Kombinácia žien, 2.kolo, slalom, Åre
08.02.2019 o 16:15
Víťazka: Wendy Holdenerová (SUI)
2. Petra Vlhová (SVK), 3. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
Štadión: Åre (Švédsko)
Konečné poradie alpskej kombinácie žien::
1. Wendy Holdenerová (SUI) 2:02,13
2. Petra Vlhová (SVK) +0,03
3. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,45
4. Ramona Siebenhoferová (AUT) +0,49
5. Roni Remmeová (CAN) +1,13
6. Federica Brignoneová (ITA) +1,39
7. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +1,51
8. Franziska Gritschová (AUT) +1,69
9. Lisa Hörnbladová (SWE) +2,06
10. Ilka Štuhecová (SLO) +2,14
11. Anne-Sophie Barthetová (FRA) +2,25
12. Nicol Delagová (ITA) +2,56
13. Marta Bassinová (ITA) +2,61
14. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,62
15. Ester Ledecká (CZE) +2,90
16. Maruša Ferková (SLO) +2,96
17. Christina Agerová (AUT) +4,19
18. Alice Merryweatherová (USA) +4,50
19. Nevena Ignjatovićová (SRB) +4,61
20. Greta Smallová (AUS) +4,73
21. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +4,90
22. Meike Pfisterová (GER) +5,75
23. Aleksandra Prokopjevová (RUS) +5,80
24. Kateřina Pauláthová (CZE) +6,23
Druhé kolo nedokončili:
Alexandra Colettiová (MON) a Ricarda Haaserová (AUT).
Účasť v druhom kole odriekli:
Lara Gutová-Behramiová (SUI), Joana Hählenová (SUI), Lin Ivarssonová (SWE), Jasmine Fluryová (SUI), Tina Weiratherová (LIE), Lindsey Vonnová (USA), Corinne Suterová (SUI), Julija Pleškovová (RUS)
Štartová listina 2. kola - slalom::
1. Maruša Ferková (SLO)
2. Franziska Gritschová (AUT)
3. Roni Remmeová (CAN)
4. Aleksandra Prokopjevová (RUS)
5. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
6. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
7. Alexandra Colettiová (MON)
8. Marta Bassinová (ITA)
9. Greta Smallová (AUS)
10. Meike Pfisterová (GER)
11. Christina Agerová (AUT)
12. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
13. Ester Ledecká (CZE)
14. Lisa Hörnbladová (SWE)
15. Nicol Delagová (ITA)
16. Alice Merryweatherová (USA)
17. Petra Vlhová (SVK)
18. Ricarda Haaserová (AUT)
19. Federica Brignoneová (ITA)
20. Wendy Holdenerová (SUI)
21. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
22. Ilka Štuhecová (SLO)
23. Ramona Siebenhoferová (AUT)
24. Kateřina Pauláthová (CZE)
25. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
26. Nevena Ignjatovićová (SRB)
Poradie po 1. kole kombinácie – zjazd: :
1. Ramona Siebenhoferová (AUT) 1:12,71
2. Ilka Štuhecová (SLO) +0,01
3. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,06
4. Corinne Suterová (SUI) +0,34
5. Wendy Holdenerová (SUI) +0,42
6. Federica Brignoneová (ITA) +0,60
7. Ricarda Haaserová (AUT) +0,61
8. Petra Vlhová (SVK) +0,72
8. Lindsey Vonnová (USA) +0,72
10. Alice Merryweatherová (USA) +0,82
11. Nicol Delagová (ITA) +0,88
11. Lisa Hörnbladová (SWE) +0,88
13. Tina Weiratherová (LIE) +0,98
14. Ester Ledecká (CZE) +1,14
15. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +1,16
16. Christina Agerová (AUT) +1,31
17. Jasmine Fluryová (SUI) +1,38
18. Lin Ivarssonová (SWE) +1,50
19. Meike Pfisterová (GER) +1,51
20. Joana Hählenová (SUI) +1,55
21. Greta Smallová (AUS) +1,59
21. Marta Bassinová (ITA) +1,59
23. Alexandra Colettiová (MON) +1,62
24. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,63
25. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +1,78
26. Anne-Sophie Barthetová (FRA) +1,81
27. Aleksandra Prokopjevová (RUS) +1,82
28. Roni Remmeová (CAN) +1,97
29. Franziska Gritschová (AUT) +2,09
30. Maruša Ferková (SLO) +2,42
31. Kateřina Pauláthová (CZE) +2,43
32. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +2,58
