Martin Ponsiluoma (SWE) +5:06,4 (4)
30. Karol Dombrovski (LTU) +5:11,9 (1)
31. Sergej Semjonov (UKR) +5:14,3 (4)
32. George Buta (ROU) +5:16,7 (2)
33. Klemen Bauer (SLO) +5:17,7 (4)
34. Anton Smolski (BLR) +5:19,4 (3)
35. Rene Zachna (EST) +5:30,4 (1)
36. Artěm Prima (UKR) +5:34,1 (4)
37. Łukasz Szczurek (POL) +5:35,0 (3)
38. Thierry Langer (BEL) +5:58,6 (3)
39. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL) +5:59,7 (2)
40. Simon Eder (AUT) +6:03,1 (4)
...
67. Šimon Bartko (SVK) +8:09,6 (6)
70. Jakub Štvrtecký (CZE) +8:20,6 (6)
71. Martin Otčenáš (SVK) +8:30,9 (5)
78. Michal Šíma (SVK) +9:29,3 (5)
89. Michal Šlesingr (CZE) +11:25,4 (7)
Pořadí po čtvrté střelbě::
1. Martin Fourcade (FRA) 40:29.1 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +38.0 (2)
3. Jakov Fak (SLO) +1:08.7 (1)
4. Dominik Landertinger (AUT) +1:26.1 (1)
5. Benjamin Weger (SUI) +2:09.7 (2)
6. Leif Nordgren (USA) +2:29.4 (0)
Konečné pořadí po třetí střelbě::
1. Martin Fourcade (FRA) 29:38.3 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +30.5 (1)
3. Dominik Landertinger (AUT) +55.1 (0)
4. Tarjei Bø (NOR) +1:15.5 (1)
5. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:25.0 (1)
6. Jakov Fak (SLO) +1:32.7 (1)
...
9. Ondřej Moravec (CZE) +2:13.0 (1)
24. Michal Krčmář (CZE) +3:20.3 (2)
41. Šimon Bartko (SVK) +4:21.0 (3)
80. Michal Šíma (SVK) +6:37.5 (4)
84. Jakub Štvrtecký (CZE) +7:06.1 (5)
87. Martin Otčenáš (SVK) +7:38.0 (5)
91. Michal Šlesingr (CZE) +8:21.8 (6)
Konečné pořadí po druhé střelbě::
1. Martin Fourcade (FRA) 19:36.4 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +35.4 (1)
3. Dominik Landertinger (AUT) +51.9 (0)
4. Alexandr Loginov (RUS) +53.7 (1)
5. Christian Gow (CAN) +1:00.5 (1)
6. Benedikt Doll (GER) +1:06.5 (1)
...
19. Ondřej Moravec (CZE) +1:42.4 (1)
21. Michal Krčmář (CZE) +1:46.1 (1)
38. Šimon Bartko (SVK) +2:44.4 (2)
60. Michal Šíma (SVK) +3:29.2 (2)
78. Michal Šlesingr (CZE) +4:19.9 (3)
84. Martin Otčenáš (SVK) +4:40.8 (3)
87. Jakub Štvrtecký (CZE) +5:18.4 (4)
Konečné pořadí po první střelbě::
1. Tarjei Bø (NOR) 9:43.1 (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +0.4 (0)
3. Martin Fourcade (FRA) +4.7 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +6.9 (0)
5. Jakov Fak (SLO) +7.3 (0)
...
14. Ondřej Moravec (CZE) +20.6 (0)
16. Šimon Bartko (SVK) +23.1 (0)
17. Michal Krčmář (CZE) +23.2 (0)
27. Michal Šlesingr (CZE) +34.8 (0)
31. Michal Šíma (SVK) +39.1 (0)
68. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:39.6 (1)
92. Martin Otčenáš (SVK) +2:51.1 (2)
Startovní listina::
1. Thierry Langer (BEL)
2. Ahti Toivanen (FIN)
3. Sean Doherty (USA)
4. Serafin Wiestner (SUI)
5. Dominik Landertinger (AUT)
6. Jakub Štvrtecký (CZE)
7. Alexandr Loginov (RUS)
8. Sergej Semjonov (UKR)
9. Jesper Nelin (SWE)
10. Dominik Windisch (ITA)
11. Grzegorz Guzik (POL)
12. Sergej Bočarnikov (BLR)
13. Klemen Bauer (SLO)
14. Fabien Claude (FRA)
15. Scott Gow (CAN)
16. Jevgenij Garaničev (RUS)
17. Artěm Prima (UKR)
18. Ondřej Moravec (CZE)
19. Martin Otčenáš (SVK)
20. Stavre Jada (MKD)
21. Tarjei Bø (NOR)
22. Apostolos Angelis (GRE)
23. Jakov Fak (SLO)
24. Rene Zachna (EST)
25. Soma Gyallai (HUN)
26. Felix Leitner (AUT)
27. Timofej Lapšin (KOR)
28. Łukasz Szczurek (POL)
29. Vladimir Iliev (BUL)
30. Martin Fourcade (FRA)
31. Johannes Dale (NOR)
32. Florent Claude (BEL)
33. Leif Nordgren (USA)
34. Karol Dombrovski (LTU)
35. Sebastian Samuelsson (SWE)
36. Mikito Tačizaki (JPN)
37. Simon Desthieux (FRA)
38. Alexandr Muchin (KAZ)
39. Cornel Puchianu (ROU)
40. Milos Colic (BIH)
41. Lukas Hofer (ITA)
42. Zana Oztunc (TUR)
44. Nikita Poršněv (RUS)
45. Benjamin Weger (SUI)
46. Arnd Peiffer (GER)
47. Fang-ming Čcheng (CHN)
48. Benedikt Doll (GER)
49. Vinny Fountain (GBR)
50. Giuseppe Montello (ITA)
51. Quentin Fillon Maillet (FRA)
52. Johannes Kühn (GER)
53. Roberts Slotinš (LAT)
54. Johannes Thingnes Bø (NOR)
55. Anton Smolski (BLR)
56. Roberto Piqueras Garcia (ESP)
57. Jeremy Finello (SUI)
58. Ajlan Rastić (SRB)
59. Jules Burnotte (CAN)
60. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
61. Julian Eberhard (AUT)
62. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
63. Dávid Panyik (HUN)
64. Martin Ponsiluoma (SWE)
65. Ruslan Tkalenko (UKR)
66. George Buta (ROU)
67. Thomas Bormolini (ITA)
68. Ťin-le Tchang (CHN)
69. Džujn Čcho (KOR)
70. Kosuke Ozaki (JPN)
71. Danil Beletskij (KAZ)
72. Vytautas Strolia (LTU)
73. Eduard Latypov (RUS)
74. Philipp Horn (GER)
75. Michal Krčmář (CZE)
76. Tom Lahaye-Goffar (BEL)
77. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
78. Jake Brown (USA)
79. Anton Sinapov (BUL)
80. Rok Tršan (SLO)
81. Raman Jaljotnau (BLR)
82. Šimon Bartko (SVK)
83. Philipp Nawrath (GER)
84. Kalev Ermits (EST)
85. Olli Hiidensalo (FIN)
86. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
87. Krešimir Crnkovič (CRO)
88. Michal Šlesingr (CZE)
89. Simon Eder (AUT)
90. Anton Dudčenko (UKR)
91. Kristo Siimer (EST)
92. Thierry Chenal (ITA)
93. Mario Dolder (SUI)
94. Denis Şerban (ROU)
95. Tomas Kaukenas (LTU)
96. Peppe Femling (SWE)
97. Miha Dovžan (SLO)
98. Paul Schommer (USA)
99. Maxim Varabej (BLR)
100. Aidan Millar (CAN)
101. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
102. Michal Šíma (SVK)
103. Dimitar Gerdžikov (BUL)
104. Sergej Sirik (KAZ)
105. Šóhej Kodama (JPN)
Průběžné pořadí SP::
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA)
4. Fabien Claude (FRA)
5. Tarjei Bø (NOR)
6. Simon Desthieux (FRA)
7. Benjamin Weger (SUI)
8. Alexandr Loginov (RUS)
9. Benedikt Doll (GER)
10. Simon Eder (AUT)
...
