McGregor chce hlavu Chabiba: V prvom zápase som ho mal, teraz sa trasie

05.01.2020 12:06
Conor McGregor
Ani na tomto zábere to nevyzerá tak, že Conor McGregor vyhrával nad Chabibom Nurmagomedovom. Autor: ,

"Trasie sa. Ten chlap sa trasie. Je jasné, že nechce odvetu. Jednoducho sa bojí, to je celé," vravel bývalý šampión dvoch váhových kategórií v najprestížnejšej organizácii MMA - UFC - Conor McGregor pred návratom do oktagonu o mužovi, ktorý ho v doposiaľ poslednom zápase zdolal - Chabibovi Nurmagomedovi.

„Každý túži vidieť odvetu. Aj šéf UFC Dana White to chce, ako my všetci. Chabib môže utekať, no nemôže sa schovať. Teším sa na vendetu,“ vravel 31-ročný rodák z Dublinu v rozhovore pre TheMacLife.

McGregor sa 18. januára vráti k zápaseniu. V Las Vegas ho v hlavnom dueli UFC 246 vo velterovej váhe čaká Donald Cerrone. McGregor nastúpi prvýkrát od októbra 2018, keď jednoznačne prehral s Nurmagomedovom.

Dagestanec uškrtil Íra po troch minútach štvrtého kola. Dovtedy jasne viedol na body. McGregor si však na zápas spomína inak:

"Prvé kolo som vyhral pomerom 3–1. Čo už v ňom len spravil? Získal pozíciu na zemi, no na údery som vyhral. V druhom kole môj prístup nebol dobrý. No on tam iba pobehoval po vonkajšej strane klietky a trafil ten šťastný úder. Vyhral druhé kolo.

No čo sa stalo potom? Vyhral som tretie kolo. Bol som lepší aj v úvodných výmenách štvrtého. Až kým ma nedostal na zem, patrilo mi to kolo."

Redaktor magazínu navštívil McGregora počas jeho prípravy na Cerroneho. Ír prehlasuje, že tentokrát nič nepodcenil. V tréningu na Nurmagomedova to však bolo inak:

„Mal som príšerný kemp, nerešpektoval som ľudí, ktorí vo mňa veria. Nebol som oddaný príprave a tomu, čo sme v tréningu robili.“

Aj keď má McGregor trochu skreslené spomienky na prvý zápas, pravda je, že Nurmagomedov sa do odvety nehrnie. Írovi odkázal, nech vyhrá niekoľko zápasov v rade a potom sa budú môcť baviť o druhej konfrontácii.

Na druhej strane, McGregor so spriazneným šéfom UFC Danom Whitom plánujú pikantný duel už tento rok. Pravda, rodák z Dublinu si v prvom rade nemôže dovoliť prehru 18. januára v zápase proti Cerronemu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

7 debata
Viac na túto tému: #UFC #MMA #Conor McGregor #Chabib Nurmagomedov