33. Nevena Ignjatovićová (SRB) +2,84
34. Julija Pleškovová (RUS) +3,33
Nedokončila: Ida Dannewitzová (SWE)
1. Wendy Holdenerová (SUI) 2:02,13
2. Petra Vlhová (SVK) +0,03
3. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,45
4. Ramona Siebenhoferová (AUT) +0,49
5. Roni Remmeová (CAN) +1,13
6. Federica Brignoneová (ITA) +1,39
7. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +1,51
8. Franziska Gritschová (AUT) +1,69
9. Lisa Hörnbladová (SWE) +2,06
10. Ilka Štuhecová (SLO) +2,14
11. Anne-Sophie Barthetová (FRA) +2,25
12. Nicol Delagová (ITA) +2,56
13. Marta Bassinová (ITA) +2,61
14. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,62
15. Ester Ledecká (CZE) +2,90
16. Maruša Ferková (SLO) +2,96
17. Christina Agerová (AUT) +4,19
18. Alice Merryweatherová (USA) +4,50
19. Nevena Ignjatovićová (SRB) +4,61
20. Greta Smallová (AUS) +4,73
21. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +4,90
22. Meike Pfisterová (GER) +5,75
23. Aleksandra Prokopjevová (RUS) +5,80
24. Kateřina Pauláthová (CZE) +6,23
Druhé kolo nedokončili:
Alexandra Colettiová (MON) a Ricarda Haaserová (AUT).
Účasť v druhom kole odriekli:
Lara Gutová-Behramiová (SUI), Joana Hählenová (SUI), Lin Ivarssonová (SWE), Jasmine Fluryová (SUI), Tina Weiratherová (LIE), Lindsey Vonnová (USA), Corinne Suterová (SUI), Julija Pleškovová (RUS)
Štartová listina 2. kola - slalom::
1. Maruša Ferková (SLO)
2. Franziska Gritschová (AUT)
3. Roni Remmeová (CAN)
4. Aleksandra Prokopjevová (RUS)
5. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
6. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
7. Alexandra Colettiová (MON)
8. Marta Bassinová (ITA)
9. Greta Smallová (AUS)
10. Meike Pfisterová (GER)
11. Christina Agerová (AUT)
12. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR)
13. Ester Ledecká (CZE)
14. Lisa Hörnbladová (SWE)
15. Nicol Delagová (ITA)
16. Alice Merryweatherová (USA)
17. Petra Vlhová (SVK)
18. Ricarda Haaserová (AUT)
19. Federica Brignoneová (ITA)
20. Wendy Holdenerová (SUI)
21. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
22. Ilka Štuhecová (SLO)
23. Ramona Siebenhoferová (AUT)
24. Kateřina Pauláthová (CZE)
25. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
26. Nevena Ignjatovićová (SRB)
Poradie po 1. kole kombinácie – zjazd: :
1. Ramona Siebenhoferová (AUT) 1:12,71
2. Ilka Štuhecová (SLO) +0,01
3. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,06
4. Corinne Suterová (SUI) +0,34
5. Wendy Holdenerová (SUI) +0,42
6. Federica Brignoneová (ITA) +0,60
7. Ricarda Haaserová (AUT) +0,61
8. Petra Vlhová (SVK) +0,72
8. Lindsey Vonnová (USA) +0,72
10. Alice Merryweatherová (USA) +0,82
11. Nicol Delagová (ITA) +0,88
11. Lisa Hörnbladová (SWE) +0,88
13. Tina Weiratherová (LIE) +0,98
14. Ester Ledecká (CZE) +1,14
15. Kajsa Vickhoff Lieová (NOR) +1,16
16. Christina Agerová (AUT) +1,31
17. Jasmine Fluryová (SUI) +1,38
18. Lin Ivarssonová (SWE) +1,50
19. Meike Pfisterová (GER) +1,51
20. Joana Hählenová (SUI) +1,55
21. Greta Smallová (AUS) +1,59
21. Marta Bassinová (ITA) +1,59
23. Alexandra Colettiová (MON) +1,62
24. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,63
25. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +1,78
26. Anne-Sophie Barthetová (FRA) +1,81
27. Aleksandra Prokopjevová (RUS) +1,82
28. Roni Remmeová (CAN) +1,97
29. Franziska Gritschová (AUT) +2,09
30. Maruša Ferková (SLO) +2,42
31. Kateřina Pauláthová (CZE) +2,43
32. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +2,58
33. Nevena Ignjatovićová (SRB) +2,84
34. Julija Pleškovová (RUS) +3,33
Nedokončila: Ida Dannewitzová (SWE)