17. Ondřej Moravec (CZE)
44. Michal Krčmář (CZE)
48. Jakub Štvrtecký (CZE)
54. Martin Otčenáš (SVK)
56. Michal Šlesingr (CZE)
1. Martin Fourcade (FRA) 49:43,1 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +57,0 (2)
3. Dominik Landertinger (AUT) +1:22,1 (1)
4. Jakov Fak (SLO) +1:30,2 (1)
5. Benjamin Weger (SUI) +2:25,5 (2)
6. Tarjei Bø (NOR) +2:33,6 (3)
7. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:35,6 (4)
8. Leif Nordgren (USA) +3:04,3 (0)
9. Johannes Dale (NOR) +3:20,1 (4)
10. Sebastian Samuelsson (SWE) +3:35,3 (2)
11. Nikita Poršněv (RUS) +3:53,3 (2)
12. Benedikt Doll (GER) +3:54,7 (4)
13. Lukas Hofer (ITA) +3:55,1 (4)
14. Jevgenij Garaničev (RUS) +3:59,9 (3)
15. Alexandr Loginov (RUS) +4:06,9 (5)
16. Ondřej Moravec (CZE) +4:07,0 (3)
17. Peppe Femling (SWE) +4:09,7 (2)
18. Krasimir Anev (BUL) +4:13,1 (2)
19. Fabien Claude (FRA) +4:14,1 (19)
20. Christian Gow (CAN) 4:16,7 (4)
21. Philipp Horn (GER) 4_23,0 (4)
22. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +4:32,4 (4)
23. Michal Krčmář (CZE) +4:35,2 (3)
24. Sean Doherty (USA) +4:37,3 (5)
25. Florent Claude (BEL) +4:52,2 (2)
26. Johannes Kühn (GER) +4:54,3 (5)
27. Felix Leitner (AUT) +4:59,5 (5)
28. Jules Burnotte (CAN) +4:59,6 (3)
29. Martin Ponsiluoma (SWE) +5:06,4 (4)
30. Karol Dombrovski (LTU) +5:11,9 (1)
31. Sergej Semjonov (UKR) +5:14,3 (4)
32. George Buta (ROU) +5:16,7 (2)
33. Klemen Bauer (SLO) +5:17,7 (4)
34. Anton Smolski (BLR) +5:19,4 (3)
35. Rene Zachna (EST) +5:30,4 (1)
36. Artěm Prima (UKR) +5:34,1 (4)
37. Łukasz Szczurek (POL) +5:35,0 (3)
38. Thierry Langer (BEL) +5:58,6 (3)
39. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL) +5:59,7 (2)
40. Simon Eder (AUT) +6:03,1 (4)
...
67. Šimon Bartko (SVK) +8:09,6 (6)
70. Jakub Štvrtecký (CZE) +8:20,6 (6)
71. Martin Otčenáš (SVK) +8:30,9 (5)
78. Michal Šíma (SVK) +9:29,3 (5)
89. Michal Šlesingr (CZE) +11:25,4 (7)
Pořadí po čtvrté střelbě::
1. Martin Fourcade (FRA) 40:29.1 (1)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +38.0 (2)
3. Jakov Fak (SLO) +1:08.7 (1)
4. Dominik Landertinger (AUT) +1:26.1 (1)
5. Benjamin Weger (SUI) +2:09.7 (2)
6. Leif Nordgren (USA) +2:29.4 (0)
Konečné pořadí po třetí střelbě::
1. Martin Fourcade (FRA) 29:38.3 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +30.5 (1)
3. Dominik Landertinger (AUT) +55.1 (0)
4. Tarjei Bø (NOR) +1:15.5 (1)
5. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:25.0 (1)
6. Jakov Fak (SLO) +1:32.7 (1)
...
9. Ondřej Moravec (CZE) +2:13.0 (1)
24. Michal Krčmář (CZE) +3:20.3 (2)
41. Šimon Bartko (SVK) +4:21.0 (3)
80. Michal Šíma (SVK) +6:37.5 (4)
84. Jakub Štvrtecký (CZE) +7:06.1 (5)
87. Martin Otčenáš (SVK) +7:38.0 (5)
91. Michal Šlesingr (CZE) +8:21.8 (6)
Konečné pořadí po druhé střelbě::
1. Martin Fourcade (FRA) 19:36.4 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +35.4 (1)
3. Dominik Landertinger (AUT) +51.9 (0)
4. Alexandr Loginov (RUS) +53.7 (1)
5. Christian Gow (CAN) +1:00.5 (1)
6. Benedikt Doll (GER) +1:06.5 (1)
...
19. Ondřej Moravec (CZE) +1:42.4 (1)
21. Michal Krčmář (CZE) +1:46.1 (1)
38. Šimon Bartko (SVK) +2:44.4 (2)
60. Michal Šíma (SVK) +3:29.2 (2)
78. Michal Šlesingr (CZE) +4:19.9 (3)
84. Martin Otčenáš (SVK) +4:40.8 (3)
87. Jakub Štvrtecký (CZE) +5:18.4 (4)
Konečné pořadí po první střelbě::
1. Tarjei Bø (NOR) 9:43.1 (0)
2. Arnd Peiffer (GER) +0.4 (0)
3. Martin Fourcade (FRA) +4.7 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +6.9 (0)
5. Jakov Fak (SLO) +7.3 (0)
...
