Zjazdové lyžovanie

30.11.2019 o 19:00

Bassinová (ITA)

Brignoneová (ITA)

To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok sobotňajšieho večera. Dočítania, priatelia.

Máme za sebou obrovský slalom v americkom Killingtone, z víťazstva sa teší Marta Bassinová z Talianska. Druhé miesto patrí Federice Brignoneovej a tretia je Mikaela Shiffrinová.

31

Marta Bassinová je v cieli na prvom mieste s náskokom 0,26 sekundy!

31

Na trať mieri prvá z prvého kola, je ňou Marta Bassinová.

30

Petra Vlhová je v cieli na piatom mieste so stratou 0,39 sekundy!

30

Petra Vlhová na ďalšom medzičase stráca 0,25 sekundy.

30

Petra Vlhová ide výborne, priebežne má náskok 0,07 sekundy.

30

A teraz pozor, na trať mieri slovenská hviezda Petra Vlhová!

29

Michelle Gisinová je v cieli na treťom mieste so stratou 0,05 sekundy!

29

Na trať mieri Švajčiarska Michelle Gisinová.

28

Tessa Worleyová je v cieli na treťom mieste so stratou 0,24 sekundy.

28

Na trať mieri Tessa Worleyová z Francúzka.

27

Mikaela Shiffrinová je v cieli na druhom mieste so stratou 0,03 sekundy!

27

Na trať mieri topfavoritka Mikaela Shiffrinová z USA.

26

Viktoria Rebensburgová je v cieli na druhom mieste so stratou 0,72 sekundy.

26

Na trať mieri Viktoria Rebensburgová z Nemecka.

25

Federica Brignoneová je cieli na prvom mieste s obrovským náskokom 0,86 sekundy!

25

Na trati je Federica Brignoneová z Talianska.

24

Wendy Holdenerová je v cieli na prvom mieste s náskokom 0,17 sekundy napriek tomu, že v strednej časti trate urobila hrubú chybu.

24

Na trať mieri Wendy Holdenerová zo Švajčiarska.

23

Meta Hrovatová je v cieli na druhom mieste so stratou 0,05 sekundy.

23

Na trať mieri Meta Hrovatová zo Slovinska.

22

Eva-Maria Bremová je v cieli na siedmom mieste.

22

Na trať mieri Eva-Maria Bremová z Rakúska.

21

Coralie Frasseová Sombetová je v cieli na štvrtom mieste so stratou 0,34 sekundy.

21

Na trať mieri Francúzka Coralie Frasseová Sombetová.

20

Thea Louise Stjernesundová je v cieli na piatom mieste.

20

Na trať mieri ďalšia nórska pretekárka Thea Louise Stjernesundová.

19

Mina Fürst Holtmannová je v cieli na prvom mieste s náskokom 0,19 sekundy.

19

Na trati je Nórka Mina Fürst Holtmannová.

18

Katharina Truppeová je v cieli na piatom mieste so stratou 0,58 sekundy.

18

Na trati je Katharina Truppeová z Rakúska.

17

Sofia Goggiaová je v cieli na prvom mieste s náskokom 0,14 sekundy.

17

Na trati je Sofia Goggiaová z Talianska.

Nasleduje reklamná prestávka.

16

Tina Robniková je v cieli na deviatom mieste so stratou 1,09 sekundy.

16

Na trať sa vydáva Tina Robniková zo Slovinska.

15

Estelle Alphandová je v cieli na prvom mieste s náskokom 0,17 sekundy.

15

Na trať sa vydáva Estelle Alphandová zo Švédska.

14

Clara Direzová je v cieli na prvom mieste s náskokom 0,22 sekundy!

14

Na trať mieri Francúzka Clara Direzová.

13

Lara Gutová-Behramiová je v cieli na druhom mieste so stratou 0,12 sekundy.

13

Na trať mieri Švajčiarka Lara Gutová-Behramiová.

12

Francesca Marsagliová z Talianska je v cieli na siedmom mieste so stratou 0,76 sekundy.

12

Na trať mieri Francesca Marsagliová.

11

Katharina Huberová je v cieli na druhom mieste so stratou 0,15 sekundy.

11

Na trati máme Katharinu Huberovú z Rakúska.

10

Andrea Ellenbergerová je v cieli na piatom mieste.

10

Na trati je Andrea Ellenbergerová zo Švajčiarska.

9

Ana Bučiková je v cieli na štvrtom mieste so stratou 0,55 sekundy. Alex Tilleyová teda predviedla v druhom kole výbornú jazdu.

9

Na trati je Slovinka Ana Bučiková.

8

Kristin Lysdahlová je v cieli na štvrtom mieste so stratou 1,12 sekundy.

8

Na trať mieri Nórka Kristin Lysdahlová.

7

Kristina Riisová-Johannessenová je v cieli na treťom mieste so stratou 0,51 sekundy.

7

Ďalšou pretekárkou na trati je Kristina Riisová-Johannessenová z Nórska.

6

Marlene Schmotzová je v cieli na druhom mieste so stratou 0,43 sekundy.

6

Na trati je Nemka Marlene Schmotzová.

5

Marie-Michéle Gagnonová je v cieli na treťom mieste so stratou 1,51 sekundy.

5

Na trati je Kanaďanka Marie-Michéle Gagnonová.

4

Nina O'Brienová z USA v cieli na druhom mieste so stratou 1,19 sekundy.

4

Na trať sa vydáva Nina O'Brienová.

3

Laura Pirovanová je v cieli druhá so stratou 1,76 sekundy.

3

Na trať mieri Laura Pirovanová.

2

Alexandra Tilleyová ide veľmi plynule, v cieli má čas 1:40,20.

2

Alexandra Tilleyová sa vydáva na trať.

Preteky sú prerušená, následne sa na trať vydá Alexandra Tilleyová.

Pred samotným začiatkom žrebovania ešte sledujeme v Bukurešti krátky kultúrny program.

1

Ale pozor, Maria Therese Tvibergová nepríjemne spadla a to bude vôbec nevyzerá dobre.

Ceremoniál je dnes na programe v hlavnom meste Rumunska v Bukurešti.

1

Na trati máme prvú pretekárku! Je to Maria Therese Tvibergová.

Rozdelenie do košov:
Kôš 1: Taliansko, Španielsko, Anglicko, Belgicko, Ukrajina, Nemecko
Kôš 2: Francúzsko, Poľsko, Chorvátsko, Švajčiarsko, Rusko, Holandsko
Kôš 3: Portugalsko, Rakúsko, Turecko, Dánsko, Česko, Švédsko
Kôš 4: Fínsko, Wales, víťazi play-off Ligy národov

Vítame Vás pri on-line prenose. Udalosť sa začne o 19:00.