Fantastická správa z WorldSBK! Repák získal pre Slovensko tretie miesto a zabojuje o celkové prvenstvo.

Repák prvé kolo nedokončil v dôsledku pádu. V druhom však obsadil tretiu priečku.

07.09.2021 08:00
241445752 172449815012418 7386816828030824795 n Foto:

Mladý úspešný pretekár Maxim Repák z tímu Halbich Motosport sa zúčastnil na Majstrovstvách sveta superbikov – WorldSBK.

Max sa v kvalifikácii umiestnil na krásnom 2. mieste. Prvé preteky však nedokončil v dôsledku pádu, ktorý mu spôsobil Grék. Zrazil ho z prvého miesta. Druhé preteky dokončil úspešne na tretej priečke.

Aktuálne má za sebou 5. kolo Yamaha R3 bLU cRU European Cup 2021, ktoré sa jazdilo na okruhu Circuit de Nevers Magny-Cours vo Francúzsku. Tesne po pretekoch Max poďakoval všetkým svojim priaznivcom: „Ďakujem vám, mojim fanúšikom, za priazeň a podporu, ktorou mi veľmi pomáhate. A špeciálne ďakujem môjmu otcovi a koučovi Honzovi Halbichovi.“

Viac na túto tému: #superbike