Milwaukee zvíťazilo po troch dueloch, poradilo si s Lakers

Basketbalisti Milwaukee zvíťazili v stretnutí NBA na palubovke obhajcov titulu Los Angeles Lakers 112:97.

01.04.2021 09:51
Giannis Antetokounmpo Foto: ,
Hviezda Milwaukee Giannis Antetokounmpo blokuje strelu hráča Lakers Montrezla Harrella.

Giannis Antetokounmpo nazbieral 25 bodov a 10 doskokov, Khris Middleton pridal 17 bodov a 8 asistencií a Bucks sa dočkali víťazstva po troch prehrách.

Domácim stále chýbajú LeBron James, ktorý vynechal šiesty zápas za sebou pre problémy s pravým členkom, aj Anthony Davis. Ten absentuje už dvadsať duelov pre zranenie pravého lýtka. V drese Lakers debutoval Andre Drummond, premiéru však nedohral.

Za štrnásť minút si pripísal štyri body, na začiatku tretej štvrtiny ho vyradilo zranenie prsta na pravej nohe.

NBA – výsledky:

Detroit – Portland 101:124, Indiana – Miami 87:92, Boston – Dallas 108:113, Brooklyn – Houston 120:108, Memphis – Utah 107:111, Minnesota – New York 102:101, Oklahoma City – Toronto 113:103, San Antonio – Sacramento 120:106, Los Angeles Lakers – Milwaukee 97:112, Phoenix – Chicago 121:116

Viac na túto tému: #Los Angeles Lakers #Milwaukee Bucks #Giannis Antetokounmpo