14. Ondřej Moravec (CZE) +20.6 (0)
16. Šimon Bartko (SVK) +23.1 (0)
17. Michal Krčmář (CZE) +23.2 (0)
27. Michal Šlesingr (CZE) +34.8 (0)
31. Michal Šíma (SVK) +39.1 (0)
68. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:39.6 (1)
92. Martin Otčenáš (SVK) +2:51.1 (2)
Startovní listina::
1. Thierry Langer (BEL)
2. Ahti Toivanen (FIN)
3. Sean Doherty (USA)
4. Serafin Wiestner (SUI)
5. Dominik Landertinger (AUT)
6. Jakub Štvrtecký (CZE)
7. Alexandr Loginov (RUS)
8. Sergej Semjonov (UKR)
9. Jesper Nelin (SWE)
10. Dominik Windisch (ITA)
11. Grzegorz Guzik (POL)
12. Sergej Bočarnikov (BLR)
13. Klemen Bauer (SLO)
14. Fabien Claude (FRA)
15. Scott Gow (CAN)
16. Jevgenij Garaničev (RUS)
17. Artěm Prima (UKR)
18. Ondřej Moravec (CZE)
19. Martin Otčenáš (SVK)
20. Stavre Jada (MKD)
21. Tarjei Bø (NOR)
22. Apostolos Angelis (GRE)
23. Jakov Fak (SLO)
24. Rene Zachna (EST)
25. Soma Gyallai (HUN)
26. Felix Leitner (AUT)
27. Timofej Lapšin (KOR)
28. Łukasz Szczurek (POL)
29. Vladimir Iliev (BUL)
30. Martin Fourcade (FRA)
31. Johannes Dale (NOR)
32. Florent Claude (BEL)
33. Leif Nordgren (USA)
34. Karol Dombrovski (LTU)
35. Sebastian Samuelsson (SWE)
36. Mikito Tačizaki (JPN)
37. Simon Desthieux (FRA)
38. Alexandr Muchin (KAZ)
39. Cornel Puchianu (ROU)
40. Milos Colic (BIH)
41. Lukas Hofer (ITA)
42. Zana Oztunc (TUR)
44. Nikita Poršněv (RUS)
45. Benjamin Weger (SUI)
46. Arnd Peiffer (GER)
47. Fang-ming Čcheng (CHN)
48. Benedikt Doll (GER)
49. Vinny Fountain (GBR)
50. Giuseppe Montello (ITA)
51. Quentin Fillon Maillet (FRA)
52. Johannes Kühn (GER)
53. Roberts Slotinš (LAT)
54. Johannes Thingnes Bø (NOR)
55. Anton Smolski (BLR)
56. Roberto Piqueras Garcia (ESP)
57. Jeremy Finello (SUI)
58. Ajlan Rastić (SRB)
59. Jules Burnotte (CAN)
60. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
61. Julian Eberhard (AUT)
62. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
63. Dávid Panyik (HUN)
64. Martin Ponsiluoma (SWE)
65. Ruslan Tkalenko (UKR)
66. George Buta (ROU)
67. Thomas Bormolini (ITA)
68. Ťin-le Tchang (CHN)
69. Džujn Čcho (KOR)
70. Kosuke Ozaki (JPN)
71. Danil Beletskij (KAZ)
72. Vytautas Strolia (LTU)
73. Eduard Latypov (RUS)
74. Philipp Horn (GER)
75. Michal Krčmář (CZE)
76. Tom Lahaye-Goffar (BEL)
77. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
78. Jake Brown (USA)
79. Anton Sinapov (BUL)
80. Rok Tršan (SLO)
81. Raman Jaljotnau (BLR)
82. Šimon Bartko (SVK)
83. Philipp Nawrath (GER)
84. Kalev Ermits (EST)
85. Olli Hiidensalo (FIN)
86. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
87. Krešimir Crnkovič (CRO)
88. Michal Šlesingr (CZE)
89. Simon Eder (AUT)
90. Anton Dudčenko (UKR)
91. Kristo Siimer (EST)
92. Thierry Chenal (ITA)
93. Mario Dolder (SUI)
94. Denis Şerban (ROU)
95. Tomas Kaukenas (LTU)
96. Peppe Femling (SWE)
97. Miha Dovžan (SLO)
98. Paul Schommer (USA)
99. Maxim Varabej (BLR)
100. Aidan Millar (CAN)
101. Jaakko Olavi Ranta (FIN)
102. Michal Šíma (SVK)
103. Dimitar Gerdžikov (BUL)
104. Sergej Sirik (KAZ)
105. Šóhej Kodama (JPN)
Průběžné pořadí SP::
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA)
4. Fabien Claude (FRA)
5. Tarjei Bø (NOR)
6. Simon Desthieux (FRA)
7. Benjamin Weger (SUI)
8. Alexandr Loginov (RUS)
9. Benedikt Doll (GER)
10. Simon Eder (AUT)
...
17. Ondřej Moravec (CZE)
44. Michal Krčmář (CZE)
48. Jakub Štvrtecký (CZE)
54. Martin Otčenáš (SVK)
56. Michal Šlesingr (CZE)