NÁZOR: Bokroš nie je Kozák!

07.01.2019 19:40
Ernest Bokroš
Ernest Bokroš. Autor: ,

Amaterizmus, neschopnosť motivovať mužstvo a vytváranie zlej atmosféry v kabíne. Mladý talentovaný útočník Martin Pospíšil sa vo svojom statuse na facebooku tvrdo oprel do trénera reprezentácie do 20 rokov Ernesta Bokroša a manažéra Romana Ulehlu.

Podporil ho aj spoluhráč Miloš Fafrák, ktorý strávil prvú polovicu sezóny v projekte dvadsiatky. Ten označil Bokroša za najhoršieho trénera, s akým sa stretol.

Ich vyjadrenia rozprúdili búrlivé debaty, v ktorých stojí väčšina diskutujúcich jednoznačne na strane hráčov. Zdalo sa, že nová hokejová kauza by mohla vygradovať na tlačovej besede realizačného tímu a hráčov po návrate z Kanady.

Kto čakal búrlivý odvetný útok Bokroša po vzore Jána Kozáka, zostal zaskočený. Skúsený kouč sa na očakávané otázky zodpovedne pripravil a väčšinu sťažností Pospíšila zmietol nonšalantne zo stola. Kapitán Martin Fehérváry sa k otvorenej kritike spoluhráčov nepridal a Marek Korenčík vyslovene podržal realizačnému tímu stranu. Podľa pripraveného scenára.

Bola teda celá kauza len malou búrkou v pohári vody, ktorá rýchlo prehrmí?

Záleží to len na ostatných hráčoch dvadsiatky. K Pospíšilovi a Fafrákovi sa zatiaľ nik ďalší otvorene neprihlásil, hoci tí pôsobiaci v zámorí sa už dávno rozpŕchli do svojich klubov a nemuseli sa báť stretnutia s Bokrošom zoči-voči.

Aj na zväze akoby brali celú záležitosť na ľahkú váhu. K situácii sa neprišiel vyjadriť prezident Martin Kohút, ktorý inak hovorí do médií rád, a ani ten najpovolanejší – Miroslav Šatan, generálny manažér reprezentácií (množné číslo v poslednom slove naznačuje, že túto pozíciu zastáva aj pri mládežníckych výberoch).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#slovenskí hokejisti do 20 rokov #Ernest Bokroš
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
25,99
Elite ružové tulipány, ruže, hyacinty

Elite ružové tulipány, ruže, hyacinty

27,99
Flower pot ružové ruže

Flower pot ružové ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk