Katastrofálne posledné dejstvo. Florbalisti dostali 14 gólov a prehrali

Slovenskí juniorskí florbalisti prehrali v úvodnom vystúpení na majstrovstvách sveta v Brne s Lotyšskom 10:14.

25.08.2021 13:47
Florbal, ilustračná Foto:
Ilustračná snímka.

V A-skupine ich najbližšie čaká súboj s domácimi Čechmi vo štvrtok o 18.30 a v piatok o 9.15 h sa predstavia v zápase proti Fínsku.

Slováci viedli po druhej tretine 9:7, no záverečnú časť nezvládli a prehrali ju 1:7. "Tretiu tretinu sme odflákli. Bola to z našej strany nekoncentrovanosť a skrat. Mali sme to výborne rozohrané.

V druhej tretine nás súper nevedel ohroziť, no na jej konci sme hlúpo inkasovali. V tretej tretine sme dali gól a vyzeralo to dobre.

Nasledovali však vylúčenia a potom sa to na nás sypalo. Kým sme sa prebrali, odskočili nám a už sme to nedotiahli," povedal pre oficiálnu stránku Slovenského zväzu florbalu (SZFB) autor troch gólov Tomáš Kvasnica.

Viac na túto tému: #florbal